Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-07-2006, 20:33   #901
Misiasty
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2006
Lokacja: Olsztyn

Posty: 8
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Lunara
Poziom: 25
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tore
Fajnie będzie z tymi zwłokami potforuw ale nie podoba mi się ten pasek zmęczenia złaszcza dla pacc'ów poniewasz bendą musieli grać krucej bo ich postacie się zmęczoł
Po pierwsze ortografia.
Po drugie fajnie bedzie dla nieuczciwych shouterów (dobrze napisałem ?)
Misiasty jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2006, 22:10   #902
Gelo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Łęczna
Wiek: 33

Posty: 87
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Grimera
Poziom: 10+
Skille: 92/89
Poziom mag.: 7
Gelo ma numer GG 3153747
Domyślny

Może coś zmienią i dla pacc'ów będzie się szybciej regenerować "zmęczenie"
Gelo jest offline  
stary 24-07-2006, 22:28   #903
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dlinnyj
jeśli to wejdzie w życie cała gra straci swój niepowtarzalny klimat, już nie będzie się liczyć "fast hand" i każdy debil będzie potrafił walić runami na lewo i prawo, tibia przestanie być grą poniekąt zręcznościową. zresztą knight ma pozamiatane..
Tibia odzyska utracony juz na poczatku niepowtarzalny klimat. I Tibia nigdy nie miala byc, nawet poniekad, gra zrecznosciowa.

Cytuj:
.............i niech zrobią zeby rycez z SD walil to bedzie sprawiedliwe bo taki "biedny"(50) rycezyk nie ucieknie od maga czy druida tego samego lvl'a
Lol, pomysl czlowieku. Gdyby knight mogl bic z SD, to jaki bylby sens dzielenia postaci na magiczne i niemagiczne? Knight walczy wrecz i posluguje sie magia tylko w znikomym stopniu, dlaczego niby mialby byc w stanie uzywac najpotezniejszych run ofensywnych?
Zaniedlugo bedziecie sie domagali UHa na spontanie albo UE -.-
I w ogole niech takim biednym sorkom rosnie skill tak samo jak knightom, be bez run taki biedny sorek nie ma szans na takiego samego knighta, tak bedzie sprawiedliwiej!
A najlepiej to niech wszystkie profesje beda takie same, tylko zeby sie inaczej nazywaly, tak bedzie sprawiedliwie!
Az mi sie slabo robi...
Pozatym, to chyba nie nowosc ze sork jest silniejszy w PvP niz knight, no nie?
A inna sprawa, to to, ze Sork na 50 lvlu nie ubije knighta na 50lvlu z SD, i to dzieki czemu? Oczywiscie, UHom na hotkeyach! Przedtem byly szanse, bo taki knight sobie UHem nietrafil, a teraz, kiedy knight bedzie UHem trafial zawsze, no to coz... w pojedynke na takim samym lvlu bez UE bedzie trudno dziada sciagnac...
Dla tych co lubia liczby:
Knight, 50lvl, 6mlvl
Siła twoich czarów wynosi 118%
Ultimate Healing leczy 295

Sorcerer, 50lvl, 50mlvl
Siła twoich czarów wynosi 250%
Czarem Sudden Death zadajesz obrażenia 302 do 422, na graczach 151 - 211.
Odliczajac od tego armor otrzymamy jakies 110 - 145, z czego srednie uderzenie, bedzie wynosilo 126.
Zakladajac, ze Knight UHa sie co 2 SD, i tak wychodzi na plus (295 - 2*126=43), a do tego zostaje mu jeszcze duze zaplecze HP (na wypadek jakiejs niespodziewajki). Do tego co pare seri Sd, knight oszczedza UHa (295/43=~7). Z tego wynika ze co 7 UHow masz UHa gratis...
Nawet, jezeli przyjmiemy, ze sorc jest niesamowitym farciarzem, i caly czas bije max hity, to i tak suma dwoch maxhitow jest mniejsza, niz ilosc hp leczonego jednym UHem knighta (295 - 2*145=5).

Ostatnio edytowany przez styku - 25-07-2006 o 02:33.
styku jest offline  
stary 25-07-2006, 00:19   #904
Doggy
Użytkownik forum
 
Doggy's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Lokacja: Mazury

Posty: 8
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Gildia: Naction
Świat: Refugia
Poziom: 68
Skille: 85/84
Poziom mag.: 7
Domyślny idiotyzm

Oprócz tego wszyscy gracze znajdą w okienku ze skillami nowy element pokazujący ich zmęczenie. Licznik ten wskazuje, kiedy nasz bohater będzie zbyt zmęczony, by móc móc dalej zdobywać doświadczenie w czasie polowania. Postać może polować jedynie przez 56 godzin nim przestanie zdobywać doświadczenie. Ponadto przez ostatnie 14 godzin tego czasu zdobywać będziemy jedynie połowę doświadczenia. Poziom zmęczenia będzie malał, gdy postać będzie wylogowana. Za każde dwie minuty wylogowania będziemy mogli kolejną minutę poświęcić na expienie. Trzeba zaznaczyć, że zmęczenie dotyczy się jedynie czasu prawdziwego polowania. Postaci, które po prostu trenują lub robię runy nie męczą się. Ma to na celu zmniejszenie ilości osób dzielących konta, by zdobyć przewagę nad uczciwymi graczami.
Czyżby CIPowie czytali naszego prima aprilisowego newsa?

.............i niech zrobią zeby rycez z SD walil to bedzie sprawiedliwe bo taki "biedny"(50) rycezyk nie ucieknie od maga czy druida tego samego lvl'a
Doggy jest offline  
stary 25-07-2006, 18:15   #905
Xarael
Użytkownik forum
 
Xarael's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Wiek: 30

Posty: 28
Stan: Na emeryturze
Imię: Xarael
Profesja: Paladin
Pergamin Update - ocena 4/6 :P

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelo
Może coś zmienią i dla pacc'ów będzie się szybciej regenerować "zmęczenie"
Ja też tak myślę xD

A teraz moje zdanie :

*Z tym lootem to tak pół na pół... dobrze dla rookslayerów xD, źle dla blokerów... dla mnie doobrze bo lubie grać paladynem, ale teraz knight stanie się "historią" i nikt już nim nie będzie grał

*Zmęczenie... dla mnie to nie przeszkadza, bo i tak mało gram (narazie wcale xD). Dla pacców stamina na pewno będzie szybciej odnawiała się w łóżeczku
Wg. mnie to nie jest takie złe dla tych, co 3h grają, a 6h śpią xD

*Respawn-good

*Rozmowa z kapitanami-doobre mi pasuje (chociaż jestem Facc )

*Runy i battle... to już gorzej nie mogli sp****olić teraz refleks każdy będzie miał gdzieś i każdy debil czy koleś ze stritem będą celować podobnie xD
Co do hotkeysów na runy-to tak fivety-fivety bo teraz nie liczy się refleks
Runy, battle i hotkeys to najdurniejsza część tego update, teraz tibia będzie wyżynanką w stylu GTA
Xarael jest offline  
stary 25-07-2006, 20:07   #906
Arie Nena
Użytkownik forum
 
Arie Nena's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2006

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Arie Nena
Profesja: Elder Druid
Świat: Fortera
Poziom: 28
Poziom mag.: 36
Arie Nena ma numer GG 1409374
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelo
Może coś zmienią i dla pacc'ów będzie się szybciej regenerować "zmęczenie"
Napewno tak!!!
Arie Nena jest offline  
stary 25-07-2006, 22:32   #907
blantos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem to ten update moze przyniesc wiele dobrego oraz duzo korzysci.
 
stary 25-07-2006, 22:54   #908
Umcik
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony

Czemu wy tak trujecie o tym zmęczeniu? One jest świetne!!! Kilka godzin dziennie grania wystarczy. Jeśli ktoś jest chory i gra całą dobę to musi niestety iść do psychologa i do czasu update się wyleczyć, bo po updacie może dostać zawału.
Jedyne minusy tego update to strzelanie w ludzi w battle oraz chodzenie pod wodą (to już nie Tibia...). Jakbym miał gorszy magic to bym poszedł na non-pvp ale nie chce mi sie odnowa robić 51 magica (nie używam botów).
 
stary 25-07-2006, 23:15   #909
MrVego
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2005

Posty: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Umcik
Jedyne minusy tego update to strzelanie w ludzi w battle oraz chodzenie pod wodą (to już nie Tibia...).
Aff nikt nie jest pewien czy bedzie mozna chodzic pod woda. a przynajmniej cipsoft dokladniew tego nieokreslil ;]. Co do strzelania w ludzi z battle to swiaty takie jak np. aldora beda zasypane 15-20lvlowymi pekerami strzelajacymi z sd/explo do wszystkich i wszystkiego. zero skilla, czysty FPS z widokiem z gory.
Smierdzi mi quakeim.
MrVego jest offline  
stary 26-07-2006, 10:30   #910
adura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 46
Domyślny

Chodzic po woda bedzie mozna na 100%. Przeciez widac to dokladnie na screenach. Tyle tylko ze chodzenie pod woda nie bedzie sie roznilo niczym od zwyklego chodzenia po powierzechni, poza tym ze bedzie trzeba miec kask i zejsc na poziom -1 lub nizej.
adura jest offline  
stary 26-07-2006, 11:35   #911
Wilo75
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny 2 Postacie?

Wszyscy sie tak martwia z tym czekaniem az zmeczenie minie ale poco czekac?
Przeciez mozna stwozyc 2 posatcie i grac na zmiane...
np. Jak ktos gra knightem mzoe zrobic sobie druida wbic z 40 lvl a potem spac nim w luzku i wstawac od czasu do czasu robic uha...
 
stary 26-07-2006, 19:29   #912
Milten The Druid
Użytkownik Forum
 
Milten The Druid's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: LB

Posty: 45
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 36
Domyślny

OMFG Cip=Noob zamiast poprawiac tibie i ulepszac ja oni calkowicie zmieniaja ta gre i to na gorsze!!!!!!!!!! Masakra jesli kto gra 12h/dziennie to juz SHARER OMFG SHAARER PLX HALP? DO DUPY UPTADE OPROCZ KILKU SZCZEGOLOW
__________________
http://img118.imageshack.us/img118/4397/milten5kz.gif

-Adanos The Druid
-Beliar The Druid
-Undead Matej

Noobs Elimination Team.
Milten The Druid jest offline  
stary 26-07-2006, 19:41   #913
Kaczmen
Użytkownik Forum
 
Kaczmen's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Słupsk
Wiek: 33

Posty: 107
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rokitek
Profesja: Knight
Świat: Danubia
Poziom: 30
Kaczmen ma numer GG 5421326 Send a message via Skype™ to Kaczmen
Domyślny

A wg mnie to jest bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ daje każdemu mniej więcej równe szanse. Nie wszyscy mają przecież czas na granie kilkanaście godzin dziennie... Jednak z drugiej strony jeżeli ustawianie run na hotkeyach da się jeszcze przeżyć, to strzelanie runami w ludzi dzięki battle liście jest już przegięciem i może w znaczący sposób zmienić "nastawienie międzyludzkie"
__________________
Słupskie forum fanów rocka > < zajrzyj koniecznie
Do Not Feed the Trolls!!!
Kaczmen jest offline  
stary 27-07-2006, 12:15   #914
Ernie
Użytkownik forum
 
Ernie's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2006
Wiek: 32

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Ernie ma numer GG 2264941
LOL Tylko offite fajny

Wyobrazacie sobie jak by bylo jakiemus najtowi ktry blokuje orshaabala i jakis noob podbiega i zabieram mu loota? (np. servery non-pvp)

Te zabieranie loot'a przez 10s powinno byc wylanczane (np. Party) i wtedy party by mialo jakies zastosowanie na serverach non pvp!

Dam inny przyklad: jestes np na dwarfach i jakis noob zabrac ci 20gp i to jest wielka frajda goonienia takiego noob'a!!

Loot SUX
offite RULEZ
strzelanie z batle list SUX (teraz bedzie wazylo to ile kto ma runek i ile uhow a nie jaki kto ma lv i mlv)
Ernie jest offline  
stary 27-07-2006, 14:26   #915
Bebop
Użytkownik Forum
 
Bebop's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 164
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milten The Druid
OMFG Cip=Noob zamiast poprawiac tibie i ulepszac ja oni calkowicie zmieniaja ta gre i to na gorsze!!!!!!!!!! Masakra jesli kto gra 12h/dziennie to juz SHARER OMFG SHAARER PLX HALP? DO DUPY UPTADE OPROCZ KILKU SZCZEGOLOW
Takich jak ty trzeba stawiać pod ściane i rozstrzeliwać. "Jak nie idziesz do przodu to się cofasz!!!" . Jeżeli jesteś przeciwko update to są 2 powody, albo dzielisz konto, albo zazdrościsz PACCom. Proste
Bebop jest offline  
stary 27-07-2006, 14:50   #916
Wera of Saphira
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pacc pacc pacc

Hmm zmiany w grze som naprawdę świetne ale ja sama mam 13 lvl i wkurza mnie fakt ze z takim lvl trudno gdziekolwiek dobrze nabic lvl. Chodze na dc, ale nie mam pacca iwec jak czytam o potworach znajdujacych sdie na tiquandzie i Darashi albo helgate to mis ei zal robie kurde nie mogilby wymyslic czegos co byloby dostepne bez pacca?? Beznadzieja!!!
A w tym konkursie szansa na wygranom jest jak jedna na milion .
 
stary 27-07-2006, 14:52   #917
zdzichxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2006

Posty: 43
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: nowy świat pvp
Poziom: 999
Skille: 999/999
Poziom mag.: 99
Domyślny

mam nadzieje ze pacc potanieje xD

ale dobrze ze chociaz ze bedzie mozna trenowac skille jak twoja postac sie zmeczy
zdzichxxx jest offline  
stary 27-07-2006, 18:12   #918
Bebop
Użytkownik Forum
 
Bebop's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 164
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wera of Saphira
Hmm zmiany w grze som naprawdę świetne ale ja sama mam 13 lvl i wkurza mnie fakt ze z takim lvl trudno gdziekolwiek dobrze nabic lvl. Chodze na dc, ale nie mam pacca iwec jak czytam o potworach znajdujacych sdie na tiquandzie i Darashi albo helgate to mis ei zal robie kurde nie mogilby wymyslic czegos co byloby dostepne bez pacca?? Beznadzieja!!!
A w tym konkursie szansa na wygranom jest jak jedna na milion .
Ja wybiłem 25lvl bez problemu na ghost landzie i amazonkach kolo carlin, a hellgate to raczej dla FACCa jest tylko od 25lvl.
Bebop jest offline  
stary 27-07-2006, 21:43   #919
Maciej Shaman
Użytkownik forum
 
Maciej Shaman's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2006
Lokacja: W Polsce

Posty: 9
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 41
Poziom mag.: 45
Domyślny

Z potworkami to super ale ze stamiana to lipa ale teraz jest dobrze
Maciej Shaman jest offline  
stary 28-07-2006, 00:16   #920
Chockapic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005

Posty: 8
Stan: Na emeryturze
Imię: ;p
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 52
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

1.Celowanie z battle list = I dobrze. Dla nisko lvl-lowych sorkow/druidow bez roznicy bo raczej zadko ktorego stac na kupienie sobie takiej ilosci runek,lub zeby miec tak dobry m lvl aby mozna bylo zabic kogos bardzo szybko. High lvlowie czesciej uzywaja macro i dobrze ze wyrownali szanse pomiedzy tymi nieuczciwymi a tymi uczciwymi.
2.Lootowanie po 10s = udupienie w jakiejs czesci high lvlow blokujacych potworka , ale pomoc dla low
3.Npc = raczej mala roznica ale cieszy
4.Zmeczenie = Rewelacja
Chockapic jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:13.


Powered by vBulletin 3