Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-06-2008, 15:51   #3081
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcinek4000 Pokaż post
jestem jednego ciekaw ile osob ukonczylo questa na spike sworda...oprucz GM'mow albo innych...
Nikt.
Btw, reklamy za zakazne tu. Chyba, ze masz pozwolenie.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2008, 18:59   #3082
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tomektrz Pokaż post
Podobno Boots of Waterwalking znajdują się w Skarbcu Imperatora Kazo (razem z DSL i innymi takimi itemkami), ale jeśli nawet ktoś je zdobędzie (chociaż nadal nie wiemy czy to quest), to na Rooka nie ma szans ich zabrać... A Soft Bootsy to po prostu zwykłe buty (przynajmniej ja nie słyszałem o jakichś nadzwyczajnych właściwościach), tylko nie bardzo da się je zdobyć.
Teraz sluchaj:

Soft Bootsy daja ci niesmiertelnosc i nieskaczana ilosc many przez 5 godz. Dostepne z Pits of Inferno Quest.

Boots of Waterwalking do buty, dzieki ktorym bedziesz chodzil jak w bohach ale dzialaja pod woda (jest taki miejsce gdzie mozna noorkowac, ale trzeba miec [ITEM]Helmet of a Deep[/ITEM].

Jak grasz w Tibie od 2 dni to nie mysl, ze jestes silny...
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 20:23   #3083
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Jak grasz w Tibie od 2 dni to nie mysl, ze jestes silny...
Ty też nie masz się czym szczycić, bo twój post nieźle mnie rozbawił.
Po pierwsze Soft Bootsy nie dają nieśmiertelności ani niekończącej się many, tylko odnawiają manę przez, bodajże, 240 minut.
Po drugie Boots of Waterwalking jak sama nazwa wskazuje, można w nich chodzić po wodze (lecz jest to tylko legenda, nikt ich nigdy nie miał w posiadaniu). Nurkować możesz i bez tych butów.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 22:00   #3084
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Moim zdaniem Boots of Waterwalking to jedna wielka bujda... Bo w końcu skąd o nich wiadomo ? Od GM ? Nie sądze. Jeżeli dobrze pamiętam to "zaistniały" one podczas ogłoszenie na niemieckim forum (lub brazylijskim) że Spike Sword został zdobyty właśnie dzięki nim... Wkrótce po tym ogłoszono że to był FAKE, a o butach pozostała legenda...


Pozdrawiam.
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 02:30   #3085
Shay
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 12 2007

Posty: 10
Domyślny

Możesz je zobaczyć w domku Świętego Mikołaja, na jednej z lodowych wysp, te buty powstały dużo wcześniej niż ten mit, prawdopodobnie są w domku od czasu tych wysp. Jednak nikt( przynajmniej oficjalnie) nie wszedł w ich posiadanie, tak więc możemy jedynie snuć domysły na temat ich zastosowania.
Shay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 09:03   #3086
diablozo2230
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga Pokaż post
UWAGA UWAGA!
Chciałbym spokojnie oznajmic ze wiem skad sie wziool i co robi minomag w minohell oraz skad spike sword. Oczywiscie nieweim jak sie tam dostac bo to by bylo WYDARZENIE NA SKALE SWIATOWA! 1000 playerow z tibi waliloby drzwiami i oknami aby sie dowiedziec. Ja chcialem tylko wyjasnic skad te wszystkie rzeczy na rooko - moze to pomoze wyjasnic jakas zagadke (spx nie bedzie to post w stylu: ''Wiem jak zdobyc spike trzeba tylko zucic tam 100k i samo przeniesie...'' - bo jak widze takie cos to krew we mnie sie gotuje!) Powiem co i jak tylko ze prosze nie pisac glupot. Jeśli jestes noobem nawet tego nieczytaj! A dla niedowiarkow co kilka zdan bede pisal akapit ze znakiem: ''Niewierzysz sam sie mozesz przekonac''. No dobra za kilka minut bedzie napisana historia minomaga i minohell. Napisalem to zeby was zachecic abyscie nieuciekali z fora spac tylko zebyscie mi pomogli cos rozwiazac!!! Czekajcie zaraz zrobie edita z wiecie czym!



edit:no to zaczynamy

MINOHELL I POSIŁKI

Dawno temu potwory wladaly rookiem. W koncu udalo sie ich wypedzic, minotaury poprosily o posilki z maina(z Mitwalin - tu chodzi o ten teleport za komnata MinoMaga, pelinl on role komunikatora i tedy przybywala pomoc). Jak widzicie w minohell bylo bardzo duzo minosow ale ani 1 orka (tylko wyzej jako straz poniewaz orkow uwazano za glupie istoty). To nie koniec poczynan minosow - wyslali oni widomosc do (przez tibijczykow tak nazywanego) Bearroomu czy jakos tak, a chodzilo w tej wiadomosci o to ze minosy potrzebowaly uzbrojenia do walki z ludzmi ktozy byli coraz liczebniejsi. Orkowie pod wodza 1 minosa z bearqestu przygotowali uzbrojenie i zamkneli w pokoiku a na strazy postawili niedzwiedzia. Czekali na minosow ktorzy odbiora uzbrojenie i broń. Jednak dlugo nienadchodzili poniewarz w poblizu krecilo sie zbyt duzo ludzi. Minos zakopal klucz do pokoiku z eq pod ziemia - i słusznie bo wkrotce zaatakowali ludzie (CipSoft przewidzial ze ludzie tu dotra i zabija orkow).

Nie wierzysz sam sie morzesz przekonac!
Jesli nie wierzysz w te informacje to przeczytaj:
+Genesis Tibii
+Ksiazki i listy z Minohell
+Ksiazki i listy z Bearroom
+Klucz zakopany przez minosa w Bearroom
+Teleport w Minohell
+inne zrodla

Zaraz dopisze czesc i minomagu. Ocena PLXPLXPLX!!! Dopisze reszte jesli ktos to oceni bo jesli ja sie napracuje a nikt nawet nie sproboje mi pomoc...


MINOMAG

Pewnie na to czekaliscie!

Ludzie wdarli sie do labiryntu, straże nic już niepomogą, śmierć, śmierć, straciliśmy łączność z Mitwalin...<nierozumialem o co chodzi w tym fragmencie> ...a czarownik(tu chodzi o MinoMaga) zamknal sie w swojej komnacie i nikogo niewpuszcza, ach biada nam, śmierć, śmierc, to już koniec... - taki fragment mozna preczytac w księdze-pamiętniku (?) w minohell. Mowil on o ostatnich chwilach jednego z minosow. Inna ksiega mowila ze Bearoom padł - nikt nieprzeżył... Były też listy w niezrozumiałym języku. Pomieszany orkowy z angielskim i jezykiem minosow. Kolega ktory expi w Mitwalin przyniusł mi księgi i widomości o tym ze mitwalin niemoze juz wspomagac Minohell itp. A wiec Minomag to po prostu czarodziej z Mitwalin ktory mnial pomo minosom ale stchórzył albo z jakiegos innego powodu schowal sie w swoim pomiszczeniu. A teraz uwaga! Było coś o drzwiach do MinoMaga ze nieda sie ich otworzyc zadnym z kluczów wytopionych w blasku ksiezyca krainy elfow lub ciemnosciach kopalni krasnoludow.. - cos takiego. Było ze magia je stworzyła i magia moze otworzyc (ciekawie to sobie ten MinoMag wymyslil bo na rooko nie ma magii - nieliczac runek i lifefluidow jesli to tak nazwac... albo manadrain szkieletow). W kazdym razie bylem blisko rozwiazania ale nic ale absolutnie NIC nieznalazlem, koledzy szukali nawet na Edron... Znalazlem tez cos o spike swordzie ale to zaraz na razie ocencie!

Nie wierzysz sam sie mozesz przekonac!!!

+ksiegi i listy w Minohell
+magiczne ''prady' i fire za drzwiami komnaty minomaga
+drzwi bez(?) klucza
+kartka z Mitwalin
+pamietnik samotnego minosa czy opuszczonego .


UWAGA NIEKTORE NIEPRZETLUMACZONE WYRAZY MOGA SIE TROCHE ROZNIC OD PRAWDZIWYCH BO NIEKTORYCH WYRAZOW ANGIELSKICH NIEZNAM!!! naprzyklad opuszczony albo samotny albo drzwi moga byc magiczne albo ''silne'' czy tak jakos.


OCENCIE PLXPLXPXLXPLX

A i jescze jedno! Troche mnie dziwi ze MItwalin rozmawialo sobie z minohell bo czytalem ze mitwalin bylo opuszczone przez tysiace lat! Czyżby minosy z minohell zajely mitwalin???? A bede jutro i napisze o spike swordzie. IDe spac. PLZ nie kasujcie tego modki! Jutro napisze co wiem o Spike





Chciał bym dać wam tekst znaleziony w Wierzy trolli otóż jest tam napisanie tak:Huv stollan match stuf from humutown.
But never wull fund us.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 09:39   #3087
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez diablozo2230 Pokaż post
Chciał bym dać wam tekst znaleziony w Wierzy trolli otóż jest tam napisanie tak:Huv stollan match stuf from humutown.
But never wull fund us.
Huv stollan match stuf from humutown. But never wull fund us.

Have stolen much stuff form hometown. But never will find us.

Ukradliśmy sporo rzeczy z rodzinnego miasta. Ale nigdy nas nie znajdą. (Liczba mnoga "ukradliśmy" jest domysłem, wnioskuję po "us"->"nas", liczba mnoga "znajdą" - tak lepiej brzmi )

Kto i komu to ukradł? Musicie to odkryć, aby kontynuować poszukiwania.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >

Ostatnio edytowany przez shoq - 29-06-2008 o 09:43.
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 11:22   #3088
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up

Chodzi o owce które trolle ukradły ludzią.

@2x up

Stonoga? Gdzie Stonoga? Aaaaa na początku tematu... Wiesz co Ci powiem ? Najpierw przeczytaj łaskawie cały temat, a później się udzielaj.


Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2008, 21:27   #3089
Sebarka
Użytkownik Forum
 
Sebarka's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Reda/Rookgard ^^

Posty: 84
Profesja: Rookstayer
Świat: Obsidia
Poziom: 33
Domyślny

A nie czasem.

Have stolen much stuff form humantown. But never will find us.

Hyh ;P.
Sebarka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2008, 21:47   #3090
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

@up:
Całkiem możliwe, nie pomyślałem o tym. ;]
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2008, 13:28   #3091
raXIf
Użytkownik forum
 
raXIf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2008

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Król

ja tez trochę popatrzyłem i wylookalem ze amber nie jest jednak taka mądra na jaką sie wydaje w tym orcowym języku. No bo looknijcie jeśli spytamy sie ją na tej tibi 8.20 o prisoner ona coś tam powie my mówimy yes ona odpowiada ze yes to Mok. w języku orców a no to burp a po oddaniu jej salmonów dowiadujemy sie tylko 1 wyrazu którym jest po prostu pixo-arrows pff ale jak kupic luk?
raXIf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2008, 18:57   #3092
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

@up:
Wystarczy rozgryźc zasady języka, aby dowiedziec się, że wystarczy powiedziec "Goshak batuk". Mozliwe ze teraz po prostu otwiera sie trade
No i jeszcze "charach" na powitanie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2008, 20:22   #3093
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

@up
Jaką zasadę?
@top
Przekazuję:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michos
1) Boots of waterwalking leżą w skarbcu w ankh. Nie da się do nich dostać.
2)Na lodowych wyspach leżały soft boots, które, jak już powiedziano, regenerują życie i mane.
3)U Orc'a nie wyświetla się trade, dalej (na szczęście) się z nim rozmawia.

Dziękuję
Michos

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 03-07-2008 o 20:28.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2008, 22:45   #3094
Elioler
Użytkownik forum
 
Elioler's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Luphire
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 14
Domyślny

Według mnie rookstayerzy naprawde maja szanse na największych tajemnic Rookgardu, a szczególnie ci którzy się w tym temacie udzielają. Jak dla mnie Stonoga oraz Kshaq mają na to najwięcej szans. Nie poddawajcie się, bo naprawde daleko doszliście! [Chociaż może się okazać że to mało ]
Elioler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2008, 22:45   #3095
Elioler
Użytkownik forum
 
Elioler's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Luphire
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 14
Domyślny

Według mnie rookstayerzy naprawde maja szanse na odkrycie największych tajemnic Rookgardu, a szczególnie ci którzy się w tym temacie udzielają. Jak dla mnie Stonoga oraz Kshaq mają na to najwięcej szans. Nie poddawajcie się, bo naprawde daleko doszliście! [Chociaż może się okazać że to mało ]


Miss klick please delete

Ostatnio edytowany przez Elioler - 03-07-2008 o 22:49. Powód: Miss klick
Elioler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2008, 11:01   #3096
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

Tak wlasnie widze jak Stonoga sie udziela napisal pare postow i koniec...a co takiego zrobil Kshaq?
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2008, 12:10   #3097
Roberto-Smok
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Lubiewo

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Strzałka w sofa niewieze

ja w sofa niewierze ale z mino i tom wodom trache wierze przeciesz jak sie ma sofa to przejdziesz przez wwode a jak przejdziesz po kamieniach?z tymi ogniami

Mm,Sfb,woda,(Ss)


moze ktos pomysli i wymyśli
Roberto-Smok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2008, 13:15   #3098
Tocallo
Użytkownik Forum
 
Tocallo's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 17

Posty: 214
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
Poziom: 62
Domyślny

@up

http://www.bylo.pl/

kthxbye
Tocallo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2008, 17:20   #3099
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Domyślny

Po upie 8.2 jak jesteś w labiryncie do minohell to u góry na minimapie pojawia się zarys nowych korytarzy....co to jest ???

Jak mi się uda wbić 7 levle to wkleje wam screena.
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2008, 17:42   #3100
Ditto
Zbanowany
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 553
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Carbon Pokaż post
A wiesz że na forum nie tylko jest modek? ; )
i kij ci w nick, nie dostalem za to ani punktu, a co z tego ze na forum jest nie tylko modek? napiszesz mi notke "sztuczny warn od carbona"? zalosne...
Ditto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:44.


Powered by vBulletin 3