Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-09-2004, 21:12   #121
msierant
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 3
Domyślny

Mi się odechciało jak gościu na Rooku zrobil mnie w nooba i naciął na 100gp (ctrl+clone). Żeby było śmieszniej, potem prosił mnie o pomoc (zabili go i wszystko stracił - nie używał depo), a potem znajdowałem tylko jego zwłoki w Carlin na Xanterze
msierant jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2004, 08:40   #122
Dark Daro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2004

Posty: 14
Szczęśliwy oj to bylo straszne :D

pewnego pieknego dnia (mialem chyba 12 lvl ) poszedlem z kumplem na amazonki z bp hmm to nie potrafilem jeszcze celowac nagle wyskoczyla amazonka i gonil ja jakis koles ja oczywiscie celowalem z hmm
no i dziwnym trafem trafilem w tego kolesia ktory gonil ta amazonke ... no i skull nagle zaczyna jakis pall do mnie strzelac z boltow no to ja w nogi gonil mnie dlugo chcial 2 uhy bylem z kumplem ale nie mielismy uhow no i red hp juz. Dalem wszystkie rzeczy kumplowi (no te najważniejsze ) no i uciekam kolo zamku w ab byla noc nic nie widzialem a tu przy wyjsciu spermany warriory i elfy ... a ja dalej ze skullem niestety dorwaly mnie ... Zginalem przez wlasna glupote. Dzisiaj śmieje sie z tego
Dark Daro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2004, 13:44   #123
spit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 09 2004

Posty: 6
Domyślny

ja sie poqr.. jak zszedlem schodami poziom nizej a tam giant spider.
mysle ze dalbym rade postawić krok w tył gdyby tylko jakaś krata nie spadła za moimi plecami i zablokowala wyjscie. NO już tą śmierć bym przeżył, ale jak mnie zrespowało w Kazo to myślałem ze juz nie wiem . Zapomnialem w Carlinie przejsc prez portal świątynny. A ten giant jest na tych mrocznych ziemiach na zach od Carlina
spit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2004, 16:41   #124
Stalmir
Użytkownik Forum
 
Stalmir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 159
Imię: Stalmir
Profesja: Elite Knight
Gildia: Telvanni
Świat: Harmonia
Poziom: 121
Skille: 10/10
Poziom mag.: 8
Stalmir ma numer GG 9562850
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alien06
Ja pewnego dnia spotykam kolesiówke Noob pewno mówie sobie noi pomogłem jej znaleść sklep pewien noi pytam jej sie coś ona nic i zaczela mnie tyrac wiec poszeldem za nia i trafilem ja kilka razy do zoltej energii ona mowi juz jestes martwy patrze a tu 3 kolesi stoi i chce mnie zabic wylogowalem sie ;d i nic mi nie jest ale przez chyba 5 godzin chcieli mnie zabic ;]
A mi się odechciewa grać jak na Harmonii trenie afk a tu noobek brazilianin przychodzi i z hmm zabija grrrrrrrr.. piep--one brazyliany grrrr... Najczęściej są to knighci 8lvl którzy zabijają wszystkie potwory z hmm Albo jak łowie sobie bardzo szybko to mi wędki wpadają grrr.. Tak już 5 wędek wrzucilem
LOL!! Wylogowałeś się może ale wiesz chyba o tym że jak masz skulla to twoja postać zostaje!! Oj chyba dedłeś.

Ostatnio edytowany przez Stalmir - 19-09-2004 o 21:24.
Stalmir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2004, 09:02   #125
Rysa Zapomnienia
Użytkownik Forum
 
Rysa Zapomnienia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 32

Posty: 91
Rysa Zapomnienia ma numer GG 1082912
Domyślny

Przed chwilą gralem postaciom kolegi, i co sie stalo kolesiówa mówi pokazaci wam cos? a ja mówie tak to ona ok i UE i you are dead
Rysa Zapomnienia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2004, 19:47   #126
alien06
Użytkownik forum
 
alien06's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004

Posty: 14
Domyślny

Ja pewnego dnia spotykam kolesiówke Noob pewno mówie sobie noi pomogłem jej znaleść sklep pewien noi pytam jej sie coś ona nic i zaczela mnie tyrac wiec poszeldem za nia i trafilem ja kilka razy do zoltej energii ona mowi juz jestes martwy patrze a tu 3 kolesi stoi i chce mnie zabic wylogowalem sie ;d i nic mi nie jest ale przez chyba 5 godzin chcieli mnie zabic ;]
Innym razem nawalam się z 2 potworkami ork warrior i mino koleś idzie kolomnie ja mówie MINE!! a on podchodzi trafił mnie 3 razy i mam 22 hela ;/ przeżyłem na szczęście ;]
Jeszce innym razem na roockardzie byłem na rotach było nas 3 noi 3 roty sa i oni mnie wrabiali zebym zginoł niemogłem uciec bo na lewo trucizna a niemialem antidote zostalo mi 20 coś hela i wkońcu ich tak zrobił że byli w koncie a roty poszły na nich noi zgineli ja to mam szczęście Ostatnio mnie dragon gonił a mam 12 lvl zwiałem mu fuksem
alien06 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2004, 21:18   #127
Crusader Ronax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2003
Lokacja: To tu, to tam :D
Wiek: 42

Posty: 33
Domyślny

Chyba najbardziej odechciewa się grać po shackowaniu konta
"Reszta to pył i powietrze..."
Crusader Ronax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2004, 15:00   #128
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Oczko

Zaloze sie o lootbag z 5 godzinnego hunta, ze taka historia byla juz tu opowiedziana. Wracam sobie z hunta na Foldzie, lotbag wazy ok 900, hoho bedzie kasa - mysle sobie. Fajnie bo akurat kumpel obiecal mi BS w ratach (najpierw 15K, a reszte w ratach). Donioslem lootbag do Ab. Fajnie teraz to wszystko sprzdam, bo przeciez ab jest najbezpieczniejszym miastem i nic mi nie grozi i bedzie fajnie. Mam jeszcze prawie pelny plecaczek gfb i ogolnie jest rozowo. Do czasu. Wchodze do podziemi Ab zeby lootbag posprzedawac.
I tam jakis redskull (w dodatku polak ) prybuje mi lootbag zabrac. wyrwalem mu bez problemu. Z tym ze on w zamian poczestowal mnie SD.
Do konca dnia nie ruszylem tibii .
Adolphus Elbragol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2004, 19:02   #129
alien06
Użytkownik forum
 
alien06's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004

Posty: 14
Domyślny

Mi najbardziej sie odechcewa grać jak mam lagi i odstaje kicka wtedy sie wkur**** na maksa I jak pisze too many players online Ahhhhhh
alien06 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2004, 21:35   #130
Maty mistrz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 09 2004

Posty: 6
Domyślny

mnie najbardziej wnerwia jak sie na expie calyyy bozy dzien a poem zobacze wkoncu ten napis You advenced from level 21 to lvl 22. a potem ide se spokojnie do gh wywalic loot i porobic runki i 2 red skulle stoja z 4 fire elemntalami i nagle wdze napis You undedead lose level from 22 to 20 . idzie sie za***ac!!!
Maty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2004, 07:56   #131
Dobromiła
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 41

Posty: 27
Domyślny

Mnie się właśnie odechciało grać.
Po wielu męczarniach wyszłam wczoraj z rooka, wybrałam , nawet zaczęłam trenować (22 w diście) spędziłam jak na mnie kupę czasu w tibi przez to.
A dzisiaj włączam tibię i co?
Due to a power outage at our internet provider we had to reset the game worlds .. to the state of 09.00 CEST 24 Sep 2004..

Szlak mnie trafił, rzucam tibię na jakiś czas.

Edit: Taa, rzucam tibię.. po godzinie znowu się zalogowałam
__________________
Dobrogniewa (Aurea/Kazordoon)
lvl 41
mlvl 15 (nareszcie!)
fist: 35 (40 na Aurei )
dist: 77 (171 miejsce )
shield: 65
fish: 45

Ostatnio edytowany przez Dobromiła - 26-09-2004 o 16:17.
Dobromiła jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2004, 17:10   #132
Monoskar
Użytkownik Forum
 
Monoskar's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2004
Lokacja: Hiberna

Posty: 142
Monoskar ma numer GG 3253757
Domyślny

Mi się wlasnie definytywnie odechcialo grac. Jakies ciule zhakowaly moje konto, moj FS'ik poszedl sie golic, podobnie Dragi Shield, K-secik, ponad 20k w gotowce i pare piedol z depo.
Za duzo mnie kosztowalo czasu i nerwow, zeby do tego wszystkiego dojsc, za duzo chamstwa typu: "odejdz, ta jaskinia jest moja", albo "mine", "mine", "mine" wykrzykiwane przez posrancow, ktorym sie wydawalo ze ciagle sa na Rooku.
Wszystko, do czego dobilem to ww sprzet, 27lvl, 4 mlvl.
Zegnam...

P.S. Nie uzywalem pomocy w Tibii, nigdy nie mialem Tibii GG, swiatlo zawsze z torcha, bez multiklientow itd.
Monoskar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2004, 17:33   #133
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Szczęśliwy

ehh temat - rzeka ( i przepraszam za offtopic)
Adolphus Elbragol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2004, 18:26   #134
*Diego*
Użytkownik forum
 
*Diego*'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2004
Lokacja: Harmonia
Wiek: 35

Posty: 5
*Diego* ma numer GG 4543116
Smutny dupa

ja se cwoczylem m lvl i bylem na pietrze gdzie nie mozna bylo nic zlurowac(tak mi sie wydawalo) mialem na sobie tylko dragon shielda no i zlurowali mi cyca a ja goly i wesloy.stracilem 140 exp skile,m lvl ale nic z bpaka bo mialem amulet of loos ale stracilem go bo ded,nie warto byc afk na dlurzej nic 10 minut
*Diego* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2004, 18:27   #135
koniczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 09 2004

Posty: 4
Problem Nienawidze na dzien dzisiejszy TIBI!!!!!!!!!!

Mi sie narazie odechcialo grac prze pewno akcje ktora stala sie dzis :[ Kupilem wedke na ktora bardzo dlugo zbieralem bo wczesneij mnie zabili i stracilem jedna:/ Po kilku dniach, lowiac nie chcacy wyrzucilem ja, bo bardzo szybko lowilem i nie chcacy pzreciagnalem nad wode :[ No i znow zbieranie mnie czekalo :[ I jak uzbieralem znow polowilem na szybko i znow straciuelm wedke To dzis sie stalo:[ I wzialem wsyztsko z depo runy leczenia z 2(zapomnailem jak sie nazywaja:/) pochodni z 10 , toporek maly do treningu, i lopate raz line no i wychodze z maista i akze psotaci isc przed siebie wskazujac miejsce na mapie wychodze. Bo chcialem isc bardzo daleko. Ide na chwile do wuceta i wracam i patzre a tu takich 4 gosci mnie atakuje:[ I mnie zbijaja :[ I sie ostro wkur.......

Ostatnio edytowany przez koniczek - 30-09-2004 o 18:56.
koniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2004, 18:31   #136
Iris on Eternia
Użytkownik Forum
 
Iris on Eternia's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: Russia

Posty: 289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez koniczek
Mi sie narazie odechcialo grac prze pewno akcje ktora stala sie dzis :[ Kupilem wedke na ktora bardzo dlugo zbieralem bo wczesneij mnie zabili i stracilem jedna:/ Po kilku dniach, lowiac nie chcacy wyrzucilem ja, bo bardzo szybko lowilem i nie chcacy pzreciagnalem nad wode :[ No i znow zbieranie mnie czekalo :[ I jak uzbieralem znow polowilem na szybko i znow straciuelm wedke To dzis sie stalo:[ I wzialem wsyztsko z depo runy leczenia z 2(zapomnailem jak sie nazywaja:/) pochodni z 10 , toporek maly do treningu, i lopate raz line no i wychodze z maista i akze psotaci isc przed siebie wskazujac miejsce na mapie wychodze. Bo chcialem isc bardzo daleko. Ide na chwile do kibla i wracam i patzre a tu takich 4 gosci mnie atakuje:[ I mnie zbijaja :[ I sie ostro wkur.......
Lol... Jak się idzie do kibla to się najpierw idzie do pz...
Iris on Eternia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2004, 19:08   #137
Newbie
Użytkownik Forum
 
Newbie's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2004
Wiek: 37

Posty: 31
Wyślij wiadomość przez ICQ do Newbie Newbie ma numer GG gg śmierdzi Newbie ma login Tlenu niepodam Adres Jabbera do Newbie
Domyślny

Przykład z wczoraj - wychodząc wczoraj z domu zostawiłem włączoną Tibię - byłem na uhmakerze i stwierdziłem, że po co mam się wylogowywać skoro może mi się mana podładować a potem i tak mnie kicknie.
No to wyszedłem z domu zostawiając postać w bezpiecznym (jak myślałem) miejscu.
Loguję się dzisiaj rano a tam zamiast podładowanej many widzę świątynię.
Wkurzony zaglądam na deady na tibia.com a tam się okazuje, że zabił mnie jakiś 9level (mój uhmaker - 22) dosłownie minutę po moim wyjsciu.
I pomyśleć, że gdybym tą chwilkę dłużej posiedział, to koleś po upewnieniu się, że jestem afk (zawsze w czsie robienia runek takiego udaję i czekam co się stanie ) zacząłby mnie okladać. Hmmm 9 level to by na 1 SDka poszedł
I jak tu nie kochać Tibii?

Ostatnio edytowany przez Newbie - 30-09-2004 o 20:28.
Newbie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2004, 13:16   #138
Nevik-Rafal
Użytkownik forum
 
Nevik-Rafal's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 22
Nevik-Rafal ma numer GG 9564239 Nevik-Rafal ma login Tlenu Nevik_91
Domyślny

Moj Koles mial taki przypadek
Zbierał tydzień na Skull Stuffa I Uzbierał
Na durgi dzień gdy wracał z dwarfów do Thais JakAś ku.... Zlurowala
NIe zwykle małego PAjaczka O nazwie GS
Dla powidziwiania staly aż 2
Koleś w Długa GS-y Za nim POdbiega do kolesia ktury je zlurowal I Krzyczy ''HELP"
Ziomek Podbiegl zabil Gs-y
A na koncu mojego kumpla
no i oczywiscie Skull Stuff Wpadł
Ale dzieki Jego SIlnej Woli nadal gra

Julera 4EvEr
Old Nevik
Pall
14lvl
Skill 60/60

Nevik-Rafal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2004, 20:25   #139
Krigon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 10
Problem Piękny zgon od Hunter ;p

Pewnego dnia, z kolegą druidem na 10 lvl. poszlismy na goblin questa. Po wykonaniu wyskoczylismy na party i trenilismy i zwiedzalismy krajobraz. Ja pozedlem w górę on w dół. Bije poison spiderka a ty text: "Your party has been disbaned". Niewiem o co chodzi wiec ide w dół. A tu bum, hunter ;P Oczywiscie oberwalem pare razy po 80-90 i zgon. I zonk, spike sword zostal tam. Ale nic. Wracam tam szybko, biore go. zostalo mi czerwone życie (znowu hunter ide se na czrwonym a ty pk na 11 (ja bylem na 13
I znowu zgon. I bp hmmkof poszedl do nieba
Krigon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2004, 10:57   #140
kalafior
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Chcecie, aby podobne historie wiecej sie wam nie przytrafialy wejdzice na www.tibiagm.webpark.pl
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:49.


Powered by vBulletin 3