Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-12-2005, 13:17   #41
Didek Boys
Użytkownik Forum
 
Didek Boys's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 82
Skille: 80+/70+
Poziom mag.: 7
Żarówka Moim zdaniem to nie bojdy

Po 1.Soft Bootsy byly do niedawna tez nie rozwiazana zagadka
Eternal Oblivion i jakis tam rookstayer maja soft bootsy
Po 2. Czy wszystkie zagdaki moga sie znajdowa cna mainie
My tylko sobie mowimy ze na mainie to moze byc a moze klucz do zagadki sie znajduja na rooku tak jak soft bootsy.
p.s:Moze klucz znajduje sie na rooku i na mainie?ten temat mi sie bardzo wkrecil
__________________
Koks Rox

Ostatnio edytowany przez Didek Boys - 30-12-2005 o 13:18.
Didek Boys jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-12-2005, 17:40   #42
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Didek Boys
Po 1.Soft Bootsy byly do niedawna tez nie rozwiazana zagadka
Eternal Oblivion i jakis tam rookstayer maja soft bootsy
screen plx ?

z tego co wiem Sunrise tez nie udostepnia screenow ze swoim eq.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 17:44   #43
Norah
Użytkownik Forum
 
Norah's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Lokacja: Nie powiem...

Posty: 506
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Poziom: 24
Skille: xx/xx
Norah ma numer GG 2211203
Domyślny

A Ty wg. mnie masz nierówno pod sufitem. <_<
__________________
[CHAR]Caduro[/CHAR]
Klyknij w obrazek i wejdź do zbrojowni użyszkodników Tibia.pl.
Norah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 18:46   #44
Morun Kous
Użytkownik Forum
 
Morun Kous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Zduńska Wola
Wiek: 33

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Morun Kous
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morun Kous Morun Kous ma numer GG 7429105 Morun Kous ma login Tlenu darek_13_1991@tlen.pl Send a message via Skype™ to Morun Kous
Domyślny

Według mnie te itemki śa tam tylko po to, że jak ktoś znajdzie w grze jakiś super bug lub coś podobnego to Cipsoft daje możliwość wybrania sobie jakiegoś itemku z tamtąd. W ten sposób "i wilk syty i owca cała" (tzn. mamy quest, ale niekzady może go wykonać...). Ale i tak to tylko moja teoria... .
__________________
Morun Kous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2005, 18:06   #45
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

kiedyś skarby podobno szczegł stone golem (tak widziałem na ss ) ale teraz go niema
Prawdopodobnie CipSoft dał skarbiec inperatora dla ozdoby
__________________
Duch Guardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2006, 00:05   #46
Jack Varin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Wiek: 31

Posty: 7
Imię: Jack Varin
Profesja: Sorcerer
Gildia: Logokom
Świat: Celesta
Poziom: 20
Skille: 22/22?
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk
Zacznijmy od tego, ze jezeli jakikolwiek quest na DSL istnieje, napewno nagrody nie bedzie mozna odebrac bezposrednio w skarbcu, a przynajmniej dostanie sie do niego nie jest zwiazane z zapadniami... dlaczego?

Z prostego powodu... Itemy leza na ziemii... Nie sa zamkniete w skrzyniach czy czymkolwiek innym, z czego mozna je wyciagnac tylko raz... Jesli wiec uzyskamy klucz do skarbca, po kazdym restarcie serwera moglibysmy brac legsy czy jakiekolwiek inne kosztownosci poraz kolejny, codziennie!

Hmm o ile wiem to coś co leży na ziemi zaras po resecie się tam respi. Np księgi w ab. A i jeszcze jedno jestem pewien ze to fake ale...


Jack Varin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2006, 00:58   #47
Tomeczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Zamość
Wiek: 38

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Imię: Megareign
Profesja: Sorcerer
Świat: Pandoria
Tomeczek ma numer GG 4303376
Domyślny

powiem tylko jedno - kiedyś byłem świadkiem wywiadu z GM na trimerze który powiedział że nic w tibii nie leży na pokaz (via royal helmet na darashii lub DSL w pokoju imperatora )
Tomeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2006, 15:59   #48
ziemniak1600
Użytkownik Forum
 
ziemniak1600's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Venore
Wiek: 35

Posty: 86
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dragna
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 45
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
ziemniak1600 ma numer GG 6058871 Send a message via Skype™ to ziemniak1600
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jack Varin
Hmm o ile wiem to coś co leży na ziemi zaras po resecie się tam respi. Np księgi w ab.

Gdyby to codziennie sie respilo to koles by sie tam wylogowal i mogl codziennie brac najlepsze itemki dopoki cap by sie nieskonczyl^^
__________________

ziemniak1600 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2006, 16:20   #49
Felux Zarius
Zbanowany
 
Felux Zarius's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Kazordoon

Posty: 50
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brotherhood
Świat: Isara
Poziom: 65
Skille: 84/51
Poziom mag.: 17
Domyślny

Co do tego to fake na 100% widac posklejone części
A ja myśle ze ten Quest nieistnieje.
Felux Zarius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2006, 16:34   #50
Leito
Użytkownik Forum
 
Leito's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2005
Lokacja: 13 Dzielnica

Posty: 41
Profesja: Paladin
Domyślny

No więc bo mej długiej nieobecności powracam :>

Gdy pomagałem kilku osobom w Desert Queście, to mnie olśniło ...
Wysnułem dwie nowe teorie:
1. Active Square aktywuja sie tylko gdy mamy odpowiednia prfoesje, i przy użyciu odpowiedzniego przedmiotu (niby oczywiste, a dopiero teraz na to uwagę zwróciłem)
2.Być moze ASQ aktywuja się jeżeli np postać na poziomie 77 stanie z 77 diamentami czy czymś tam czego jest 77 na odpowiednim ASQ


Tak więc zgodnie z moją obietnicą zamieszczam schematyczną mapkę skarbca, ponoć łatwiej się pracuje na prostym ;p, a i sam to potwierdzę :>


Teoretycznie jest to możliwe, ponieważ quest przez to staje się trudniejszy... lecz jest jeszcze jeden problem... na niektórych polach są przedmioty o swej liczebności za małej jak na level na main landzie.. chyba,że gm pomoże tylko on może mieć 1 level.... później coś odnośnie bazyla napisze ;p a narazie chodze po tibii i zbieram ksiazki

P.s
Ban mi się już skończył
@re ss ze skarbcem:
Heh.. Fake ! Teleport się cyklicznie zmniejsza i zwiększa, małym prawdobodobieństwem jeż to, iżś uchwyciłeś na ss akurat dwa identyczne stany portalu.

Ostatnio edytowany przez Leito - 03-01-2006 o 16:38.
Leito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2006, 16:51   #51
Rzorek
Użytkownik Forum
 
Rzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34

Posty: 73
Domyślny

ja nawiaze jak narazie do chyba najciekawszej wskazowki "Muzyka jest kluczem do drzwi" przegladajac gdzies rar'y zoabczylem taka niebieska nutke nie wiem jak sie ona nazywa za bardzo ani nic ale to moze ona jest kluczem do drzwi a nie flety itp?;] jak znajde gdzies ss tej nutki to wam pokaze ale mysle iz wiekszosc widziala
Rzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2006, 16:52   #52
Leito
Użytkownik Forum
 
Leito's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2005
Lokacja: 13 Dzielnica

Posty: 41
Profesja: Paladin
Domyślny

@up: ta nutka wypada z jednego z faraonów(nie pamiętam z którego)
więc kluczem jest muzyka ale w sensie instrumentów chyba ;p
widze,że temacik się rozwija tak 3mać !!
Leito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2006, 17:31   #53
Rzorek
Użytkownik Forum
 
Rzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34

Posty: 73
Domyślny

nom ktos kiedys pisal juz ze znalazl ksiege w ktorej pisalo ze kluczem jest muzyka <duzo czytam na forum> da sie na tej nutce zagrac? jak tak to trzeba kombinowac moze to ona jest kluczem?
Rzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2006, 18:15   #54
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Czemu caly czas powstaja temty o podbnej tematyce skrbiec kazo, ghoul na roku... niemogles tego napisac juz w jakism istniejacym temacie tej swojej teori kiedys widzialem w wywiad ze wszystkie itemy mozna zdobyc albo bedzie mozna zdobyc co nieznaczy ze akurat z tego questu czytalem juz wiele teori propozycji jakos nikomu sie jeszczen nie udalo to jest kolejny temat na forum o tej samej tematyce skarbiec kazordoontylko ze tym razem jest nowa teorja jak go zrobic
Asthan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2006, 20:05   #55
Leito
Użytkownik Forum
 
Leito's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2005
Lokacja: 13 Dzielnica

Posty: 41
Profesja: Paladin
Domyślny

Słuchaj drogi 14 letni chłopcze.... Ten temat powstał tylko dla jednego celu. Jak chcesz to sobie huntuj ghule na rooku a nie zaśmiecaj mojego tematu, naprawdę będę wdzięczny. Staram się rozwiązać tą zagadkę, a jeżeli dojdziemy do pewnego momentu to jak mniemam TY drogi chłopcze będziesz chciał looknąć na podpowiedź, dotyczącą tego questa więc zastanów sięco piszesz...
Może i jestem marzycielem, może nie da się tego zrobić, lecz czytając tibijskie księgi i tłumacząc je, dowiaduje się więcej o samej grze, o historii... Lubię czytać książki fantasy, sam napisałem 2 RPGi dla kolegów i niektóre przdmioty zaczerpnąłem z tibii (np Helmet of Ancients<chyba dobrze ;p i dodanie do niego rubinu aby miał swoją pełną obronę).
Koniec offtopa.

Ostatnio edytowany przez Leito - 03-01-2006 o 20:10.
Leito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2006, 21:31   #56
PreKwu$
Użytkownik forum
 
PreKwu$'s Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: Thais

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: >.<
Świat: Harmonia
Poziom: 40
Poziom mag.: 50
PreKwu$ ma numer GG 1045224
Domyślny ...

Może pochodźmy wszyscy po kazzo szukajac jakiś ksiąg gdzie są wzmianki o Skarbcu i może coś z nich skleimy ... marzenia

Co do tej muzyki też ją sciągłem z innego posta ale tutaj widać że cieszy się większą popularnością więc może coś z tego wyjdzie

Ostatnio edytowany przez PreKwu$ - 03-01-2006 o 21:33. Powód: ...
PreKwu$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2006, 22:21   #57
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

@Jack Varin: Te screny to fake... dowód? Prosze bardzo:
Trzecia kratka w górnym rzędzie od lewej.... tam jest... lampa Djina! A jak każdy wie, ów lampa jest od Ank update a jak się nie myle CS nie bawi się w edycje skarbca...

@Leito: Mam dziwne wrażenie, że zaczynasz przesadzać z tym kombinowaniem, jak z resztą większość osób tu piszących... Zobaczymy co będzie z tym tematem, czy nie zniknie w odmętach zapomnianych "gdybaczek" czasu
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 03-01-2006 o 22:26.
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2006, 22:35   #58
Wordi
Zbanowany
 
Wordi's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Antica Pacera
Wiek: 24

Posty: 142
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Od A do P ...
Poziom: 87
Skille: .......
Poziom mag.: ..
Wordi ma numer GG 7044855
Domyślny

CO do zdjecia Fake. Bylo Juz na Innej Stronie Podobne lecz bardziej prawdopodobniejsze do przyjecia lecz tez obalone. Co do samego skarbca i questu.

Cip y zrobili takie miejsca gdyz wiedzieli ze nie predko lub tez wogole te lub wiekszosc z tych itemow-rarow nie bedzie dostepna NIGDY, lub tez beda dostepne za specjalne zaslugi. Za tem po co robic grafike i bron jesli wogole nie mozna jej nigdzie nawet nie tyle ponosic ile zobaczyc ?? Przeciesz Cip y nie mogli wiedziec ze powstana OTS na ktorych jest mozliwosc zlookania wszystkiego co w tibi. Piszecie ze jakis GM pisal ze wszystko w tibi co lerzy jest do zdobycia. I mial racje. Wykryjesz jakiegos Buga moze i dostaniesz Golden Bootsy czy DSL przeciesz za takie tylko zaslogi sie dostaje (wedle mnie) takie rare. Bo one nie zmieniaja az tak istotnie szarego gracza na 150 lev w niepokonanego 150 lev. Dodaja najczesciej 1 - 2 punkty ataku obrony itp... i nic iwecej , a sory no przedewszystkim ciesza OKO !!. Tak jak tzn. "Buty do chodzenia po wodzie". Jak wy sobie to wyobrazacie ?? jedne takie buty zrojnowaly by dany swiat kompletnie, a juz w szczegolnosci swiat PVP, a ju znie daj boze by pojawily sie takie na Antice. Jade kolesia np jakiegos 200 lev ( wiem wiem ale to teoria wiec ciii) sam mam 150 lev i jak on mnie goni np. on jest ryckiem a ja sorcem, to jak juz mnie prawie ma chop i wskakuje "do" wody i daje noge na np. rooka. Wiem mozna powiedziez ze Cip y zablokuja wejscie do rooka lub nawet zblizenie sie do niego. Ale fakt faktem mozna by bylo w czystej teori oczywiscie oddalic sie po wodzie i miec spokoj do nastepnego zwidzenia sie z osoba lub nawet jakiegos potworka jechac na odleglosc.

Ogolnie mowiac takie Miejsca Jak Skarbiec lub Spocony Cyklop albo IofK-Katakumby sa po to by nacieszyc oko nam szarym gracza i uswiadomic ze niektore ow rare sa juz dostepne-ktos otrzymal za zaslugi w tibi, a niektore czekaja dopiero na swego "wladce".

Jezeli moja teoria jesy bledna, a bardzo bym chcial ja za taka uwazac, bo sam ubustwiam wszystko co zadkie i uwazane za rare-jestem kolekcjonerem, to zycze wam zebyscie to wlasnie wy odnalezli sedno tych rare i byc moze roziwazanie do questu jesli istnieje ;d
Wordi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2006, 04:49   #59
N(ic)k
Użytkownik Forum
 
N(ic)k's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005

Posty: 45
Domyślny

A moze klucz jest za drzwiami na 999 lvl na tiquandzie ?? ;]
za tymi drzwiami moze byc bazyl (boss serpent spawnow? ) i gdy zabijemy gada ze skrzyki moze wypasc piekny kluczyk ;]

Ostatnio edytowany przez N(ic)k - 04-01-2006 o 04:52.
N(ic)k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2006, 09:16   #60
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

bazyliszek smialiszek, a moze to mino mag na rooku ma klucz o.0
albo ten nooo, no wiem, ten go ma, hmmm, oraszapal
albo gin gong mega malpa , lub trzeba na miotle przez dziurke od klucza przeleciec, lub przeleciec wyde i ona da, beholder pewnie tez cos wie, oni zawsze wiedza, niemowiac juz o steel soulu

naprawde fajnie sie stwarza rozne historyjki, ale nie bede ukrywal, chyba te lokacje itemy czy npcki juz zrobily co do nich nalezalo
Cytuj:
2)A czy sa slady do WSZYSTKICH questow?(Aninhilator(dobrze napisalem?),Vocation quest,Amazon camp quest...


i tym skrinie to przeciez chyba nie mieliscie nawet jednej mysli ze moglby byc prwdziwy??

a co powiecie na banshee quest, albo paradox quest?
ten ostatni jest cholernie zakrecony i trudny, ale ktos go rozwiazal i w niedlugim czasie fama poszla w swiat i juz jest banalnie latwy, niezapominajcie, ze dawnej byly mega aole, wiec ludzie szli nie patrzac na smiercie,

peace out, i jesli mnie wyprosisz z twojego tmatu to whatever, ale nie widze nigdzie twoich © ani tm ;D
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA

Ostatnio edytowany przez emilok - 04-01-2006 o 09:39.
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:41.


Powered by vBulletin 3