Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-10-2010, 19:10   #1
Kubqq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ardor
Świat: Kyra
Poziom: 105
Poziom mag.: 65
Domyślny Ban za odwoładnie pieniędzy za kupno PACC. Problem.

Witam, otóż mam pewien problem. W kwietniu 2010roku kupiłem na swoją postać Pacca na 90dni przez allegro. Wszystko niby ok. Pacc odszedł lecz po kilku godzinach otrzymałem bana, a o to on


Cytuj:
On this page every detail of the entry in your criminal record is displayed. Please read the Tibia Rules again and make sure that you understand why you got this entry. If you were banished and commit the same rule violation again, your whole account may be deleted.

If you are convinced that the entry in your criminal record is not justified and you did not violate a Tibia Rule, you can write a formal complaint to customer support. You can do so by sending an email to [email protected]. Please do not complain without any reason. Please understand that we can only consider complaints that have been made at latest 30 days after the punishment was issued.


Type: Account Banishment - Banishment of the complete account. For the duration of the banishment no character of the account may log into the game.
Character: ***
Reason: invalid payment
Date: Apr 01 2010, 17:54:16 CEST
Duration: infinite
Status: The player did not complain about this banishment.
The period of objection has expired.

Chciałbym jeszcze zanzaczyć, że przed otrzymaniem bana, miałem już w criminal records Bana za bota, i było napisane że jest to warning deleted.

I teraz moje pytanie brzmi.

1. Czy Jeśli kupię pacc na 90dni odbanują mi konto, dostanę pacc i będę mógł normalnie grać?
2. Czy Moje konto zostało już usunięte?

Proszę o szybką odpowiedź wyłącznie tych osób które wiedzą o co chodzi.
Pozdrawiam
Kubqq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-10-2010, 08:36   #2
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Wyślij zapytanie na [email protected], z nazwa postaci i zapytaniem jaki pacc musisz zakupić. W regulaminie nie ma nic o czasie jaki może upłynąć do uregulowania należności. Termin sprzeciwu(30 dni) jest tylko ważny w przypadku gdy uważasz, że CipSoft się pomylił, i chcesz się odwołać od decyzji.

http://www.tibia.com/support/?subtop...invalidpayment
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline  
stary 21-10-2010, 09:33   #3
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Dodam jeszcze, że blokada ta (gdyż banem nie można tego do końca nazwać) zostanie zniesiona po uregulowaniu płatności, także konto nie zostanie usunięte.

Tłumaczenie faq:
Cytuj:
Moje konto zostało zbanowane za niewłaściwe płatności. Co mam teraz zrobić?
Bany za niewłaściwe płatności są automatycznie nakładane, gdy płatność została anulowana, a Ty skorzystałeś z czasu premium, który nie był już opłacany. Proszę wysłać maila pod adres [email protected] a w nim, podać imię jednej z Twoich postaci. W odpowiedzi podamy Ci jaki czas premium musisz zakupić, aby ban został zniesiony.
Proszę zauważyć, że czas premium jaki zużyłeś, zostanie odjęty z tego, który zakupisz.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:26.


Powered by vBulletin 3