Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-01-2009, 22:57   #41
rafi.praga
Użytkownik Forum
 
rafi.praga's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2008
Wiek: 34

Posty: 347
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muhan'nad Pokaż post
...i nigdy niebotowalem.
Sory ale musze to napisac :< Pamietasz jak wkleiles fajne zdjecie ze slimow z botem widocznym?:< Co prawda szybko zareagowales, zmieniajac zdjecie na 'wlasciwe' sam piszac przy tym cos w stylu "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.". Sory no ale musialem to wypomniec bo w*****a mnie niesamowicie ze piszesz kompletne bzdury. Co nie zmienia faktu ze skile sa, ale moglbys przynajmniej pominac kwestie botowania.
__________________
;}
rafi.praga jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2009, 23:09   #42
Nowohucianin
Użytkownik Forum
 
Nowohucianin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: hiberna
Poziom: 102
Poziom mag.: 64
Domyślny

gratz expienia o 3;00 z anginą napewno wyzdrowiejesz szybciej
Nowohucianin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 23:22   #43
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

@up
To samo pomyślałem xD lepiej byś to w łóżku przeleżał;p
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 23:22   #44
Royal_Michael
Użytkownik Forum
 
Royal_Michael's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: he?
Świat: Silvera
Poziom: 90
Skille: 96/74
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rafi.praga Pokaż post
Sory ale musze to napisac :< Pamietasz jak wkleiles fajne zdjecie ze slimow z botem widocznym?:< Co prawda szybko zareagowales, zmieniajac zdjecie na 'wlasciwe' sam piszac przy tym cos w stylu "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.". Sory no ale musialem to wypomniec bo w*****a mnie niesamowicie ze piszesz kompletne bzdury. Co nie zmienia faktu ze skile sa, ale moglbys przynajmniej pominac kwestie botowania.
Eh ja to w sumie szanuje ludzi którzy botuja ale przyznaja sie do tego, nie ukrywaja i otwarcie mowia ze botuja. a takie cos co gosc prezentuje to n/c
__________________
"Gdy walczymy możemy przegrać, gdy nie walczymy jesteśmy przegrani"
Royal_Michael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 23:31   #45
rafi.praga
Użytkownik Forum
 
rafi.praga's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2008
Wiek: 34

Posty: 347
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Royal_Michael Pokaż post
Eh ja to w sumie szanuje ludzi którzy botuja ale przyznaja sie do tego, nie ukrywaja i otwarcie mowia ze botuja. a takie cos co gosc prezentuje to n/c
Dokladnie, w tym tkwi rzecz. Ja tez nie mam nic do tych co botuja, niech sobie to robia skoro taka im gra odpowiada, ich wybor. Ale wlasnie chodzi mi o to zeby nie pisal przynajmniej farmazonow i bedzie fajnie.
__________________
;}
rafi.praga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2009, 11:21   #46
szkapamujwruk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 10 2008

Posty: 446
Domyślny

nie widze sensu w takim skillowaniu,chociazby dlatego ze majac teraz 150+ i 101 dista za jakis czas bede miec zalozmy 250 lv i 110 dista,w tym czasie nasz kochany botter wbije ze 3 skille-no super,ja wole miec 250 rp z 110 dista i 95~ shielda niz 80~ rp z 114 dista i 102 shielda ;x
szkapamujwruk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2009, 11:58   #47
rafi.praga
Użytkownik Forum
 
rafi.praga's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2008
Wiek: 34

Posty: 347
Stan: Usunięty
Domyślny

Moj kochany Karolku. Pierwszy raz musze sie z Toba zgodzic, tez nie widze w tym sensu. Jednak z tego co pamietam on wbijal te skile bo mial tam straszne problemy z netem, tak wiec expienie odpada. No ale jak widac bot+chujowy net czynia cuda
__________________
;}
rafi.praga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2009, 13:35   #48
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

Jak uber pro evul doświadczony gracz mam kilka uwag:
- W tym czasie w którym wbiłeś ten skill mógłbyś mieć około 150-180 levela [jak nie lepiej, wystarczy sobie obliczyć ile zajmuje wbicie 111 skilla a potem przełożyć to na średni exp/h]
Samo granie 5h dziennie [btw trzeba byc ostrym nolifem] to przy dzisiejszej Tibii 2-3 lvl'e dziennie mając ok. 80-100 lvl [zależy od nakładów rp/as/pb]
- W TYM FILMIE jednak różnice dało się wyczuć i to sporą, praktycznie każdy mob dawał Ci więcej expa
- na 60 levelu ryzyko śmierci jest DUŻE [mało hp, wolne bieganie] nie biorąc pod uwagę kicków, uderzając o ziemie tracisz DUUUŻO CZAAASSSU [oczywiście mając 5 blessów].
- Nobki z tibia.pl jeszcze chyba nie są świadome że 90% 100 lvli [i właśnie takich pro uber skills] korzystają z botów. NIEMOŻLIWE żeby przez 5h gościu zmieniał kamyczki/innegufno i gapił się w monitor [po 15 min afk BEZ BOTA postać dostaje kicka].

Podsumowując, jesteś podbotem beta 4.1 :}
NinJa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 02:47   #49
Kuan Ti
Użytkownik Forum
 
Kuan Ti's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2006
Lokacja: Kozienice

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vylkano
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Obsidia
Poziom: 248
Skille: 96/92
Poziom mag.: 10
Domyślny

Noz Kur... tylko gratulowac lbów takich ludzi jak tu niektorzy.

Do typa co gadal o key ringach. Mam ich 80 na swoim charze a jestem Ek wiec po co mi? Po to zeby zakladac W pyte Ulti i Mp i isc na openke lub na expa i dalej mam mase capa.

Co do skilowania, z jednej strony jest to bezsens ale z drugiej zajawka, bo 150 rp z skillem 95 jak wbije 250 bedzie mial moze 105-108 a jak on wyjdzie na expa ze skillem 115 to przy 250 bedzie mial jakis 120-125 wiec lekka roznica jest prawda? po drugie bedzie mogl szybciej expic jezeli kiedys bedzie mial neta bez lagow.


Piw Paw aka Muhan'nad przestan pier... ze bez bota bo obaj dobrze wiemy ze z botem. Wiem ze siedziales przy kompie ale bota uzywales wiec nie gadaj czegos takiego.



Ninja majac lagi mozesz wbic ale chyba -180 lvl
__________________
01:20 Nitop [141]: fakt
01:20 Nitop [141]: z krakowa wrocilem dzisiaj
01:20 Nitop [141]: musialem zalogac bo telepalo mnie juz
01:20 Nitop [141]: xD
Kuan Ti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 06:22   #50
bozyszczur
Użytkownik Forum
 
bozyszczur's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009

Posty: 58
Domyślny

calkiem spory exp chyba 110k naliczylem na godzine a tak btw botowac a miec bota to jest spora roznica, ale jak kto uwaza
@topick fajny filmik
skile wedlug mnie bez sensu jest to trenowanie
bozyszczur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 10:00   #51
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuan Ti Pokaż post
bo 150 rp z skillem 95 jak wbije 250 bedzie mial moze 105-108 a jak on wyjdzie na expa ze skillem 115 to przy 250 bedzie mial jakis 120-125
Chyba śnisz Ale gratuluję optymizmu.
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 12:35   #52
Sir Dark Archeon
Użytkownik Forum
 
Sir Dark Archeon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 45

Posty: 175
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Grimera
Poziom: 133
Skille: 23/28
Poziom mag.: 74
Sir Dark Archeon ma numer GG 8764136
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuan Ti Pokaż post
Noz Kur... tylko gratulowac lbów takich ludzi jak tu niektorzy.

Do typa co gadal o key ringach. Mam ich 80 na swoim charze a jestem Ek wiec po co mi? Po to zeby zakladac W pyte Ulti i Mp i isc na openke lub na expa i dalej mam mase capa.

Co do skilowania, z jednej strony jest to bezsens ale z drugiej zajawka, bo 150 rp z skillem 95 jak wbije 250 bedzie mial moze 105-108 a jak on wyjdzie na expa ze skillem 115 to przy 250 bedzie mial jakis 120-125 wiec lekka roznica jest prawda? po drugie bedzie mogl szybciej expic jezeli kiedys bedzie mial neta bez lagow.


Piw Paw aka Muhan'nad przestan pier... ze bez bota bo obaj dobrze wiemy ze z botem. Wiem ze siedziales przy kompie ale bota uzywales wiec nie gadaj czegos takiego.



Ninja majac lagi mozesz wbic ale chyba -180 lvl
Heh...
wbicie od 0 do 111 dista w max najszybszym czasie to ~1400h skilowania. Zakladajac ze palek ma ~100% skutecznosc trafien i wszystkie trafienia sa bloodhitami lub sparkami. Przy skilu juz powyzej 95 skilowanie palem to masakra bo nawet kamykami zabijasz monka na kilka hitow. Nerana to n-pvp wiec trenic mozna tylko na dzikch mobach wiec solo skilujac musiales zwascic fortune na leczeniu sie, w koncu monk troche klepie. Tak czy siak trzeba by siedziec non stop przy kompie i co kilka trafien zdejmowac atak by nie zabic monka i sie leczyc. Nie da sie trenic na afku. Wiec jak wspomnial koles @up bocik. Znam wielu ludzi na securze ktorzy maja skile 100+ dista i dobrze wiem ze bez bota wbijanie takiego skila trwa bez maniaczenia bardzo dlugo - a nie rok.
Nie zgodze sie ze skile nic nie daja. Daja duzo , a wbicie sensownego lvl z takimi skilami to proscizna i nie zajmie mu wiecej niz 2 tyg grania z blokerem. Porownojac kase jaka zmarnowal na skilowanie a ta jaak wyda na wbicie lvl to zdecydowanie taniej wyjdzie mu to drugie.
Zreszta nie widze by nabite botem skile byly powodem do dumy. Oszustwem osiagnoles cos w rok co inni uczciwi gracze zdobywaja nie oszukujac przez kilka lat. Jesli dla ciebie to wyczyn i powod do dumy.. no coz to tylo swiadczy o poziomie twojej osoby. I tylko pogratulowac wszystkim tym co sie tymi skilami podniecaja...
..of to byl sarkazm...

Pozdro
..
__________________
!!!Hail Eternal Friendship!!!
Sir Dark Archeon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 16:43   #53
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez StagG Pokaż post
gz, ty chyba na prawdę nie masz co robić
Szkoda ,że Ty NAPRAWDĘ nie masz czasu żeby zajrzeć do słownika.
Co do botowania ,każdy kto kiedykolwiek trenił na slimach ze skillami 75+ wie ,ze zabicie klona to dosłownie chwila.A co dopiero z takimi jakie on posiada.Kamyczki to nie jest tak to problem bo mimo wszystko zużycie 100 trochę czasu zajmuje.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.

Ostatnio edytowany przez Miszczu - 23-01-2009 o 16:47.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 17:26   #54
rafi.praga
Użytkownik Forum
 
rafi.praga's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2008
Wiek: 34

Posty: 347
Stan: Usunięty
Domyślny

Ale nie zapominajcie ze z levelem leca wieksze hity. Dla przykladu kiedys gadalem na rl-chat z autorem tematu i wlasnie skilowalismy na slimach. Ja na lvl 110 ze skilami 92 on bodajze na 25 lvl ze skilami 98~. I poprostu podalismy 10 hitow w slimka i on mial tam po 10-25 a ja 20-35... Do tego pisal ze sporo missow mial. Wiec widac roznice bardzo duza przy w/w skilach. Ogolnie to pokazuje ze jak skilowac paladynem to na niskich levelach.
__________________
;}
rafi.praga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 18:32   #55
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rafi.praga Pokaż post
Ale nie zapominajcie ze z levelem leca wieksze hity. Dla przykladu kiedys gadalem na rl-chat z autorem tematu i wlasnie skilowalismy na slimach. Ja na lvl 110 ze skilami 92 on bodajze na 25 lvl ze skilami 98~. I poprostu podalismy 10 hitow w slimka i on mial tam po 10-25 a ja 20-35... Do tego pisal ze sporo missow mial. Wiec widac roznice bardzo duza przy w/w skilach. Ogolnie to pokazuje ze jak skilowac paladynem to na niskich levelach.
Albo na wysokim nie waszcząc masy hajsu na leczenie jak się puści bota na nocke na slima
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 20:42   #56
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

lol ludzie...graliście kiedyś w tibie? pytam serio bo jak widze wasze komenty to mi sie smiac chce.....wiecie co to jest dwarf geomancer i jak na nim trenic?:s na tym mobie moze trenic dzien i noc bo z kamieni jest po prostu nie do zajechania...a wy gadacie o jakis slimach ....zal O.o
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 20:56   #57
Vein
Użytkownik Forum
 
Vein's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2007

Posty: 360
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
lol ludzie...graliście kiedyś w tibie? pytam serio bo jak widze wasze komenty to mi sie smiac chce.....wiecie co to jest dwarf geomancer i jak na nim trenic?:s na tym mobie moze trenic dzien i noc bo z kamieni jest po prostu nie do zajechania...a wy gadacie o jakis slimach ....zal O.o
Chetnie poznam dobry sposob na skilowanie na geomancerze PMnij s'il vous plait ^^ Tez mam palka i trenie swoimi sposobami ale sprobowalbym czegos nowego Ofc jesli to nie klamstwo i mozna okielzna geo ~.~
Vein jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 20:57   #58
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Musisz tylko zmusić geo aby zaatakował twojego monka, to wszystko. Poszukaj w poradnikach, o skillowaniu na geo, było ich conajmniej kilka.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 21:00   #59
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

http://letmegooglethatforyou.com/?q=...%82y+geomancer

cze
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 21:00   #60
Vein
Użytkownik Forum
 
Vein's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2007

Posty: 360
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Musisz tylko zmusić geo aby zaatakował twojego monka, to wszystko. Poszukaj w poradnikach, o skillowaniu na geo, było ich conajmniej kilka.
Tak? Gdyby nie to, ze geo ma nowy atak zywiolem ziemi to bym sie z toba zgodzil.

@UP
Zaraz zobacze ~~
Vein jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:23.


Powered by vBulletin 3