Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-05-2011, 18:18   #2301
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Oddałbyś xina bo masz 20 lvl ; )
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-05-2011, 18:43   #2302
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Aha, czyli jak będe miał 30 lvl to nagle zachce mi się nim grać ? Nie twierdze że jest zły, tylko mi się nie podoba, tyle.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2011, 18:47   #2303
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

No to przekonaliście mnie Jarvan.. Teraz pytanko, macie jakiś build do niego dobry?Nie musi być koniecznie robiony pod 1238elo tanka tylko bardziej pod atak ale żeby hp troche też miał Bo tanka w teamie mamy
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2011, 19:21   #2304
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Aha, czyli jak będe miał 30 lvl to nagle zachce mi się nim grać ? Nie twierdze że jest zły, tylko mi się nie podoba, tyle.
Jak wbijesz 30 lvl i pograsz jeszcze trochę (30 lvl nie czyni Cię dobrym, wręcz odwrotnie) to zrozumiesz to jak dobry i uniwersalny jest xin i to nie jest kwestia czy gra się nim nudno czy bardzo przyjemnie.


up
imo coś do atk+armor pen a resztę w tanka. Jarvan jest dobry z takim buildem bo jest wytrzymały a i tak bije mocno, budowanie go na full dps to imo głupota bo traci potencjał.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 06-05-2011 o 19:23.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2011, 20:20   #2305
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Na hybrydę dps/tank polecam Trinity, Ghostblade i reszta tank itemy. Możesz nawet walnąć sobie Warmoga na początku, o!
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2011, 20:41   #2306
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepeszka. Pokaż post
No to przekonaliście mnie Jarvan.. Teraz pytanko, macie jakiś build do niego dobry?Nie musi być koniecznie robiony pod 1238elo tanka tylko bardziej pod atak ale żeby hp troche też miał Bo tanka w teamie mamy
Frozen Mallet, Atma i survi
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 15:21   #2307
LaYs
CS Tibia.pl Team
 
LaYs's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Zagłębie
Wiek: 31

Posty: 417
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 135
Skille: 20/28
Poziom mag.: 75
Domyślny

http://kwejk.pl/obrazek/73476/keep,c...27t,feed..html
__________________
LaYs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 16:08   #2308
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

@


Malz op :/




kogo kupić za 6300 ? Zastanawiam się nad malzaharem i karthusem. Chcę jakieś konkretne plusy i minusy, styl gry, itp.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 07-05-2011 o 18:17.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 19:21   #2309
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Dobry suicide karthus - gra wygrana, "noob ulti", z zhonya dziala cuda i je wiekszosc hp przeciwnikow, a team je dobija. Z dobra komunikacja zdobywa pare fragow w early, mozna strasznie latwo sie nim sfarmic. Btw karthus ze spellami na ucieczke = smiech na sali.

Malz - owni mid, bodajze 3s silence z Q,jego glowna zaleta damage over time, imo jeden z najlepszych magow (i tak anivia jest lepsza ;P). Ulti podobne do ww, wystarczy stun albo qs aby je latwo zdjac. Dobry malz wygrywa prawie kazdego mida i swietnie na nim farmi z E+void, wiec odpowiednio sfeedowany moze latwo scarrowac gre.

Dla mnie i tak karthus>malz w fun i przydatnosci, karthusem ciezko jest przegrac gre chyba ze przez wybitnych noobow w twoim/ op w przeciwnym teamie. Jak tam wolisz, dwie postacie sa swietne ;p
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 19:25   #2310
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

@

Ok, dzięki. Wezmę chyba jednak Karthusa.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 19:41   #2311
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Fun to jest malzem jak zabijesz gościa z pełnym hp bez ulti ludzie później nie zdają sobie sprawy z tego ile robi e+plamka i nawet nie zauważają jak im hp znika.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 20:07   #2312
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Malz jest znacznie lepszy w walce solo. Karthusa by pokonal bez klopotu w 1 na 1. Karth natomiast troche lepszy support dla teamu, a dzieki ult nie musi byc tam gdzie walka aby pomoc, cos jak ez.

Harass maja podobny, karth swietny range na Q, tylko trzeba umiec celowac i przewidywac ruchy przeciwnika. Malz natomiast, jak zmaksujesz E to nakladasz na creepy i jak sie przeciwnik nie odsunie to tez zlapie. Do tego void call itd.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 07-05-2011 o 20:09.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 21:48   #2313
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Moim zdaniem Karthus >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Malzahar

Karthus to mój mega dużo played champ, zapytaj robka jakie miał rezultaty z moimi legendarnymi taktykami na karthusie. Po kupieniu go i nigdy nie graniu chyba 7 winów na 8 gier miał. Karthus jest MEGA boostem dla teamu, jeden z najlepszych dmg dealerów w każdej minucie gry (jak się wie jak).

To postać, która ginie tylko po to (i zadała przy tym jak największy dmg), żeby koledzy z teamu w 4ke zrobili ACE na przeciwnikach i skończyli grę.

Tylko frajer podczas team fightu naparza sobie z Q z dalekiej odległości (a jest takich jak na pęczki ).

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 07-05-2011 o 21:51.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 21:58   #2314
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Moim zdaniem Karthus >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Malzahar

Karthus to mój mega dużo played champ, zapytaj robka jakie miał rezultaty z moimi legendarnymi taktykami na karthusie. Po kupieniu go i nigdy nie graniu chyba 7 winów na 8 gier miał. Karthus jest MEGA boostem dla teamu, jeden z najlepszych dmg dealerów w każdej minucie gry (jak się wie jak).

To postać, która ginie tylko po to (i zadała przy tym jak największy dmg), żeby koledzy z teamu w 4ke zrobili ACE na przeciwnikach i skończyli grę.

Tylko frajer podczas team fightu naparza sobie z Q z dalekiej odległości (a jest takich jak na pęczki ).
23 winy na 25 gier ;p
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 22:09   #2315
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Karthus to mój mega dużo played champ, zapytaj robka jakie miał rezultaty z moimi legendarnymi taktykami na karthusie.
Podziel się tymi legendarnymi taktykami.

Od piątku zbieram IP-ki na niego, bo chcę sobie kupić Grim Reapera - jeden z lepszych skinów w tej grze (po Nosferatu Vladimirze ).
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 22:13   #2316
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

To teraz pytanko jak to zwykle u mnie bywa :[ Jako że przekroczyłem magiczną bariere 20 lvla przed chwilą i spodobał mi się Jarvan (dzięki że mi go poleciliście, nie żałuje) to jakie runy pod niego kompletować? I wgl od czego zacząć
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 22:25   #2317
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Imo nie buduj run tylko i wyłącznie pod niego, bo będziesz potem żałował że nie ma miejsca. Wg mnie zestaw run albo pod dpsa czyli armor pen, attack speed, flat hp czy cośtam albo pod tanka.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 22:50   #2318
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

j kupilem sobie dzis warwicka. Nigdy jeszcze nie junglowalem wiec potrzebuje pomocy. Klopot w tym ,ze mam 20lvl wiec brak run i tylko 20pkt masteries. da sie zrobic jungle? Jesli tak to jak wydac punkty masteries, co kupowac? I jakies ogolne porady co do jungli. Jak to sie w ogole robi, ide bije te golemy itp? Jakas kolejnosc? Kiedy wracac?
__________________
TORG > to forum
VarianWrynn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 23:15   #2319
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Rotfl, Karthus > Malzahar? DD

Malzahar ma coś, co w late game jest najpotężniejszą bronią - % zjadanie hp. Suicide Karthus nie jest tak zajebisty jak się o nim mówi, to durny mit.

Malzahar nie pozwala nikomu podejść blisko do swojej drużyny, jakikolwiek, choćby nawet najtwardszy inicjator wyskoczy do przodu, od razu jest niemiłosiernie karany przez W i Q. 17% hp co sekundę w late game jest lepsze od wszystkiego.

Suicide Karthus - wejść na pałę w środek z włączonym E. Pod odpowiednim focusem ginie w sekundę, jak ktoś nie jest kretynem, to spokojnie da sobie radę z jego duchem, którego można olać jak ma się co najmniej przeciętny refleks. Każdy twardy melee AD robi z Karthusa, co tylko chce, Irelia go gwałci, Xin go gwałci, Garen go gwałci. Cała moc Karthusa to Q, które żeby rozwinąć potencjał musi trafić w jedną osobę.

Karthus jest specyficzny, daleko mu do czołówki casterów, jego ulti może się wydawać bardzo groźne, ale powiedzmy sobie szczerze - jak ktoś gra squishy carry typu Ashe, Ezreal, Corki, to i tak ma na to ulti wyjebane, bo te postacie mają tak niedorzeczny zasięg, że mogą się trzymać spokojnie z daleka, zadając ogromny damage i utrzymując Banshee.

Karthus może być niezłym pub stomperem, ale w bardziej zorganizowanych drużynach jest znacznie gorszy niż Malzahar, który zadaje największy damage w całej grze.

Cytuj:
To teraz pytanko jak to zwykle u mnie bywa :[ Jako że przekroczyłem magiczną bariere 20 lvla przed chwilą i spodobał mi się Jarvan (dzięki że mi go poleciliście, nie żałuje) to jakie runy pod niego kompletować? I wgl od czego zacząć
Nie kupuje się na tym levelu run pod daną postać albo dany archetyp; kupujesz po kolei najbardziej użyteczne runy, marki armor pen i magic pen, seale na armor i mana regen per 5 per level, glyphy takie same + cdr i AP, quinty pod armor pen, flat hp, hp regen. Z takich zestawów spokojnie da się złożyć dobre runy prawie pod wszystko.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 07-05-2011 o 23:17.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2011, 23:22   #2320
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VarianWrynn Pokaż post
j kupilem sobie dzis warwicka. Nigdy jeszcze nie junglowalem wiec potrzebuje pomocy. Klopot w tym ,ze mam 20lvl wiec brak run i tylko 20pkt masteries. da sie zrobic jungle? Jesli tak to jak wydac punkty masteries, co kupowac? I jakies ogolne porady co do jungli. Jak to sie w ogole robi, ide bije te golemy itp? Jakas kolejnosc? Kiedy wracac?


Da radę. 21/0/9, w utility ghost/teleport + hp regeneration, +5 % expa (to jest MUST HAVE), i 1/2 w buff +15 %. Offense to smite, krit, zmiejszenie cooldownu, +15 % magic penetration, +4 dmgu w miniony, arm penetracja, +3 atak psych, +10% dmg z krita, i +5 % dmgu.


Ja shaco zaczynam od dużego golema, potem wilki, lizard i gang. Nocturnem robię dłuższą jungle, tzn. małe golemy, wilki, ghosty (smite na niebieskim), blue, potem idę do bazy, robie reda i gang.


Oglądaj "Warwick jungle route" na youtubie, i mobafire.com czytaj :d
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:13.


Powered by vBulletin 3