Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-06-2005, 10:03   #61
Curro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2004

Posty: 6
Domyślny Be or not to be.

Heh i się porobiło, zajrzałem do tego topica przypadkiem i przyznam że zainteresował moją uwagę więc postanowiłem też się pobawić w detektywa i go przemaglować. Trwało to 1,5h a o to wyniki:


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
UWAGA!
Spójrzcie na post Gokufana. Pozatym zobaczcie jak wygląda ta czaszka - taka troche za bardzo biała i widać , że skopiowana.
Hmm moge zadać 1 pytanie: czy ty masz wogóle pojęcie na temat pixelozy, renderingu itp...chyba jednak nie. Edytowalem tego ss Corelem, Fake Revenger, Omnis+ oraz innymi badziewiami (zoom, zgodności płynności kolorów itp) I moge z czystym sercem przyświadczyć że ten ss jest pełny, jednolity nie ma w nim jakiś innych, dorobionych elementów z innych pixeli, które nie są integralną częścią tego obrazu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
Pomyśleliście o tak sławnym już OTS-ie?
Hm wziąść pod uwage pozostałe ssy robione przez tego użytkownika to , wątpie aby kiedykolwiek istnial Ots gdzie jak na ss zabijasz raty itp. Spójrz na niego wizualnie, użytkownik musiał by zrobić ots pod tibie 7.41 poustawiać boty, odpowiednie scrypty i najmilsza rzecz NPC, którzy by krzyczeli : sprzedam klucz do bear room or something, ogółem wątpie aby w najbliższych miesiącach wyszedł taki doskonały Ots.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
To jest FAKE - OTserv. Zresztą OTserv jest jednym wielkim FAKE-m.
Hmm ahh ten Maniak Ots , prawdziwy fan xD ze względu na moją kulturę nie będę cytował z conajmniej kilka podobnych treści użytkownika. Jeśli dla ciebie Ots jest co na 2 unikatowym zdjęciu, przedstawiającym dziwną anomaliczną sytuację mogę śmiało powiedzieć że ss np. z hmm byle jakim Anihilatorem jest fak'em ....bo w ots tez jest anhi ale cech , które są na tym zdjęciu MoGreene nigdy nie dostrzegłem..po prostu nie wyszły jeszcze scrypty i zobaczyć kiedy ss powstał to Ots RACZKOWAŁ. ( data modyfikacji dużego ssa + owa skasowana postać)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
Nie gram w Tibie. Jak grałem to nie używałem żadnych cheatów. Byłem Tutorem.
Ach ta skrzywizna zawodowa..pewnie że nie używałeś bo ich nie było, albo nie umiałeś sam napisać HAckad! Nie mów więc mi głupot że jesteś świety bo nikt nie jest oprócz samego BOGA.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaviec
omfg...Wystarczy puścić na 6 lvl tuż przed zrookowaniem fire bombe przed depo.Ktoś w to wdepnie ,masz white skulla,zabijają cię szybko.Jesteś na rooku z białą czaszką dopóki ogień nie skończy ranić tego którego zaatakowałeś.Hmmm teraz trzeba tylko sprawdzić tą teorie...mam tam jakiś 6 lvl na mainiewyprubuje za 2 godziny bo mi sie narazie nie chce
Gratulacje Panu w końcu ciekawa teza. Tylko trzeba będzie ją uwiarygodnić. Ale zresztą jak widziałem wiele bugów ze znikającymi terenami na DanOObi itp, więc nie trzeba się zbytnio dziwić tym skullem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoGreene
Te białe kropki na dole run były od bawienia się spritami. Podmieniłem sobie eq w spr. żeby nie patrzyć ciągle na to samo
Heh i to był zasadniczy zgrzyt więc ściagnełęm Reebow sprite editor podmieniłem spr. i spakowałem i wklejiłem na nowo. Otóż w niektórych elementach eq i run (u mnie uh) były widoczne czerwone, białe kropki (pokazujące początek, podstawę danej figury) więc to też odpada.
__________________________________________________ ___

A pan Maethi chyba za dużo naczytał się Mein Kampf... hmm Z tekstu wywnioskowuje że uważasz się za mądrale , nadczłowieka tego topicu bo masz IQ NIBY większe od innych.. chciałbym usłyszeć jego sume.I zrozum w końcu jeśli chcesz dać jakieś dowody a nie suche słowa rzucone na wiatr niech będą poparte one SOLIDNYMI argumentami a nie wywiórczymi spotrzeżeniami, bo wątpie abyś jakoś ,,badał" autentyczność ss'a

__________________________________________________ ___
Na podsumowanie : ss pod względem graficznym jest AUTENTYCZNY nie ma mowy o żadnych, nawet najmniejszych błędach ujawniających wyżej wymienione przeze mnie atuty...heh Pan MoGreene musiał by być cholernym mastah graphic'em aby coś takiego stworzyć
__________________________________________________ ___
Jestem także wielce przekonany iż to nie jest Ots:
1. Data zrobienia ss: OTS RACZKOWAŁ (czyżby autor ssa był także Mastach Ots w pewnym sensie prekursorem skoro kilka miechów temu stworzył coś takiego co teraz nawet się nie śni na dzisiejszych OTS..WĄTPLIWE
__________________________________________________ ___
A więc wątpie aby MoGreene był Mastah graphic and script.

Za czas poświęcony na czytanie tego postu Dziękuję.
__________________________________________________ ___
Znając ,,fana" Ots będą w jego nxt poście wywiórcze cytaty, które nie składają się na całość tekstu i próba hmm ich odnoszenia w sposób dla niego korzystny. Dla mnie to koniec dyskusji albowiem moje Argumenty znaczą jednoznacznie iż ss jest REAL. i nie mam więcej nic do dodania.
__________________________________________________ ___
Dziękuje za poświęconą mi uwagę.

Ostatnio edytowany przez Curro - 20-06-2005 o 10:17. Powód: Drobne poprawki...
Curro jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2005, 10:28   #62
Sir Prymas
Użytkownik Forum
 
Sir Prymas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 37

Posty: 54
Sir Prymas ma numer GG 4196266
Domyślny

Curro wielkie dzięki za te mądre słowa. Wreszcie ktoś postanowił to sprawdzić i pokazać innym, że zwykłe zdanie "To jest fake" nie wystarczy aby coś ocenić .

Maethi o takie dowody jakie ukazał nam Curro mi chodzi, a nie o takie co ty przedstawiłeś czyli "*******en*e o Chopinie".
__________________
Bloodbrother to Jari Evil Demon

"SZUKAJ" prawdę ci powie!!!
Sir Prymas jest offline  
stary 20-06-2005, 11:17   #63
Alivi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 9
Alivi ma numer GG 2759433
Cool To jest możliwe !!!!

Ponieważ nie raz nie dwa razy widziałem White shulla w temple.
Dzieje sie to tak, gdy np. żucisz FF na glebe odrazu po tym padasz i logujesz sie i ktos wejdzie na tego FF'a łapiesz skulla !!(wszystko dzieje sie w przedziale 5s.
Tak samo jest z rookiem masz ledwie co 6 lvl na mainie puszczasz FFa padasz i logujesz sie na rooku z 1 lvlem !!! Ktoś na meinie po 3-4 s wejdzie na ten FF załapujesz skulla !!!. A możesz hodzić z nim przez 2 min bo tam w temple nie ma Pz'ta !!
Wg.mnie tak własnie jest to możliwe ;]
Alivi jest offline  
stary 20-06-2005, 14:37   #64
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Dobra . Myślałem, że nie będę musiał się już wypowiadać.

Cytuj:
Hmm moge zadać 1 pytanie: czy ty masz wogóle pojęcie na temat pixelozy, renderingu itp...
Szczerze NIE.

Cytuj:
I moge z czystym sercem przyświadczyć że ten ss jest pełny, jednolity nie ma w nim jakiś innych, dorobionych elementów z innych pixeli, które nie są integralną częścią tego obrazu.
Być może, ja tu jestem od podawania nowych fantastycznych argumentów i stawiania wam kłody pod nogi.

Cytuj:
wątpie aby kiedykolwiek istnial Ots gdzie jak na ss zabijasz raty itp.
Na ss zabijać raty? W OTs wystarczy przywołać rata i walić. W tym czasie zrobić screen.

Cytuj:
Spójrz na niego wizualnie
Patrze no i...

Cytuj:
żytkownik musiał by zrobić ots pod tibie 7.41 poustawiać boty, odpowiednie scrypty i najmilsza rzecz NPC, którzy by krzyczeli : sprzedam klucz do bear room or something,
Po 1 : takie ots-y są. Po 2. Nie trzeba NPC wystarczy jakiegoś użytkownika w ots-ie pod Tibie 7.4

Cytuj:
eśli dla ciebie Ots jest co na 2 unikatowym zdjęciu, przedstawiającym dziwną anomaliczną sytuację mogę śmiało powiedzieć że ss np. z hmm byle jakim Anihilatorem jest fak'em
W dzisiejszych czasach dochodzi do tego , że FIlmy to Fake-i. Jeśli naprawdę chcecie moge wam wkleić loga z mIRC-a.

Cytuj:
po prostu nie wyszły jeszcze scrypty i zobaczyć kiedy ss powstał to Ots RACZKOWAŁ.
Chodzi do szkoły? Wogóle składnia twoich odpowiedzi jest straszna. Gówno prawda takie skrypty już istnieją.

Cytuj:
Ach ta skrzywizna zawodowa..pewnie że nie używałeś bo ich nie było, albo nie umiałeś sam napisać HAckad! Nie mów więc mi głupot że jesteś świety bo nikt nie jest oprócz samego BOGA.
J/w. Skrzywizna zawodowa - lol. Nie używałem bo nie lubie sobie pomagać w taki sposób. Napisać taki program nie jest trudno. Jestem świetny, ale nie uważam się za lepszego od Boga. To twoje słowa.

Cytuj:
Ale zresztą jak widziałem wiele bugów ze znikającymi terenami na DanOObi
Lol. To był Bug w calej Tibii.

Cytuj:
A pan Maethi chyba za dużo naczytał się Mein Kampf...
Nie czytałem , lecz mam zamiar.

Cytuj:
hmm Z tekstu wywnioskowuje że uważasz się za mądrale , nadczłowieka tego topicu bo masz IQ NIBY większe od innych..
Nie , nie mam się za mądrale. Staram się intensywnie dokształcać.

Cytuj:
chciałbym usłyszeć jego sume
117

Cytuj:
I zrozum w końcu jeśli chcesz dać jakieś dowody a nie suche słowa rzucone na wiatr niech będą poparte one SOLIDNYMI argumentami a nie wywiórczymi spotrzeżeniami, bo wątpie abyś jakoś ,,badał" autentyczność ss'a
Jak już napisałem ja tylko stawiam kłody pod nogi , żeby ktoś ( w tym wypadku ty) udowodnił mi 100% , że to nie FAKE.

Cytuj:
Na podsumowanie : ss pod względem graficznym jest AUTENTYCZNY nie ma mowy o żadnych, nawet najmniejszych błędach ujawniających wyżej wymienione przeze mnie atuty
Tak trudno było wytłumaczyć ludzie? Nie było by tyle moich tekstów.

Cytuj:
Znając ,,fana" Ots będą w jego nxt poście wywiórcze cytaty,
Taki mój zawód.

Cytuj:
które nie składają się na całość tekstu i próba hmm ich odnoszenia w sposób dla niego korzystny.
Niekoniecznie, ale takto powinno wyglądać.

Cytuj:
Dla mnie to koniec dyskusji albowiem moje Argumenty znaczą jednoznacznie iż ss jest REAL. i nie mam więcej nic do dodania.
Dzięki.

Cytuj:
Wreszcie ktoś postanowił to sprawdzić i pokazać innym, że zwykłe zdanie "To jest fake" nie wystarczy aby coś ocenić
Dlaczego ty tego nie zrobiłeś?

Cytuj:
Maethi o takie dowody jakie ukazał nam Curro mi chodzi, a nie o takie co ty przedstawiłeś czyli "*******en*e o Chopinie".
Po 1. Nie powinieneś Polaka. Szczególnie tak sławnego. To nie jest etyczne mówić o zmarłym.
Po 2. Ja nie dawałem dowodów. prowokowałem was, żeby ktoś w końcu dał sensowne dowody. Tobie się to nie udało.


Curro Respect dla Ciebie +notka.
Maethi jest offline  
stary 20-06-2005, 15:15   #65
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Sytuacja jest prosta, ktoś miał chara na mainie z 6 lvlem. Rzucił FB i złapał deada. Atak FB dla danej osoby utrzymuje się chyba coś koło 10 sekund. Wystarczy, że ktoś wszedł na to i zonk, gościu mógł dostać unjustfieda. Wielka filozofia.
@Maethi
Weź ty się chłopie wylecz z tych twoich teori. Ktoś podaje ci dowody na talerzu a ty uprawiasz tutaj swoją filozofię. Pytanie - odpowiedz. krotka piłka. Patrząc na twoje posty na prawdę nie widac twojego IQ.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline  
stary 20-06-2005, 15:25   #66
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Cytuj:
Sytuacja jest prosta, ktoś miał chara na mainie z 6 lvlem. Rzucił FB i złapał deada. Atak FB dla danej osoby utrzymuje się chyba coś koło 10 sekund. Wystarczy, że ktoś wszedł na to i zonk, gościu mógł dostać unjustfieda. Wielka filozofia.
My tu rozkminialiśmy czy to jest FAKE czy nie.

Cytuj:
@Maethi Weź ty się chłopie wylecz z tych twoich teori.
Czy ja jestem chory? NIE.

Cytuj:
Ktoś podaje ci dowody na talerzu a ty uprawiasz tutaj swoją filozofię.
Czytasz moje odpowiedzi? Chyba NIE.

Cytuj:
Patrząc na twoje posty na prawdę nie widac twojego IQ.
Moje posty wyjaśniają wszystkie niejasności, jak i dodaja nowe problemy. Taka jest struktura mich odpowiedzi i ona nigdy się nie zmieni. Co do IQ: jest ono bardzo dobre i jestem z siebie zadowolony. To twoje posty wskazują , że nie masz zawysokiego IQ gdyż : nie czytasz czyichś postów . NIe rozumiesz przeczytanych postów.
Maethi jest offline  
stary 20-06-2005, 15:30   #67
Pabak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: Ruda Śląska
Wiek: 34

Posty: 90
Stan: Na emeryturze
Wyślij wiadomość przez ICQ do Pabak Pabak ma numer GG 5459497 Pabak ma login Tlenu tuminure@o2.pl
Domyślny

Może i jest to fake, ale takie coś jest możliwe, gdyż właśnie wziąłem mojego pala na galanie i sobie go rooknąłem i mam white skulla w temple... pozatym CO Z TEGO ŻE KTOŚ MA BIAŁĄ CZACHE NA ROOKU? (może mi ktoś wytłumaczy cel tego... bo ja nie bardzo go widzę )

ps. zróbcie sonde na temat IQ Maethi'ego xD
__________________
Stare gry na PC, stare gry, Old PC Games, download na OPCG.net!

Ostatnio edytowany przez Pabak - 20-06-2005 o 15:31.
Pabak jest offline  
stary 20-06-2005, 15:39   #68
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Cytuj:
właśnie wziąłem mojego pala na galanie i sobie go rooknąłem i mam white skulla w temple...
Ta...i co jeszcze. Ja przed chwilą zrobiłem Anhilatora na 10 lvl.

Cytuj:
pozatym CO Z TEGO ŻE KTOŚ MA BIAŁĄ CZACHE NA ROOKU? (może mi ktoś wytłumaczy cel tego... bo ja nie bardzo go widzę
Nie rozumiesz , że to pierwszy przypadek takiego BUG-a? Osoba taka jest jedyna w swoim rodzaju.

Cytuj:
ps. zróbcie sonde na temat IQ Maethi'ego
Nie było by takich pytań , na które nie odpowiem. Pozatym tobie by się przydał Psycholog. Masz jakieś problemy z osobowością?
Maethi jest offline  
stary 20-06-2005, 15:55   #69
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Prymas
Co do pytania "Dlaczego ty tego nie zrobiłeś?", poprostu nie znam sie na programach graficznych w których można to sprawdzić nie mam żadnego pojęcia o fake i nie robie fake gdyz mnie to nei interesuje dlatego też "tego nei zrobiłem". Co do "*******en*e o Chopinie" to to jest poprostu przysłowie, jak się domyślam każdy to czytając zrozumiał je jako "gadanie bez sensu" a nie jak ty w dość dziwny sposób o samym Chopinie. Nie musis odpisywać na tą wiadomośc nawet by dobrze było jak byś nie odpisał bo nie mam siły z tobą juz gadać, sory ale musze to powiedzieć: "Jesteś dość dziwny". Żegnam...
Skoro nie znasz się na programach graficznych to nie mogłeś mi w żaden sposób sensownie udowodnic, że to nie FAKE. Mogłem się czepiać. Pozatym gdybyś toz robił, ja bym się nie czepiał.

Przysłowie obrażające wybitnego Muzyka. jestem patriotą i nie pozwole obrażać takich osób pośmiertnie. Pozatym nie jest to zbyt znane przysłowie.

Nie odpisałem ci PW . Ja tam siły mam. W końcu idę na psychologie ( myslę).

Ja jestem dziwny? Dziwisz się, że starałem się dotrzeć do tego czy to jest Fake czy nie? Gdyby ktoś mi to wcześniej sensownie wytłumaczył nie było by gadania.

Żegnaj.
Maethi jest offline  
stary 20-06-2005, 17:48   #70
Sir Prymas
Użytkownik Forum
 
Sir Prymas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 37

Posty: 54
Sir Prymas ma numer GG 4196266
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
Skoro nie znasz się na programach graficznych to nie mogłeś mi w żaden sposób sensownie udowodnic, że to nie FAKE. Mogłem się czepiać. Pozatym gdybyś toz robił, ja bym się nie czepiał.

Przysłowie obrażające wybitnego Muzyka. jestem patriotą i nie pozwole obrażać takich osób pośmiertnie. Pozatym nie jest to zbyt znane przysłowie.

Nie odpisałem ci PW . Ja tam siły mam. W końcu idę na psychologie ( myslę).

Ja jestem dziwny? Dziwisz się, że starałem się dotrzeć do tego czy to jest Fake czy nie? Gdyby ktoś mi to wcześniej sensownie wytłumaczył nie było by gadania.

Żegnaj.

Dla mnie ten temat jest już prawie zamkniety, teraz tylko pozostało aby ktoś sprawdził jedną z napisanych w tym temacie teori w jakis sposób uzyskać white skull na rooku. Napisałem ci to na PW gdyż ta rozmowa powinna zostac miedzy nami po cholere to piszesz tu? Aby pokazac jak to ty wspaniały czy coś twoja głupota jest wieksza niz mi się zdaje nie mam zamairu kontynuować dalej z toba rozmowy, gdyż nie ma ona żadnego sensu.
__________________
Bloodbrother to Jari Evil Demon

"SZUKAJ" prawdę ci powie!!!
Sir Prymas jest offline  
stary 20-06-2005, 18:14   #71
Szafa
Użytkownik Forum
 
Szafa's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: inąd

Posty: 230
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

to z f bomba jest wdlug mnie odpowiedzia a co do rozmowy up to Maethi ma racje nie daliscie mu dowodow to sie czepial
Szafa jest offline  
stary 20-06-2005, 19:17   #72
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Cytuj:
Dla mnie ten temat jest już prawie zamkniety,
Daj se spokój.

Cytuj:
teraz tylko pozostało aby ktoś sprawdził jedną z napisanych w tym temacie teori w jakis sposób uzyskać white skull na rooku.
Potrafisz czytać? Już sprawdzili.

Cytuj:
Napisałem ci to na PW gdyż ta rozmowa powinna zostac miedzy nami
Tego nie napisałeś.

Cytuj:
po cholere to piszesz tu?
Masz jakieś tajemnice? Ja nie.

Cytuj:
Aby pokazac jak to ty wspaniały
Tak. Tak.

Cytuj:
twoja głupota jest wieksza niz mi się zdaje
Przepraszam, wszystkie obelgi odbijają sie ode mnie jak od ściany. Chyba, że mówisz o sobie czy co...

Cytuj:
nie mam zamairu kontynuować dalej z toba rozmowy
To nie kontynuuj.

Cytuj:
gdyż nie ma ona żadnego sensu.
Psujesz nastrój

Cytuj:
Maethi ma racje
Nareszcie...

Cytuj:
nie daliscie mu dowodow to sie czepial
jedyny inteligentny zrozumiał
Maethi jest offline  
stary 21-06-2005, 17:29   #73
Volli
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 03 2005
Wiek: 31

Posty: 9
Volli ma numer GG 1213390
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoGreene
Screen był robiony z miech temu ....i to nie jest żaden fake lolki... a za długo gram na rooku aby sobie takie jaja robić -.- .... i beke mam was bo z rl screene ,,znawcy" lol mówią że fake.

Nie będe się kłócił z 12-13 latkami, podyskutuje z kimś na poziomie, który mi to udowodni co się i tak nie da...
A co ty masz do 13latków??? ja osobiscie ci wieże że to nie fake ale to troche dziwne zeby whithe skull latał po roku red skull to tak ale withe???
Volli jest offline  
stary 21-06-2005, 21:29   #74
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Channel saved at Tue Jun 21 14:48:18 2005

14:46 *******: Did possible is have white skull on Rook?
14:47 Seraphim ****: it can happen if the play dies in main with a white skulll in main and gets rooked
14:47 Seraphim ****: it's a sort of bug
14:47 *******: Ah...white skull go away when time of skull normal go away?
14:47 Seraphim ****: Yes
14:48 *******: Thanks for info

Rozmowa z Tutorem.
Maethi jest offline  
stary 22-06-2005, 12:32   #75
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
Channel saved at Tue Jun 21 14:48:18 2005

14:46 *******: Did possible is have white skull on Rook?
14:47 Seraphim ****: it can happen if the play dies in main with a white skulll in main and gets rooked
14:47 Seraphim ****: it's a sort of bug
14:47 *******: Ah...white skull go away when time of skull normal go away?
14:47 Seraphim ****: Yes
14:48 *******: Thanks for info

Rozmowa z Tutorem.
A nie mówiłem...
@Szafa
Jak nikt nie dawał mu dowodów, były bardzo prawdopodobne przypuszczenia, może to nie jest dowód, ale zawsze warto je rozważyć.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline  
stary 22-06-2005, 13:27   #76
ANALIZER
Użytkownik Forum
 
ANALIZER's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005

Posty: 122
Domyślny lol

Po co rozkręcacie ten temat :/ ta sprawa ciągnie sieeeeeeeeee i ciągnieee dajcie sobie śana i tyle.Maethi ty też ziomie wyluzuj bo gadasz jak najęty i sie podniecasz IQ a na dodatek zachwijesz sie jak.....kaleka i niepełnosprytny(to ci których tak bronisz).
ANALIZER jest offline  
stary 22-06-2005, 14:07   #77
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Eh... Na rooku można mieć nawet red skulla. A ta gościuwa miałą white skulla bo ktoś ją zrookował z white skullem a ona się zalogowała i pewnie po paru(nastu( minutach skull jej zniknął... Pełno po rooku chodzi zrookowanych red skulli... Ale to tylko na starszych światach raczej...
__________________
/
Glamri jest offline  
stary 22-06-2005, 14:39   #78
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

@up
Na każdym świecie może być red skull na Rookgaardzie... Wystarczą do tego dwie osoby. Wchodzą na Rooka, jedna z nich zabija drugą 3x i ta druga potem ją rookuje
Hieyan jest offline  
stary 22-06-2005, 18:21   #79
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Sądze , że to będzie mój ostatni post w tym temacie.

Cytuj:
A nie mówiłem...
Nie udowodniłeś.

Cytuj:
Po co rozkręcacie ten temat :/
Żeby wyjaśnic wszystkie niejasności.

Cytuj:
śana
J.Polski w szkole .

Cytuj:
Maethi ty też ziomie wyluzuj bo gadasz jak najęty i sie podniecasz IQ
Potrafisz czytać?

Cytuj:
a na dodatek zachwijesz sie jak.....kaleka i niepełnosprytny(to ci których tak bronisz).
Po pierwsze idź do szkoły , naucz się pisać poprawnie zdania. Po drugie obrażasz ludzi, którzy nic nie zawinili.
Maethi jest offline  
stary 22-06-2005, 21:39   #80
Ali'baba
Użytkownik Forum
 
Ali'baba's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 44
Imię: Aldonka
Profesja: Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: -44
Domyślny To bylo tak

Ta owa Panna Miala 6 lvl na MainLandzie i jescze 1 ded i mila by rooka, zaczela kogos bic (fire fildem) a ja sama zabili, obudzila sie na rooku a ten czlowiek co dostal FF wlasnie dedol i jej na rooku pojawil sie skull.

Tak bylo w przypadku Skulla W swiatyni.
__________________
Made In China.
"Riso abundat in ore stultorum"*

*"Smiech narasta w ustach głupca"
Ali'baba jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:59.


Powered by vBulletin 3