Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-07-2007, 02:09   #1
Majkeloo
Użytkownik Forum
 
Majkeloo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Krucjata przeciwko SL

Witam.
Mam dosyc patrzenia na to co dzieje sie na Beryli. Chociaz sam juz prawie nie grywam w ta gre, to nie moge zniesc tego ze wszyscy najlepsi kumple, z którymi gralem od poczatku servera, zostaja wyrzuceni jak psy jeden po drugim. Tak bylo, jest i bedzie jeżeli ktos sie temu nie sprzeciwi. Co prawda jest grupa starych graczy z berylii, ktorzy walczyli ze starym kh od poczatku i walcza do teraz, jednak ta garstka nie wystarczy do wyzucenia naszych wrogow z servera.

Pamiętacie może walkę AO vs KH? Kiedy to KAŻDA osoba z huntem nie bala sie walczyć, baa nawet znalazło sie wiele osób, które nie miało problemów z KH a jednak chcieli walczyć. Serwer przez pewien czas był w "naszych" rekach, jednak błąd, który popełnili liderzy GiPO... mogę tak opowiadać dalej jednak nie o to chodzi. Na pewno każdy szanujący sie gracz z beryli zna doskonale cala historie, jednak przytoczyłem ten fragment w pewnym celu.

Jest wielu polskich graczy z huntem dlatego proponuje tez aby każdy kto znajduje sie w takiej sytuacji podjął walkę. walkę ostateczna, w której albo wygralibyśmy, albo odeszli z beryli na zawsze. Gdyby walkę podjęli wszyscy szanse na wygrana są ogromne, moim zdaniem w tym przypadku blackd nie by nie pomogło...

Większości osób nie zależy już na beryli jednak nie mieszają sie do wojny bo szkoda im postaci.. Jednak do czego im one służą..?

Dlatego proszę tez aby KAŻDY kto ma jakikolwiek kontakt z osobami z beryli którzy porzucili ten serwer, nie grają w tibie, o poproszenie o wsparcie. środki na pewno by sie znalazły. Zawalczmy tak jak kiedyś! Ożywmy AO i pokażmy "wielkiej sparcie" gdzie jest ich miejsce.

Dziękuje za spędzenie uwagi nad tym postem. Mam nadzieje ze zmotywuje on niektórych graczy do walki. Swoje refleksje wypisujcie w tym temacie.
Majkeloo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2007, 03:08   #2
Krecikcisnie
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 07 2007

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Exhausted
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: dwagile
Poziom mag.: 99
Domyślny

Może podasz swój name ?
Krecikcisnie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 11:39   #3
Bartas15
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: kujawy :P

Posty: 323
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Moim zdaniem chociaż jestem oczywiście za naszymi chłopakami to myśle ,że nie mamy większych szans.Większośc Polaków ,którzy nie brali udziału w wojnie a maja jakieś 60 lvl + poprostu łudzą się ,że jeśli nie będą brali udziału w wojnie to będą mogli spokojnie grac na tym serverze (spokojnie czytaj "możesz grac ale jak hiszpan chce wejsc na resp to musisz s*****alac).Moim zdaniem nie ma po co tam już grac chyba ,że jakies mass logi i pojedyncze fragi dla zwały.

Większosc ludzi z beryli przenisoło się na thorie.Szacuje ,że gra tam około 20-30 osób z beryli lub więcej.Ja sam tam gram i zapraszam old berylians na ten server.


Pozdro
__________________
Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne

Hail Ultimation
Bartas15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 18:24   #4
Wezu_aka_Polc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2007

Posty: 34
Domyślny .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majkeloo Pokaż post
Witam.
Mam dosyc patrzenia na to co dzieje sie na Beryli. Chociaz sam juz prawie nie grywam w ta gre, to nie moge zniesc tego ze wszyscy najlepsi kumple, z którymi gralem od poczatku servera, zostaja wyrzuceni jak psy jeden po drugim. Tak bylo, jest i bedzie jeżeli ktos sie temu nie sprzeciwi. Co prawda jest grupa starych graczy z berylii, ktorzy walczyli ze starym kh od poczatku i walcza do teraz, jednak ta garstka nie wystarczy do wyzucenia naszych wrogow z servera.

Pamiętacie może walkę AO vs KH? Kiedy to KAŻDA osoba z huntem nie bala sie walczyć, baa nawet znalazło sie wiele osób, które nie miało problemów z KH a jednak chcieli walczyć. Serwer przez pewien czas był w "naszych" rekach, jednak błąd, który popełnili liderzy GiPO... mogę tak opowiadać dalej jednak nie o to chodzi. Na pewno każdy szanujący sie gracz z beryli zna doskonale cala historie, jednak przytoczyłem ten fragment w pewnym celu.

Jest wielu polskich graczy z huntem dlatego proponuje tez aby każdy kto znajduje sie w takiej sytuacji podjął walkę. walkę ostateczna, w której albo wygralibyśmy, albo odeszli z beryli na zawsze. Gdyby walkę podjęli wszyscy szanse na wygrana są ogromne, moim zdaniem w tym przypadku blackd nie by nie pomogło...

Większości osób nie zależy już na beryli jednak nie mieszają sie do wojny bo szkoda im postaci.. Jednak do czego im one służą..?

Dlatego proszę tez aby KAŻDY kto ma jakikolwiek kontakt z osobami z beryli którzy porzucili ten serwer, nie grają w tibie, o poproszenie o wsparcie. środki na pewno by sie znalazły. Zawalczmy tak jak kiedyś! Ożywmy AO i pokażmy "wielkiej sparcie" gdzie jest ich miejsce.

Dziękuje za spędzenie uwagi nad tym postem. Mam nadzieje ze zmotywuje on niektórych graczy do walki. Swoje refleksje wypisujcie w tym temacie.

Jesli chodzi Ci o to, ze poprosili KH o pomoc, to nie byl to blad, a jedyna szansa na pozostanie dla nich na servie, kazdy inny by tak zrobil, blad byl w rekach Excaila i jego polskiego crew'u przydupasow, ktorym nie podobalo sie bycie jedna z dowodzacych gildii na servie (wtedy: Gipo oraz hatebreed), wiec bez jakiegokolwiek powodu, powazniejszego niz powod typu "obiecal mi wyjsc ze spawna o 16, a musailem czekac do 16:20!!!!" wypowiedzieli calkowicie bezsensowna wojne przeciwko gipo .
Wezu_aka_Polc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2007, 14:36   #5
Chybciok
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007
Lokacja: Brześć Kujawski
Wiek: 29

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Drut Delon
Profesja: Druid
Świat: Candia
Skille: 15/17
Chybciok ma numer GG 3527909
Domyślny

Tak... Też mnie to wku***a Dziś mnie za****ł noob har Sl
Chybciok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2007, 18:02   #6
blazernh
Użytkownik Forum
 
blazernh's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2007
Lokacja: Krakow Nowa Huta

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 75+
Skille: 85+
Poziom mag.: 18
Domyślny

lojjjj najwiecej maja do gadania ci co nic nie maja
blazernh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2007, 10:50   #7
[F1]reblader
Użytkownik Forum
 
[F1]reblader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2007
Lokacja: Lodz

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 128
Skille: 88/80
Poziom mag.: 7
[F1]reblader ma numer GG 3002440
Domyślny

Co wam dadza teki potsy i tematy jak ubijacie tych, ktorzy chca wam pomoc?
[F1]reblader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2007, 17:41   #8
Esuix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [F1]reblader Pokaż post
Co wam dadza teki potsy i tematy jak ubijacie tych, ktorzy chca wam pomoc?
Teraz chcesz pomoc-a gdy nie mielismy za duzych szans na wygranie wara lizales dupy Spartanom
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2007, 18:01   #9
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [F1]reblader Pokaż post
Co wam dadza teki potsy i tematy jak ubijacie tych, ktorzy chca wam pomoc?
Pomagasz im? Przed ich zwyciestwem blagales o inva do spartan. N/c wave i tak przegra kwestia czasu. Juz mamy ponad 6 postaci z 75+ ktorych nicki sa tajemnica po za tym zasoby pieniedzy spartans sa ogromne. Przekonacie sie o potedze naszej gdy popelnicie blad mysle ze po wakacjach zaczna sie kolejne walki.
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2007, 00:23   #10
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Vexmin myslalem z poczatkow servera i takie mialem zdanie ze rowny z ciebie gosc, walczyles z sampzorem do konca, ale teraz co ty robisz i jakich masz kolegow z bukowna to widac ze znoobiles sie strasznie albo moze dorosles wreszcie i wybrales kolege grzeska 40lat i arme nooba

po drugie, walczylbys cos a nie spamowal pl forum zal
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2007, 16:52   #11
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn Pokaż post
Vexmin myslalem z poczatkow servera i takie mialem zdanie ze rowny z ciebie gosc, walczyles z sampzorem do konca, ale teraz co ty robisz i jakich masz kolegow z bukowna to widac ze znoobiles sie strasznie albo moze dorosles wreszcie i wybrales kolege grzeska 40lat i arme nooba

po drugie, walczylbys cos a nie spamowal pl forum zal
Grabbarna grus to nie wave. Po za tym osoby takie jak turrican albo rakus wywoluja u mnie odruch wymiotny... Aktualnie na wakacjach jestem i narazie przegladam sobie fora w wolnym czasie na blueconnect. Tak jak ajo napisal czekamy do konca wakacji bo narazie nikt nie ma czasu na tibie lub sa na wakacjach. Niech rev'ico robi pg dopoki moze. Ilu ownerow gra?3?4? Co z tego ze powiedzmy ja sobie na vis bocie jeza stawiam jak wy sharujecie i knightami na zolwiach siedzicie na ng bocie... My jestesmy cheatersami i wy tez proste
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2007, 19:04   #12
De.M.oN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2007
Lokacja: BAKOWNO!

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Galana/Berylia
Domyślny

jez wracaj szybko musisz mnie z fragami wyprzedzić
De.M.oN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2007, 16:01   #13
Esuix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dethmar Pokaż post
Pomagasz im? Przed ich zwyciestwem blagales o inva do spartan. N/c wave i tak przegra kwestia czasu. Juz mamy ponad 6 postaci z 75+ ktorych nicki sa tajemnica po za tym zasoby pieniedzy spartans sa ogromne. Przekonacie sie o potedze naszej gdy popelnicie blad mysle ze po wakacjach zaczna sie kolejne walki.
Bo Arma ma plan!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2007, 21:19   #14
Krecikcisnie
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 07 2007

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Exhausted
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: dwagile
Poziom mag.: 99
Domyślny

Powoduje wymioty haha
ty cioto mielismy sie ustawić w międzyzdrojach to się bałeś
Na tibi kozak a w rl pizda. elo
Krecikcisnie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2007, 00:26   #15
Lubie_orzechy
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Lokacja: Polska, Kraj Potęgi i Chwały...

Posty: 161
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nowy Char
Profesja: Royal Paladin
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lubie_orzechy
Domyślny

DOUBLE POST !!

Sry

elo

Ostatnio edytowany przez Lubie_orzechy - 11-08-2007 o 00:31.
Lubie_orzechy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2007, 00:30   #16
Lubie_orzechy
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Lokacja: Polska, Kraj Potęgi i Chwały...

Posty: 161
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nowy Char
Profesja: Royal Paladin
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lubie_orzechy
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krecikcisnie Pokaż post
Powoduje wymioty haha
ty cioto mielismy sie ustawić w międzyzdrojach to się bałeś
Na tibi kozak a w rl pizda. elo
Na Tibii kazdy jest kozak jak pyska nie widac...A ze odjebalo mu juz tak ze wywyzsza sie LVLem zrobionym huj wie czym, huj wie w ilu, to pozderki dla Ciebie misiu <-- Do Dethmara...

elo
Do pana @UP

"Klękam tylko przed Bogiem , a tu go nie widzę"
"Klękam tylko przed Ajo , lecz on jest niczym"

a Przed Franem nie xD?
Taki mały offtop:
Pamietam z Berylii jak Fran wybiegl z depot i sie drze:
Hello all, I love Berylia etc...Po czym zaczal wszystkich na*******ac xD
ale koniec offtopu elo xD
Milo powspominac Berylie, palek lezy w hunted, ale co? Spartanie teraz dostaja moze chwalebny paladin wroci do zycia
Lubie_orzechy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2007, 01:33   #17
Krecikcisnie
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 07 2007

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Exhausted
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: dwagile
Poziom mag.: 99
Domyślny

up@
Fran po hugo mi on jak wszyscy o Ajo zawsze piszą , wtedy ładniej wygląda.
typu
Klękam tylko przed Fran <<--- frajersko xD

Jez ocw hmm
człowiek idiota...., tibia to gra , zabijać graczy rozumiem ale kozaczyć a potem bać się na rl ustawić to zal.
Krecikcisnie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2007, 10:41   #18
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krecikcisnie Pokaż post
up@
Fran po hugo mi on jak wszyscy o Ajo zawsze piszą , wtedy ładniej wygląda.
typu
Klękam tylko przed Fran <<--- frajersko xD

Jez ocw hmm
człowiek idiota...., tibia to gra , zabijać graczy rozumiem ale kozaczyć a potem bać się na rl ustawić to zal.
Kurwa ja nie mam ochoty widziec sie z kims takim jak ty. Pierdoli mnie ze nazywasz mnie ciota, ja mam co robic w wakacje, nie bede sie z takim maniakiem jak ty rozmawial. Skonczmy ta rozmowe juz. Jak chcesz to sie ustawimy w lodzi. @kauczuk wracam 21 wiec z arma wymyslimy nowe taktyki dobrze ze ajo wyjebal xaharde i pharamoxa, od poczatku wiedzialem ze oni cos ukrywaja. @wave+wave asslickers mozecie mnie flamic ile chcecie wasze zdanie mnie nie obchodzi
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2007, 11:55   #19
Krecikcisnie
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 07 2007

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Exhausted
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: dwagile
Poziom mag.: 99
Domyślny

up@

hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha

W łodzi bo co z kumplami wpadniesz jaki żal ciebie , masz co robić no wiesz solówa 10minutowa by cię wiele nie zbawiła (max 10) jak taki kozak jestes
tym bardziej że byłeś w tym samym mieście gdzie ja
Krecikcisnie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2007, 11:59   #20
czarekc21
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2005

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
czarekc21 ma numer GG Mam stefana
Domyślny

Dajcie sobie spokoj albo wejdzcie na czata .... i pogadajcie o swoich problemach
czarekc21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:25.


Powered by vBulletin 3