Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-11-2007, 02:20   #1
Ronaldinho15xxx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 11 2007

Posty: 7
Oczko Ah ten potworek :D Ważne ze zyje

Hej
Postanowiłem stworzyć post ten ponieważ sądze ze historie mogą przyciagnoć uwage,a mianowicie chodzi o nasze historie w których ledwo uszlismy z zyciem gdy bylismy na expie. Nie chodzi mi o PK tylko np. nasz pierwszy drag;D. A więc ja opowiem swoja

Ide sobie po ankrahmun a ze był swiat non-player a byłem przy bramie i musiałem dołozyc do pieca to nie wylogowywałem sie tylko szybko poszedłem dołozyc.wracam po 2 minutach patrze ....
Ile krwi ile ludzi, ile nomadów....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ratunku akurat wtedy był najazd na Ankrahmun szybko dobiegłem i zabiłem kilka nomadów ale niestety byłem na skillu i nie miałem Uh ani MF tylko tarcze słaba i bron wedke i robaki wiec nie mogłem sie uleczyc( tylko kilka exura)ale jakos dałem rade wybic kilka i uciec dalej najwazniejsze ze..... ,,Ah ten potworek Ważne ze zyje,,

Nie wiem czy sie wam spodoba post czy raczej krytycy z tego forum mnie styraja ale zobaczy sie pózniej.............
Ronaldinho15xxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-11-2007, 17:37   #2
dawid000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 09 2006

Posty: 359
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kalun Ligo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 44
Poziom mag.: 41
Domyślny

raz poszedlem zaniesc dla kumpla co huncil hydry mfy
poszedlem a oni wlasnie hydre lurowali ja bez utamki jebla ona cos (nie wiem co) i zostalo mi 5 hp -.-
__________________
Cytuj:
18:56 Mervil Devin [8]: hi
18:56 Liane: Hello Mervil Devin. May I help you?
18:56 Mervil Devin [8]: spear
Cytuj:
15:32 Sartex Pall [20]: na szmaty pisze sie qrwa a na miejsze szmaty kurwa
15:32 Sartex Pall [20]: masz ryj jak pinokio po kontakcie z termitami
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zthralianth Pokaż post
Wiem ze nie powinno sie trenowac na rookgardzie ale ja chce byc inny niz wszyscy normalni ludzie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????
dawid000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2007, 23:03   #3
Toren
Użytkownik Forum
 
Toren's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2007

Posty: 98
Domyślny

ja z kumplem na mounts sternum o tak:
ja byłem 20 lvl mag on 22 lvl knight i expilismy na cycach
on ma yellow i mówi zobacz co tam u góry ścieżką ja idę i
5 cyclopow ja zamiatam goniły mego kumpla przetrwał a jak zeszedł mnie blokneły cyce i jak właśnie tego blokującego ded to ja też ded

I 2 small ruby straciłem
Toren jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2007, 23:21   #4
Aneviv
Użytkownik Forum
 
Aneviv's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Calmin Fen
Profesja: Elite Knight
Gildia: Matsunai
Świat: Nerana
Poziom: 80
Skille: 76/73
Poziom mag.: 6
Domyślny

UP to smutne

Ja kiedyś na stone tomb na -2 za tp poszedłem dać psu jeść i po 5 minutach wracam i nic nie było.
Ostatnio jak były Mass Kicki wywaliło mnie na 5 min (miałem około 1k hp) loguje się i 3hp szybkie 2 uh'y i przeżyłem
Soluje 2 dl'e combo i zostaje coś około 30hp.


Więcej mi się nie chce pisać:/
__________________
Pomóż! Każda złotówka się liczy!
http://rys.wwf.pl/


Demokracja to ustrój w którym dwóch pijaków z pod mostu, stanowi większość wobec Profesora Uniwersytetu!

Sami oceńcie:
http://www.maxior.pl/film/17990/TVN_o_Tibia
http://www.maxior.pl/film/54735/Tvp_3_o_Tibia
http://www.maxior.pl/film/76140/Wywiad_z_Tibyjczykiem
Aneviv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2007, 00:24   #5
Shavy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 11 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Shavy ma numer GG 8666071
Domyślny

Przed uptade, jak grałam jeszcze ed, expiłam na tar tombie -2, nagle komp się wyłączył, bo było zwarcie...
Wchodzę po jakiś 3 minutach i 2hp ;d

Coś z kina... Blokowałam koledze gs'y na poh'u i jak na złość kick... Loguje się i 13hp, a gs nadal trzymał się na "nogach" ^^

Więcej nie pamiętam ;d
Shavy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2007, 09:15   #6
bercik-knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: Radziejów

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 42
Skille: 75/62
Poziom mag.: 12
Król

ja mialem takom drake

kiedys se hodze po d lair obok venore 43lvl pallkiem i whodze w dziure a tam DL na poczatku sie przestraszylem i weszlem do gury ale muwie raz sie zyje shodze i go ubilem moje pierwsze solo 14mf poszlo
bercik-knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2007, 10:42   #7
RastamanToxic
Użytkownik forum
 
RastamanToxic's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2007
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Keltera
Poziom: 38
Skille: 67/66
Poziom mag.: 4
RastamanToxic ma numer GG 9318258
Domyślny

@up
zainstaluj sobie polską mozille to Ci błędy będzie poprawiać... albo kopiuj do worda! bo jak patrze na twoją ortografie to mnie oczy pieką xP

@topic
łaziłem sobie po dark catedrze i czekałem aż zwolni się jaskinia ze slime... w pewnym momencie patrze na vip a knight (70lvl) który tam siedział nagle zrobił reloga... zexivowałem go i okazało sie, że jest bardzo daleko zchodze do jaskini kick. Próbowałem sie zalogować przez nastepne 2 minuty, ufff udało sie pełny resp slimów, podbijam do trupa na pałe loot dsm i 2 backpacki już chce brac, kick!! loguje sie po chwili red hp... nie miałem przy sobie uhów bo miałem niski lvl, już widze śmierć w oczach, nagle wszystkie slime po kolei padają... przyjaciel tego knighta przyszedł po jego ciało xP cóż loota nie było ale ważne że przeżyłem ;d
RastamanToxic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2007, 12:38   #8
Manieczeq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: CeNtRuMM

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria/Furora
Poziom: 80+
Domyślny

Ja moim 81 rp biegalem na gs island i wpadlem do dziury z 4 water elemantalami i jakimis quarami i znanim sie ropnolem zostalo mi 9hp dobrze ze te potworki nie staly pod samym wejsciem, bo bym na bank lezal
__________________
HAIL Duskiness

,,Szukajcie, a znajdziecie"
(Łk 11, 5-13)

http://www.google.pl/
http://forum.tibia.pl/search.php
Manieczeq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2007, 07:40   #9
Raziel4ever
Użytkownik Forum
 
Raziel4ever's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 34

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Castus
Świat: Titania
Poziom: 99
Skille: =/=
Poziom mag.: 66
Raziel4ever ma numer GG 3979069
Domyślny

Raz tak miałem że latam po Tombie i cisnę vampy + crypty, zjechały mnie do reda, jak dobrze pamiętam. Zaczynam spammowac sio, a tu lipa, nie śmiga. No to szybko jeb uh, okazało się że zmienilem nick na sio, jak pkowalem noob charem.
__________________
It's the one that I've tried to write over and over again.
Raziel4ever jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2007, 14:47   #10
Iris_Lightbringer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Svargrond

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unstoppable
Świat: Candia
Poziom: 200
Skille: 99
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ronaldinho15xxx Pokaż post
Hej
Postanowiłem stworzyć post ten ponieważ sądze ze historie mogą przyciagnoć uwage,a mianowicie chodzi o nasze historie w których ledwo uszlismy z zyciem gdy bylismy na expie. Nie chodzi mi o PK tylko np. nasz pierwszy drag;D. A więc ja opowiem swoja

Ide sobie po ankrahmun a ze był swiat non-player a byłem przy bramie i musiałem dołozyc do pieca to nie wylogowywałem sie tylko szybko poszedłem dołozyc.wracam po 2 minutach patrze ....
Ile krwi ile ludzi, ile nomadów....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ratunku akurat wtedy był najazd na Ankrahmun szybko dobiegłem i zabiłem kilka nomadów ale niestety byłem na skillu i nie miałem Uh ani MF tylko tarcze słaba i bron wedke i robaki wiec nie mogłem sie uleczyc( tylko kilka exura)ale jakos dałem rade wybic kilka i uciec dalej najwazniejsze ze..... ,,Ah ten potworek Ważne ze zyje,,

Nie wiem czy sie wam spodoba post czy raczej krytycy z tego forum mnie styraja ale zobaczy sie pózniej.............
ooo jaaa zabiles kilka nomadow, pr0.
jesli byl to swiat "non-player" to jaki to byl server? "only-n00b"? zal
zal zal....
Iris_Lightbringer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2007, 20:53   #11
Leo
Użytkownik Forum
 
Leo's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Titania, Venore, Łódź
Wiek: 33

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Leo ma numer GG 7184087
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ronaldinho15xxx Pokaż post
Ide sobie po ankrahmun a ze był swiat non-player a byłem przy bramie i musiałem dołozyc do pieca to nie wylogowywałem sie tylko szybko poszedłem dołozyc.wracam po 2 minutach patrze ....
Zajebisty świat, podasz mi jego nazwę?

Żal pl, ewrybady dens nał.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lololol Pokaż post
http://i3.tinypic.com/7w7nuvd.jpg
ja pierdole, to przechodzi ludzkie pojecie.
Leo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2007, 23:03   #12
Pulaski
Użytkownik Forum
 
Pulaski's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Lokacja: Za granica

Posty: 98
Stan: Niegrający
Domyślny

Taaa jasne... "był kick i miałem 3 hp" "uhnołem sie na 9 hp" jakoś każdy z was miał ekstra farta co? Kicka dostał potem logujesz sie po chwili i ciągle żyjesz. lol

@ topic Ja takich sytuacji nie pamiętam jeszcze mi sie nie zdarzyło bym miał 2 hp i żył nadal tuż obok jakiegoś monsterka.
Pulaski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2007, 23:51   #13
evilKRIK
Użytkownik Forum
 
evilKRIK's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Glivice City
Wiek: 33

Posty: 202
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 86
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pulaski Pokaż post
Taaa jasne... "był kick i miałem 3 hp" "uhnołem sie na 9 hp" jakoś każdy z was miał ekstra farta co? Kicka dostał potem logujesz sie po chwili i ciągle żyjesz. lol

@ topic Ja takich sytuacji nie pamiętam jeszcze mi sie nie zdarzyło bym miał 2 hp i żył nadal tuż obok jakiegoś monsterka.
To że Ty nie to nieszczęście w szczęściu, ja z 5x tkak miałem ze mniej niz 30hp zostawało, a ran miałem równo 3 i to scorpion by mnie dojechał
__________________
Too Many Great Heroes Change To Murders
evilKRIK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2007, 17:25   #14
Raficzka
Guest
 

Posty: n/a
Król

Nie wiem wydaje mi się że o to ci chodzi ale ok napisze
Pomyślałem że na draga pójde swoim 22 knightem ze skillami 53/50
Ide mam tylko IHY wchodze na draga na zamku boje się troszeke ale co tam najwyżej padne, bardzo się skupiłem (a jak się skupię to bardoz przeżywam, ale nie aż w taki sposób że rzucam krzesłami xD) i bije nagle nie zdążyłem stanąć na ukos jeszcze przed nim a ten już COMBO walną 2 razy z ognia i z łapy szybko po iha patrze 7 hp xD więc się trzęse (bo jak mówiłem przeżywam xD) ale wale go leje go a on ma czerwone życie ucieka........ jesczze combo ale jednak go ubiłem od razu dragon shield więc się opłacało
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2007, 18:12   #15
Pavel321
Użytkownik Forum
 
Pavel321's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Venore

Posty: 412
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Poziom: 48
Skille: 76/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raficzka Pokaż post
Nie wiem wydaje mi się że o to ci chodzi ale ok napisze
Pomyślałem że na draga pójde swoim 22 knightem ze skillami 53/50
Ide mam tylko IHY wchodze na draga na zamku boje się troszeke ale co tam najwyżej padne, bardzo się skupiłem (a jak się skupię to bardoz przeżywam, ale nie aż w taki sposób że rzucam krzesłami xD) i bije nagle nie zdążyłem stanąć na ukos jeszcze przed nim a ten już COMBO walną 2 razy z ognia i z łapy szybko po iha patrze 7 hp xD więc się trzęse (bo jak mówiłem przeżywam xD) ale wale go leje go a on ma czerwone życie ucieka........ jesczze combo ale jednak go ubiłem od razu dragon shield więc się opłacało
Yhy ... a ja zlootowalem thunder hammera z rata na rooku i zostało mi tylko 1 hp ;/


A jeśli chodzi i chwile ze prawie padłem to nie ma takich ... bo zawsze padam xD
__________________
Pavel321 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2007, 19:14   #16
Quadres
Użytkownik Forum
 
Quadres's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Affffff -.- Wiecie niektórzy mają takie coś jak "szczęście" i to że wy go nie macie nie upoważnia was do naśmiewania się z tych co mają...

No też się pochwalę sytuacją... Zrobiłem sobie rycka i po wejściu na mainland zacząłem skillować. Po pewnym czasie zauważyłem że z hand axe zadaje za dużo obrażenia a jedyną słabą bronią jest sicle(sierp) którego nie da się kupić w żadnym sklepie, a mało który gracz zbiera takie gówna. Poszedłem więc na amazon tower myśląc że może jakiś wyższy lvl ubije witcha a sierp zostawi. Niestety tak nie było... Postanowiłem zaryzykować i sam ją ubić (9lvl skille jakoś 40) Wbiegłem zacząłem ją bić udało mi się zostałem na red hp. Powiedzmy że byłoby ok gdyby nie to że się podpaliłem xD no i leci mi po 10 hp... zostało mi w końcu 10hp a many na exure nie starczyło. Już nastawiony że padnę czekam aż ostatni płomień mnie spali. No i w końcu odebrało mi te 10 hp ale nigdzie nie widzę "You are death". Patrze i co widzę? w ostatniej chwili mi życie odrosło xD. Zwiałem na tym 1 hp od razu z obozu poczekałem na manę i zacząłem kurację leczącą
__________________
Cała polska Tępi noobków. Przyłącz się do akcji i bluzgaj analfabetów i frajerów. Musimy stłumić tą epidemie w zarodku
Quadres jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2007, 19:41   #17
Quadres
Użytkownik Forum
 
Quadres's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Affffff -.- Wiecie niektórzy mają takie coś jak "szczęście" i to że wy go nie macie nie upoważnia was do naśmiewania się z tych co mają...

No też się pochwalę sytuacją... Zrobiłem sobie rycka i po wejściu na mainland zacząłem skillować. Po pewnym czasie zauważyłem że z hand axe zadaje za dużo obrażenia a jedyną słabą bronią jest sicle(sierp) którego nie da się kupić w żadnym sklepie, a mało który gracz zbiera takie gówna. Poszedłem więc na amazon tower myśląc że może jakiś wyższy lvl ubije witcha a sierp zostawi. Niestety tak nie było... Postanowiłem zaryzykować i sam ją ubić (9lvl skille jakoś 40) Wbiegłem zacząłem ją bić udało mi się zostałem na red hp. Powiedzmy że byłoby ok gdyby nie to że się podpaliłem xD no i leci mi po 10 hp... zostało mi w końcu 10hp a many na exure nie starczyło. Już nastawiony że padnę czekam aż ostatni płomień mnie spali. No i w końcu odebrało mi te 10 hp ale nigdzie nie widzę "You are death". Patrze i co widzę? w ostatniej chwili mi życie odrosło xD. Zwiałem na tym 1 hp od razu z obozu poczekałem na manę i zacząłem kurację leczącą
__________________
Cała polska Tępi noobków. Przyłącz się do akcji i bluzgaj analfabetów i frajerów. Musimy stłumić tą epidemie w zarodku
Quadres jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2007, 21:25   #18
Danielmaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: <Brak>
Świat: Celesta
Poziom: 138
Skille: 24/30
Poziom mag.: 73
Domyślny quary

Moim 119 msem biegalem sobie na gs island i przez zagapienie wpadlem do dziury z 2 gs i 4 water elementalami, chyba nie musze mowic jak sie to skonczylo :<
Danielmaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2007, 21:38   #19
<.<
Użytkownik Forum
 
<.<'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 731
Domyślny

Czekam na respawn beho przy kazz, idę nastawić herbatę, wracam, patrzę - jestem martwy.
__________________

Ostatnio edytowany przez <.< - 23-11-2007 o 16:33.
<.< jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2007, 09:35   #20
Monsword
Użytkownik Forum
 
Monsword's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Ziemia/Polska/Bydgoszcz

Posty: 335
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Domyślny

@pulaski pewnie jestes magicznom profesjom skoro tak cie monstery tyrajom albo poprostu newbiem, on był najtem wienc prawdopodobne by se stał obok nomada z 2 hp i zdonżył uciec wkońcu wienkszośc ataków by blokował

@topic czensto miałem takie sytuacje np na wyvern,drag itp
ale powiem tylko o 2 -
Łaziłem z kolegom pod powierzchniom pustynie (tej z desertem) zgubiłem się, już znaleźliśmy wyjście ale okazało się że 4 fire devil se tam stojom wienc ja wybiegłem by biły mnie by mój kumpel przeszedł, ale ja miałem laga manafluidów no i dupa.

Kiedyś nudziłem się i w thais robiłem se mlvl ale w pewnej chwili no patrze ork se idzie ulicom i mnie bije, potem widze napis o atku orków na thais broniłem północnej bramy miasta razem z innymi w pewnej chwili już zakładałem warrior helmet który z czegoś lootłem ale... DED
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!

100% tego forum to ludzie. Jeżeli nie należysz do tych 0 % nie wklejaj tego podpisu.

Powybijam ci wszystkie oczy kijem, a jak zabraknie ci oczu dokleje ci nowe kropelką. A mój kij przewędruje twoją źrenice w akompaniamencie krzyku "This is Sparta"!!!!!!!!!!
Monsword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:58.


Powered by vBulletin 3