Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-07-2009, 16:48   #1121
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Ty chyba nigdy współczesnego 15-latka nie widziałeś. Noszą Iphony, noke n97, złote łańcuchy, inne małpy na patyku.
20 kg maryhy to dla nich jak dla ciebie kupić sobie paczke gumy balonowej.
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-07-2009, 17:08   #1122
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
A tam pierodlicie 15 latka nie bylo by stac na stale palenie marihuany .
A tam, mnie było stać jak miałem 15 lat, z tym że wtedy paliłem praktycznie tylko w wakacje...
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 18:11   #1123
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
@down
co ty za glupoty opowiadasz 17 lat mam i mam xboxa dobry komputer dotykowy telefon dobre markowe ciuchy a jakos na jaranie dzien w dzien nie byloby mnie stac za chuj xd
Joł joł!!!


Dajcie spokoj, nie robcie z tego tematu miejsca na "a ja mam to i tamto"...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew
No właśnie masz 18 lat i na niektóre rzeczy specjalnie nie zwacasz uwagi, bo Cię nie obchodzą. Za parę lat czas zacznie Ci lecieć szybciej i zobaczysz ile go straciłeś, albo policz sobie ile miesięcznie wydajesz sobie na MJ i co mógłbyś za to kupić po kilku miesiączch.
Zapotrzebowanie na okreslone produkty zmienia sie z biegiem lat, u kazdego czlowieka w roznym okresie przychodzi chec i swiadomosc zbierania pieniedzy na np. komputer, sprzet do windsurfingu, samochod czy mieszkanie, a niektorym taka swiadomosc nie przychodzi wcale i cale zycie kase wydaja na bzdury i zyja na kredyt. Przykladowo - czy ty jako dziecko (5-7 lat) nie wydawales wiekszosci swojej kasy na czipsy i slodycze? Czy to nie bylo takie samo "marnowane" pieniedzy? Teraz pomysl, ile wydales siana i dojdz do wniosku, ze mogles to odlozyc np. na samochod.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2009, 13:06   #1124
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Joł joł!!!


Dajcie spokoj, nie robcie z tego tematu miejsca na "a ja mam to i tamto"...



Zapotrzebowanie na okreslone produkty zmienia sie z biegiem lat, u kazdego czlowieka w roznym okresie przychodzi chec i swiadomosc zbierania pieniedzy na np. komputer, sprzet do windsurfingu, samochod czy mieszkanie, a niektorym taka swiadomosc nie przychodzi wcale i cale zycie kase wydaja na bzdury i zyja na kredyt. Przykladowo - czy ty jako dziecko (5-7 lat) nie wydawales wiekszosci swojej kasy na czipsy i slodycze? Czy to nie bylo takie samo "marnowane" pieniedzy? Teraz pomysl, ile wydales siana i dojdz do wniosku, ze mogles to odlozyc np. na samochod.
I tak przez tibie mu się przytępiły zdolności manualne, więc rozbiłby samochód/dom podpalił podczas pichcenia słodkości/Psp by mu do kałuży wpadło.
A tak to <buy> 250g <zwijanie> <podpal> i masz laski, kase, wszystko.


To oczywiście nędzna próba żartowania sobie z narkomanów. Litawor, dzisiaj myślisz, że jesteś niewiadomo jaki kozak i twardziel psychiczny. Nie dziś, nie jutro ale za pare lat będziesz zwłokami. Ale być może od tej jednej "decyzji" zależy, czy twoje truchło zostanie podpalone(lub pochowane) za 15 lat, czy za 60.

Świat idzie do przodu, i niedługo będzie coraz więcej powodów aby żyć (już jest dużo np rzyć).

Narkotyki sux, wole ld/oobe tylko szkoda, że nie daje rady się nauczyć -^.




Ćpać zaczne po 70 (jak dożyje) i jak reszta innych fajności do źrebienia mózgu mi się znudzi.

@Down
Jutro na drugie bigos.

A CO MYŚLISZ, że jak technologia pójdzie na przód to każdy będzie mógł zostać cyborgiem ala Grievous i ponownie aktywować sobie mózg? TRZEBA BĘDZIE MIEĆ KASE NOOBIE, i być szanowaną personą.

Ostatnio edytowany przez __HAPPY_SVEN__ - 30-07-2009 o 13:16. Powód: litawor spytał mnie o swoją przyszłość
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2009, 13:10   #1125
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __HAPPY_SVEN__ Pokaż post
To oczywiście nędzna próba żartowania sobie z narkomanów. Litawor, dzisiaj myślisz, że jesteś niewiadomo jaki kozak i twardziel psychiczny. Nie dziś, nie jutro ale za pare lat będziesz zwłokami.
Może tak, a może nie. Ja tego nie wiem, ale wygląda na to, że Ty taką wiedzę posiadasz. Możesz powiedzieć mi coś jeszcze o mojej przyszłości?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2009, 17:42   #1126
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Pobijesz kogoś, zgwałcisz kogoś, obrabujesz kogoś, nie dostaniesz pracy i umrzesz pod mostem.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2009, 18:28   #1127
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __HAPPY_SVEN__ Pokaż post
Ćpać zaczne po 70 (jak dożyje)
Tak tak weźmiesz bucha i sie przekrecisz ;d
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2009, 18:52   #1128
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Nie przesadzajmy, jeśli będzie w dobrej kondycji fizycznej, to z umiarem będzie mógł ćpać. Może nie kokainę czy amfetaminę, ale marihuanę jak najbadziej. Tylko czy wtedy warto? Wiek i tak nie pozwoli mu w pełni korzystać z doznań, jakie oferują substancje psychoaktywne.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2009, 19:12   #1129
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Nie przesadzajmy, jeśli będzie w dobrej kondycji fizycznej, to z umiarem będzie mógł ćpać. Może nie kokainę czy amfetaminę, ale marihuanę jak najbadziej. Tylko czy wtedy warto? Wiek i tak nie pozwoli mu w pełni korzystać z doznań, jakie oferują substancje psychoaktywne.
ojj... moglyby byc problemy. Marihuana podnosi cisnienie krwi a staruszkowie nierzadko maja wysokie cisnienie.

Dlatego nie probuje swojej babci namowic na zapalenie, aczkolwiek mame przekonalem ^^, a z matka mojego kumpla z 5-7 razy sie ladnie upalilismy

i jakos zyje i zycie jej sie nie wykrecilo do gory nogami a co najsmieszniejsze ktoregos razu palilismy z zastepca szefa calej jej firmy, a jest to jedna z wiekszych polskich firm z tego wzgledu nie wymienie jej nazwy , kumpel ktory pracowal w tej firmie palil z chyba wszystkimi osobami w jego dziale i CUDEM (zapewne wedlug zagorzalych przeciwnikow mj [czyt. kretynow]) wszyscy pracuja, wszyscy maja rodziny, sa odpowiedzialni za mniej lub bardziej wazne rzeczy w tej firmie, pala kiedy maja na to ochote i zyja, firma sie rozwija, zycie plynie dalej i wszyscy happy.... tylko przeciez oni wszyscy sa przestepcami ktorych trzeba wsadzic do wiezienia na rok... bo mamy za duzo miejsca w tych wiezieniach... -.-


szkoda slow..
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2009, 20:36   #1130
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Do czasu.. Ćpunie!!11!
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 11:16   #1131
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

ej nie mowcie na palenie marichuany cpanie, bo przez to nie wiadomo o co wam chodzi, nie wiem mi sie cpanie kojarzy z czyms silniejszym niz zapalenie czegos
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 11:20   #1132
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Ja mówię na picie alkoholu "ćpanie". Mi się to słowo źle nie kojarzy
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 13:49   #1133
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Ja tylko pomachałem nożem i nacisnąłem jeden cyngiel, a ci do mnie, że zabiłem, czy coś.
Zapalić to można światło, to co ty robisz to się nazywa 'ćpanie'.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 15:31   #1134
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Problem Mój tata się zbulwersował!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snagoth Pokaż post
ojj... moglyby byc problemy. Marihuana podnosi cisnienie krwi a staruszkowie nierzadko maja wysokie cisnienie.

Dlatego nie probuje swojej babci namowic na zapalenie, aczkolwiek mame przekonalem ^^, a z matka mojego kumpla z 5-7 razy sie ladnie upalilismy

i jakos zyje i zycie jej sie nie wykrecilo do gory nogami a co najsmieszniejsze ktoregos razu palilismy z zastepca szefa calej jej firmy, a jest to jedna z wiekszych polskich firm z tego wzgledu nie wymienie jej nazwy*1 , kumpel ktory pracowal w tej firmie palil z chyba wszystkimi osobami w jego dziale*4 i CUDEM (zapewne wedlug zagorzalych przeciwnikow mj [czyt. kretynow*2]) wszyscy pracuja, wszyscy maja rodziny, sa odpowiedzialni za mniej lub bardziej wazne rzeczy w tej firmie, pala kiedy maja na to ochote i zyja, firma sie rozwija, zycie plynie dalej i wszyscy happy.... tylko przeciez oni wszyscy sa przestepcami ktorych trzeba wsadzic do wiezienia na rok... bo mamy za duzo miejsca w tych wiezieniach*3... -.-


szkoda slow..
*1 - tak, tak jedna z większych firm budowlanych na twojej wsi ( nie musiałeś być wtedy w wawie, w sumie byłeś wtedy na prochach)
*2 - Jeszcze powiesz tak o sobie.
*3 - do jednej celi dawać po 10 więźniów to z czasem się rozluźni
*4 - na pewno znalazłby się ktoś asertywny, jeśli nie to ta firma musi zatrudniać dekli bez wykształcenia ( w sumie wykształcenie nie ma nic do rzeczy, czyli bez muska)

@Down
Wtedy ćpa nikotynę, kołku.

Ostatnio edytowany przez __HAPPY_SVEN__ - 31-07-2009 o 16:14. Powód: DOSTAŁEM PASEM W TYŁEK!
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 16:01   #1135
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Snagoth, nie ma co odpowiadać na zaczepki dzieciaka z nadmiarem wolnego czasu.

@Thero
Rozumiem, że o osobie palącej papierosa (z tytoniem) też mówisz, że ćpa? Jeśli tak, to gratuluję zdrowego spojrzenia - ja też tak mówię.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 17:05   #1136
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
@Thero
Rozumiem, że o osobie palącej papierosa (z tytoniem) też mówisz, że ćpa? Jeśli tak, to gratuluję zdrowego spojrzenia - ja też tak mówię.
No ba. Ćpa i to okrutnie, bo potrafią i po kilkadziesiąt razy dziennie.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 18:20   #1137
raB_Bit
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2009

Posty: 50
Domyślny

Spoko spoko -.-
Ten kolo miesza gande z amfą. Poj*** go...
To tak jak różnica między piwem, a denaturatem!
raB_Bit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 18:25   #1138
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Różnica jest taka, że papierosy są popularniejsze i legalne, a narkotyki nie. Jak będą, to pewnie nie będzie problemu. Ale czy będą...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 18:36   #1139
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Czy są popularniejsze to bym się kłócił;>
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 19:08   #1140
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

większość nie zajarała nawet blanta i bredzi głupoty ; p
palenie marihuany w umiarze nie jest złe ale na dłuższą metę robi dziury w mózgu dosłownie i w przenośni
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:11.


Powered by vBulletin 3