Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-08-2006, 15:46   #1
Dabek
eX Moderator
 
Dabek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 865
Imię: Dabeek
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Domyślny Konwenty

CipSoft po raz kolejny postanowił przypomnieć graczom o pewnej mniej popularnej i znanej części swojej strony internetowej - oto co możemy przeczytać na tibia.com:

Tibia jest grą w której spotykają się gracze z całego świata. Kto nie zastanawiał się nigdy jak wygląda znajomy gracz w prawdziwym życiu? Konwenty są wspaniałym sposobem na osobiste spotkanie z osobami poznanymi w grze lub ludźmi którzy podzielają Wasze zainteresowania. Jeżeli chcesz porozmawiać z innymi fanami Tibii twarzą w twarz, przetestować swoją wiedzę w konkursach czy po prostu doświadczyć unikalnej atmosfery takiego spotkania, konwenty są zdecydowanie warte odwiedzenia.

Niedawno odbyło się spotkanie w Meksyku, w czasie którego odbył się konkurs na unikalny w Tibii przedmiot - medal. Duże regularne spotkania są też organizowane przez brazylijską fansite. Na wrzesień planowany jest konwent w rodzinnym mieście Tibii - Regensburgu w Niemczech, tam również czeka okazja na wygranie jednego z tych rzadkich medali.
Więcej informacji na temat konwentów na poświęconej im stronę na tibia.com

Jak widać fani Tibii na świecie potrafią się zorganizować, spotkać i świetnie bawić - my także już jakiś czas temu ogłosiliśmy sondę (klik) na ten temat, do wzięcia udziału w której zapraszamy.

Drugą sprawą którą chcielibyśmy poruszyć w tym newsie jest przypomnienie o projekcie Tibian Earth - wiele miejsc w Liberty Bay zapewne pozostaje jeszcze wciąż nieodkryte, jednak zapraszamy do nasyłania filmików z tych już znanych - szczegóły tutaj.

Ostatnio edytowany przez Dabek - 10-08-2006 o 15:58.
Dabek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-08-2006, 15:50   #2
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Dobrze, że dajecie w końcu znać o swojej idei konwentu w Newsie.
Thero jest offline  
stary 10-08-2006, 15:53   #3
Aex
Użytkownik forum
 
Aex's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Ostrz
Wiek: 35

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Imię: Eee.. co ?
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 57
Skille: secret
Poziom mag.: 6
Król

Raczej mnie tam nie znajdziecie ...
Ale pomysł dobry =]
Aex jest offline  
stary 10-08-2006, 15:56   #4
Diego'Odin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Ustka

Posty: 461
Gildia: MON
Domyślny

@up
mylisz sie
znajdzie (jak dla mnie wystarczy ćwiarteczka i jestsem)
Diego'Odin jest offline  
stary 10-08-2006, 16:27   #5
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

fajnie medal plx;p
Zalgadis jest offline  
stary 10-08-2006, 16:30   #6
Goku_Sayian
Użytkownik Forum
 
Goku_Sayian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Wiek: 32

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Wyobrażacie sobie co by sie działo, gdyby na takie spotkanie przybyl Eternal~~ , Sero~~ lub taki Cashero O.o gdzie by sie nie ruszył to od razu tłum ludzi proszących o kontakt do WC by nie wszedł bo by juz zasadzke na niego zastawili! jak bym miał tam jechac to najpierw bym sobie popekował i potem poszukał tych ludzi na zebraniu ciekawe co by zrobili? masakra by byla ! buahaahah. czujecie tak spotkać tam najwiekszego wroga! ;> myslisz ze to paker, a on taki jak z buszu, bez zębów musiałbym sobie kamere wziąć i to nakręcić, ale by siara w TVN'ie była
__________________
Goku_Sayian jest offline  
stary 10-08-2006, 16:47   #7
Vorlan
Użytkownik Forum
 
Vorlan's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2006
Lokacja: Wrocek

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Poziom: 30
Poziom mag.: 36
Domyślny

Cena 90 Euro no to chyba se daruje xD to jest jakies 400 zl xD

Ale fajnie byloby tam byc.
Vorlan jest offline  
stary 10-08-2006, 16:57   #8
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Z racji, że niewielu stać na taki wyjazd, jak i niewielu zna język Angielski (a co dopiero Niemiecki), wiele osób z polski tam zapewne nie pojedzie...

Hi - convention - no - bye...
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline  
stary 10-08-2006, 17:01   #9
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goku_Sayian
Wyobrażacie sobie co by sie działo, gdyby na takie spotkanie przybyl Eternal~~ , Sero~~ lub taki Cashero O.o
heusheusehs pewnie by ich zalali żeby passy zdradzili }=p
Duke Dran jest offline  
stary 10-08-2006, 17:14   #10
Qba =]
Użytkownik Forum
 
Qba =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Bełchatów/ Kraków
Wiek: 35

Posty: 210
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 70
Domyślny

Nieco żałosny musialby być widok bandy dzieciaków otaczających jakiegoś wychudzonego hlvlka zarzucanego pytaniami: " Ile walisz z sd?" , "Często lootujesz rh?", "Na jakim lvl poszedłeś na dragi?" :|.

Na szczęście wielu playerów jeździ na takie konwy~ po to, żeby wreszcie poznać osobę/y, z którą gra się od dawna i spędzić z nimi czas w milej atmosferze.
Gorsza sprawa jeśli na takich spotkaniach zjawiają się świrusy, u których kontakty interpersonalne ograniczają się jedynie do internetowych gier...

W Polsce mają miejsca mniejsze meety, zazwyczaj osób grających na tym samym serwie. Miałem ostatnio okazję uczestniczyć w takiej "akcji" i jeśli trafi się na tak miłych ludzi, na jakich ja miałem przyjemność trafić, to jest to naprawdę extra przezycie. Oczywiście wiąże się to zwykle z pewnymi kosztami, ale raczej nie rzędu wycieczki do Niemiec, czy Meksyku :-)

Niemniej polecam tego typu przedsięwzięcia wszystkim tibijczykom.
__________________
You can kill my body,
You can hurt my mind,
But you should be sure:
You`ll never get my pride!

Ostatnio edytowany przez Qba =] - 10-08-2006 o 17:17.
Qba =] jest offline  
stary 10-08-2006, 18:27   #11
Picasso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yako'taka
Profesja: Druid
Świat: Unitera
Skille: -/20
Domyślny

Jak wy sobie wyobrazacie taki zjazd w Polsce?

Banda 10 latkow podniecajacych sie mpa i 100lv, biba trwajaca do 20 oczywiscie 0 jakichkolwiek % bo nie ma kto tego zakupic -.-
Chociaz z drugiej strony to na takie zloty przyjezdzaja tylko i wylacznie normalne osoby, ktore graja dla zabawy(przeciez dla maniaka stracic noc na dobrej zabawie bez expa i tibii to tragedia)

Wydaje mi sie, ze cipsoft poprostu chce uswiadomic maniakom, ze istnieje rowniez swiat poza tibia, ktory ma duzo wiecej do zaoferowania... Pierwszym krokiem byla stamina, ale mimo to i tak dalej siedza cale dnie i nabijaja expa (zdrowy nieuzalezniony czowiek nie wysiedzi przed kompem 8 godzin :F) Teraz ten news... Imo stamina powinna wystarczac na max 2 godziny gry, wtedy n00by przestaly by w to grac i cala Tibia stala by sie ze 100x lepsza :F
Picasso jest offline  
stary 10-08-2006, 20:21   #12
Zylaczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Elbląg

Posty: 8
Zylaczek ma numer GG 9074428
Domyślny

Szczerze mowiac to najglupszy pomysl jaki ostatnio uslyszalem.

Osoby Do Lat 18 - Jest mala garstka ktora by mogla i by bylo ja stac na taki wyjazd.
Osoby NORMALNE(traktujace tibie jako zabawe)Powyzej 18 roku zycia-
Wola dolozyc 100 zl i Juz Szykuja Sie Na tegoroczna Vive,
Przypominam ze Viva Beach Party 2006 w ten weekend a ten event to boski odlot.Wiec jak planujecie,radze Wam dobzre omijajcie ten termin hehe
No ale znajda sie maniaki ktore zamiast galek ocznych maja 2 rotwormy i tacy mysle ze beda sie swietnie dogadywac hehe
Nikomu nic nie odradzam ale mowie prawde.
Zylaczek jest offline  
stary 10-08-2006, 21:06   #13
Lukaszek93
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Elera
Skille: Rosną
Domyślny

Nie wiem jakby mogl ten konwent wygladac ale pewnie mnie i tak tam zabraknie.
Lukaszek93 jest offline  
stary 11-08-2006, 01:30   #14
Elite Knight Luki
Użytkownik forum
 
Elite Knight Luki's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Thais
Wiek: 32

Posty: 18
Profesja: Sorcerer
Gildia: Red Dragon
Świat: Guardia
Poziom: 37
Skille: 19/23
Poziom mag.: 49
Domyślny propozycja

Nie wiem co tam pisaliscie na temat konwentów bo mi sie nie chce tego wszystkiego czytac ( ) ale moge zrobic taki konwent(moze inaczej to nazwe : spotkanie fanów) w Krakowie w ostatni tydz. wakacji lub poczatek wrzesnia

A co tam niby robią? jeden noob do drugiego -,,cze , dzisiaj wbilem 70 lvl wiesz?"
-,,ta? super ja mam 10 lvl , fri itams plax jak tylko do domu wrocimy , ok?A masz bohy?"
-,, no mam "
-,,Wow! a dasz mi invite do domku? prosze prosze prosze ja nie bylem nigdy w domku , prosze"

co sie robi na konwentach xD?

Ostatnio edytowany przez Elite Knight Luki - 11-08-2006 o 01:41.
Elite Knight Luki jest offline  
stary 11-08-2006, 03:27   #15
FRED021
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 100
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Domyślny

jak dadza transport to czemu nie niech podstawia ze 10 autokarow na kazde wieksze miasto typu Warszawa Krakow itp i mozna jechac wkoncu itak pewnie niemaja corobic z kasa za packi :xxxxD

ps. zamiast nedznego medalu mogli by dac soft boots i bylo by gites
__________________
chyba cie cos pokopalo z tym avatarem

___________________________________________
10:45 Hegon: Jak mam 25 wody i wpisze exura to mi krew rosnie
___________________________________________
Channel Discovery : Hitler mial kochanke zydowska ktora miala czarne dziecko....n/c
FRED021 jest offline  
stary 11-08-2006, 04:54   #16
matizBrave
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja tam jestem calkowicie za;] chociaz i tak pewnie nie pojade bo kase za bilet wole przeznaczyc na pacc'a a reszte na balety;]

najbardziej szkoda mi tych ludzi, ktorzy pojada, zaplaca tyle kasy za bilet, a przyjdzie takich kilku poje....ow ktorzy cala ta impreze rozwala... pewnie takich sytuacji nie bedzie bo bedzie masa ochroniarzy ;P

byloby extra jakby zorganizowali taka impreze u nas;] moze na dolnymslasku...

POZDRO

PEACE
 
stary 11-08-2006, 06:25   #17
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aex
Raczej mnie tam nie znajdziecie ...
Ale pomysł dobry =]
Co mamusia nie puści? xddddddddddddddddd



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goku_Sayian
Wyobrażacie sobie co by sie działo, gdyby na takie spotkanie przybyl Eternal~~ , Sero~~ lub taki Cashero O.o gdzie by sie nie ruszył to od razu tłum ludzi proszących o kontakt do WC by nie wszedł bo by juz zasadzke na niego zastawili! jak bym miał tam jechac to najpierw bym sobie popekował i potem poszukał tych ludzi na zebraniu ciekawe co by zrobili? masakra by byla ! buahaahah. czujecie tak spotkać tam najwiekszego wroga! ;> myslisz ze to paker, a on taki jak z buszu, bez zębów musiałbym sobie kamere wziąć i to nakręcić, ale by siara w TVN'ie była

Lol nie zesraj się. Masz wyobraźne jak 11 latek. Jak nawet przyjedzie tam Cachero i Eternal to co wylizałbyś im tyłki? Dla mnie są to autorytety w tibii, a w rlu są dlamnie niczym więcej jak maniakami widzącymi tylko tą gre nic dodać nic ująć.
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 11-08-2006, 10:07   #18
Matekneo
Użytkownik Forum
 
Matekneo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Czerwieńsk

Posty: 208
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 44
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Picasso
Jak wy sobie wyobrazacie taki zjazd w Polsce?

Banda 10 latkow ...
Wątpie, żeby przyjechaly tam 10-cio latki - a dlaczego? - mama ich nie pusci A co z dom uciekna? <lol2>. O to sie nie martwcie jestem na 90% pewny ze beda tam normalni ludzie, którym nie zalezy na popsuciu komus humoru, zabawy poprzez wyzywanie, wysmiewanie czy ogolnie wkurzanie. Ludzie tam pojada raczej zeby sie spotkac z innymi, którzy nie sa calkowitymi maniakami. Ja sam chetnie bym tam pojechal, ale watpie w to Ewentualnie jesli odbylo by sie to w Bydgoszczy, w miescie, ktore polecam, poniewaz jest mniejwiecej na srodku polski i dojazd z miast przygranicznych nie kosztowalby tyle co np. dojazd z miasta przy granicy niemieckiej do warszawy - drugi koniec polski, to bym pojechal. Ale co ja mam tu do gadania, moge tylko zaproponowac
__________________
^Violets are blue, Roses are red
Don't touch my friend- or U are dead^
If you read this - you will be dead.

Ostatnio edytowany przez Matekneo - 11-08-2006 o 10:09.
Matekneo jest offline  
stary 11-08-2006, 11:29   #19
Przemek-rybak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kazdy sobie wyobraza ten zjazd fanow deczko inaczej: Jedni mowia ze banda 10 latkow bedzie sie uganiala za h levami proszac o fri itams a inni uwazaja ze normalni ludzie beda chcieli poznac inne osoby z Tibi. Ja wbilem sie na www.tibia-meetings.de (jak ktos uwaza ze to niezaufana strona to niech wejdzie na tibia.com w temat o Convertach to tamta strona jest rowniez wymieniona)
no i w galerie zeby zobaczyc jak to wyglada. Po obejzeniu fotek raczej bym sie tam nie wybral bo jakos fajnie tam nie wygladalo (i jeszcze 80euro)ale najbardziej rozbawilo mnie zdiecie tego :
http://gallery.tibia-meetings.de/det...421466350cf117
Juz wyobrazacie sobie taki zjazd?
 
stary 11-08-2006, 11:38   #20
Dart_Ridaow
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 28
Domyślny :d

Niezły pomysł a może by tak w polsce zorganizowac taki konwet ??
Aby polscy gracze mieli także okazje poczuć tą wspaniała atmosfere :d
Dart_Ridaow jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:54.


Powered by vBulletin 3