Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-05-2011, 17:05   #1
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny Kolejne informacje o kliencie Flash

Kilka tygodni temu, zakończyły się zamknięte testy klienta Flash. Od tego czasu CipSoft pilnie pracuje, wykorzystując cenne opinie, które zostały zebrane podczas testów. Dzisiaj CipSoft chcialby wam powiedzieć, jakie postępy poczyniono od tamtego czasu oraz o tym, co jeszcze musi zostać zrobione przed rozpoczęciem otwartych testów.

CipSoft starannie notował i dzielił według istotności wszystkie uwagi, zgłoszone przez naszych pierwszych testerów. Opinie te pomogły zlokalizować główne obszary wymagające poprawy, czym zajęto się najpierw:
  • Oprócz zwiększenia ogólnej wydajności klienta Flash, udało się znacznie zniwelować lagi, powstające niekiedy podczas ruchów myszą.
  • Rozwiązano kilka problemów z odnajdywaniem ścieżki, a także naprawilono ponad 20 innych problemów technicznych.
  • Zastosowano się także do opinii testerów i dopracowano wygląd konsoli chatu.


Aktualnie prace trwają nad optymalizacją klienta Flash dla różnych przeglądarek i ustawień klawiatury. Jednocześnie grafik, uzbrojony w pędzle i paletę stawia czoła wyzwaniu stworzenia oszałamiającego ekranu logowania do gry dla klienta Flash. Tymczasem już teraz CipSoft ma dla was coś przyjemnego dla oka. Poniżej można zobaczyć niewielką część ogólnej kompozycji ekranu ładowania. Grafika nie jest jeszcze dokończona, ale i tak prezentuje się imponująco, nieprawdaż?


Więc co dalej?

Niektóre funkcje takie jak quest log, bezpieczny handel czy opcja importowania czy eksportowania nie znalazły się w zamkniętych testach. Tak więc jednym z następnych kroków będzie wdrożenie tych funkcji do klienta Flash, ponieważ są one zasadniczo ważne dla otwartych testów. Co więcej, będziemy się starać jak najlepiej wprowadzać kolejne punkty z listy opinii i sugestii.

Tak więc, czeka jeszcze sporo pracowitych dni. CipSoft ma nadzieję, że ten news ułatwi wam cierpliwe wyczekiwanie na otwarte testy. Gdy tylko zostanie ustalona datę ich rozpoczęcia, damy wam o tym znać.

Czekajcie cierpliwie!

Przetłumaczyła ekipa Hunted.pl, oryginał tutaj.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 06-05-2011 o 17:07.
Slythia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-05-2011, 12:53   #2
Punx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 50
Skille: 75/60
Poziom mag.: 14
Punx ma numer GG 3811831
Domyślny

Mam wrażenie, że Tibia traci swój wyjątkowy klimat!
Punx jest offline  
stary 16-05-2011, 16:08   #3
giersz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2006

Posty: 157
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 64
Skille: 76/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ta gra straciła go już da...
A mi się nowe zmiany bardzo podobają. Może i ułatwiają grę ale Tibia nadal ma to coś co sprawia, że częściej do niej wracam niż do innych mmo.
giersz jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:42.


Powered by vBulletin 3