Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Morgana

Notki

Morgana Wydarzenia ze świata Morgana

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-12-2007, 01:27   #41
Gomoore
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 13
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gomoore
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 76
Gomoore ma numer GG 1251410
Domyślny

Srać na tą morgane, server upadl juz dawno temu ludzie lizą jaja bo Oath wyznacza wyroki jak sie podoba wiec trzeba byc asslicksem zeby grac...tutaj bo jak powiesz cos nie tak to strzeli Cie z du** twoj

I co pier*****e ze Victeron bylby leadem...HABUAHUAHAU on nie przeprowadzil by wlasnej matki przez przejscie, a wy cos pier****e ze on leadem by w wojnie moglbyć, wedlug mnie to glupi kocur co sie boi... jak jest taki dobry, to nei zatrzęsie...a nie sie boi...

Myśle, że jedyna osoba która moze leada w wojnie poprowadzić to ? NIKT bo ja mam za mały lvl nie no joke, ale nie widze nikogo...tak jak juz mowilem, mam za maly lvl xD za wczesnie sie hunted nabawilem xD
Gomoore jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-12-2007, 11:22   #42
Kafffffar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 10 2006
Lokacja: Cz-wa

Posty: 478
Imię: Kafar~
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rise
Świat: Morgana
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gomoore Pokaż post
Srać na tą morgane, server upadl juz dawno temu ludzie lizą jaja bo Oath wyznacza wyroki jak sie podoba wiec trzeba byc asslicksem zeby grac...tutaj bo jak powiesz cos nie tak to strzeli Cie z du** twoj

I co pier*****e ze Victeron bylby leadem...HABUAHUAHAU on nie przeprowadzil by wlasnej matki przez przejscie, a wy cos pier****e ze on leadem by w wojnie moglbyć, wedlug mnie to glupi kocur co sie boi... jak jest taki dobry, to nei zatrzęsie...a nie sie boi...

Myśle, że jedyna osoba która moze leada w wojnie poprowadzić to ? NIKT bo ja mam za mały lvl nie no joke, ale nie widze nikogo...tak jak juz mowilem, mam za maly lvl xD za wczesnie sie hunted nabawilem xD

Nie byl bys leaderem nawet jak bys mial 150 lvl z tego powodu ze jestes niedoswiadczony i nie masz pojecia o tym.
Kafffffar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 11:41   #43
Komisarzyk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 01 2007

Posty: 197
Imię: Eter Rael
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avis
Świat: Morgana
Poziom: 196
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kafffffar Pokaż post
Nie byl bys leaderem nawet jak bys mial 150 lvl z tego powodu ze jestes niedoswiadczony i nie masz pojecia o tym.
Nie widze kompletnie zadnego lidera na morganie, wiec mozecie zapomniec tym o czym mozliwe, ze myslicie.

/Eter
Komisarzyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 13:54   #44
Kafffffar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 10 2006
Lokacja: Cz-wa

Posty: 478
Imię: Kafar~
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rise
Świat: Morgana
Poziom: 100
Domyślny

mowie tylko ze gdybysmy mieli leadera o ktorym mowilem podczas war RN vs Avis(?) moglo by to wygladac inaczej ;p teraz nikt nie planuje zadnej wojny i zadnej wojny nie bedzie (bynajmniej nic o tym nie wiem)
Kafffffar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 14:43   #45
Victeron
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 03 2007
Wiek: 34

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Victeron
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 201
Poziom mag.: 81
Domyślny

@ Goomore

Wez obrazac mozesz swoja matka a nie moja
Jestes niewychowanym dzieciakiem co wypowiada sie nie takich forach.
Co do wojny to nie chce walczyc bo nie mam powodow do walki i nie komentuj innych decyzji bo Ty widac jeszcze nic nie osiagles przez caly swoj czas grania no chyba ze bawia cie pekowania w kopalniach na facc.

Pozdrawiam

P.S
Mysle ze Twoje nastawienie do innych polakow oraz mnie sie zmieni po swietach

Swieta lacza ludzi ,


Signed.

Victeron
Victeron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 16:11   #46
Macjei
Użytkownik Forum
 
Macjei's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Częstochowa

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kuvok
Domyślny

sry double post
__________________
Yours Shejq

Ostatnio edytowany przez Macjei - 20-12-2007 o 16:15.
Macjei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 16:14   #47
Macjei
Użytkownik Forum
 
Macjei's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Częstochowa

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kuvok
Domyślny

Hahahaha takich ludzi jak on to Święta lacza ale z Tibia ahaha passki i lecimy 8.14 na expaaaaa
szymek wez no ogarnij kapele i lecimy z warem bo nudze sie juz 2tyg bez tibii charcze xDDDDDDD


a tak do komisarzyka to jak ty mozesz widziec jakiegos jak pewnie 24/7 w dp carlin patrolujesz chuja wiesz o warach kto jak dowodzil i co robil a w*******asz sie jak zaba w pomidory. Wez idz czytaj poradniki 3 tematy nizej i zabierz ze soba reszte smisznych grajkow
__________________
Yours Shejq
Macjei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2007, 15:43   #48
MatiStw
Zbanowany
 
Data dołączenia: 06 05 2007
Lokacja: Stalówka
Wiek: 34

Posty: 227
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: K@r@
Domyślny

Wiecie co zamiast tak sie spinac na tym forum to robcie sorkow po wyzej 45 lev bo K***A SD's sa dopiero od tego lev dostepne Ale nie ale nie my nie poddamy sie ! Kara jeszcze rzadzic bedzie ! pls 45 lev + ;]


http://youtube.com/watch?v=fZkMx5F1QhY

Chcecie powtorki z rozrywki to lepiej zacznijcie expic albo kupowac sorkow ;d
MatiStw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 18:27   #49
Gomoore
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 13
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gomoore
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 76
Gomoore ma numer GG 1251410
Domyślny Hahaha

Eter, Kafarr... Wiecie co...z tym doświadczeniem to nie mówcie jak nie znacie, brakuje poprostu 3-4 chlopaków co by zarządzali... ale nie da sie tego zrobić jak kazdy sobie mysli, ze "ja to mam pvp, wy**r***e, pojade go na solo, yo yo" a co sie dzieje jak Cie klepia?
Za wysoko patrzycie...spójrzcie na ludzi...i niech wkoncu polacy zbiją piątki, elo szmaty i pojada jak to sie robi po Słowiańsku....

Victeron:

Nie obrażam Ci Mamy tylko Ciebie, filozofie... powodów do wojny ?? teraz mi pokazales, że nie masz honoru ; ] placiles 2x i pewnie zaplacisz jeszcze nie raz...bo polacy na Morganie upadną szybko... jak sie sami miedzy sobą bedziemy wybijac tak jak Wy to robicie... mozna to przebolec... ze mamy do siebie jakies problemy waty itd. fajnie by było sie zjednoczyć razme do kupy i wypier**** dzbanów swe, espania z servera... bo pluja na polaków.. a Wy ass-licksy lubicie ? prosze bardzo, wiem ze nie wrzyscy sa tacy ale wiekszosc...

Macieji:
Dobra zamknij juz tą morde, kołaczesz jak roz*****y maluch, pierdisz pierdisz i coś nie mozesz sie wysrać...
Gomoore jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 18:42   #50
Viltherius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 109
Stan: Niegrający
Imię: Viltherius
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gomoore Pokaż post
Eter, Kafarr... Wiecie co...z tym doświadczeniem to nie mówcie jak nie znacie, brakuje poprostu 3-4 chlopaków co by zarządzali... ale nie da sie tego zrobić jak kazdy sobie mysli, ze "ja to mam pvp, wy**r***e, pojade go na solo, yo yo" a co sie dzieje jak Cie klepia?
Za wysoko patrzycie...spójrzcie na ludzi...i niech wkoncu polacy zbiją piątki, elo szmaty i pojada jak to sie robi po Słowiańsku....

Victeron:

Nie obrażam Ci Mamy tylko Ciebie, filozofie... powodów do wojny ?? teraz mi pokazales, że nie masz honoru ; ] placiles 2x i pewnie zaplacisz jeszcze nie raz...bo polacy na Morganie upadną szybko... jak sie sami miedzy sobą bedziemy wybijac tak jak Wy to robicie... mozna to przebolec... ze mamy do siebie jakies problemy waty itd. fajnie by było sie zjednoczyć razme do kupy i wypier**** dzbanów swe, espania z servera... bo pluja na polaków.. a Wy ass-licksy lubicie ? prosze bardzo, wiem ze nie wrzyscy sa tacy ale wiekszosc...

Macieji:
Dobra zamknij juz tą morde, kołaczesz jak roz*****y maluch, pierdisz pierdisz i coś nie mozesz sie wysrać...
Wiesz Polacy maja to do siebie ze w większości są mądrzy po szkodzie.
Wyjebie ich a potem zaczną się zastanawiac co by było gdyby wcześniej...
Viltherius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 20:08   #51
Macjei
Użytkownik Forum
 
Macjei's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Częstochowa

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kuvok
Domyślny

"wrzyscy" zycze milego powrotu do szkoly po imprezie sylwestrowej. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
I nie mow do mnie zamknij sie jezeli powtarzasz to samo co napisalem kilka postow up. Idz poszalej troche masz jedna taka okazje w roku i zostaw ta tibie na kilka godzina dobrze Ci to zrobi.

Szczęśliwego Nowego Roku Ludzie!!
I Do Siego !!!

No i Odpierdol mi sie od Kafara bo to jeden z bardziej ogarnietych ludzi tego serva. Pozdrawiam kafar


Lece na Show xD Kurwy, konserwy i muza bez przerwy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
__________________
Yours Shejq

Ostatnio edytowany przez Macjei - 31-12-2007 o 20:10.
Macjei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 21:19   #52
MiszczuPefalpe
Użytkownik Forum
 
MiszczuPefalpe's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Uriza
Świat: Morgana
Poziom: za~
Skille: wyjeba~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Macjei Pokaż post
"wrzyscy" zycze milego powrotu do szkoly po imprezie sylwestrowej. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
I nie mow do mnie zamknij sie jezeli powtarzasz to samo co napisalem kilka postow up. Idz poszalej troche masz jedna taka okazje w roku i zostaw ta tibie na kilka godzina dobrze Ci to zrobi.

Szczęśliwego Nowego Roku Ludzie!!
I Do Siego !!!

No i Odpierdol mi sie od Kafara bo to jeden z bardziej ogarnietych ludzi tego serva. Pozdrawiam kafar


Lece na Show xD Kurwy, konserwy i muza bez przerwy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
bota wyłącz tylko. nie zapomnij!
MiszczuPefalpe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2008, 15:13   #53
Macjei
Użytkownik Forum
 
Macjei's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Częstochowa

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kuvok
Domyślny

nie no luzik zmienie neta po nowym roku wracam do bota
__________________
Yours Shejq
Macjei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2008, 20:43   #54
Vandyyy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 09 2007

Posty: 43
Imię: Vandoz
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Domyślny

Ja chcę też walczyć.
Weźcie i mnie plx.
Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie Weźcie !~!!!!!

UBIJEMY ALL!
OPANUJEMY SERV!
I GOMOORE ZBIERZESZ PAYMENTY PO 1020102kK!!!!!!
YEYEYYEYYEYEY!!!

URIZE WEZMIEMY I ROXANDOOOO!
DAMY RADE!?
TAK DAMY RADEEEEE!
GOMOORE BUDOWNICZy, ZAWSZE DA RADE!
GOMOORE BUDOWNICZY, NIE JEST SAM!
JEST Z NIM KOPARKA I BETONIARKA!!!!
JEJEJEJEJ
Vandyyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 00:02   #55
Kafffffar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 10 2006
Lokacja: Cz-wa

Posty: 478
Imię: Kafar~
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rise
Świat: Morgana
Poziom: 100
Domyślny

Gomoore nie wiesz co piszesz ... nie jestes chyba zbyt doswiadczonym graczem ,a wiec zamilcz i sluchaj co mowia madrzejsi od Ciebie

Vandoz japa bocie

Pozdro Shejq
Kafffffar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 11:55   #56
Komisarzyk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 01 2007

Posty: 197
Imię: Eter Rael
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avis
Świat: Morgana
Poziom: 196
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Macjei Pokaż post
Hahahaha takich ludzi jak on to Święta lacza ale z Tibia ahaha passki i lecimy 8.14 na expaaaaa
szymek wez no ogarnij kapele i lecimy z warem bo nudze sie juz 2tyg bez tibii charcze xDDDDDDD


a tak do komisarzyka to jak ty mozesz widziec jakiegos jak pewnie 24/7 w dp carlin patrolujesz chuja wiesz o warach kto jak dowodzil i co robil a w*******asz sie jak zaba w pomidory. Wez idz czytaj poradniki 3 tematy nizej i zabierz ze soba reszte smisznych grajkow
wydaje mi sie ze wiem troche o warach. w kazdym razie podchodze do tego serio i jak juz cos zaqczne to jestem przygotowany do tego mam takie nastawienie ze albo kogos oddeleguje z serva albo sam odejde.

nie iwem czy wiesz ale to ja bylem jednym z zalozycieli hurricane ktora jezeli mozna tak to nazwac najbardziej zaszkodzila ekipie nizahe w tamtym czasie biorac pod uwage wszystkie wojny na morganie. ty jezeli sie nie myle doszedles pozniej i nie wiem czy placiles czy nie. w kazdym razie to byla nasza wojna z ladnym pioczatkiem i wieloma akcjami w ktorej nam pomagaliscie ale to my bylismy motorem napedowym.

denerwuje mnie jak ktos mowi ze boje sie wlaczyc o swoje prawa. na titania walczy juz prawie 2 lata i mozna powiedziec ze narazie jakos nam to wychodzi, mamy inicjatywe.

moze cie wkurzylo ze nie chce wam pomagac. sa proste powody:
nie szukam wladzy na serwie jak to bylo kiedys, i narazie nie narzekam na jakies PA bo poznalem duzo roznych ludzi ktorzy na to nie pozwola.
skald gildii rzadzacej bardzo sie zmienil na lepsze. wiadomo ze nie wszystkich tak uwielbiam i szanuje ale w kazdym razie problemow nie mam a wrecz przeciwnie.

wy jak widac macie. ostatnia "wojna" jezeli mozna to tak nazwac pokazala wg mnie ze tak jak juz napisalem pare postow wyzej nie ma lidera na morganie. a moze po prostu jest ale jeszcze nic nie pokazal.

widac bardzo cie to ruszylo ale przyznam szczerze ze my w hurricane tez nie mielismy lidera i to wg mnie bylo glowna przyczna porazki a moze jedyna.

PS. jak chcesz podyskutowac to bardzo chetnie tylko pisz z argumentami a nie jak zdenerwowane dziecko i jak cos to czekam na gg bo mowiles ze pogadac jeszcze chcesz
Komisarzyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 14:13   #57
Macjei
Użytkownik Forum
 
Macjei's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Częstochowa

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kuvok
Domyślny

No bardzo chetnie podyskutuje. Ale co do wojny waszej czyli hurricane jezeli 5 fragow nazywasz szkoda no to... Odezwij sie pod wieczor lub w poludnie Ema

Zdenerwowane Dziecko to ciekawe;p
__________________
Yours Shejq
Macjei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 16:57   #58
MiszczuPefalpe
Użytkownik Forum
 
MiszczuPefalpe's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Uriza
Świat: Morgana
Poziom: za~
Skille: wyjeba~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Macjei Pokaż post
nie no luzik zmienie neta po nowym roku wracam do bota
hehe chcialem Cie powkurzac ale widze ze masz poczucie humoru wiec respect

Uriza ma 2 chara to moze bez kitu pomoze xD

Ostatnio edytowany przez MiszczuPefalpe - 02-01-2008 o 16:58.
MiszczuPefalpe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 21:15   #59
Gali_Cyba
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 01 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 4
Stan: Usunięty
Imię: Gali Cyba
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Poziom: 48
Poziom mag.: 53
Domyślny

Z taką organizacją, to w 2008 roku nawet byśmy pod Grunwald nie wyruszyli. Każdy siedziałby na swoim dupsku, w ciepłym domku. Jedynym jego zmartwieniem byłby obiad.. Głupie usprawiedliwienia też tu nic nie dadzą. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, poprostu się ich boimy. Sytuacja nie ulegnie zmianie, póki do ludzi nie dotrze co się naprawde dzieje. Pozwalamy, by jakieś jeb*ne Spainy typu szlic (o którym wole sie nie wypowiadać )pomiatały nami i rządziły serwerem, który może być nasz!

Przemyślcie to,
Gali Cyba
Gali_Cyba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 21:32   #60
Vandyyy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 09 2007

Posty: 43
Imię: Vandoz
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kafffffar Pokaż post
Gomoore nie wiesz co piszesz ... nie jestes chyba zbyt doswiadczonym graczem ,a wiec zamilcz i sluchaj co mowia madrzejsi od Ciebie

Vandoz japa bocie

Pozdro Shejq
Bot Cie utworzył przyjacielu drogi.

Ja nigdy nie BOTowałem ha ha.
Neeevah!


@Gali~
Masz szlaban HAUEHAEUAUEHAUEHAUAEAUHEUAHUHAE




@Co do wojny.
Zrobie chara Jagiello, Gomoore pojdziesz ze mna na NiemcUF(O)?


@Gomoore
Kto liże dupe Oath?
Jak wiem mnie tam nie dopuscza, bo 50% chce mnie zabić, 25% nie wie, że istnieję, a drugie 25% maja brudne dupska.

Ostatnio edytowany przez Vandyyy - 02-01-2008 o 21:34.
Vandyyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:02.


Powered by vBulletin 3