Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-01-2007, 16:05   #101
Thebill
Użytkownik Forum
 
Thebill's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2006

Posty: 250
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Thebill ma numer GG 2474780
Domyślny

z moich wypowiedzi raczej wynikalo ze jestem za dl wiec powinienem podrobic ss rexibola lub fagara a nie to....
__________________
“There is a voice.. It screeches in my head. It tells me to kill, kill everyone..
When I try to stop it screams even louder.
I'm cursed, damned and banished from the rest of the world..
But we are united in our fate. Our fate is to kill.
We were not born this way, we chose it out of our own free will!
But it was a decision of no return…”

Mój film o gildi Outlaw Alliance - http://www.youtube.com/watch?v=YdtwXZOpVso
Thebill jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-01-2007, 17:17   #102
Moriax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Iława

Posty: 31
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 125
Skille: nvm
Poziom mag.: 69
Domyślny

oj ikez ikez...Jak chcesz się wyzywać to idz pod jakieś przedszkole. Ja nie zamierzam w tej chwili nikogo wyzywać bo to nic nie da. A, że tak mówisz rozumiem. Padłeś pewnie jesteś bardzo zły , ale weź w takim razie może jakieś tabletki sobie ^^

A co do słów Majk3l to licze się z tym, że moge paść. To jest wojna. A jeżeli ciebie to jara, że zrobisz ss mojego humana to prosze bardzo. Dla mnie możesz nawet ustawić go sobie na tapetę jeżeli będziesz się lepiej po tym czuł.
__________________
------------> GTW <-----------
Moriax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2007, 19:40   #103
Kittel Cit
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Czemu wasza gildia ma avatar z warcrafta?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2007, 20:17   #104
Schihan
Użytkownik Forum
 
Schihan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2005
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 82
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 87
Skille: 87/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Chwalicie sie trzema wygranymi wojnami, to co powiedzie na LoA ktore wygrało 8 wojen ?
@Kozi_leus
Wiesz co ty juz na temat wojen sie nie wypowiadaj bo poprostu żal dupe sciska jak dostawaliscie od OV i co potem?LoA plax we are nuubs halp as plaaax -.-. Wiec ty mi juz o wojnie i o open battle nic nie mow , wlasnie z tego co pamietam to wy w snake attacki tez sie bawiliscie hmmm... kto przypadkiem zdjal Hagina i Shivera na hydrach??? babcia?? Wy! wiec nic nie mow ze snake attack to jest jakies gowno....bo sami sie w to bawicie.... wiec jak oni sie bawia i wy tez to nic nie mow.
__________________

Ostatnio edytowany przez Schihan - 10-01-2007 o 16:03.
Schihan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 19:39   #105
RsAge
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Liczy się to , że Dark Legion wygrywa tą wojne i co z tego ze nie wychodzą na open battle i ze ich jest duzo . Wiele osób z dużymi lvlami jeszcze jest , czemu nie wchodza do Pinków bo wiedzą ze Dark Legion to wygra.
Uważam ze DL powinno wygrać tą wojne i wygraja . Pozdro i Gratz za Haboca
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 19:44   #106
Hoz
Użytkownik Forum
 
Hoz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 38

Posty: 23
Imię: Hozugi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Wczorajszy open battle 1-0 dla DL

Haboc

Jan 11 2007, 00:13:26 CET Killed at Level 147 by Moriax Vollihalak
and by Lucid Darkwind
Hoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2007, 16:21   #107
PitiCruzer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 01 2007

Posty: 8
Domyślny

BUAH! naprawde, macie się czym szczycić

Powiem wam szczerze, że od tej open battle zdałem sobie dopiero sprawę jakimi tchórzami jesteście
Sytuacja wyglądała tak: zabiliście za free Dark Legolas of Darkness (oczywiscie wasz powód to, że wyszedł z gildi bo widział bezsens w tej wojnie), zebraliśmy hmmmm ok. 15 osób, zalogowaliśmy kiedy was było ponad 40stu i zdecydowaliśmy walczyć z wami 15stoma osobami, w gruncie rzeczy to low lvle zostały u was w pz, ale dalej było was prawie 30~ na open battle.
Nie chcieliście przyjść do nas na Edron, rozumiem was nie ma tam miejsc ucieczek. Non stop dostawaliśmy priv msgs typu "no co boicie sie?! wpadajcie sie lać kozaki! czekamy!" więc zdecydowaliśmy się walczyć na waszych warunkach, przyszlismy do was na Ankrahmun, wasz teren, wasze warunki. Totalnie się wam pomieszało z tego co widziałem (zresztą, tak jak zawsze na open battle). Zaczeliscie wytwarzać "chaos" kiedy obchodziliśmy was ze stron, których wy sie nawet nie spodziewaliscie... No wiec tu sie zaczelo, zaczeliscie uciekac na północ, bo zdaliscie sobie sprawe, że was pierzemy jak chcemy, nawet gdy jest nas 2x mniej liczebnie... Uciekaliscie dość szybko jak na was przystało ;p, zwialiscie na skałke gdzie staneliscie w 1sqm i czekaliscie na nas aż wejdziemy, na dodatek vt nam padło i nie mielismy chwilowej komunikacji, więc Haboc myśląc ze headstrong'ujemy wbiegł na góre- a tam już znając system Dark legion stało ok. 10 noob charów którymi przesuwaliscie i trapowaliscie Haboca, proste że padł aczkolwiek jednym słowem zjebał, jego błąd że sie wbił tam gdzie nie trzeba... No cóż, szczycicie się "wygraną" 1-0, heh tylko że nie nazwałbym tego Open battle, a raczej "s*******amy gdzie pieprz rośnie", mieliscie fart że sie wam udało po drodze ubic przypadkiem Haboca... po czym daliście gazu na necro oczywiscie nie musze tlumaczyc ze zablokowaliscie totalnie droge do necro noob charami (było ich ponad 20?), na necro zwykły exit i tp!

I właśnie w taki sposób przez Dark legion został rozegrany ostatni 10minutowy open battle

btw. to tylko było dla publiki, tych którzy nie wiedzieli co i jak się działo... jeśli myślicie, że coś zmyśliłem to sami obejrzyjcie filmik a sie przekonacie kto stchórzył

/Viedz~
PitiCruzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2007, 19:26   #108
Majk3l
Użytkownik Forum
 
Majk3l's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2005

Posty: 125
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RsAge Pokaż post
Wiele osób z dużymi lvlami jeszcze jest , czemu nie wchodza do Pinków bo wiedzą ze Dark Legion to wygra.
mylisz sie, pinks/nn nie potrzebuja nikogo temu nie biora nikogo pod swoje skrzydla, pare/parenascie osob pytalo o dolaczenie 100~+ i nie chcieli nikogo wiec nie pisz bzdur

/

Co do open battle to serio myslalem ze cos bedzie sie dzialo, ale gdy zobaczylem co robi dl to mi sie plakac chcialo ze smiechu, wszystko napisal juz viedz, wiec nie mam sie co rozpisywac, ale zal mi dupe sciska jak Hozugi pisze "OPEN BATLE 1:0 DLA NAS" NO to jest smieszne heheheeh

Your's,
Majkel,

Ostatnio edytowany przez Majk3l - 12-01-2007 o 19:28.
Majk3l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2007, 21:48   #109
PitiCruzer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 01 2007

Posty: 8
Domyślny

Tak, dokładnie jak napisał mój poprzednik, niestety, a raczej stety Pinki/NN/Loathe nie są na tyle naiwni by masowo rekrutowac byle kogo, kto aby miał lvl 100+ i powiedział 4 słowa "I wanna join war!" ... nie nie nie, nie jestesmy jak DL w sumie to ich problem kogo biora, moze i ufaja ludziom ale takie ufanie konczy sie niezbyt dobrze, bo ciezko zapanowac nad 120 membersami, jedyne co tym zyskali to cholerna przewaga liczebna i ogromna aktywność, ale kto wie czy nie mają w gildi szprychy?:-)
PitiCruzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2007, 23:07   #110
Hoz
Użytkownik Forum
 
Hoz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 38

Posty: 23
Imię: Hozugi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

aaaaaaaa to wy myslicie ze mass rekrutujemy....o lolz.....skoro tylko 4 slowa sa potrzebne zeby sie dostac do DL to dlaczego jakiegos szpiego nie wetkniecie? Bo naaaah...nie macie szpiega u nas. Wiem to bo juz zbyt wiele akcji planowalismy bez zadnych wielkich tajemnic i o zadnej nie wiedzieliscie i wpadaliscie w nasze pulapki jak dzieci.

Pokaz mi chociaz jedna osobe ktora przyjelismy od tak bo ma wysoki lvl i chce walczyc u nas. Zadnej nie znajdziesz.....

Zadnego randoma nie przyjelismy jak narazie.
Wszyscy ktorzy dolaczyli to albo czlonkowie McG/GoH albo nasi kumple ktorych huncicie tylko dlatego ze sa naszymi kumplami.

Sprawa odnosnie legolasa - podczas wojny Dev V ia wyplacil sie mimo ze ta wojna bylo miedzy innymi z jego powodu - bo IA zaczelo go huncic za free. Mimo to po jakims czasie postanowil sie wyplacic bo "nie mogl expic".

Po wojnie doslownie blagal nas zebysmy go przyjeli do gildii jeszcze raz. Dlugo dyskutowalismy na ten temat na naszym forum i postanowilismy dac mu druga szanse ale jak jeszcze raz sie wyplaci to juz po nim.

Pare miechow pozniej ktos z pinkow (zuza i spash chyba) zabili go bo "mial najdluzsze imie w battle list".
Byl ZNOWU jednym z powodow dla ktorych ta wojna sie toczy jednak nie tylko odnosnie tego historia sie powtorzyla - nie dosc ze zginal jak nub bo chcial expic (!!!) a ludzie na vent/gc mowili mu ze nia ma isc bo nikogo od nas nie ma online - mimo to poszedl i padl jak nub.
Spoko - dostal zjeby i tyle....

Po pewnym czasie powiedzial ze woli expic niz walczyc w wojnie (ktora apropos toczy sie z jego powodu miedzy innymi) i sie wyplacil po raz drugi co juz okrywa czlowieka hanba i skazuje go na smierc.

I serio....przestancie juz plakac ze nas jest o 10 wiecej na openach bo sie osmieszacie....co z tego? Na openie DL mial ludzi z lvlami 70-80 nawet. Przyszli mimo ze mowiono im ze sa "free fragami".

I ze DL uciekl? Poszli w inne miejsce po tym jak Haboc padl -.- Czy musza jak pieski przy was siedziec? Jakos nie pofatygowaliscie sie zeby do nich przyjsc....mimo ze czekali. Straciliscie jednego i wystarczy - wazne ze strat wlasnych nie ma, a czy zabijamy wam 1 czy 10 to juz nie wazne. Kazdy nasz frag ladniej wyglada niz wasz......no np. moj jest boski - lvl 84 zabity przez 204 elder - no WOW wyczyn jak byk.

Zuza pozniej mowil maverickowi ze nie przyszliscie bo niby ventrilo wam padlo. Prooooooooszze was....zal mi 4 litery sciska....

PS. Nastepnym razem jak sie logujecie zeby zabic kogos kto ma 15 minut pz lock robcie to szybciej. Slyszalem tez ze nie moglsicie tej osoby znalezc w tombie lol...ze poszliscie do zlego tomba nawet.

PS2. Endyhrion sie zastanawia czy zabijecie go zanim lvl 150 ustuka.

PS3. Jest nas tyle bo to jednak 3 gildie walcza przeciwko pink/nn a ze wszyscy siedza w DL to coz - lepsza komunikacja jest niz by kazdy siedzial w swojej gildii.

PS4. Liczebnie bylo was 23~ nas 28~ z tego 8~ osob u nas mialo lvl ponizej 100. Najnizszy lvl u nas podczas tego opena to 77. U was bylo to Chemic jezeli go liczyc a jezli nie to erm.....110? Jest ktos nizej u was?

Najwyzszy lvl u nas na openie to 171. Powyzej 120 mielismy z erm...4? osoby. U was najwyzszy lvl na openie to 203....90% waszych na openie to ludzie z zakresu 130-160.
I tak...wzialem to z filmu z tego opena nakreconego przez Mavericka wiec zanim zaczniecie wygadywac ze bylo nas na openie 3974238462834628374 a u was jeden Zorro powinniscie chociaz na chwile popatrzec w vipy albo na pole bitwy.

EDIT:

O.O szczerze mowiac nie wiedzialem ze bylo "nas" online ponad 40 i 20 jeszcze na nub charach. Kurcze nas to jednak jest pelno aff!!!! Szczegolnie ze nasz vent wiecej niz max 50 osob nie pomiesci xD i chyba tylko raz mielismy caly vent zawalony.
Nie nasza wina ze jak ktos nas popiera to przyjdzie na jakiejs postaci sprobowac jakos pomoc ale wiekszosc spora wiekszosc nubkow przyszla poprostu popatrzec.

Wogole podaj mi definicje open battle wg. pinks/nn bo z tego co do tej pory czytalem to open powinnien trwac przynajmniej 2 godziny....przynajmniej jedna ze stron powinna stracic ok 10-15 osob i za zadne skarby nie mozna zmienic terenu walki gdy ten nie odpowiada jednej ze stron.

Ostatnio edytowany przez Hoz - 12-01-2007 o 23:32.
Hoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 17:19   #111
PitiCruzer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 01 2007

Posty: 8
Domyślny

Muahhaha, jak zawsze "pełen pokus" i śmieszny Hozugi!

Gadasz głupoty o liczebnosci, wciskasz nam ze bylo nas 23, to obejrzyj filmik i spytaj korepetytora od matemtyki jak się dodaje a nie mnoży


hmm, druga sprawa- placzesz o przykład kiedy choć raz zainvitowaliscie byle kogo kto powiedział 4 słowa, no to masz - Saint spear. I wychodzi tylko na to że przyjeliscie go bo mial 130lvl, a wiec bierzecie byle kogo, aby miał level, nie ważne czy jest mózg czy nie ma ;p

ok, nastepny wątek, chwalisz sie ze czekaliscie na nas na necro ta? to po jakiego chuja ustawiliscie 20 noob charów żeby blokować do was drogę dojścia? sorry ale my latac nie umiemy i nie moglismy jakos nad głowami im przeleciec ahh od kiedy 'czekaniem' nazywacie exitowanie i teleportowanie? bo z tego co widzialem odrazu jak wam pz poznikały nagle każdy byl off, świetne czekanie . Open battle to open battle zazwyczaj na wiekszej powierzchni terenu, a nie chowanie sie po zwięzłych jamach i czekanie na przeciwnika z trapem.

hehe, nastepne twoje klamstwo że "mieliscie 4 osoby powyżej 120lvl" świetnie świetnie ! było ich o wiele wiecej, a reszta na open battle to coś powyżej 110+ wiec wielkiej różnicy nie robi gdy sie ma te 4,5 lub 6 lvli mniej niż 120!
Non stop narzekasz ze masz lvl 84 i nie mozesz walczyc, ze Dasher zrobil wielki wyczyn zabijaja 84 paladyna! skoncz wreszcie ten bullshit i nabij kozacko level 150, wtedy bedziesz mogl walczyc i sie zemscic, jasne?;p

Ahhh, a co do Legolasa, to widze ze kazdy z was podaje inny powód jeden mowi ze was szpiegowal, inny mowi ze wyzywal a trzeci ze musial pasc bo to byla kara, jedno i to samo! zabiliscie osobe z która mieliscie przyjacielskie więzi, nie wiem czy wam niewstyd

over n out!
/Viedz~
PitiCruzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2007, 04:22   #112
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

odnosnie legolasa, kiedy wyszedl z wojnyz IA i potem strasznie lizal dupe to czesc osob nie chciala wiecej tego brazola widizec w gildi a czesc uwazala go za dobrego kumpla ktory popelnil blad, jego aplikacje mozna chyba jeszcze przeczytac na forum DL. jako forme kompromisu wynegocjowali ze przyjmuja go, ale jesliz kolejnej wojny wyjdzie to ma hunta i on sie na to zgodzil, wiec obiektywnie rzecz biorac legoas wiedzial co robi i czym to grozi i powinien byc szczesliwy ze skonczylo sie na jednym dedzie a nie na obiecanym huncie.

odnosnie liczebnosci, nie rozumiem jednego, paru pinkow narzeka ze dl moze ich bez mała czapkami nakryc i szpanuje ze ma takie a nie inne fragi, jednakze chcialbym sie dowiedziec kto wydal komu wojne i czemu zuzawoh dark legionowi, wiec gadanie ze legionistow jest duzo mnie wogole nie przekonuje skoro to DL stal sie ofiara mniej lub bardziej uzasadnionej agresji. wiec pinki wiedzialy na co sie szykuja.

Faktem jest tez ze do dl wystarczy napisac "hello i got 100 level, 10 bp sd and i dont like pinks, can i join war?" i jest sie membersem, a zeby dojsc do pinkow trzeba sie postarac (o ile jest to wogole mozliwe) znam jednego 130+ ed ktory chodizl i prosil o invita do pinkow przez pare miesiecy i i tak nie dostal, a wartosc bojowa takiego druida jest dosc duza

to czy to bylo czy nie bylo open batle chyba nie ma zadnego znaczenia, fatk jest taki ze DL zabil jakiegos kolesia (legolasa) i uciekl przed riposta pinkow. to dlaczego tak sie stalo nie jest juz istotne. Dlaczego pinki nie zabily jakiegos kolesia z DL i nie uciekly w ten sam sposob, kilku sie krecilo na daramie (legolas padl podczas rajdu) ja bym sie wcale nie zmartwil jak jeden czy drugi legionista pałetajacy sie podczas rajdu i zabijajacy moje stwory zaliczyl zgona.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2007, 06:56   #113
Kalen
Użytkownik Forum
 
Kalen's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: W-wa
Wiek: 37

Posty: 57
Imię: Kalen~
Profesja: Royal Paladin
Świat: Trimera
Poziom: 40+
Kalen ma numer GG 3748656
Domyślny

Nie grałem nigdy na tym serverze wiec nie moge sie wypowiedzieć na temat samej gildii i sytuacji panujacej na Eternii, ale film bardzo mi się podobał, jeden z lepszych jakie do tej pory widziałem, warto obejrzeć. Moja ocena 9/10.
__________________
Sometimes your words come back to haunt you.
Kalen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2007, 14:42   #114
Majk3l
Użytkownik Forum
 
Majk3l's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2005

Posty: 125
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
znam jednego 130+ ed ktory chodizl i prosil o invita do pinkow przez pare miesiecy i i tak nie dostal, a wartosc bojowa takiego druida jest dosc duza
owszem, nie temu ze go nie lubilismy go nie bylo, poprostu pinks/nn/loathe weszlo takim a nie innym skladem do wojny i nie zamierzaja brac kogo popadnie do pomocy, wiedzieli na co sie porywaja, nawet w tym tyg mnie pytalo z 6 osob 100-120 o join do wojny, odsylalem go do liderow i nawet teraz na pytanie czy ktos chcial dolaczyc do wojny nudek pisze tak
"13:36 Nudek [152]: ye many, around 15 ppl" a co do dl, to tak jest, biora sobie znajomych do wojny, albo tych co z nimi sharowali acc wczesniej, np Loonely Ku~~~ ktory sharowal/sharuje z Endyrhionem dolaczyl do wojny bez problemu, tak samo brat alanaste, wiec dolaczyc do dl nie jest problemem i prosze Cie hozugi, nie osmieszaj sie piszac ze tak nie jest ;-)
Majk3l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 14:40   #115
Zabojca_jeleni
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 3
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 77
Skille: 80+/60+
Poziom mag.: 17
Zabojca_jeleni ma numer GG 6877560 Zabojca_jeleni ma login Tlenu pawlaczek87@tlen.pl Send a message via Skype™ to Zabojca_jeleni
Domyślny

Huj Tam.. nasrane w gary macie po co ingerujecie w "czynniki zewnetrzne" huj kogo obchodzi kto dzieli acc albo kto ile kupil kasy na allegro. Kazdy to robi. A co do gry; z pewnoscią nie załatwicie spraw tyrając się na forum. Odnośnie taktyk, każda dobra aby tylko wygrac wojne, niech nawet dl ma 500 noob charów to i tak nikt im tego nie zabroni, Wy tez mozecie sobie zrobic kilka to juz zalezy od własnej woli. Nie chce się wypowiadać jak będzie po wojnie ze względu na to że i Pinki jak i DL byli/są/będą PA (jednostki) to juz zalezy tylko i wyłącznie od indywidualnego charakteru gracza.

Na koniec zróbcie open battle z wszystkimi membersami Pinkow/DL kto zostanie ostatni ten wygrywa wojne bo z pewnością 90% waszych ludzi chciało by jeszce raz spokojnie i bez presji poexpić

P.S. do Viedz~ Jeszcze kiedyś sie zemszczę za tą śmierć i odzyskam swój bp mana fluidow xDDD

TO TYLKO GRA !!!! ROBIĄCA Z WASZYCH MÓZGÓW GÓWNO !!!! 4FUN
Zabojca_jeleni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2009, 18:00   #116
Hoz
Użytkownik Forum
 
Hoz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 38

Posty: 23
Imię: Hozugi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Cool

Witam po paru latach!

Przez ostatnie kilka miesiecy proszono mnie w privach/e-mailach/in-game o zrehostowanie mojego filmu. Niestety kopia na youtube zostala usunieta za naruszenie praw autorskich Dlatego tez dla wszystkich osob ktore chcialyby jeszcze raz zobaczyc moj stary filmik w dobrej jakosci podaje nowy link:

Data wygenerowania filmu to 30 pazdziernika 2006 - tak jest stary, nie na czasie itp. ale wiem ze wielu z was sie on podobal i w chwili obecnej nie macie jak go zobaczyc ponownie.

Problem naprawiony - tu macie ^^

http://rapidshare.de/files/47095360/...gion*****.html

Jako bonusik dorzucam, nazwijmy to - wersje robocza NOWEGO filmu ktory niestety nie zostal skonczony. Pliki do ktorego ponizej zamieszczam link jest kopia filmu ktora krazylem miedzy kilkoma osobami ktore pracowaly ze mna nad tym filmem. Niestety nie zostal on skonczony i nie planuje go konczyc - ale mysle ze jezeli podobaly sie wam inne filmy o DL to ten was w zupelnosci "zaspokoi"

http://rapidshare.de/files/47095053/...view*****.html

EDIT:

W linkach musicie dodac koncowke pliku wmv ktora zostala zakryta gwiazdkami inaczej film nie zacznie sie sciagac ;p

Ostatnio edytowany przez Hoz - 10-05-2009 o 18:07.
Hoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2009, 12:09   #117
Nerox
Użytkownik Forum
 
Nerox's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2004
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 596
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ne'roox
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 320
Poziom mag.: 89
Domyślny

Wof, ale sytuacja wyglada calkiem inaczej niz opisywales ze 3 lata temu ;]
__________________
Red Bull
Nerox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2009, 13:43   #118
Hoz
Użytkownik Forum
 
Hoz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 38

Posty: 23
Imię: Hozugi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Wiem...oby dwa filmy sa nie na czasie. Przedstawiaja przeszlosc. Przez ostatni rok czy dwa lata bardzo duzo sie zmienilo. Widzialem juz ze zmiany zaczynaja zachodzic w trakcie robienia mojego kolejnego filmu (aka czas gdy niektorzy w DL zaczynali sie nudzic i zaczal sie rodzic pomysl na Decessus) dlatego nigdy go nie skonczylem bo musialbym wszystko w nim zmienic

Bardziej patrzcie na to jako nie film reklamujacy nas tylko film pokazujacy jak bylo kiedys a teraz to juz DL - przynajmniej dla mnie - nie istnieje
Hoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 13:28   #119
Hoz
Użytkownik Forum
 
Hoz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 38

Posty: 23
Imię: Hozugi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Dotarly do mnie informacje ze drugi (nowy) film nie dziala. Najwyraznie cos sie zrypalo podczas wysylania go na rapidshare.

Zrobilem re-hosta na megaupload. Ta kopia dziala - sprawdzilem na kilku kompach Windows Media Player odtwarza bez problemu....

http://www.megaupload.com/?d=UVZFB2VK

Jakies opinie mile widziane odnosnie drugiego filmu bo pierwszy to juz na youtube od kilku lat byl sporo opinii juz otrzymalem
Hoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 21:36   #120
Denvy
Użytkownik Forum
 
Denvy's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 61+
Skille: 23
Poziom mag.: 50
Domyślny

Co tu dużo mówić... Filmik zajebisty
__________________
Never fall asleep
You won’t wake up
Destroy the guillotine
Before he does.
Denvy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:51.


Powered by vBulletin 3