Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-05-2008, 22:03   #181
Triq
Użytkownik Forum
 
Triq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Wiek: 32

Posty: 239
Profesja: Elder Druid
Gildia: Motomyszy
Świat: Lucera
Poziom: 101
Domyślny

By the way...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Dzisiaj CipSoft zaskoczył nas kolejnym teaserem
Mnie nie zaskoczył. Wiedziałem, że będzie w piątek


(Taki ironiczny post jakby ktoś nie zajarzył :>)
__________________




Motomyszy Thread <click me>
Triq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-05-2008, 22:25   #182
Versa
Użytkownik Forum
 
Versa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Versa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Domyślny Npc

Uważam, że powinni zwrócić uwagę na ceny przedmiotów, skupywanych przez NPC. Są Djiny, jest Rashid, jednak myślę, że wiele cen jest zbyt niska, przez co gospodarka co niektórych serverów upada. Przykładem mogą być Żywiołowe Sety dla magów, których nie da się sprzedać u żadnego NPC. Albo to leży w domku "dla ozdoby", albo przez dość długi okres czasu staramy się go pozbyć... Nie dziwota więc, iż ich ceny maleją w dość szybkim tempie. Magma Legs kiedyś (ok. 300k), teraz: 100k trudno wyciągnąć. Jak wiadomo, nie wpływa to dobrze na hunty... Stan: Nadmiar itemów, których nie da sie sprzedać u NPC, lub cena jest śmieszna. (np. Demon Armor na Outlaw Camp, H.L. kupi aż za 195gp -.-). Idiotyzm. DSM u Rashida za 40k. No cóż. Dobre i to, jeśli nie chcemy tracić czasu na "Sell DSM"... Jednak Zbroja szczebel niższa od Demon Armor powinna być raczej troszkę więcej warta... Golden Legs, MMS, wszystko nieustannie tanieje z powodu nadmiaru... Zawyżenie cen u NPC, byłoby raczej czymś dobrym.
__________________

Ostatnio edytowany przez Versa - 31-05-2008 o 23:11.
Versa jest offline  
stary 01-06-2008, 08:33   #183
Silver'tibia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2007

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Versa Pokaż post
Uważam, że powinni zwrócić uwagę na ceny przedmiotów, skupywanych przez NPC. Są Djiny, jest Rashid, jednak myślę, że wiele cen jest zbyt niska, przez co gospodarka co niektórych serverów upada. Przykładem mogą być Żywiołowe Sety dla magów, których nie da się sprzedać u żadnego NPC. Albo to leży w domku "dla ozdoby", albo przez dość długi okres czasu staramy się go pozbyć... Nie dziwota więc, iż ich ceny maleją w dość szybkim tempie. Magma Legs kiedyś (ok. 300k), teraz: 100k trudno wyciągnąć. Jak wiadomo, nie wpływa to dobrze na hunty... Stan: Nadmiar itemów, których nie da sie sprzedać u NPC, lub cena jest śmieszna. (np. Demon Armor na Outlaw Camp, H.L. kupi aż za 195gp -.-). Idiotyzm. DSM u Rashida za 40k. No cóż. Dobre i to, jeśli nie chcemy tracić czasu na "Sell DSM"... Jednak Zbroja szczebel niższa od Demon Armor powinna być raczej troszkę więcej warta... Golden Legs, MMS, wszystko nieustannie tanieje z powodu nadmiaru... Zawyżenie cen u NPC, byłoby raczej czymś dobrym.

Zgadzam sie z Toba, ceny spadaja i to strasznie, zawyzenie cen to dla mnie tez cos dobrego.

@do tych ktorzy juz nie graja a sa na tym forum i bluzgaja na tibie
To po co tutaj sie wypowiadacie? Po co trzymasz swojego knighta?
Sprzedaj, bedziesz mial na tego swojego WoWa i stad ladnie mowiac uciekaj
Silver'tibia jest offline  
stary 01-06-2008, 08:34   #184
MrVixeq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Niepotrzebnie narzekacie :)

Po 1: Cześć, jestem tu nowy

Po 2: Zawsze ktoś mówi, że "Tibia schodzi na psy". Czemu schodzi, jeśli co jakiś czas jest ulepszana/upiększana, a nie stoi w miejscu jak inne MMORPG?

Po 3: Ktoś powiedział, że Tibia przez update'y traci klimat. "LOL", "xD!", "ROTFL", "Mój brat to GM!" - to nazywacie klimatem, woo? Zgodzę się, że klimat GRY jest na bardzo wysokim poziomie i nie traci go z każdym update, ale klimat graczy jest żałosny... więc trzeba by zmienić graczy, a nie grę

Po 4: "FACC za dużo dostanie!" - no, rzeczywiście... nowe ścianki i powiększenie expowisk, żeby ludzie nie gnieździli się tak bardzo, to naprawdę ogromna ilość rzeczy dla FACC <ironia>.

Po 5: Ktoś powiedział, że zapomnimy, że są nowe obiekty (jak w Kazo). Z mojego punktu widzenia wygląda to tak: PRZED UPDATE: "Kurde, ale Kazordoon źle wygląda...!", a PO UPDATE: "WOW, wreszcie coś z tym zrobili, wielki plus dla CipSoft'u!".

Morał: Nie narzekajcie niepotrzebnie na coś, co jest poprawiane, zamiast mówić, że jest dobrze jak jest, bo to nie prawda
 
stary 01-06-2008, 08:55   #185
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MrVixeq Pokaż post
Po 1: Cześć, jestem tu nowy

Po 2: Zawsze ktoś mówi, że "Tibia schodzi na psy". Czemu schodzi, jeśli co jakiś czas jest ulepszana/upiększana, a nie stoi w miejscu jak inne MMORPG?

Po 3: Ktoś powiedział, że Tibia przez update'y traci klimat. "LOL", "xD!", "ROTFL", "Mój brat to GM!" - to nazywacie klimatem, woo? Zgodzę się, że klimat GRY jest na bardzo wysokim poziomie i nie traci go z każdym update, ale klimat graczy jest żałosny... więc trzeba by zmienić graczy, a nie grę

Po 4: "FACC za dużo dostanie!" - no, rzeczywiście... nowe ścianki i powiększenie expowisk, żeby ludzie nie gnieździli się tak bardzo, to naprawdę ogromna ilość rzeczy dla FACC <ironia>.

Po 5: Ktoś powiedział, że zapomnimy, że są nowe obiekty (jak w Kazo). Z mojego punktu widzenia wygląda to tak: PRZED UPDATE: "Kurde, ale Kazordoon źle wygląda...!", a PO UPDATE: "WOW, wreszcie coś z tym zrobili, wielki plus dla CipSoft'u!".

Morał: Nie narzekajcie niepotrzebnie na coś, co jest poprawiane, zamiast mówić, że jest dobrze jak jest, bo to nie prawda

Owszem, z jednej strony masz rację, ale pamiętaj, że:
-Mimo to, że FACC coś dostanię i tak bedą narzekać. (choćby i np. outfity)
-Skoro teraz na ulicach będą wszelkiego typu bajery
(wózki, kwiaty itp.) to jak napisał Instynkt za rok możemy się spodziewać ślimaków na ulicach i much wokół afkujących. A czy to ma sens?
-Z graczami się niestety nic nie zrobi, to problem cywilizacji
Wylansowany jest offline  
stary 01-06-2008, 09:14   #186
Triffek
Użytkownik Forum
 
Triffek's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2007
Lokacja: malopolska

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kszaczasty
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 40
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K0wal Pokaż post
ładne ładne ale kiedy 3D?Może do czasu gdy wymyślą 4D jednak tego sobie nie potrafię wyobrazić.
4D juz zostalo bardzo dawno temu wymyslone... ;]
Triffek jest offline  
stary 01-06-2008, 09:29   #187
Lord_Balx
Użytkownik Forum
 
Lord_Balx's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 58
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Balx
Profesja: Elite Knight
Gildia: Promile
Świat: Pacera
Poziom: 90
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny Hehe...

Dobrze, że w końcu coś dla FACC'ów zrobili, a nie tylko PACC... Nie dość, że macie w c**a terenu to jeszcze narzekacie! Nowe grafiki uważam, za udane... Ale mam nadzieję, że nie będzie znowu mieszania profesji...

*Teraz będzie można pozwiedzać...
Lord_Balx jest offline  
stary 01-06-2008, 09:37   #188
Eurovisits
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Bardzo mi sie podoba ten update
 
stary 01-06-2008, 10:03   #189
Levi
Użytkownik Forum
 
Levi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 602
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

pewnie już ktoś narzekał że facc i tak dalej...
Facc- opcja w której możesz rozwinąć swoją postać, przygotować się na wyprawy i na odkrywanie nowych lądów, coś na czym nie "tracisz" pieniędzy a i tak rośniesz w siłę... Ale nadchodzi taki czas...kiedy...facc już nie starcza...nowe tereny kuszą...i wtedy kupujemy pacc.
Jest to twoja dobrowolna decyzja ale nie narzekaj że nic nie dostajesz...utrzymanie serwerów, pensja dla grafików, całej ekipy i cała reszta sporo kosztuje więc to jasne że pacc dostaną dużo aby pokusa by go dalej kupować bądź zakupić pierwszy raz była większa.

Co do terenów...jak zwykle dobra robota, wszystko ładnie ze sobą współgra i tchnie świeży powiew w codzienność tibi.
__________________
Levi jest offline  
stary 01-06-2008, 10:07   #190
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
@do tych ktorzy juz nie graja a sa na tym forum i bluzgaja na tibie
To po co tutaj sie wypowiadacie? Po co trzymasz swojego knighta?
Sprzedaj, bedziesz mial na tego swojego WoWa i stad ladnie mowiac uciekaj
niestety nie masz takiej władzy, żeby mnie wygonić z forum..forum jest od wypowiadania się i niektorym się podoba tibia i chwalą a niektórzy chcą ponarzekać na tą gre i się pośmiać (mimo że już nie grają). W końcu od tego jest forum. Ma mi sie podobać bo gra coraz bardziej robiona dla 12-latków??
__________________
Cygan Slejter jest offline  
stary 01-06-2008, 10:31   #191
Hunterius
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A mi ten update się bardzo podoba. Zawsze wszystko robili tylko dla PACC, a teraz chociaż kazoo ulepszą.
 
stary 01-06-2008, 10:43   #192
Eternanlucypher
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2008

Posty: 5
Pytanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghand Pokaż post
Coraz bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś zarozumiałym kretynem, na poziomie 10latka, który myśli, że należy mu się wszystko. Nie wnikam, czy masz jakieś kłopoty z główką, ale dla mnie jesteś po prostu przygłupem.

Rozumiem, że dla Ciebie "Faq" to FACC. Moim zdaniem każdy ma prawo do gry i nie należy nikogo stawiać niżej siebie tylko dlatego, że nie chce kupować PACCa Jakiś balans musi być, a PACCe i tak mają dużo udogodnień.

Pzdr :*
Ghand
Przepraszam Cię mistrzu, ale patrząc na twoje osiągnięcia widzę, że po prostu nie rozumiesz istoty rzeczy. Kiedyś w Tibii stosunkowo mało osób posiadało pacc, nie był on niezbędny lecz znacznie ułatwiał grę. Teraz nawet na strefach dla pacc jest ciężko dostać się do expowiska z powodu ilości jego posiadaczy, a między innymi za te właśnie expowiska się płaci.Według powyższego nie jest w porządku aby ludzie nie płacący za pacc (Faq-bo tak sie pisze)mieli równie łatwą grę jak ci płacący.Sam uwielbiam faq lecz niestety dzisiaj jest prawie nie możliwa gra na hlv'u bez pacc.Nie zmienia to jednak faktu, iż za pacc się troche buli, a jak tak dalej pójdzie to stanie się to nieopłacalne.
Eternanlucypher jest offline  
stary 01-06-2008, 11:08   #193
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eternanlucypher Pokaż post
... nie jest w porządku aby ludzie nie płacący za pacc (Faq-bo tak sie pisze)...
FAQ - frequently asked questions
Często zadawane pytania.

PACC - premium account
FACC - free account
Rybzor jest offline  
stary 01-06-2008, 11:12   #194
Libacjan
Zbanowany
 
Data dołączenia: 31 05 2008

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Domyślny

Jako mistrz Tibii i najlepszy gracz w nią, uważam że update uraczy nas nowymi rodzajami koszatniczek, świnek morskich, zostaną dodane też krowy, z których będzie można doić mleko. Update uraczy nas równierz skateparkami, w których będzie można jeździć na deskorolce. Będzie 360 flip crooks quest. Dodane zostaną kasyna i automaty z The House of The Dead. Dla starszych graczy, przewidziane są wirtualne burdele, w których będzie można się bolcować w dupę. To nie koniec atrakcji! Będą pistolety na wodę, armatki śnieżne, działa laserowo pulsacyjne. Ozdoby do domku? Telewizory plazmowe. Po co masturbować się w prawdziwym życiu i narażać się na martwicę penisa? U NPC będzie można kupić dmuchane lale ze sztucznymi cipami!!!!! :O

Gra, która obecnie jest totalnym dnem, stacza się do poziomu poniżej dna. A wszystko to, aby uszczęśliwić zdebilowaciałych cepów, niszczących stary, dobry Tibijski klimat. Rozumiem, że exp nie powinien być rzeczą priorytetową, ale nie po to mam pacc, aby stać pod depo i narzekać, że nie ma gdzie expić, bo WSZYSTKO jest zajęte. A gdy okaże się, że wyjątkowo coś jest wolne, to idziesz i padasz na masskicku. Nie można w kółko powtarzać "tylko exp i exp ci w głowie - wczuj się w klimat". Co, mam pływać w kółko na w cholerę ograniczonym terenie, bo inaczej jestem no lifer? Do dupy z takim graniem. Nie ma co się dziwić, że ludzie sprzedają postacie.

Ostatnio edytowany przez Libacjan - 01-06-2008 o 11:17.
Libacjan jest offline  
stary 01-06-2008, 11:27   #195
Eternanlucypher
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2008

Posty: 5
Pytanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hunterius Pokaż post
A mi ten update się bardzo podoba. Zawsze wszystko robili tylko dla PACC, a teraz chociaż kazoo ulepszą.
.."ulepsza"?
"Dobro" jest pojęciem względnym tak samo jak i "ulepszenie"

co będzie lepszego w kazoo?? expowiska.. (expowiska w kazoo są juz chyba nie do ulepszenia)a poza nimi?
to, że pomalują ściany i dodadzą jakieś bez gustowne dekoracje, świadczy tylko o tym, że CIP'om zależy na większej ilości graczy/kasy.Klimat fantastyczny tibii nie jest zbyt wiele wart po zmianie jego całego wyglądu.Co po tym, że Cip'y tworzą krajobrazy fantasy, kiedy najlepsze w tibii nie są one lecz połączenie prostoty grafik ze złożonością niektórych lokacji...
Eternanlucypher jest offline  
stary 01-06-2008, 11:34   #196
Eternanlucypher
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2008

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
FAQ - frequently asked questions
Często zadawane pytania.

PACC - premium account
FACC - free account
OKAY.. a więc, ja tak pisze

FAQ
Eternanlucypher jest offline  
stary 01-06-2008, 11:36   #197
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Triffek Pokaż post
4D juz zostalo bardzo dawno temu wymyslone... ;]
4D? no no... całkiem ciekawie, a możesz podać jakiś przykład? aha... 1D też istnieje??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eternanlucypher Pokaż post
OKAY.. a więc, ja tak pisze

FAQ
no to jesteś niedorozwinięty
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo

Ostatnio edytowany przez Aevolana - 01-06-2008 o 11:37.
Aevolana jest offline  
stary 01-06-2008, 12:25   #198
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Libacjan Pokaż post
Jako mistrz Tibii i najlepszy gracz w nią, uważam że update uraczy nas nowymi rodzajami koszatniczek, świnek morskich, zostaną dodane też krowy, z których będzie można doić mleko. Update uraczy nas równierz skateparkami, w których będzie można jeździć na deskorolce. Będzie 360 flip crooks quest. Dodane zostaną kasyna i automaty z The House of The Dead. Dla starszych graczy, przewidziane są wirtualne burdele, w których będzie można się bolcować w dupę. To nie koniec atrakcji! Będą pistolety na wodę, armatki śnieżne, działa laserowo pulsacyjne. Ozdoby do domku? Telewizory plazmowe. Po co masturbować się w prawdziwym życiu i narażać się na martwicę penisa? U NPC będzie można kupić dmuchane lale ze sztucznymi cipami!!!!! :O

Gra, która obecnie jest totalnym dnem, stacza się do poziomu poniżej dna. A wszystko to, aby uszczęśliwić zdebilowaciałych cepów, niszczących stary, dobry Tibijski klimat. Rozumiem, że exp nie powinien być rzeczą priorytetową, ale nie po to mam pacc, aby stać pod depo i narzekać, że nie ma gdzie expić, bo WSZYSTKO jest zajęte. A gdy okaże się, że wyjątkowo coś jest wolne, to idziesz i padasz na masskicku. Nie można w kółko powtarzać "tylko exp i exp ci w głowie - wczuj się w klimat". Co, mam pływać w kółko na w cholerę ograniczonym terenie, bo inaczej jestem no lifer? Do dupy z takim graniem. Nie ma co się dziwić, że ludzie sprzedają postacie.

Uważam, że masz 100% racji, nie można wczuwać się w klimat, jeżeli nie ma do tego inteligentniejszych form życia, które umieją powiedzieć coś więcej niż "free items plx", "hunted" "buy, no, hi, pl?". Taki klimat masz teraz w tibii. Gram w WoW'a od trzech tygodni, NIE SPOTKAŁEM ANI JEDNEJ OSOBY KTÓRA NIE UMIAŁA ANGIELSKIEGO. Tam naprawdę można poczuć klimat prawdziwego mmorpg, nie ma takiego chamstwa i tępoty które ogarnęły 95% świata tibijskiego.
Ametystowec jest offline  
stary 01-06-2008, 13:01   #199
djbuhos
Użytkownik Forum
 
djbuhos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2008
Lokacja: Lublin (okolice)

Posty: 102
Stan: Niegrający
Imię: Djbuh
Profesja: Paladin
Gildia: Luminosity
Świat: Libera
Poziom: 112
Skille: 90+
Poziom mag.: 22
djbuhos ma numer GG 9716423 Send a message via Skype™ to djbuhos
Domyślny

No no zaczynają cos robic z tą grafiką to jest + 1 nowy potwork jak widac narazie to - i brak balansu postaciami tez hujowo aby ta grafika ;c
djbuhos jest offline  
stary 01-06-2008, 13:39   #200
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@Aevolana
0D-Punkt w przestrzeni.
1D-Linia prosta.
2D-Figura geometryczna, np. kwadrat.
3D-Bryła, np. Sześcian.
4D-Hiperbryła, np. Tesserakt.

W naszym wymiarze jest możliwe utworzenie JEDYNIE form trójwymiarowych. W komputerze da się tworzyć 1 i 2 oraz symulację 4D, jednak z racji że żyjemy w świecie trójwymiarowym, nie jesteśmy w stanie do końca pojąć sensu tej figury.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin 3