Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-09-2004, 12:32   #21
Rey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Wiek: 45

Posty: 20
Imię: Reynevan
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 95
Domyślny

@Stu
Zgadza sie . Wiekszosc osob zrobila to na macro. Ale pisac o tym wprost na forum hehehe trzeba byc niezla lamka

Wiem ze dla czesci tutaj Paladinka jest masterem i chetnie zrobili by mu loda i przyprowadzili jeszcze 5 niezgorszych gosci do tego, ale byc taka lama


Pozdrawiam Wszystkich.
Rey jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-09-2004, 12:43   #22
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rey
@Stu
Zgadza sie . Wiekszosc osob zrobila to na macro. Ale pisac o tym wprost na forum hehehe trzeba byc niezla lamka

Wiem ze dla czesci tutaj Paladinka jest masterem i chetnie zrobili by mu loda i przyprowadzili jeszcze 5 niezgorszych gosci do tego, ale byc taka lama


Pozdrawiam Wszystkich.
lol przyznać się to jeszcze ciebie pojadą ... przynajmniej nie ściemnia ku pip mać
PiXik jest offline  
stary 19-09-2004, 12:51   #23
Król Pchel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Lokacja: Thais Karlino
Wiek: 31

Posty: 24
Król Pchel ma numer GG 2835293
Domyślny

O.o nice ss, gratz wykonania Anihilatora, ja bym wziol to co by sie najdrożej sprzedalo bo przecierz masz MPA a MS nie będziesz nosil. ALe twój wybór
PS.Chcialbym się przywitac bo jestem nowy na forum.
Król Pchel jest offline  
stary 19-09-2004, 13:10   #24
Rey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Wiek: 45

Posty: 20
Imię: Reynevan
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawelekthedruid
lol przyznać się to jeszcze ciebie pojadą ... przynajmniej nie ściemnia ku pip mać
Ok to znaczy ze jak przyznal sie ze oszukiwal to jest uczciwy ?? To chciales powiedziec ...

Wlasciwie to program zrobil za niego annihilator-a.

Gratz dla programisty.
Rey jest offline  
stary 19-09-2004, 13:41   #25
Lamdar II
Użytkownik Forum
 
Lamdar II's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Płock

Posty: 342
Stan: Niegrający
Świat: Danubia
Domyślny

gratz czemu wybrales sova aqrat??
__________________
Traktuj swoich żolnierzy jak ukochane dzieci, a z chęcią zginą wraz z Tobą.
Lecz jeśli staniesz się dla nich tak łagodny,
że nie będziesz w stanie wysłać ich do bitwy, tak dobry,
że nie bedziesz w stanie nimi dowodzić, tak niepewny,
że nie zdołasz zaprowadzić porządku, staną się bezużyteczni,
jak rozpuszczone dzieci.

Lastfm.pl
Lamdar II jest offline  
stary 19-09-2004, 13:47   #26
B0|_tO|-|O|_iK
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2004

Posty: 77
Domyślny

gz Paladinka, akurat do uhania sie niesądzę aby uzywano macro lecz czegos w rodzaju tibia.bot czyli program ktory cie uha co <ustawiona liczba> sekund bez uzywania myszki
btw. w prezencie jest teddy bear -.-
B0|_tO|-|O|_iK jest offline  
stary 19-09-2004, 13:59   #27
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rey
Ok to znaczy ze jak przyznal sie ze oszukiwal to jest uczciwy ?? To chciales powiedziec ...

Wlasciwie to program zrobil za niego annihilator-a.

Gratz dla programisty.
Nie nie jest uczciwy nie powiedziałem czegoś takiego...
PiXik jest offline  
stary 19-09-2004, 14:00   #28
Pawelek paladyn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 08 2004

Posty: 26
Król lolq

Paladinka , powiedz mi co jest w Prezencie ardzo bym chcial wiedziec
Pawelek paladyn jest offline  
stary 19-09-2004, 14:37   #29
Paladinka
Użytkownik Forum
 
Paladinka's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Olecko

Posty: 195
Stan: Na Emeryturze
Imię: Paladinka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bad Boyss
Świat: Danubia
Poziom: 170
Paladinka ma numer GG 1234567
Domyślny beuhe:D:D

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rey
To pewnie na uh-owanie, dokladanie p-boltow,zaznaczanie demona odpowiedniego tez miales macro ??
Czyli stales dlubales w zebie i wciskales przyciski na klawiaturze i modliles sie zeby demon combo nie ***nal ??

Dziwi mnie ze jestes na tyle glupi zeby o macro pisac na forum, ale to juz inna para kaloszy ...
a ty jestes pewnie ten kretyn z tibia.de po 1 powiedz mi kto zorbil ten quest bez macro buehe zalosny jestes i tyle... ty tam nigdy nie bedziesz wiec se mozesz tylko w snie snic takie cos hehe a w to co piszesz to nawet nie wnikam bo mam gleboko w dupie.. mam nie zdradzac przez polakami jak to bylo?? po to tu posty robie a ze ty jestes takim po*******onym przychlastem to nie moj problem juz ale nadajesz sie na miano KACZUSIA z danubi tez byl taki glupi a juz nie gra hehe
Paladinka jest offline  
stary 19-09-2004, 14:49   #30
Evenement
Użytkownik Forum
 
Evenement's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004

Posty: 39
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinka
a ty jestes pewnie ten kretyn z tibia.de po 1 powiedz mi kto zorbil ten quest bez macro buehe zalosny jestes i tyle... ty tam nigdy nie bedziesz wiec se mozesz tylko w snie snic takie cos hehe a w to co piszesz to nawet nie wnikam bo mam gleboko w dupie.. mam nie zdradzac przez polakami jak to bylo?? po to tu posty robie a ze ty jestes takim po*******onym przychlastem to nie moj problem juz ale nadajesz sie na miano KACZUSIA z danubi tez byl taki glupi a juz nie gra hehe

WOW OSTRO . No ale nie dziwie ci sie ze tak sie zbulwersowales to koles nie male farmazony wygaduje. Gratz wykonania questu. A tak na boku ja bym wybral Stnecuttera
__________________
"To my niechciani, nielubiani. To my przez swoich szanowani..."
Evenement jest offline  
stary 19-09-2004, 14:54   #31
Paladinka
Użytkownik Forum
 
Paladinka's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Olecko

Posty: 195
Stan: Na Emeryturze
Imię: Paladinka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bad Boyss
Świat: Danubia
Poziom: 170
Paladinka ma numer GG 1234567
Domyślny hmm

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evenement
WOW OSTRO . No ale nie dziwie ci sie ze tak sie zbulwersowales to koles nie male farmazony wygaduje. Gratz wykonania questu. A tak na boku ja bym wybral Stnecuttera
tez bym wybral jak by duzo osob na servie wszlo w axe to nie ejst tak
Paladinka jest offline  
stary 19-09-2004, 15:02   #32
Adamsik
Użytkownik Forum
 
Adamsik's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 743
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinka
zycze powodzenia w przyszlosci i prawdopodobnie nie nabijesz takiego lvl ale jezeli taki cud zaintnieje to zycze ci powodzenia a annihilatoze bez macra hehehe jak bedziesz mial 180 lvl to moze przezyjesz palkiem hehe czekam na twoj super filmik jak zrobiswz go bez macra ...zalosne
Nie rozumiem cie. Dlaczego od razu wszystkich przekreślasz. Skad wiesz ze nie nabije takiego lvla. Uwazasz sie za takiego bossa? Ja mam nadzieję ze kiedyś dojde do takiego lvla. Nie dziwie ci sie jednak ze uzywales makro.
Adamsik jest offline  
stary 19-09-2004, 15:05   #33
Evenement
Użytkownik Forum
 
Evenement's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004

Posty: 39
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinka
tez bym wybral jak by duzo osob na servie wszlo w axe to nie ejst tak

No ludzie nie doceniaja urokow axe (jak dla mnie najlepszych broni) ale w sumie to nawet dobrzez bo szybko ich ceny spadaja
__________________
"To my niechciani, nielubiani. To my przez swoich szanowani..."
Evenement jest offline  
stary 19-09-2004, 15:12   #34
Paladinka
Użytkownik Forum
 
Paladinka's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Olecko

Posty: 195
Stan: Na Emeryturze
Imię: Paladinka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bad Boyss
Świat: Danubia
Poziom: 170
Paladinka ma numer GG 1234567
Domyślny uhm

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AdAmSiK
Nie rozumiem cie. Dlaczego od razu wszystkich przekreślasz. Skad wiesz ze nie nabije takiego lvla. Uwazasz sie za takiego bossa? Ja mam nadzieję ze kiedyś dojde do takiego lvla. Nie dziwie ci sie jednak ze uzywales makro.
nie uwazam sie za zadnego bossa.. porpostu koles cos marudzi tu.. a sam nawet tam nie byl i gowno wie a peirdoli co nie trzeba...
Paladinka jest offline  
stary 19-09-2004, 15:37   #35
Nekro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 23
Nekro ma numer GG 4506584
Domyślny

Wielkie gratz Paladinka!!! Coraz bardziej mi inponujesz Osobiscie widzialem filmik jak 4 palkow bylo i 2 zginelo i widzialem jak tam uhy ida!!! Nie wiem czy to jest mozliwe zeby przejsc anihilatora bez jakiegos macro.... przynajmniej tak sadze bo myszka nie zdazyl by sie uhac. Odp jak mozesz
Nekro jest offline  
stary 19-09-2004, 15:38   #36
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Wy tam się kłućcie a ja pogratuluje Wczoraj to chyba jakas epidemia Dwie ekipy zrobily Anhilatora. Na Eterni (gothic Tilo i spółka) i Wy Powiem tylko tyle:
Gratulacje!!!!!!
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline  
stary 19-09-2004, 15:43   #37
Rey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Wiek: 45

Posty: 20
Imię: Reynevan
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinka
a ty jestes pewnie ten kretyn z tibia.de po 1 powiedz mi kto zorbil ten quest bez macro buehe zalosny jestes i tyle... ty tam nigdy nie bedziesz wiec se mozesz tylko w snie snic takie cos hehe a w to co piszesz to nawet nie wnikam bo mam gleboko w dupie.. [ciach]
No no no umiesz kojarzyc fakty Nigdy nie przestaniesz mnie zadziwiac. GRATZ. Twoja inteligencja az blyszczy w Twoich postach ...
Tak snie o tym quescie, czytasz w moich myslach jak w otwartej ksiedze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinka
nie wiem czym chcesz zainponowac bo takich jak ty na tibi widzilem full.. i zadko sie zdazaja tu na forum a wiec znowu natrafilisimy na ta osobe pewnie cie na rl bili.. a wnikac i tak nie wnikam co piszesz bo mowie ci mnie t tylko bardzo smieszny i chociaz mam brecht z ziomami z rl z ciebie wiec plx more post... i pewnie jestes zazdrosny ze mam taki lvl a nie ty i ze ja go zrobilem ten quest a nie ty.. hehe no ale coz jak juz mowilem robisz tylko z siebie blazna nic wiecej
LOL czyli prawdziwny ziomal z Ciebie hehehe. No coz skoro dostarczam Tobie i Twoim ziomalom z rl tyle zabawy to chyba nie moge Cie zawiesc . Tak bardzo zazdroszcze Ci levelu i Twojego IQ i to nawet nie wiesz jak. Na szczescie zaczynalem grac w czasach jak istniala tylko antica i nova i nie liczyl sie level tylko to co sie reprezentuje wlasna osoba. A u Ciebie z tym krucho ... A co do Twojego levelu to zeby jeszcze ilosc przekladala sie na jakosc ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinka
nie uwazam sie za zadnego bossa.. porpostu koles cos marudzi tu.. a sam nawet tam nie byl i gowno wie a peirdoli co nie trzeba...
Jak miales macro do zakladania tarczy to chyba logiczne jest ze reszta spraw tez byla oprogramowana. Pewnie ktorys z Twoich ziomali z rl Ci to pisal . A moze i nie , a pozniej ludzie dziwia sie ze tyle hackow na tibii ...

A tak BTW, znajdz chociaz chwile czasu na przeczytanie tego co napisales a nie zmuszasz wszystkich do deszyfracji Twoich wypocin. Chyba ze slowa "porpostu" ,"peirdoli" znajduja sie w slowniku ziomali a ja nic o tym nie wiem. Inni tez to czytaja i moglbys im okazac troche szacunku ...

Pozdrawiam i czekam na Twoje 'sciete' riposty.
Rey jest offline  
stary 19-09-2004, 15:57   #38
gagatek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 40
Domyślny

Gratz wykonania questa!.

Jednak faktem jest, że wykonanie go bez używania macro byłoby dopiero naprawdę wielkim wyczynem,godnym miana mistrza


@Pala to jak nerwowo reagujesz na wszelką krytykę, a co gorsza przerzucasz się na obrażanie ludzi w realu nie świadczy najlepiej o tobie.
Przyznałes się do makro - chwała ci za to - jesteś odważny.
Jednak nie zmienia to faktu ,że jesteś pierwszym który to zrobił OFICJALNIE i teraz wszystkie nacje się z tego bedą nabijać

@ rey
Nic osobistego ale przyjrzyj się swojemu ostatniemu postowi,przeczytaj go uważnie i wyciagnij wnioski.
Popisywanie się retoryką nie zmienia faktu ze zmieniasz dyskusję w zwyklą pyskowkę , co przeczy temu co napisałeś o wartosciach w starej tibii


re down

Podpisuję sie całkowicie pod tym co napisałeś STU !
Wiec może zeby moje zdanie na ten temat nie pozostawiało wątpliwości:


Gratzz raz jeszcze dla wykonawców!! - nieważne z macro czy bez!!





pozdrawiam
__________________
nic na siłę! - weź większy młotek!

Ostatnio edytowany przez gagatek - 19-09-2004 o 16:28.
gagatek jest offline  
stary 19-09-2004, 16:15   #39
Stu
Użytkownik Forum
 
Stu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2004

Posty: 110
Domyślny

Może nie powinienem się odzywać, bo jeszcze dostanę rykoszetem, ale zaryzykuję...
To że w Annihilatorze wszyscy używają makr dla nikogo tajemnicą nie jest. Wiedzą o tym też CIPowie. Problem zaczyna się w chwili, kiedy ktoś otwarcie się do tego przyzna - czy to na filmiku, czy na forum (tak jak Paladinka). Większość graczy "z_przynajmniej_średnim_stażem" pamięta sytuację gracza z Isary(?), który w ferworze walki powiedział "pier... makro" czy coś w tym stylu. Wynik - ban. Sprawa była komentowana nawet tu, na tibia.pl.
Można więc założyć, że gdyby ktoś podesłał przetłumaczony topic CIPom, byłoby niewesoło
A przejście Annihilatora, z makrem czy bez, jest wielkim wyczynem.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Do życia podchodzę z dystansem.
Stu jest offline  
stary 19-09-2004, 16:22   #40
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Hmmz...
W dziale Zdjecia sie wypowiadam raz na pol-roku no to dzisiaj jest chyba ten dzien

Gratulacje Paladinka wykonania questa, co wiecej masz jaja i przyznales sie do macro a nie pier.dolisz farmazona ze "nie, ty bez macro". Szczerosc to cos czego brakuje w dzisiejszych czasach...

Powiedziales ze przeceiz przed polakami mozesz sie przyznac, ale napewno znajda sie idioci co beda chodzic i rozpowiadac "a bo on jest lama i na macro jechal", co jest zalosne bo przeciez wszyscy(poza non-pvp) jechali na macro na tym quescie. Szacunek za to ze zrobiles tego questa i za to ze sie przyznales do macro, oczywiscie macro jest zle ale w przypadku takiego questa...

To smieszne ale jak ktos sie przyzna do tego na tym quescie to go ludzie zjada ze sie przyznal, jak znowu napisze ze on bez macra i ze on nie cheatuje to tez go zjada i napisza ze klamie bo nie ma szans na to zeby bez macra przejsc. Tak wiec ludzie zastanawiajcie sie zanim cos napiszecie bo czego by ktos nie napisal to zawsze sie ktos przyczepi...

I jeszcze uwaga moja jako moderatora do Rey i do Paladinka... moglibyscie zaprzestac tej bezsensowanej klutni czy sam mam ja zakonczyc...? :>
Dr. Omader jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:22.


Powered by vBulletin 3