Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-10-2007, 18:40   #2241
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111
Kiedyś bodajże przed 2002 rokiem (jeszcze zanim sunrise zalozyl postac) byl normalnie quest na spike sword. Drzwi do komnaty mino maga otwieralo sie kluczem 4602. Rookstayerzy zabijali mino maga i zostawiali drzwi otwarte a nooby na 2 lvlu zdobywaly spike. Cipsoft widzac to po prostu usunal wszystkie klucze 4602 jakie znajdowaly sie w grze oraz zlikwidowal mozliwosc zdobycia tych kluczy. Teraz nie mozemy nic zrobic bo jedyną drogą do otwarcia drzwi jest zdobycie klucza 4602 a mozliwosc zdobycia tego klucza zostala zlikwidowana. Więć żebyście nie wiem jak sie trudzili to nie zdobedziecie klucza 4602 czyli nie zdobedziecie spike. Temat juz dawno powinien zostac zamkniety bo do niczego nie prowadzi.
Nie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111
Wypowiedź roczniaka w tibii, w sumie niczego innego nie moglem sie spodziewac po osobie ktora gra w tibie od 2006.
A ty jak długo grasz? Zresztą na twoim przykładzie widać, że tibijski staż nie ma wiele wspólnego ze znajomością gry...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diablczek
GM mógłby otworzyć drzwi do MM.Kiedyś w wywiadzie z GM'em Xadamem doczytałem się że oni nie mają capa i nie mogą nosić itemów a kiedyś na prawie nieudanym desert queście(problemy z shovelem)GM otworzył dziure ale jak przecież nie miał shovela.Tak samo może z drzwiami do Mino Maga.
1. Błagam, zainstaluj Firefoxa.
2. Gamemasterzy mają specjalną umiejętność (czar) do ścinania trawy, otwierania dziur itp. Ale nie sądzę, żeby mogli też otwierać drzwi zamknięte na klucz. Być może CM i godowie potrafią to robić, tylko że namówić jednego z nich to prawie niemożliwe...

Ostatnio edytowany przez Valderor - 07-10-2007 o 18:41.
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-10-2007, 19:02   #2242
Diablczek
Użytkownik Forum
 
Diablczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2007
Lokacja: Twój ojciec zabawiał MEGO PANA
Wpisy bloga: 6

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valderor Pokaż post
1. Błagam, zainstaluj Firefoxa.
Miałem ale mi się zrypał.
Diablczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 19:22   #2243
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valderor Pokaż post
Nie.

A ty jak długo grasz? Zresztą na twoim przykładzie widać, że tibijski staż nie ma wiele wspólnego ze znajomością gry...

1. Błagam, zainstaluj Firefoxa.
2. Gamemasterzy mają specjalną umiejętność (czar) do ścinania trawy, otwierania dziur itp. Ale nie sądzę, żeby mogli też otwierać drzwi zamknięte na klucz. Być może CM i godowie potrafią to robić, tylko że namówić jednego z nich to prawie niemożliwe...
Lol, co za czlowiek, nawet roku nie gra w tibie a jaki tupet ma! Czuje się na tym forum aż tak ważny że ma czelność podważyć czyjąś teorię bez podania jakiegokolwiek uzasadnienia i myśli że taką postawą mi lub też pozostałym użytkownikom forum zaimponuje. O ile Marcin24 i Scobel popierają swoje tezy dość rozsądnymi argumentami, to ty Valderor jesteś najzwyklejszym w świecie trollem forumowym ktory napisał posta żeby się ze mną pokłócić.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 19:33   #2244
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
O ile Marcin24 i Scobel popierają swoje tezy dość rozsądnymi argumentami,
Uznam to za komplement .
Cytuj:
Ale nie sądzę, żeby mogli też otwierać drzwi zamknięte na klucz.
To może ten klucz stworzą sobie, co?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 07-10-2007 o 20:11.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 20:09   #2245
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Lol, co za czlowiek, nawet roku nie gra w tibie a jaki tupet ma! Czuje się na tym forum aż tak ważny że ma czelność podważyć czyjąś teorię bez podania jakiegokolwiek uzasadnienia i myśli że taką postawą mi lub też pozostałym użytkownikom forum zaimponuje. O ile Marcin24 i Scobel popierają swoje tezy dość rozsądnymi argumentami, to ty Valderor jesteś najzwyklejszym w świecie trollem forumowym ktory napisał posta żeby się ze mną pokłócić.
On nie gra rok, rok jest na forum - prawie ,,,...,,,
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 20:13   #2246
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Lol, co za czlowiek, nawet roku nie gra w tibie a jaki tupet ma! Czuje się na tym forum aż tak ważny że ma czelność podważyć czyjąś teorię bez podania jakiegokolwiek uzasadnienia i myśli że taką postawą mi lub też pozostałym użytkownikom forum zaimponuje. O ile Marcin24 i Scobel popierają swoje tezy dość rozsądnymi argumentami, to ty Valderor jesteś najzwyklejszym w świecie trollem forumowym ktory napisał posta żeby się ze mną pokłócić.
Mówisz, że nie gram w Tibię nawet od roku? Skąd taka pewność? Chyba z mojego profilu, ale w takim razie ty "grasz" ledwo dwa miesiące (data dołączenia: 08 08 2007), więc mógłbym swobodnie nazwać cię newbie.

Co do uzasadnień, najpierw ty podaj jakieś dla swojej teorii. Niestety sądzę, że uzasadnienie nie istnieje, teoria jest błędna. I oto ją obalam:

Archiwa tibia.gamigo.de sięgają w przeszłość do lipca 2001 roku, czyli (jeśli się nie mylę), jakiś rok po powstaniu Rookgaardu. Gdyby twoja teoria była prawdziwa, na pewno znalazłoby to odzwierciedlenie na tym forum. Niestety, od samego początku widać wiele tematów typu "jak zdobyć spike sworda", a odpowiedzi wahają się od "nie da się" po "może to quest, ale nikt nie wie, jak go rozwiązać". Nie potwierdza się teza, jakoby każdy newbie mógł kiedyś biegać ze spike swordem.

Być może cię przekonałem. Jeśli nie, bardzo chętnie wysłucham twoich racji.

Aha, wyzwiska. Jeśli ja jestem trollem, to kim ty? Podpowiedź: jak nazywamy ludzi, którzy na forum wypowiadają się na każdy temat (i są najgłebiej przekonani o swoich racjach), nawet jeśli mają o nim nikłe pojęcie? Wracaj już do swoich botów.

PS. Jeśli faktycznie twoja wiedza nt. Rookgaardu jest tak głeboka, jak twierdzisz, to zdradź, jaka była treść napisu ze scrolla u minotaura na górce. Ja tego niestey nie wiem

@Marcin24: Co do gma i klucza, to o ile wiem - gm nie może tworzyć itemów ex nihilo... chyba, że wiesz o czymś, o czym ja nie wiem?
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 20:15   #2247
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
@Marcin24: Co do gma i klucza, to o ile wiem - gm nie może tworzyć itemów ex nihilo... chyba, że wiesz o czymś, o czym ja nie wiem?
Gm wiele razy tworzył piłkę, do meczy piłkarskich, to klucza by nie mógł?
@Piotrek
Znowu się ze wszystkimi kłócisz?
@pogrubione
Podejrzewasz mnie o coś?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 07-10-2007 o 20:23.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 20:56   #2248
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valderor Pokaż post
Mówisz, że nie gram w Tibię nawet od roku? Skąd taka pewność? Chyba z mojego profilu, ale w takim razie ty "grasz" ledwo dwa miesiące (data dołączenia: 08 08 2007), więc mógłbym swobodnie nazwać cię newbie.

Co do uzasadnień, najpierw ty podaj jakieś dla swojej teorii. Niestety sądzę, że uzasadnienie nie istnieje, teoria jest błędna. I oto ją obalam:

Archiwa tibia.gamigo.de sięgają w przeszłość do lipca 2001 roku, czyli (jeśli się nie mylę), jakiś rok po powstaniu Rookgaardu. Gdyby twoja teoria była prawdziwa, na pewno znalazłoby to odzwierciedlenie na tym forum. Niestety, od samego początku widać wiele tematów typu "jak zdobyć spike sworda", a odpowiedzi wahają się od "nie da się" po "może to quest, ale nikt nie wie, jak go rozwiązać". Nie potwierdza się teza, jakoby każdy newbie mógł kiedyś biegać ze spike swordem.

Być może cię przekonałem. Jeśli nie, bardzo chętnie wysłucham twoich racji.

Aha, wyzwiska. Jeśli ja jestem trollem, to kim ty? Podpowiedź: jak nazywamy ludzi, którzy na forum wypowiadają się na każdy temat (i są najgłebiej przekonani o swoich racjach), nawet jeśli mają o nim nikłe pojęcie? Wracaj już do swoich botów.

PS. Jeśli faktycznie twoja wiedza nt. Rookgaardu jest tak głeboka, jak twierdzisz, to zdradź, jaka była treść napisu ze scrolla u minotaura na górce. Ja tego niestey nie wiem

@Marcin24: Co do gma i klucza, to o ile wiem - gm nie może tworzyć itemów ex nihilo... chyba, że wiesz o czymś, o czym ja nie wiem?
Nie nie powstal Rookgaard w 2001, bylo to 2 lata wczesniej ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 20:58   #2249
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Nie nie powstal Rookgaard w 2001, bylo to 2 lata wczesniej ...
Dokladnie tak. A quest zostal zamkniety w roku 2000. I kto tu ma racje?
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 22:09   #2250
grexlort
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka

JA chyba wiem o co w tym chodzi!Jezeli komus udalo by sie dostac pod te drzwi gdzie jest MM , stonoga pisal zeby otworzyć drzwi czeba uzyc magi.Myślicie ze jedyna magia na rooku to lf`ki i ar,a od czego jest poison dagger (na tibia.pl pisze ze nie zatruwa ale jeśli dalo by sie dac use with na tych drzwiach to niewiadomu co by sie stalo.Jedyny problem jak zdobyc poison dagger po zasranym updaicie,tylko ktos kto posiada jakis egzemptlasz tego cacka to moze sprubowac.Mino mag=cos z mino hell !!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 22:13   #2251
Maxknight
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 10 2007
Lokacja: W fotelu przy kompie

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maxknight
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: 7
Skille: 15/14
Maxknight ma numer GG 2251332
Domyślny

Nawet dziecko to wie !
Ja tu chcem coś o swordzie !...
Ale każdy chyba wie że nieda się go zdobyć...
Chyba że jesteś noob'em
Ps: Jeżeli dało by się go zdobyć każdy by go miał...
Maxknight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 22:22   #2252
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxknight Pokaż post
Nawet dziecko to wie !
Ja tu chcem coś o swordzie !...
Ale każdy chyba wie że nieda się go zdobyć...
Chyba że jesteś noob'em
Ps: Jeżeli dało by się go zdobyć każdy by go miał...
Mój mistrzu! Widzicie co napisał! Macie go słuchać! Każdy wie, że SS nie da się zdobyć! Chyba, że jesteś noobem!
Skąd sie biorą tacy ludzie?
Cytuj:
od czego jest poison dagger
Tak, z pewnością PD na Rooku jest symbolem magii.
Cytuj:
I kto tu ma racje?
Bez dowodów na pewno nie ty.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 07-10-2007 o 22:27.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 22:28   #2253
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
przeszłość do lipca 2001 roku, czyli (jeśli się nie mylę), jakiś rok po powstaniu Rookgaardu
A tego nie zauważyliście? Wiem że to dalej rok różnicy, ale zawsze mniej...

Poza tym, ja stoję za Valde...eee...Nie wiem, tym na "V" co gada inteligentnie i kłoci się z piotrkiem. Gdyby były jakiekolwiek dowody na to że SS był dostępny, już dawno bylibyśm nimi zaspamowani.


PS. Ne mam tak dużego stażu, ale czy w 2000 rookgaard nie był przez przypadek "jednoczęściowy" (Pierwsza wersja, bez pacc-area i terenu za rzeczką).
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 22:28   #2254
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Dokladnie tak. A quest zostal zamkniety w roku 2000. I kto tu ma racje?
Tak quest zamknieto w 2000 roku. Hmm jak znasz rok to moze podasz na to jakies dowody. Bo tak prawde piszac watpie by MM i jego room byl kiedykolwiek otwarty ... niby pisze ze klucz wycofano z gry a widzial go wogole ktos kiedys na oczy na zdjeciu czy cos ?? NIE !!
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 22:30   #2255
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
PS. Ne mam tak dużego stażu, ale czy w 2000 rookgaard nie był przez przypadek "jednoczęściowy" (Pierwsza wersja, bez pacc-area i terenu za rzeczką).
Na zdjęciu mniej więcej tak wyglądał.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 23:12   #2256
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 32

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valderor Pokaż post
2. Gamemasterzy mają specjalną umiejętność (czar) do ścinania trawy, otwierania dziur itp. Ale nie sądzę, żeby mogli też otwierać drzwi zamknięte na klucz. Być może CM i godowie potrafią to robić, tylko że namówić jednego z nich to prawie niemożliwe...
Przy trapie w mino hell, pojawil sie kiedys GM... a dokladnie [CHAR]GM Roland Deshaine on Morgana[/CHAR] Troche sie spoznil... Zbanowal kumpla... i com? Otworzyl sobie drzwi do mino maga, zamknal i slad po nim zaginal...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Czuje się na tym forum aż tak ważny że ma czelność podważyć czyjąś teorię bez podania jakiegokolwiek uzasadnienia i myśli że taką postawą mi lub też pozostałym użytkownikom forum zaimponuje. O ile Marcin24 i Scobel popierają swoje tezy dość rozsądnymi argumentami, to ty Valderor jesteś najzwyklejszym w świecie trollem forumowym ktory napisał posta żeby się ze mną pokłócić.
Skoroś taki cwaniak... to powiedz mi z jakich zródeł wiesz o tym wszystkim? Przy okazji moze jakis ScreenShot? Bo tak gadac to sobie możesz... jak to baba gadała ze rusek zastrzelil jej męża, bez argumentu ze byl to rusek a nie cygan...

Cytuj:
PS. Ne mam tak dużego stażu, ale czy w 2000 rookgaard nie był przez przypadek "jednoczęściowy" (Pierwsza wersja, bez pacc-area i terenu za rzeczką).
Tak... Pozatym wyspa ze spike swordem zostala dodana grubo po 2000... roku wiec niewciskaj mi piotrek26111 kitu...
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 23:30   #2257
Gofin
Użytkownik Forum
 
Gofin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gofin
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 24
Skille: 22/24
Domyślny

Cytuj:
Tak... Pozatym wyspa ze spike swordem zostala dodana grubo po 2000... roku wiec niewciskaj mi piotrek26111 kitu...
Wyjąłeś mi to z ust.

A co myślicie o teorii jakoby ten quest był jeszcze niedostępny? Ostatnio sporo się kręci wokół Mino Mage (co prawda, nie udowodniono ani nie zaprzeczono związku z MM z SoFem, ale a nóż, widelec jakiś to związek ma). AS, ostatnio komunikat o wyjściu MM z komnaty bodajże na Askarze (wiem, że to nie była prawda, ale po "śledztwie" dowiedziano sie, że taki komunikat był testowany na test serwerze).
Gofin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 23:36   #2258
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
wyspa ze spike swordem zostala dodana grubo po 2000
Prosisz o dowody a sam ich nie dajesz na to co mówisz.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 23:41   #2259
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24
Gm wiele razy tworzył piłkę, do meczy piłkarskich, to klucza by nie mógł?
@pogrubione
Podejrzewasz mnie o coś?
Tak, o ukrywanie istotnych informacji przed czytelnikami forum ;-)

Nie da się ukryć, zabiłeś mi ćwieka. Z jednej strony Xadam dementował plotki, jakoby GM mogli tworzyć przedmioty. Z drugiej, rzeczywiście na screenshotach z Tutor Football Tournament (http://www.tibianews.net/forum/viewtopic.php?t=15027) widoczny jest wyraźnie "GM Ball". Choć niektórzy w tamtym temacie twierdzą, że w rzeczywistości był (była?) to Alguzara. No nic, zostawmy to.

Edit:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darushu
Przy trapie w mino hell, pojawil sie kiedys GM... a dokladnie GM Roland Deshaine on MorganaGM Roland Deshaine on Morgana Troche sie spoznil... Zbanowal kumpla... i com? Otworzyl sobie drzwi do mino maga, zamknal i slad po nim zaginal...
Ok, a zatem cała sprawa co do kompetencji GM jest mocno podejrzana i nie będę się więcej wypowiadał na ten temat dopóki nie poznamy jakichś rozstrzygających faktów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111
Dokladnie tak. A quest zostal zamkniety w roku 2000. I kto tu ma racje?
Fascynujące. Szczególnie, że Rook został powiększony (w tym dodano wysepkę ze spike swordem) na gwiazdkę 2000 roku. Dość szybko zamknęli ten quest, nie sądzisz?
O, mam nawet link: http://www.tibia.com/news/?subtopic=newsarchive&id=23
Natomiast to, że Rookgaard został dodany do Tibii w grudniu 1999 (wg filmiku Master Slayera), to faktycznie prawda. Przepraszam, machnąłem się o parę miesięcy, aż tak daleko moje źródła nie sięgały...

@Topic: jak każdy, chętnie czytam nowe teorie dotyczące spike sworda - ale teorie, a nie wymysły. I wiarygodne informacje z przeszłości Rookgaardu - ale potwierdzone screenshotami i wywiadami; nie plotki.

Ostatnio edytowany przez Valderor - 07-10-2007 o 23:47.
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 23:49   #2260
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Ja tam nigdy nie dawałem wiary wywiadowi z Xadamem, wybaczcie .
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.


Powered by vBulletin 3