Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > FAQ i zasady

Notki

FAQ i zasady Często zadawane pytania i zasady. Zanim o coś spytasz, sprawdź tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-11-2011, 22:12   #341
apsiqer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tak na prawdę nie mam pojęcia czy moge tu pisać, ale spróbuje. Widze, że ostatni post był dość dawno, ale mam nadzieje, że na mój problem ktoś odpowie. Otóż problem jest prosty - laguje mi tibia, ale nie z powodu internetu, mam 1mb/s na tibie wystarczający, zresztą grałem na o wiele gorszych bez żadnych problemów. Uprzedzam śmieszków, którzy wywalą z tekstem "Haha, masz zasłabego kompa na tibie" - ja im odpowiadam, że mam procek IntelCore Inside i7, 8gb ram i to wam powinno wystarczyć. Mam też windows 7. Nie wiem co robić próbowałem już wielu rzeczy, ale nic nie pomaga. Może ktoś zna odpowiedź na to pytanie?
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-11-2011, 22:33   #342
laxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2007

Posty: 374
Domyślny

hahah masz za słabego kompa na tibie
laxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2013, 17:10   #343
Perfect*Doll
Użytkownik Forum
 
Perfect*Doll's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2008
Lokacja: Barcelona
Wiek: 31

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 63
Skille: 81/61
Poziom mag.: 13
Perfect*Doll ma numer GG 9590583
Domyślny

mam problem po dzisiejszej aktualizacji, a mianowicie loguje sie na tibie, wpisuje haslo i numer konta i za moment znika wszystko, nie ma zadnych okienek, tylko glowna strona tibii jak sie odpala gre
__________________
El tiempo es demasiado lento para los que esperan, demasiado rápido para los que temen, demasiado largo para los que lamentan, demasiado corto para los que celebran. pero para los que aman, el tiepmo es la nternidad. He decidido apostar po el carga. El odio es un amor demasiado pesada.
Perfect*Doll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2013, 18:59   #344
flexible
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja rowniez mam taki problem po dzisiejszej aktualizacji , prosze o jakies wskazowki w celu rozwiazania problemu
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2015, 18:28   #345
srubson22
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam! Ponieważ nie znalazłem niczego takiego dotyczącego mojego problemu pisze tutaj. Mam problem. Gram w Real Tibie od jakiegoś tygodnia, i ostatnio coś mi klient szwankuje. Otóż problem polega na tym, że odkąd zmieniłem miejsce zamieszkania to nie mogę połączyć się z grą. Wcześniej miałem internet UPC a teraz od prywatnej firmy. Po tym jak wpisze login i hasło wybieram postać na obojętnie jakim serwerze i cały czas wywala mi komunikat "You are not logged into your account anymore. Please log in again. " Powie mi ktoś w czym problem i jak ustawić żeby działało ? Oczywiście napisałem meila do Cip'u ale jak zwykle napisali tylko, że przyjęli zgłoszenie i od trzech dni cisza.. Liczę na pomoc. Pozdrawiam!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2015, 23:35   #346
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Skoro na innym internecie i na tym samym sprzecie Ci działa to pisz do dostawcy obecnego internetu.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:46.


Powered by vBulletin 3