Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-01-2007, 21:11   #41
Ikez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 9
Imię: Ikezsamot
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thebill Pokaż post
a to twoje nastawienie do nich to nie czasem przez twoja ostatnia smierc eh?


haha juz dawno mialem chęc wykrzyczeć ze DL to ****e (mówie o polakach którzy tam siedzą) oczywiscie niewszyscy Respect dla Hammermana <3
Alanaste tez jest spoko według mnie a moriax udaje zioma przyjdzie co do czego to zabija haha frajerstwo.... nie wspominając o pesopedzie który jeszcze 5 miechów temu był mojim zajebistym ziomkiem który za free mi hmmy oddawał a ostatnio dązył tylko do tego abym był hunted przez Dl wiec musiałem powiedziec swoje zdanie na temat ich działań....
btw Dezaf i Vhalior respect too
Ikez jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2007, 21:28   #42
Rexibol
Użytkownik Forum
 
Rexibol's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 330
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rexibol Rexibol ma numer GG 5994909 Rexibol ma login Tlenu AUHAUAH@tlen.pl Adres Jabbera do Rexibol Send a message via Skype™ to Rexibol
Domyślny

Zapraszam po sova moriax do Bialegostoku na Antoniuk, Ikez i nie tylko pewnie sie ucieszy...


Ja tam tylko respekt mam do Dezafa =)
__________________



Ostatnio edytowany przez Rexibol - 06-01-2007 o 13:26.
Rexibol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2007, 22:08   #43
PitiCruzer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 01 2007

Posty: 8
Domyślny

sova?:> czyżby Moriax stracił sova... lub chodzi o całkiem inną sprawe?

W każdym razie, Hozzie- filmik jest całkiem całkiem ;-) niezła robota
a co do tych wszystkich zwrotów, że Pinki się boją, że nas miażdzycie, że robicie z nami co chcecie itd. (mógłbym wymieniać do północy ;P) to z lekka przesadzacie. Tak, tak masz w tym troszke racji, iż niekiedy mamy słabe chwile bo sami widzicie- często mamy poprostu ważniejsze sprawy w rl i nie możemy tak jak wy być rozgrzani od godziny 00.00 dnia x do godziny 00.00 dnia xx ^^ w każdym razie, nie ma tu racji bytu wykłócanie się na forum tylko poprostu zacznijmy walczyć tą wojne jak przystało, ciao

/viedz
PitiCruzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 03:56   #44
Hoz
Użytkownik Forum
 
Hoz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 38

Posty: 23
Imię: Hozugi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Uzywane przez "was" slowo ze sie "boimy" open jest troche zle uzyte.

Jak bysmy sie bali - poprostu bysmy nie przyszli.

A z tego co pamietam chyba jednak przyszlismy....mimo ze nasze szanse w open sa mniejsze. Pomyslcie.....3 osoby od nich...robiac combo maja taka moc jak z 5-6 a moze nawet wiecej osob od nas. Latwiej jest skoordynowac atak gdy sa to 3 osoby niz gdy jest tych osob o wiele wiecej.

Postaram sie to wyjasnic w prosty sposob.

Zalozmy ze macie lvl 100....

Walczycie przeciwko gildii ktorej sredni lvl to 30-40. Jest ich z 10 a ty jeden. Ciekaw jestem czy bys sie bal? I czy uzasadnione bylyby smiechy ze ta gildia 30-40 woli unikac openow....

I jeszcze raz.....my sie nie boimy. Bedzie okazaja - bedziemy nastepnego opena walczyli.

I o co wam chodzi z tymi sneakami? Sneakami walczylismy jak tylko DL byl. Wtedy to bylo chyba uzasadnione. Walczylo nas z 15~ a lvle byly o wiele mniejsze niz teraz. I wogole nie wiem czy znacie definicje slowa sneak....Zuza i CO zawsze robili sneaki....zabijali nam ludzi bez powodu...nie wiadomo skad.

ONI wiedza ze jest wojna a ze sie daja podejsc w glupie boat trapy i hunca w debilnych miejscach to juz nie moja wina. Jak mamy ich wywlec z pz? Jedyna co mozemy zrobic to byc off i czekac az wystawia nos poza pz i wtedy ich dopasc.

Wiadomo ze jak my zaczniemy huncic oni zaczna sneaki robic. Idiota by tylko ich nie robil. Pinki/NN robili te wasze "sneaki", robia i robic beda. Szkoda ze z mizernym skutkiem.

Czemu nie poszliscie nas bic jak dasher padl? Ze niby boat trap zrobilismy? Przypatrz sie uwaznie a zobaczysz ze mogliscie wyjsc....mieliscie piekny przesmyk zostawiony....specjalnie dla was. Wogole wystarczylo wepchnac osoby do pz i macie wolna droge....

Zastanawiam sie kim jest majkel....mighty? w/e.

Tak tak panowie....rozjezdzamy was i niektorzy z WAS to widza. Szczerze mowiac jedyny Wasz sukces to open so far.....i to sredni. Bo straciliscie taviona...

Jak dla mnie wygraliscie jedna bitwe ale wojne przegrywacie i chyba nie jestem odsobniony w tej opinii. Szczerze mowiac zawiodlem sie na was...poki co zadnej akcji nie zrobiliscie od ktorej kopara by mi opadla. Bez fragow z open mielibyscie ile? 3? 4? LOL poprostu....a my do czasu opena mielismy juz z 13-14. Zauwazylem tez ze zaczeliscie kopiowac nasze taktyki....nie mozecie nic sami wysmyslec?


@Ikez...

z twoich wypowiedzi domyslam sie dlaczego padles.

I ze po wojnie PA bedzie? No napewno - jezeli jestes kims kto slizgal sie na plecach Pink/NN/IA/Loathe to z pewnoscia bedziesz mial ciezkie zycie. Lepiej juz sie dolaczaj do wojny i walcz przeciwko nam - jezeli masz na to odwage.
Mamy pokazna kolekcje ludzi do odstrzalu - ludzi ktorzy wywali nas/kumpli ze spawnow, grozili itp.


Anyway:

tego ze niektorzy umieszczaja NAS w jednym rzedzie z UNIT i Black Widows nie musze komentowac?

@Pinks/NN

GL - przyda wam sie jezeli chcecie ta wojne wygrac, ale z tego co widze, wiem i z rozmow z niektorymi "czlonkami" u WAS - nie wygracie. Jak mozna wygrac wojna skoro nie wie sie o co sie walczy? Wiecie o co walczycie? Nikt mi nie potrafil odpowiedziec


Wasz Unizony
Do poziomu szamba
Hozzie
Hoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 07:51   #45
Moriax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Iława

Posty: 31
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 125
Skille: nvm
Poziom mag.: 69
Domyślny

@ Rexibol
Dobrze wiesz,że to nie mój Sov, więc po niego nie przyjadę. A pozatym nie miesza się tibi z rl życiem ? Chyba że jesteś za głupi żeby to zrozumieć...
albo uzależniony od tej gry -.-

@Ikezsamot
Zgadzam się z Hozugim, lepiej już dołącz do tej wojny, jeżeli w ogóle pinki bedą chciały takiego kogoś jak ty... bo po wojnie i tak będziesz mial bardzo bardzo ciężko jeśli mi wygramy.
__________________
------------> GTW <-----------
Moriax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 08:56   #46
Rexibol
Użytkownik Forum
 
Rexibol's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 330
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rexibol Rexibol ma numer GG 5994909 Rexibol ma login Tlenu AUHAUAH@tlen.pl Adres Jabbera do Rexibol Send a message via Skype™ to Rexibol
Domyślny

@Moriax

to ja pisalem ze nie mieszam tibi z rl a ty juz sciagasz.. nie ladnie

sov twoj nie twoj, ale to ty sie wypytywales kazdego o moj adres, o moj nr komy, o osiedle i o ksywe, chciales? to wpadaj

a jak pinki wygraja, to po wojnie ty moriaxie bedziesz mial bardzo ale to bardzo ciezkie zycie wg mnie =]


wiec zycze powodzenia pinkom/nn/loathe, bo chce zeby to wlasnie oni wygrali ta wojne
__________________


Rexibol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 09:14   #47
Moriax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Iława

Posty: 31
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 125
Skille: nvm
Poziom mag.: 69
Domyślny

@Rexibol
To się okaże...
__________________
------------> GTW <-----------
Moriax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 11:36   #48
Ikez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 9
Imię: Ikezsamot
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moriax Pokaż post
@ Rexibol
Dobrze wiesz,że to nie mój Sov, więc po niego nie przyjadę. A pozatym nie miesza się tibi z rl życiem ? Chyba że jesteś za głupi żeby to zrozumieć...
albo uzależniony od tej gry -.-

@Ikezsamot
Zgadzam się z Hozugim, lepiej już dołącz do tej wojny, jeżeli w ogóle pinki bedą chciały takiego kogoś jak ty... bo po wojnie i tak będziesz mial bardzo bardzo ciężko jeśli mi wygramy.
Hah szkoda ze wtedy taki mądry neibyłes pajacu... btw a co do rexibola mówisz ze on jest uzależniony a tak naprawde to Ty jestes dziecko tibii haha jak nie moriax to galadus online non stop wiec patrz co ty piszesz ) / Btw a co do mojego cięzkiego zycia po wojnie to własnie JEŚLI WYGRACIE a narazie jeszce neiwgraliscie wiec łypa)
Ikez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 11:46   #49
Rexibol
Użytkownik Forum
 
Rexibol's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 330
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rexibol Rexibol ma numer GG 5994909 Rexibol ma login Tlenu AUHAUAH@tlen.pl Adres Jabbera do Rexibol Send a message via Skype™ to Rexibol
Domyślny

be te wu
Moriax~

2006-10 172h
0m
2006-08 189h
30m
2006-07 209h
15m
2006-06 65h
15m
2006-05 187h
15m
2006-04 167h
45m

Galadus

2006-12 149h
30m
2006-11 70h
0m
2006-10 21h
0m
2006-09 13h
30m
2006-08 61h
45m
2006-07 90h
30m
2006-06 38h
15m
2006-05 52h
30m
2006-04 48h
45m
__________________


Rexibol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 12:20   #50
Majk3l
Użytkownik Forum
 
Majk3l's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2005

Posty: 125
Stan: Na emeryturze
Domyślny

moriax, mowisz o mieszaniu tibi z rl zyciem, a kto kupuje kase w tibii za rl cash?

Hozugi:

"Zauwazylem tez ze zaczeliscie kopiowac nasze taktyki....nie mozecie nic sami wysmyslec?"

to widocznie jestescie idiotami skoro wpadacie we wlasno wymyslone taktyki?

"zemu nie poszliscie nas bic jak dasher padl? Ze niby boat trap zrobilismy? Przypatrz sie uwaznie a zobaczysz ze mogliscie wyjsc....mieliscie piekny przesmyk zostawiony....specjalnie dla was. Wogole wystarczylo wepchnac osoby do pz i macie wolna droge.... "

taki cfany jestes? a ciebie nigdzie nie widac na tych sneakach itp, robisz za radce prasowego? w ogole nie powinenes uzywac slowa "my" bo Ciebie tam nie widac za bardzo ^^

Znizony do poziomu jak Hozugi = do poziomu zera

Majkel,

I am not Mighty btw,
see you on battlefield,
Majk3l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 12:45   #51
Moriax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Iława

Posty: 31
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 125
Skille: nvm
Poziom mag.: 69
Domyślny

@Rexibol
Ty się nie odzywaj,nie umiesz sam do nieczego dojść,tylko kupujesz postacie
najpierw Rexibol a potem Asuferoth.
@Ikezsamot
Nie znam bardziej fałszywej osoby od ciebie, jesteś nikim na Eternii,domyślam się, że chciałeś mi się tylko podlizać.
@Majk3l
Nigdy nie wydawałem rl kasy na tibie ^.- nie wiem kto ci to powiedział ? Mam kasy pod dostatkiem.
A pozatym zobaczymy się niedługo na polu walki i zobaczymy czy będziesz taki mądry.
__________________
------------> GTW <-----------
Moriax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 13:25   #52
Rexibol
Użytkownik Forum
 
Rexibol's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 330
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rexibol Rexibol ma numer GG 5994909 Rexibol ma login Tlenu AUHAUAH@tlen.pl Adres Jabbera do Rexibol Send a message via Skype™ to Rexibol
Domyślny

@ pedał moriax

ja nie kupuje postaci uahauhauhauahah

nawet 10 groszy nie wydalem na rl tibie D

co do podlizywania sie to ty dla kazdego dupe lizesz auhauha podobnie jak Hod hahaha

wiec moriax, zycze ci abys polegl na polu walki uuahauh i stracil ten swoj cenny mlvl ( tibijczyku D
__________________


Rexibol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 13:35   #53
Ikez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 9
Imię: Ikezsamot
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moriax Pokaż post
@Rexibol
Ty się nie odzywaj,nie umiesz sam do nieczego dojść,tylko kupujesz postacie
najpierw Rexibol a potem Asuferoth.
@Ikezsamot
Nie znam bardziej fałszywej osoby od ciebie, jesteś nikim na Eternii,domyślam się, że chciałeś mi się tylko podlizać.
@Majk3l
Nigdy nie wydawałem rl kasy na tibie ^.- nie wiem kto ci to powiedział ? Mam kasy pod dostatkiem.
A pozatym zobaczymy się niedługo na polu walki i zobaczymy czy będziesz taki mądry.

kurwa tumanie niezpomnij z eja cie znam od twego dna jak padałes jak **** na 50 lvlu potem wszedles do Angel Sanctuary i sam puce waliles jak mialem 100+ hahah boze jaki bazant a teraz nabil lvl i mysli ze kozak wes wyjdz buehhehe
Ikez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 13:43   #54
Hoz
Użytkownik Forum
 
Hoz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 38

Posty: 23
Imię: Hozugi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majk3l Pokaż post
moriax, mowisz o mieszaniu tibi z rl zyciem, a kto kupuje kase w tibii za rl cash?

Hozugi:

"Zauwazylem tez ze zaczeliscie kopiowac nasze taktyki....nie mozecie nic sami wysmyslec?"

to widocznie jestescie idiotami skoro wpadacie we wlasno wymyslone taktyki?

"zemu nie poszliscie nas bic jak dasher padl? Ze niby boat trap zrobilismy? Przypatrz sie uwaznie a zobaczysz ze mogliscie wyjsc....mieliscie piekny przesmyk zostawiony....specjalnie dla was. Wogole wystarczylo wepchnac osoby do pz i macie wolna droge.... "

taki cfany jestes? a ciebie nigdzie nie widac na tych sneakach itp, robisz za radce prasowego? w ogole nie powinenes uzywac slowa "my" bo Ciebie tam nie widac za bardzo ^^

Znizony do poziomu jak Hozugi = do poziomu zera

Majkel,

I am not Mighty btw,
see you on battlefield,
Kompa mam zrypanego wiec nie gram za duzo i nawet przed wojna nie gralem. I tak jestem cfany bo grajac od czasu do czasu postacia na 84 lvlu zrobilem w wojnach wiecej niz ty.

Swoja droga ciekaw jestem czy znajdziesz mi jakiegos cfaniaka ktory walczyl solo przeciwko Magic Dasherowi (203 wtedy) i Majare (162 wtedy?) i przezyl (oni dwaj V ja). Mowie walczyl bo nie stalem i nie healalem sie tylko walilem w nich ile sie da (z pol bp sd w dashera wywalilem - pointless ale fun ).

Powiecie pewnie - debil....isc solo przeciwko takim lvlom. Ja wam powiem - nudzilem sie - bylo przed ss wiec te ostatnie 5 minut chcialem sie sprawdzic.

Tak czy siak

Mowie MY bo jestem jedna z osob ktora zalozyla DL i ktora go tworzyla. A ze niektorzy mi nie pozwalaja walczyc ze wzgledu na moj lvl to juz inna sprawa.

Ciekaw jestem czy bys byl taki hojrak walczac przeciwko komus kto ma lvl na poziomie 130-209 a ty sam masz 84 lol....wez sobie lbem przyrab w blat bo do niczego juz ci chyba sie nie przyda - i blat i leb.

A co do "Unizony Hoz" to widac ze twoja inteligencja nie jest najwyzszych lotow i nie potrafisz rozpoznac sarkazmu.

Widzialem tez cos odnosnie faktu ze niby nie mamy rl itp. i ze niby nie ma was online bo jestescie zajeci w rl i ze macie TAAAAAAAAAAAAAKIE zycie - high life normalnie.
Wytlumacz mi zatem jak to jest ze gdy ktos od was pada doslownie w 30 sekund macie juz 20-30 osob online??? Hmm...moze nie powinienem mowic ze Majkel to Pink/NN bo pewnie to tylko jakis nub podszywajacy sie pod nich skoro nawet nie chce wyjawic kim jest.
Smieszy mnie to ze tyle gadacie ze "oooooooo my zajeci rl jestesmy dlatego nie gramy" taaaaaaaa jasne....mamy liste waszych second charow i wiemy gdzie gracie i kiedy. Smieszne jest tez ze podczas wojny Dark Legion V Sera doslownie nikogo od was nie bylo online przez 80% wojny - wymowka ta sama, a dokladnie tego samego dnia gdy wyblagaliscie pokoj mialem chyba z 10-15 was vipach online.

Tak samo po tym jak wygraliscie open - juz wam sie wydawalo ze wojna wygrana i ze my ogon pod kuper i wio do pz....od razu expic zaczeliscie i siedzieliscie chyba do 2-3 w nocy albo dluzej. Dobrze ze niektorzy z was nie znaja umiaru i w nastepnych dniach srogo was to kosztowalo - wlasciwie juz nastepnego dnia Elite Berserker uwalony jak nub po raz drugi.....

I pamietajcie: Dark Legion to pierwsza gildia w historii tibii ktora uwalila 2 lvle 200+ w krotkim odstepie czasu.

I jeszcze jedna mala poprawka: rzeczywiscie liczymy sobie ze 100+ membersow jest jednak jedno ale - ludzi walczacych aktywnie jest u nas gora 50~. Wielu jest retired albo nie popiera tej wojny (np. Astrius) ale siedza w DL bo so lojalni w stusunku do ich Gildii (w przypadku astriusa McG).

Wielbiciel Majkela
Dżaksona nie tylko
i oczywiscie unizony do poziomu szamba
Hozzie

Ostatnio edytowany przez Hoz - 06-01-2007 o 13:48.
Hoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 14:11   #55
Moriax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Iława

Posty: 31
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 125
Skille: nvm
Poziom mag.: 69
Domyślny

@Rexibol
Nawet nie umiesz się przyznać do tego co robisz.Zawsze było moriax pomóż pomóż a potem ta kradzież.Z resztą nie będę na ciebie tracił czasu dzieciaku.
@Ikezsamot
Nie wszedłem do AS na 50 lvl tylko na 80 - bo od takiego była rekrutacja.Z resztą nie miałbym nawet komu pucować bo prawie nikt z gildii nie grał.
Nie pamiętasz jak do mnie płakałeś jak cie zabili 1 raz ? Albo jak cie haknęli ?
Zasłużyłeś na to sprzedawczyku i szpiegu!Szpiegowałeś i teraz gówno z tego masz, bo twoi "kumple" z pinków ci nie pomagają.A jeśli jesteś taki kozak to wchodź do wojny....


Majk3l = Gottri Yenseen
__________________
------------> GTW <-----------
Moriax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 14:14   #56
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Hahaha, jak ja lubie takie tematy, szkoda ze bartas sie tu nie wypowiada bo tez bym mial z kim sie błotem obrzucac A gotri to ten 130 palek co sie tak popisal w wojnie dl vs seraph? 2 dedy w 2 dni? "Kurwo poty?"
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 14:15   #57
Kozi_leus
Użytkownik Forum
 
Kozi_leus's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: Toruń

Posty: 64
Imię: Kozileus
Profesja: Elder Druid
Gildia: Monarch
Świat: Lunara
Poziom: 172
Poziom mag.: 77
Domyślny

z calym szacunkiem do waszych osiagniec to nie mozecie sie porownywac do najlepszych gildi . np. Loa na lunarze ktora nie przegrala chyba zadnej wojny od 4 lat . DL to jest gildia bez zadnej historii , invitneliscie poprostu mase ludzi i nie ma co sie dziwic ze wygrywacie z pinkami ( ktorzy sa o wiele lepsza gildia od was ) . A jak zobaczylem wasz open battle ..... no coment idzie grupa 30 osob i nie wiedza co robic a pinki was punktowaly jak noobow . I co ?? Boicie sie wyjsc na open battla bo jedynce co potraficie to lognac sie 30 osob i zrobic przewage liczebna . Pokazcie klase na open battle a zyskacie szacunek ludzi . nic nie mowie ale 1 Stycznia rano ( gdzie wszyscy ludzie imprezowali i spali bo imprezkach ) to DL mialo chyba 30 membersow online Maniacy jacyś ;p
__________________
Kozileus > 76 lvl > 63 magic > Lunara
Kozi_leus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 14:27   #58
Ikez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 9
Imię: Ikezsamot
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moriax Pokaż post
@Rexibol
Nawet nie umiesz się przyznać do tego co robisz.Zawsze było moriax pomóż pomóż a potem ta kradzież.Z resztą nie będę na ciebie tracił czasu dzieciaku.
@Ikezsamot
Nie wszedłem do AS na 50 lvl tylko na 80 - bo od takiego była rekrutacja.Z resztą nie miałbym nawet komu pucować bo prawie nikt z gildii nie grał.
Nie pamiętasz jak do mnie płakałeś jak cie zabili 1 raz ? Albo jak cie haknęli ?
Zasłużyłeś na to sprzedawczyku i szpiegu!Szpiegowałeś i teraz gówno z tego masz, bo twoi "kumple" z pinków ci nie pomagają.A jeśli jesteś taki kozak to wchodź do wojny....


Majk3l = Gottri Yenseen


szpieg to jestes ty wiesniaku po 1sze nikogo neisprzedałem ani nic tylko HOD pizdoląg meni w to wjebał jak bedzie trzeba to mi pomoga wiecej eniz ci twoji przyjaciele hahaha co daja sie w chuja robic przez noobów pozatym sie za wczesnei neiciesz co do wygranej wojny bo jeszcze jej eniwygrałes FDP !
Ikez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 14:29   #59
Bacik_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 38

Posty: 75
Imię: Phranel
Profesja: Elder Druid
Gildia: Achromatize
Świat: Mythera
Poziom: 125
Poziom mag.: 69
Bacik_ ma numer GG 5868469
Domyślny

Do autora

Mogłbys jeszcze podac tytul ostatniej piosenki? Tej przy ktorej zaczyna sie filmik o 4 wojnie?

Z góry thx
__________________
You Are On The Edge Of The Map Mate, Here, Where The Monsters Are




Jak to policeman przeszukuje mnie?
Przecież mam prawo nosić to, co chcę
To, co moje jest moje, co jara mnie
W razie co nie wiem przecież jak i gdzie.
Bacik_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 15:08   #60
rasti
Użytkownik Forum
 
rasti's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006
Lokacja: Płock
Wiek: 36

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hell of Gate
Świat: Danubia
Poziom: 44+
Poziom mag.: 45
rasti ma numer GG 6543393
Domyślny

Naprawdę wspaniała gildia zgrana widać ze ludzie w niej to nie jakieś dzieciaki tylko oddani przyjaciele naprawdę super gildia trzymam za was kciuki wygraliście 3 wojny wygracie i 4

POWODZENIA
rasti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:11.


Powered by vBulletin 3