Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-01-2009, 19:09   #81
YyyeeyIsBack
Użytkownik Forum
 
YyyeeyIsBack's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 141
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GT-R Pokaż post
Czytam posty na forum i mnie wnerwia jak czytam, "Tibia 7,1 byla najlepsza", "Tibi 7,5 juz nic nie zwroci"!!! Ludzie, opanujcie sie. Ktos kiedys napisal ze tibia 7,6-(ponizej) byla lepsza, i teraz kazdy chce byc "cool" i tez tak pisze. 90% osob nigdy nie gralo w tibia ktora byla 7,6 jw. 8% pisze tak bo chca byc jeszcze bardziej "cool" i zawsze tak pisalo, nawet jak nie lubili. 2% (prawie niemozliwe do spotkania) to osoby ktore stara tibie naprawde lubialy, i juz w nia nie graja. Wiec jezeli nadal myslisz ze tibia 7.5 byla tak naprawde dobra to zobacz sobie na niej zagraj, bo zdjecia nic nie przedstawiaja, to jak mowic ze jestes mistrzem swiata w plywaniu, a tak naprawde balbys sie wejsc to wody glebszej niz ty. Mysle ze 7.6 i wyzej to dobra tibia, ladne grafiki, i wszystko nabiera ksztaltu. Teraz tibia jest nawet lepsza, gdyby nie cip bot i nooby. Kiedys tibia moze i byla dobra, bo nie bylo noobow, a wtedy gier z dobra grafika to tylko szukac , a tibia nie wydawala sie taka zla. Wiec przestancie pisac "stara tibia byla lepsza" gdy pod waszym nickiem pisze "grajacy", lvl 15, konto stworzone 2 miesiace temu, a liczba grajacych w tibie rosnie. Jak nie wiesz, to po co pisac? Jak by w tibi nie bylo noobow, to ta tibia by byla 100x lepsza niz stara, i nawet i znimi, jest 10x lepsza.
Masz rację, całkowitą rację, w pełni się z tobą zgadzam. Krótki opis dla nowego pokolenia. Stara tibia (Mam na myśli 7.4), miała gorsze grafiki, była o wiele trudniejsza, a co za tym idzie bardziej wymagająca, MMO było wtedy rzadkością, więc jeżeli nie grałeś w Tibię pozostawało ci jedynie Mu, Ragnarok czy Lineage. Obecnie ta gra jest bardzo ułatwiona, ale to przecież naturalna kolej rzeczy. Gra miała klimat, częściowo dlatego, że grali w nią ludzie poważni (przynajmniej w większej części), i potrafili ten klimat tworzyć. Obecnie ta poprzeczka jest bardzo obniżona, dlatego odrzuca to wielu graczy. Lecz, wracając do poprzedniego wątku, nie odpowiednie jest marudzenie na temat ulepszeń, ponieważ liczba graczy rośnie, a więc i bije się coraz większe lvle. Cipsoft widząc to myśli... hmm wbił taki lvl, więc obecną poprzeczką jest lvl 100 wyższy, z tego wynika, iż wbicie x+100 powinno zajmować tyle czasu co obecnie x. Jest to bardzo dobre rozwiązanie gdyż nie zniechęca graczy fakt, że to aż tyle lvli. W WoWie i L2 podobny system się sprawdził. Błędem w tibii jednak są gracze. Polscy noliferzy grają w tibię i powodują oddalanie się celu normalnym graczom. Jednak lepiej w Tibii niż w grach za które TRZEBA płacić (nie gadajcie o paccu bo tego NIE TRZEBA mieć). Dziękuję za uwagę.
__________________
Adminfag has banned my Yyyeey acc.
YyyeeyIsBack jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-01-2009, 19:10   #82
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
a liczba grajacych w tibie rosnie
^^^^
Cytuj:
gówno prawda
Ja gram od 7.4 i osobiście uważam tę wlaśnie wersje za najlepszą.

Na pvp nie wystarczyło tylko klikanie hotkey'ów w odpowiednim momencie.

Zresztą co tu dużo mówić. Wtedy Tibia miala jeszcze swój unikatowy klimat, nie tak jak teraz.

Ostatnio edytowany przez pentagram - 04-01-2009 o 19:15.
pentagram jest offline  
stary 04-01-2009, 21:12   #83
Leon'ek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2008
Wiek: 31

Posty: 196
Pergamin

Chyba wyjaśniłem
Leon'ek jest offline  
stary 04-01-2009, 21:13   #84
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

@2up

Tyle, że twoje konto jest założone w 2005 roku, więc masz prawo tak mówić, a nie ludzie z kontami 2008 roku, którzy przysięgają, że od 7.0 grali. Z GT-R zgadzam się w 100%

@up

Na żółto powinnieneś obramować całego screena i by się zgadzało.

Ostatnio edytowany przez Argen - 04-01-2009 o 21:14.
Argen jest offline  
stary 04-01-2009, 22:29   #85
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
@2up

Tyle, że twoje konto jest założone w 2005 roku, więc masz prawo tak mówić, a nie ludzie z kontami 2008 roku, którzy przysięgają, że od 7.0 grali. Z GT-R zgadzam się w 100%
Data rejestracji na forum świadczy o tym, że nie mam prawa głosu? Coś w tym myśleniu nie gra. Swoją przygodę zacząłem jakoś w kwietniu 04'


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Guriel
Moza dlatego, ze moj max lvl w ciagu roku (od 2004 do 2005) byl 27 lvl sorc
Mam dziwne wrażenie, że u mnie było identycznie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tawer Redeye
Mimo zniszczenia farm uznałem to za jedno z gorszych rzeczy - sorc nie mógł dorobić w wolnym czasie.
Zniszczenie farm druidów i zastąpienie tworzenia run przez postaci przez sklepy były katastrofalnym błędem Cipsoftu. To właśnie od tego miejsca zaczął się wyścig szczurów- nikt nie musiał godzinami kupować run. Do tego low lv straciły kupę kasy, a pkerzy nie mogli likwidować farm(bo ich nie było). Boterzy jakoś tych zbędnych druidów musieli się pozbyć(albo zabawić) i dlatego urządzali sobie wycieczki do Troll Cave czy innych miejsc expa dla nowych.
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline  
stary 04-01-2009, 22:53   #86
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

@up

Przecież on napisał to do mnie. Nie napisał wprost, że data rejestracji ma jakieś znaczenie, chociaż w wielu przypadkach ma, ale może akurat w twoim nie.
pentagram jest offline  
stary 04-01-2009, 23:26   #87
J0hny
Użytkownik Forum
 
J0hny's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 32

Posty: 293
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 101
J0hny ma numer GG 4710539
Domyślny

taka dyskusja nie ma sensu bo to polega na tym że "była lepsza" , "kłamiesz frajerze" itd... na pewno nie można porównać systemu gry teraz a z przed kilku lat. Osobiście gram od grudnia 2004 po updacie kiedy dodali Ank jak się nie mylę i nie ma porównania tamto granie z tym obecnym

Na pewno przełomowym momentem w "dziejach updatów" była zmiana systemu magii i to według mnie jest największy + poprawiło to ekonomię, zmianę systemu walki przez magów (niektóre spelle prawie wcale nie były używane)

Z kolei dużym minusem było wprowadzenie run na hotkeye..jak dla mnie idiotyzm, zwiększyło to tylko ilość pk i ułatwiło "nowym" i tym słabszym graczom walki pvp nad która gracze długo pracowali :/

Podsumowując zmiany nie są w pełni dobre ani złe, ale przynajmniej urozamaicają grę, jakie by one nie były, i takie jest moje zdanie

proponuje nie kłócić się i wymieniać ogólników bo to nie ma sensu, a przedstawić co dla każdego było lepsze w "starej" a co w "nowej" tibii.

pozdrawiam, John
__________________
boom!
J0hny jest offline  
stary 05-01-2009, 17:07   #88
Maxxer
Użytkownik Forum
 
Maxxer's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2008

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Domyślny

Dlaczegi tibia ostatnimi czasy jest łatwiejsza? Już wyjaśniam ponieważ po sukcesie konsoli Wii zapanowała moda na "ukażualowianie" wszystkich gier.
Od teraz wszystko jest robione pod niedzielnych graczy dlatego myśle że cipsoft podąża tą drogą
__________________
Maxxer jest offline  
stary 05-01-2009, 17:22   #89
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Ja zaczalem grac na tibi 7.0 albo 7.1 ( pamietam ze mniej wiecej 2-4 tygow potem jak zaczalem grac, wprowadzili ze summony dostaja 50% expa, a jak sie zmienia z defensive stance na balanced, to sie "traci jeden atak". Do dzis pamietam jak lunara to byl nowy serwer, i 60 lv to bylo cos. ( mavado mial taki jako pierwszy na serwie) Rzadko kiedy widzialo sie sorcerera z lv ponad 35+, a druid to coz... 80% mialo 11 lv, 15% max 13 a 5% mialo 35+ ( do dzis pamietam jak na mc robilem "ciuchcie" moja fabryka uhow. U szczytu mialem z 14 druidow, i jeden na drugim mial follow, wiec jak szedlem numerem 1 gdzies, to taki pociag sie robil) Pamietam jak ankh dodali, tiquande i wszystko inne. Teraz tak od mniej wiecej 3-4 nie gram w tibie ( czasem pojde charem jakiegos kumpla na of questa, banshee, a ostatnio PoI) Nie wiem jak inni starzy gracze, ale mi sie stara tibia podobala. Nizszy dmg byl, trudniej sie magiem gralo ( ale za to jaki szacunek mieli wysoko poziomowi magowie) Zadnych SP, staminy. Duzo osob uzywalo tibi jako komunikatora ( tak tak, poprostu wlaczali tibie i gadali z ludzmi pod depo) Duzo by tu wspominac i pisac. Starzy ludzie wiedza o co lata, a mlodzi beda tylko sluchac "narzekan, ze stara tibia byla lepsza"
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline  
stary 05-01-2009, 18:48   #90
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Trastix
Mozecie tutaj duzo pisac ale Cipsoft tego nie przeczyta
Proponuje wejsc na www.tibia.com >...>Prospals
I zrobic kilka tematow (zaspamowac ten dzial) Proszac o 'pomoc'
I jakis maly powrot do starszych czasow Tibii..

Rafals from hell

Myślę, że wszystko co tu napisaliście o staczaniu się tibii idzie w złym kierunku. Nie ma sensu powtarzać w kółko tych samych wątków po każdym update. Zamiast tego powinniście zacząć działać. Chcecie starej tibii? Niech ktoś pozbiera to do kupy. Przetłumaczy i wrzuci do specjalnego działu na forum tibia.com, być może dołączą się do petycji gracze z innego kraju i przy kolejnym update takie servery powstaną.

Mi osobiście nie podoba sie ten pomysł, jednak z uwagi na przekonania innych graczy podpisałbym się pod tą petycję.
Taki temat już był na tibia.com i podpisało się pod nim bardzo wiele osób
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 05-01-2009, 19:24   #91
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Pergamin

Cytuj:
plebish

hah napewno , na 7.6 jak by zrobili serwer jakis, moze zagralo by tam kilka osob 100+ max nikomu by si nie chialo bic war hammerem zeby sorcem w rok nabic 30 lvl ;d bo musial by expic na swoim zbotowanym swiecie w ktorym szybcie sie expi, taka prawda wszyscy narzekaja a nikt by nie gral na serwach 7.6 i cip to wie i nie zrobi tego ;d

ktos tam mowil ze kiedys byla tibia trudna...
a teraz latwa..
no moze teraz jest bot ale idz z 20 pallem na giant spidera wczesniej energy bomb i biles z daleka , albo jak ktos wczesniej mowil parcelami sie oblozylo potworka i biles z daleka ;d

Powiem tak cip ulepszyl potworki sataly sie trudniejsze do zabicia niz we wczesniejszych tibiach to tez musieli ulepszyc graczy i ulatwic im zabijanie tych potworkow

Dawna tibia (poczatki) byla łatwiejsza niz teraz chodzi o zabijanie potworkow nie pvp, jedna z trudniejszych tibi to tibia 7.6, 7.7x
teraz poszkodowane sa low lvle do 40, pojdzie taki 120 ek i stanie zacznie cisnac F1 i nikt mu nic nie zrobi i cip o tym wie dlatego byl zmuszony wprowadzic nowe potworki HL, Ghazbaran , ALL POI potworki, teraz jest graczom 120+ tak trudno na tych potworkach jak kiedys gdy hlvl byl 80+ na demonach czy innych potworkach.
Bylo by bez senu zeby dalej byla tiba 7.x taki 220+ ek expi na dragach XD
widac z twojego doświadczenia że nie grałeś w starą tibie w tedy gra była o wiele trudniejsza chyba nie muszę wyjaśniac dla czego i nie było by 220+ ek

Cytuj:
Rafals from hell
Wracające speary - no cóż. Taki jesteś mądry było sobie poskilować palkiem... kiedy co chwila musisz zbierać ten kał z ziemi, kiedy knight poszedł sobie zjeść obiad, wykąpać się oraz wykonywać wszelakie inne czynności...

Bossy - nie porównuj bossów z OTS do tych z real tibii. Orshabaale itp. na otsie soluje się postaciami 150-200, na dodatek zdobywając ten level w kilka dni. Tutaj trzeba olbrzymiej ekipy i olbrzymiego wysiłku. A poza tym występują one w nieregularnych odstępach czasu w tzw. event'ach. Spytaj się Mateusza Dragona Wielkiego, czy sera czy pójdziesobie z przyjemnoscią wysolowac orshabaala, bo mu się nudzi...

Hot keye - o ile pamiętam to hotkeye były już w tibii od dawna. Myślę, ża masz tu na myśli tzw. "Cipbot". Moim zdaniem rozwiązanie nienajgorsze zwłaszcza, że wcześniej ludzie na botach trafiali cię z SD w ryj kiedy ty ich nawet nie widziałeś...
ale w tedy skile paladyna to były coś a nie tak jak teraz kwestia kilku dni.Teraz jest taka funkcja w bocie co jak wystrzeli jedna osoba jakąś runkę reszta leci za nią a co do bossów to nie trzeba żadnego wysiłku tylko dobrze ustawiony bot no oprócz ferumbrasa oczywiście porównaj sobie zabijanie orshabaala w starszej tibi a teraz kiedyś padało na takim czymś dużo osób a teraz można dojechac takie coś na luzie zresztą za kilka update będzie już można zabic takie coś solo i pewnie zrobią respawny tego a seromontis i mateusz nie wysolują bo już nie grają z powodu update

Topic
Pamięta się stare czasy kiedy się szło z Venore do Thais i się modliło że by nie było gsa na drodze kiedy Mintwalin było wyzwaniem dla 60 leveli a na rooku miało się viala z trucizną z poison spidera że by zabijac nowych wciskając im kit że to mikstura lecznicza kiedy wbijałem tylko po to że by sobie pogadac a gra dawała przyjemnośc a teraz expienie to wielka męczarnia zresztą po co się męczyc jak można ustawic bota i sobie gdzieś pujśc i ma się te same efekty
__________________
Nie gram w tibie

Ostatnio edytowany przez Frezko - 05-01-2009 o 19:37. Powód: Dopisanie postu
Frezko jest offline  
stary 05-01-2009, 19:24   #92
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
Ja zaczalem grac na tibi 7.0 albo 7.1 ( pamietam ze mniej wiecej 2-4 tygow potem jak zaczalem grac, wprowadzili ze summony dostaja 50% expa, a jak sie zmienia z defensive stance na balanced, to sie "traci jeden atak". Do dzis pamietam jak lunara to byl nowy serwer, i 60 lv to bylo cos. ( mavado mial taki jako pierwszy na serwie) Rzadko kiedy widzialo sie sorcerera z lv ponad 35+, a druid to coz... 80% mialo 11 lv, 15% max 13 a 5% mialo 35+ ( do dzis pamietam jak na mc robilem "ciuchcie" moja fabryka uhow. U szczytu mialem z 14 druidow, i jeden na drugim mial follow, wiec jak szedlem numerem 1 gdzies, to taki pociag sie robil) Pamietam jak ankh dodali, tiquande i wszystko inne. Teraz tak od mniej wiecej 3-4 nie gram w tibie ( czasem pojde charem jakiegos kumpla na of questa, banshee, a ostatnio PoI) Nie wiem jak inni starzy gracze, ale mi sie stara tibia podobala. Nizszy dmg byl, trudniej sie magiem gralo ( ale za to jaki szacunek mieli wysoko poziomowi magowie) Zadnych SP, staminy. Duzo osob uzywalo tibi jako komunikatora ( tak tak, poprostu wlaczali tibie i gadali z ludzmi pod depo) Duzo by tu wspominac i pisac. Starzy ludzie wiedza o co lata, a mlodzi beda tylko sluchac "narzekan, ze stara tibia byla lepsza"

Nie wiem jak było w 7.0 i 7.1, ale pamiętam jeszcze 7.5 i 7.6 (różdżki). Druid był wtedy bardzo poważaną postacią, szczególnie po 20lvlu, ciężko można było spotkać druida po 20lvlu (desert quest). Wkurzający byli druidzi/sorce z 15mlvlem kiedy nie było ograniczeń na lvl z runy, wtedy przed takim się czuło respekt. Generalnie wtedy były inne priorytety - zabawa i koledzy. Teraz większość społeczeństwa stanowią dzieciaki, więc tibia się i pod tym względem zmieniła.
Alanus Lutinum jest offline  
stary 05-01-2009, 20:07   #93
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pentagram Pokaż post
Na pvp nie wystarczyło tylko klikanie hotkey'ów w odpowiednim momencie.
...wystarczylo tylko miec dobrego bota, czyli zupelnie tak jak teraz.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 05-01-2009, 20:13   #94
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

@up

No wiesz. Nie wiem od której wersji grasz, ale kiedyś nie było aż tylu botterów, w sumie to prawie wcale ich nie było, przynajmniej ja się z nimi nie spotkałem, a już na pewno nie na pvp.
pentagram jest offline  
stary 05-01-2009, 21:27   #95
Devil_Drago
Użytkownik Forum
 
Devil_Drago's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2007
Wiek: 31

Posty: 27
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 80+
Skille: 75/75+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Wprowadzenie "CipBota" było konieczne, i doprowadzili do tego gracze, zdobywający coraz wyższe poziomy. Moim zdaniem większość narzekań na Hotkeye jest taka trochę na siłę, bo wyobraźcie sobie ręczne strzelanie w graczy na 150+ lvl z Haste/Boh/Time Ringiem prędzej czy później i tak by wszyscy używali w tym celu bota, więc CipSoft nie miał wyjścia.
__________________
Na forum od 10.06.2006
Devil_Drago jest offline  
stary 05-01-2009, 22:45   #96
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

mial wyjscie, banowac boterow i nie dopuszczac do leveli powyzej 150.
__________________
Vil jest offline  
stary 12-01-2009, 23:28   #97
Nowohucianin
Użytkownik Forum
 
Nowohucianin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: hiberna
Poziom: 102
Poziom mag.: 64
Domyślny

i nie zapominajmy ,że wbicie tego 150 lvla nie było takie łatwe jak teraz
Nowohucianin jest offline  
stary 13-01-2009, 01:01   #98
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pentagram Pokaż post
@up

No wiesz. Nie wiem od której wersji grasz, ale kiedyś nie było aż tylu botterów, w sumie to prawie wcale ich nie było, przynajmniej ja się z nimi nie spotkałem, a już na pewno nie na pvp.
może na 7.0... :| nie ma co sie oszukiwac, hotkeye to była kwestia czasu
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
mial wyjscie, banowac boterow i nie dopuszczac do leveli powyzej 150.
niby jak to zrobic na 60+ serwerach?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nowohucianin Pokaż post
i nie zapominajmy ,że wbicie tego 150 lvla nie było takie łatwe jak teraz
ale nadal bylo jak najbardziej mozliwe, i co wtedy gdy juz masa ludzi by osiagnela ten lvl na tej tibii 7.4?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 13-01-2009, 10:59   #99
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post

ale nadal bylo jak najbardziej mozliwe, i co wtedy gdy juz masa ludzi by osiagnela ten lvl na tej tibii 7.4?
w tedy można by robic trudne questy
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 13-01-2009, 11:22   #100
Dagus
Użytkownik Forum
 
Dagus's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Sieradz/Łodź
Wiek: 34

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 54
Skille: 78/60
Poziom mag.: 12
Domyślny

Czytając ten wątek, przyszło mi na myśl jedno wielki pragnienie które z każdą minutą wspominania starej Tibii (gram od 7.4) staje się silniejsze. Mianowicie żeby odpalili jeden serwer ze starą Tibią. Wśród masy wszystkich serwerów nie zrobiłoby to im większej różnicy, a ja (i mniemam, że nie tylko ja) byłbym w niebo wzięty, gdybym mógł klepać magic level na hmm pod depo a później nimi expic lub też podnosić speary z ziemi Ośmielę się tez stwierdzić, że serwer ten odzyskałby chociaż w części stary dobry klimat i urok Tibii, ponieważ starzy wyjadacze przenieśli by się na niego z czystego sentymentu a dzieci, dla których liczy się tylko łatwość gry zostały przy nowej wersji.

Pozdrawiam!
Dagus jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin 3