Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-11-2005, 07:42   #1
polonia671
Użytkownik Forum
 
polonia671's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Falata Street
Wiek: 33

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bluenor
Profesja: Knight
Świat: Nova
Poziom: 12
Skille: 48/47
Poziom mag.: 3
polonia671 ma numer GG 1028006
Domyślny Cabal Online !!

Cabal Online super gra

Adres do strony angielskiej (angielska wersja gry jeszcze nie wyszla)
http://www.cabalonline.net/

Adres do strony Koreanskiej (koreanska juz wyszla)
http://www.cabal.co.kr/

(sciagnijcie i zrubcie update bo dlugo sie robi ja w najblizszym czasie zamieszcze poradnik jak robic konto bo potrzebny jest KSSN)
[na stronie jest kilka screenów jak by ktos chcial]
polonia671 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-06-2007, 13:15   #2
Tomciu
Użytkownik Forum
 
Tomciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Częstochowa

Posty: 399
Imię: ^^
Profesja: Paladin
Gildia: Ylyta
Poziom: 133
Skille: 0/0
Poziom mag.: Bu
Tomciu ma numer GG 4357271
Domyślny

odświeżam temat,wersja angielska(www.cabalonline.com) z wersji p2p przechodzi na f2p 13 czerwca można grać(ci którzy płacili) ale konta nowe zakładać dopiero 23 albo 22 czerwca(musiałbym sprawdzić)gierka jest fajna,grałem kiedyś(7 dni triala)Fa(force archer )
Tomciu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 22:48   #3
Apticer's
Użytkownik Forum
 
Apticer's's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Wolbrom
Wiek: 33

Posty: 306
Apticer's ma numer GG 8043273
Domyślny

Mam pytanie, czy gierka ta jest płatna?
__________________
Ukryty tekst:
300++ postów i ponad dwa lata na forum


Wystaw mi notke
Apticer's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 20:20   #4
Tomciu
Użytkownik Forum
 
Tomciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Częstochowa

Posty: 399
Imię: ^^
Profesja: Paladin
Gildia: Ylyta
Poziom: 133
Skille: 0/0
Poziom mag.: Bu
Tomciu ma numer GG 4357271
Domyślny

czytaj ze zrozumieniem przechodzi z p2p na f2p czyli free .Data betatestów free serwerów przeniesiona na> 20.6.2007
Tomciu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2007, 11:52   #5
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Odswiezam temat, gdyz teraz gra dla graczy z Europy jest calkowicie darmowa. Gram warriorem na Merkurym, takze jakby byly jakies pytania to tu lub w grze - MemorientesPL. Potem zamieszcze troche screenow, warte uwagi sa tez filmiki na youtube, zainteresowani moga poszukac
Ah i swoja droga jest to wersja angielska. Jest tez angielska strona do zalozenia konta, itp.:
http://www.cabalonline.com

Polecam

Ostatnio edytowany przez Grocix - 29-07-2007 o 11:54.
Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2007, 20:12   #6
paweltoja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 01 2007

Posty: 37
Król Artykuł

Cabal Online to kolejny przedstawiciel, coraz popularniejszego, gatunku MMORPG. Twórcy proponują swoistą mieszankę elementów klasycznych dla RPG, ubarwionych koniecznością rozwiązywania zagadek logicznych i doprawionych dużą dawką akcji (ze zdecydowaną przewagą tych ostatnich).

Historia rozgrywa się w krainie Navereth, niegdyś kompletnie zniszczonej przez siły natury. Wówczas ludzkość podniosła się po upadku dzięki grupce wizjonerów, wielkich mistrzów Force Power. To oni poprowadzili ocalałych ku odrodzeniu i lepszej przyszłości. Minęły wieki, świat wydaje się zapominać o tragedii mającej miejsce tysiąc lat wcześniej, a tymczasem uśpione zło znów podnosi głowę. Gracze wcielają się w postaci herosów zamieszkujących Navereth. Każdy ma szansę zostania bohaterem, tym który odkryje wielki spisek, i zapobiegnie ponownej zagładzie.

Do wykonania jest całe mnóstwo questów związanych z główną intrygą, jak i zadań pobocznych. Gracze przemierzają, w pojedynkę lub w grupach, olbrzymi świat składający się z około trzystu lokacji (głównie podziemi). Gra wymaga nie tylko zręcznych dłoni ale i giętkiego umysłu, na swej drodze bohaterowie spotykają niemało zagadek i pułapek wymagających logicznego myślenia. Jednak najważniejszym aspektem w Cabalu jest walka. Navereth aż roi się od bestii pragnących włączyć Cię do swego menu. Niejeden raz staniesz także oko w oko z graczem mającym wrogie zamiary (PvP). System walki nie ma nic wspólnego z RPG – owymi turami lub nieśmiertelnym zestawem attack–magic–defend–item. To czego doświadczamy w Cabal to błyskawiczna, krwawa i dynamiczna młócka rodem z najlepszych bijatyk. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się akcja, potyczki są niesamowicie szybkie i widowiskowe. Bohaterowie dysponują niemałą ilością ciosów, ale autorom udało się stworzyć łatwy do opanowania system sterowania, dzięki czemu, sprawnie poradzą sobie zarówno wielbiciele gier akcji, jak i Ci którzy nie mieli większej styczności z bijatykami.

Cabal Online ma jeszcze jedną zaletę: programiści z EST Games, stworzyli silnik graficzny pozwalający zachować wysoką jakość detali nawet na słabszych maszynach.

Fotografie:


paweltoja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2007, 20:31   #7
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Klon Muu, tylko jest sporo questów. Jadąc tylko na questach dobiłem 30 lvl archerem i mi się znudziło.
Zerowa interakcja z graczami.
Masz farta to z najgorszego potwora wypadnie Ci super item i nagle stać Cię na wszystko.

Jeżeli lubisz Muu zagraj. Jak nie lubisz Muu, to prawdopodobnie Cię odrzuci (jak mnie), bo grafa to nie wszystko.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 15:30   #8
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Według mnie nie ma tej gry co do Mu porównywać. Niedługo zamieszcze troche screenow
Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 20:16   #9
paweltoja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 01 2007

Posty: 37
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
Klon Muu, tylko jest sporo questów. Jadąc tylko na questach dobiłem 30 lvl archerem i mi się znudziło.
Zerowa interakcja z graczami.
Masz farta to z najgorszego potwora wypadnie Ci super item i nagle stać Cię na wszystko.

Jeżeli lubisz Muu zagraj. Jak nie lubisz Muu, to prawdopodobnie Cię odrzuci (jak mnie), bo grafa to nie wszystko.


MU online to szajs graficzny, ta gra to nowość na rynku, nie grałeś to nie komentuj.
paweltoja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 20:48   #10
Diablczek
Użytkownik Forum
 
Diablczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2007
Lokacja: Twój ojciec zabawiał MEGO PANA
Wpisy bloga: 6

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Po tym co tu czytam myślę że to fajna gra a po tych screenach widze że ma super grafe.A co do Mu to nie mam zdania bo nie grałem (jeszcze)
Diablczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2007, 15:14   #11
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paweltoja Pokaż post
MU online to szajs graficzny, ta gra to nowość na rynku, nie grałeś to nie komentuj.
Grałem, komentuje.

Rozumiesz co to znaczy "Jadąc tylko na questach dobiłem 30 lvl archerem i mi się znudziło."?
Sam nie wiem, ale tak było napisane w opisie postaci na allegro, gdy kupowałem tego chara.

@ Cabal

Expi się dość szybko, ale nudne jest "Idź do X i zabij 10 wilków", potem "Idź do Y i zbierz 10 skór niedźwiedzi", potem "Odwiedź pana A w X i spytaj o 'cośtam'.
Równie dobrze mogę powiedzieć, że w Tibii mam questa "Wyczyść 10x tego respa, wróć do miasta, selnij loota, kup runy" itd.

Może coś fajnego dla boterów.
Statystyki rosną w styly diablo tzn. 5 do rozdania co lvl, ale skille rosną wmiarę używania, więc wystarczy odpalić bota i jesteśmy kilka skilli do przodu.
Kolejnym fajnym rozwiązaniem jest to, że skille można dowolnie dobierać (kupować) i pakować w najgorsze full punktów, bo jak będzie jakiś lepszy, to można za minimalną cenę wycofać wszystkie punkty i znowu je rozdać w lepsze rzeczy.

Ogólnie gra friendly-idiot. Nie robiłem jeszcze takiego questa, który sprawiłby mi trudność. Są to questy w stylu "Stoisz przy drzwiach i z taktyką "pojedyncze wybijanie klientów stojąc pod drzwiami, zamiast walczyć 1 vs all"".
Może jedynie obrotowa kamera różni graficznie od Mu.

Mi się gra nie podoba, szczególnie że mam słabego neta i nie mogę zrobić żadnego combo, bo ten pasek się pojawia i odrazu znika, a koledzy mówią, że on się ładuje i tam trzeba w jakiś odcinek trafić. No niestety nie udało mi się jeszcze ani razu nic zrobić.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2007, 15:25   #12
Em0
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 06 2007

Posty: 151
Domyślny

Cabal...Grałem,nie gram,może kiedyś wrócę...

Powiem tyle, że w cabalu zabawa zaczyna się po 50 jak sie dostaje Battle Mode 2 x] A ja dobiłem tylko 28 FA ;/ No ale jeśli wrócę i dobije to będzie ostra sieczka z pistoletami x]
Em0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2007, 20:15   #13
Sir Pagon
Użytkownik Forum
 
Sir Pagon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2005
Lokacja: NibyLandia
Wiek: 36

Posty: 157
Stan: Niegrający
Imię: Gapno
Profesja: Sorcerer
Świat: Fortera
Poziom: XxX
Skille: na chuj
Poziom mag.: o0
Sir Pagon ma numer GG 3460058
Domyślny

Dobra ... mam dosc glupie pytanie ....
gralem chwile ( wy mowicie ze gra jest bezplatna .... ) no tak przyznam racje gra jest bezplatna .... dostalem questa aby sie gdzes tam (na inna mape) warp'nac ... i co tutaj jest klocek bo tylko oplacone konta moga sie teleportowac .... lekko sie wqrwilem.... i odinstalowalem.... moze mi to wytlumaczyc moze powroce do tego ... bo giera nawet fajna ( znajdz teraz dobrego MMORPG bezplatnego :/ )
__________________
BZDURA !!!!

Ostatnio edytowany przez Sir Pagon - 05-08-2007 o 20:28.
Sir Pagon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2007, 20:50   #14
Fidusss
Użytkownik Forum
 
Fidusss's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry

Posty: 33
Fidusss ma numer GG 4387409
Domyślny

kiedy skończył mi się prepaid w WoWie, ściągnąłem to, żeby zobaczyć jak wygląda, grafika jako taka, grywalność zerowa, takie jest moje zdanie
__________________

wystawisz mi notkę ?
Fidusss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 12:35   #15
FrE3mAn
Guest
 

Posty: n/a
Król

Gra godna uwagi. Dam troszkę zdjęć bo widzę ze nikt nie daje.
Dawno robione zdjęcie z czasów n00ba

Zdjęcie zrobione po wykonaniu questa na Battle Mode 2 w przypadku Warriora jest to Astralna Kosa

Dzisiaj zrobię troszkę zdjęć to wstawię je tutaj.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2008, 15:11   #16
Semrise
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 02 2008

Posty: 15
Domyślny

Zacznę tak po pierwsze jestem archeologiem temat z koło 10 strony lub dalej...

Cabal wydaję się bardziej rozbudowany od Shaiyi lecz instalka jest o 100 mb mniejsza.Więc mam nadzieje że Cabal ładnie to zapakował.

Plusy które dostrzegam:
+ Grafika 3D
+ Nie duża instalka
+ Grywalnośc w obecnym czasie chyba nie mała
+ Ładne efekty skilli
+ Dźwięk
+ Darmowa
+ Może wciągne kumpli
+ Duuuża mapa
+ Mało minusów


Minusy:
- Jak się włączy strone to się strasznie tnieeeee....
- Zauważyłem na screenie że kolega chyba up miał zarąbistą zbroje będąc noobem



Będę gre miał za 3-4 godziny więc powiem więcej , ale narazie świetnie się zapowiada ale USA wersja beta...
Semrise jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2008, 15:15   #17
Aeglos Tribunal
Użytkownik Forum
 
Aeglos Tribunal's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005

Posty: 328
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Co do minusów muszę jeszcze dodać Monotonność gry ... Grafika , fajny wygląd skilli to nie wszystko ... wg. mnie grywalność tej gry stoi na BARDZO niskim poziomie ...
__________________
With great power comes great responsibility.
Aeglos Tribunal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2008, 21:57   #18
Lend
Użytkownik Forum
 
Lend's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2007
Lokacja: Zion

Posty: 123
Stan: Niegrający
Imię: Jah Shaka
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: Max
Skille: Zion
Poziom mag.: ;p
Lend ma numer GG 2932500
Domyślny

Po co piszesz na forum o cabalu zaraz będą przepełnione servery noobami -.- głupcem jesteś mam tam 107 wizarda i 111 bladera i jak bede miał przepełnione servery to najpierw napisze do ciebie

------

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aeglos Tribunal Pokaż post
Co do minusów muszę jeszcze dodać Monotonność gry ... Grafika , fajny wygląd skilli to nie wszystko ... wg. mnie grywalność tej gry stoi na BARDZO niskim poziomie ...
Monotonność bo nie dobiłeś 50 lvla

------

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
Klon Muu, tylko jest sporo questów. Jadąc tylko na questach dobiłem 30 lvl archerem i mi się znudziło.
Zerowa interakcja z graczami.
Masz farta to z najgorszego potwora wypadnie Ci super item i nagle stać Cię na wszystko.

Jeżeli lubisz Muu zagraj. Jak nie lubisz Muu, to prawdopodobnie Cię odrzuci (jak mnie), bo grafa to nie wszystko.
Nie lubie jak ktoś pisze o grach w których wbił sobie pare lvli to tak jakbyś wbił w tibii 3 lvl i mówil cokolwiek o tej grze.
Podniosłes mi ciśnienie idioto.
Jak można porównywac Mu do cabala to tak jakbyś porównywał Crysisa z Tibią głupcze I poza tym mówisz o jakis itemach to ty nie wiesz jak jest na wyższym lvlu trzeba sie postarać jak chcesz coś zarobić a 30 lvl to nic to jest 4 lvl w tibii.Poprostu zamknij morde za przeproszeniem
Ktos wyżej jesio napisał ,ze zero współpracy pomiędzy graczami w grze ,wiesz jestes smieszny w tej grze jesteś solistą do 50 lvla.

A tutaj Screen od Lenda z gry

Ostatnio edytowany przez Rothes - 05-02-2008 o 22:11. Powód: Triple post
Lend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2008, 22:11   #19
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cabal fajny jest, wciągnął mnie na kilka dłuższych chwil. Moim zdaniem o wiele lepszy od Mu Online. Nigdy nie miałem też problemów z przepełnieniem czy noobami w przeciwieństwie do np. Silkroad
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2008, 08:53   #20
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lend Pokaż post
Po co piszesz na forum o cabalu zaraz będą przepełnione servery noobami -.- głupcem jesteś mam tam 107 wizarda i 111 bladera i jak bede miał przepełnione servery to najpierw napisze do ciebie

------



Monotonność bo nie dobiłeś 50 lvla

------



Nie lubie jak ktoś pisze o grach w których wbił sobie pare lvli to tak jakbyś wbił w tibii 3 lvl i mówil cokolwiek o tej grze.
Podniosłes mi ciśnienie idioto.
Jak można porównywac Mu do cabala to tak jakbyś porównywał Crysisa z Tibią głupcze I poza tym mówisz o jakis itemach to ty nie wiesz jak jest na wyższym lvlu trzeba sie postarać jak chcesz coś zarobić a 30 lvl to nic to jest 4 lvl w tibii.Poprostu zamknij morde za przeproszeniem
Ktos wyżej jesio napisał ,ze zero współpracy pomiędzy graczami w grze ,wiesz jestes smieszny w tej grze jesteś solistą do 50 lvla.

A tutaj Screen od Lenda z gry
Wiesz, żałosny jesteś. Widać, że w pełni uzależniłeś się od tej gry. Jeździć to możesz po swoich rodzicach, nie wiesz, że o gustach się nie dyskutuje? Poza tym Cabal to gra w której tylko klikasz w 1-0 i czasem myszką na potworka, nie nazwałbym tego RPG, już prędzej zręcznościówką. Nie mów mi, że się nie znam, bo mam 72 FB i gra mi się po prostu znudziła. I to prawda - 0 interakcji, ale ty tego nie widzisz, bo gra ci przyćmiła mózg. No dawaj, pojedź mnie teraz!
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:18.


Powered by vBulletin 3