Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-09-2005, 00:10   #41
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Ja musze sie temu akurat sprzeciwić. Tak naprawde High Levele mi czasami pomagają. Zwłaszcza jak jestem na zamku lub ... Katedrze. Zamek - Zetkniecie sie z Zerkiem. -.- Oczywiście czerwone HP. Podchodzi 56 lvl: U want UH? No i mnie uhnął. Amazon Camp - Skiluje se na amazonkach. Nie powiem czemu. Nagle przyjdzie se 19lvl SORC!...na witcha. Lurnie pod schody. Przychodzi 45 EK i pyta sie: Kill witch? No i zabija. Katedra - chce rozwalić Tarantule. Kolejny Low Lvl zabiera parcele. Ich styl. Przyjdzie High LVL (67 PALL) i mi pomaga z parcelami. Prawda jest taka: jeżeli masz porblem a masz załóżmy 30 level i przychodzi kolo z PACC'em powyżej 100 levela to może on być chętny do pomocy. Why? :
-Ano po co mu loot jak ma best EQ
-NP dednął na 60 levcu i wie jaki to ból stracić kilka godzin expienia więc nie chce żeby miał to samo
W skrócie: zależy to od twojego LEVEL'a jaki będziesz Master. Będziesz miał +50 lvl to innaczej pogadamy.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-09-2005, 13:05   #42
Karlos
Użytkownik Forum
 
Karlos's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 301
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 52
Domyślny

old phy to byli gracze z Galany ktorzy wygrali wojne z jejihevem wtedy bylo zajedwabiscie... a teraz...
__________________
Karlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 17:56   #43
Marel Gremus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 09 2005

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 28
Skille: 70/69
Poziom mag.: 5
Domyślny

eetam ja nic nie wiem, ale czytam i czytam o histori Nebuli ;[

W sumie to mi sie tu bardzo podoba bo swiat jest doysc juz stary ale dopiero teraz ktos 100 lvl osiagnal
Wojna jest dobra jak dopiero zaczynasz na jakims serwie, bo jak jestes high-lvl to latwo(?) zalapac hunta 4 free
Marel Gremus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 19:20   #44
Outsiderr
Użytkownik forum
 
Outsiderr's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: lodz
Wiek: 39

Posty: 15
Profesja: Elite Knight
Gildia: Rebirth
Świat: Nebula
Poziom: 66
Skille: 79/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karlos
old phy to byli gracze z Galany ktorzy wygrali wojne z jejihevem wtedy bylo zajedwabiscie... a teraz...

o lol.. oni wlasnie poszli na nebule z powodu jejiheva bo im kopal rowno dupy.. ale jak wiadomo zostal hackniety i zrookowany (albo ma 15 lvl) i wtedy ferry (konda) wrocil na galane..
Outsiderr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 19:31   #45
Bucik
Użytkownik Forum
 
Bucik's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Wiek: 32

Posty: 132
Domyślny

Niemam pojęcia czemu się nie stawiasz... a wogóle powiem ci jedno... jak masz grać w tibie to radze z kolegami albo ich szybko zdobyć bo inaczej będzie to normalka... a po drugie dobrze by było żebyś jako jeden z pierwszej dziesiątce expa był (wiem że to trudne ale niema wyboru) to wtedy i nikt cie sam nie zaczepi a także w grupie bo jak byś w tej dziesiątce był to by cie wszyscy polacy wchodzili na łeb i na szyje a zawsze można to wykorzystać
__________________
Nie odpowiadam za swoją ortografię...

gram na arcanii i niestać mnie na pacca...
Bucik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 23:04   #46
Cyxell
Użytkownik Forum
 
Cyxell's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 270
Profesja: Rookstayer
Cyxell ma numer GG 9225193
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karlos
old phy to byli gracze z Galany ktorzy wygrali wojne z jejihevem wtedy bylo zajedwabiscie... a teraz...

Ehh...nie wygrali z nim wojny tylko go shackowali i zrookowali a to wogole co innego.

:*
Cyxell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 09:48   #47
[ mz ]
Użytkownik Forum
 
[ mz ]'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Na emeryturze
Imię: Juan Soth
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 56
Skille: 21/25
Poziom mag.: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karlos
old phy to byli gracze z Galany(...)
Ale coniektórzy pochodzą z Elysii, ~Lowe.
__________________
n/a
[ mz ] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 19:32   #48
Madzia0022
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: Mszczonów
Wiek: 36

Posty: 111
Madzia0022 ma numer GG 6100043
Domyślny

hmm a jesli chodzi o jejihevem to slyszalam ze sprzedal postac za 2000 marek i potem haknal postac i zrokowal potem kupil od boltiny stonecutter axe i gra knaitem ale czy to prawda ?
Madzia0022 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 21:38   #49
kaczy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: wodzisław śląski
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ni ma
Profesja: Knight
Gildia: ni ma gildi
Świat: Nebula
Poziom: 23
Skille: słabe:(
Poziom mag.: ;/
kaczy ma numer GG 8770692
Domyślny

nebula zawsze miała takie problemy!! a ci szwedzi głupi !! ja nie wiem czeba jakaiś porządek zaprowadzić !! robie 100 skille 200 lvl i zabijam wszytkich szwedów
kaczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 22:29   #50
Matols
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Polkowice
Wiek: 32

Posty: 3
Stan: Na emeryturze
Matols ma numer GG 1867014
Domyślny

Ja z kumplami przenieslismy sie na Nebule ale tam sie nie dalo grac wtedy jeszcze istniala gildia "Phyrexian" i byli oni PA do potengi entej wienc powiedzialem bye bye nebula
Matols jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2005, 01:01   #51
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kaczy
nebula zawsze miała takie problemy!! a ci szwedzi głupi !! ja nie wiem czeba jakaiś porządek zaprowadzić !! robie 100 skille 200 lvl i zabijam wszytkich szwedów
Dlaczego Szwedzi? Oni są wporzo. Nie to co Br'sy... Wiesz, Szwecja należy do UE (Nie Ultimate Explosion UNIA EUROPEJSKA) i Polska to mi sie wydaje można chociaż "spróbować" zakopać topór wojenny.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2005, 10:43   #52
kaczy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: wodzisław śląski
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ni ma
Profesja: Knight
Gildia: ni ma gildi
Świat: Nebula
Poziom: 23
Skille: słabe:(
Poziom mag.: ;/
kaczy ma numer GG 8770692
Domyślny

ja nie chce się bić ze szwedami ale chodzi mi o to że szwedzi zawsze mają jakieś wonty osobiście znam paru szwedów i są oni całkiem wporzo ale jka widze sqeensy to mnie krew zalewa koleś cały czas pkuje
kaczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 18:54   #53
Rendarn
Użytkownik Forum
 
Rendarn's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2004
Lokacja: Właśnie, gdzie ? ;<

Posty: 103
Stan: Niegrający
Rendarn ma numer GG 4865440
Domyślny

Wrocilem na nebule, po 2 tygodniowej przerwie stwierdzilem ze sie uspokoilo, serwer stoi pusty (w tej chwili ~300 osob) wiec to raj dla niskolevelowych facców takich jak ja
__________________
Rendarn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2005, 22:55   #54
Wiki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2005
Lokacja: Plock

Posty: 30
Domyślny -.-'

to ja Akvarium moze nie ktorzy mnie pamietaja. Chcailem na Nebuli zrobic wojne ale polacy h lvl sie bali Wizzego. Wiec teraz nie narzekajcie ze jest zle bo to wasza wina =//
Wiki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2005, 23:04   #55
Magik van Kamikadze
Użytkownik Forum
 
Magik van Kamikadze's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 35

Posty: 138
Imię: Sir lumpi
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 45^
Skille: 68+\67
Poziom mag.: 5+
Magik van Kamikadze ma login Tlenu Djblichar@o2.pl
Domyślny Ja sie nie przejmuje

mnie nigdy nie wyganiali no czasem mnie bilil ale skile i eq robia cuda przyklad na foldzie chodzil pall 25 lvl a ja mialem 20 knight ale mowie jak cos to kolega sobie chodzil po seni to mi pomoze drut ale sam se poradzilem pall zaliczyl deda i mial problem
__________________
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/


podejmiesz pojedynek


IMMORTALY^ NoFear
Magik van Kamikadze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 20:54   #56
szkodi
Użytkownik Forum
 
szkodi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2004
Lokacja: London
Wiek: 37

Posty: 233
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karlos
old phy to byli gracze z Galany ktorzy wygrali wojne z jejihevem wtedy bylo zajedwabiscie... a teraz...
po pierwsze old phyrexians to byli patriots, foedus regum i kodex. przegralismy swego czasu walke z Jejihevem i jego dupowlazami, to prawda. Dokladniej mowiac przegrali ja Patriots ktorzy wczesniej walczyli przeciwko nam (Foedus i ) razem z Jejihevem. Duzo z nich robilo to niestety przeciwko wlasnej woli, ale to juz calkowicie inna sprawa A na Nebuli po samym przyjsciu intencja byla jedna - zownowac swiat. I to sie udalo dopoki dopoty Jejihev nie zrookowal swojej postaci.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Madzia0022
hmm a jesli chodzi o jejihevem to slyszalam ze sprzedal postac za 2000 marek i potem haknal postac i zrokowal potem kupil od boltiny stonecutter axe i gra knaitem ale czy to prawda ?
dokladnie. hack byl akurat w dzien kiedy bylem na AND1 w rzeszowie i dzownilo do mnie kilka osob z swecji/polski z ta radosna informacja. ja slyszalem ze poszedl za 2000 euro a wiec jednak troche hajsu. poza tym madziu marek juz nie ma w obiegu a to ze kupil stonecuttera i gra atnazem to oczywiscie prawda ;] a moze inaczej - graja


scottie cruise (hail phyrexians, hail lithium!)
szkodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 15:54   #57
TeRcIk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

:E
Ja tera mam male obawy co do nowo odrodzonych phy
Zawsze mialem obawy co do nich ale teraz mam czarne mysli ze znowu zacznie sie rzez ludzi na nebuli i serw umrze calkiem...

Oj ja mam tylko nadzieje ze moje mysli to tylko brednie ale no coz
czas pokaze co sie stanie na naszej nebulce


@down
haha ludas dostal bana :<
Ale wiem ze on ma przed soba wielka przyszlosc poczekajmy 2-3 dni i ludek zacznie expic jak szalony
Zreszta jak nie zacznie expic to dostanie opierdziel odemnie ;p =D

Ostatnio edytowany przez TeRcIk - 28-10-2005 o 16:07.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 16:02   #58
szkodi
Użytkownik Forum
 
szkodi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2004
Lokacja: London
Wiek: 37

Posty: 233
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

i tutaj popieram twoje obawy. o ile old phyrexians w pewnym momencie albo odeszlo albo zrobilo moim zdaniem lepsza gildie pod wzgledem wspolpracy z calym servem "lithium" to teraz phyrexians to szmatki grajace po 2-3 na koncie ala sqeensy, snorg (baxter), whiffed (wizz) czy inne ciotki Mam nadzieje jedynie ze fajny ludek tam poownuje hail toud
szkodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 20:33   #59
szkodi
Użytkownik Forum
 
szkodi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2004
Lokacja: London
Wiek: 37

Posty: 233
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chesterkaa
Masz racje zawsze gdy jestem w kopalniach kolo Kazoo tak do mnie gadaja
co za niestrty tak jest :/ jak gadaja lave to mnie to bardzo denerwoje :/ bo exspowiska sa dlawszystkich... mam dosc ciaglego PKowania mnie gdyby nie PK to juz bym miala z 22lvl !! a tak to nie da rady
***
PK to idioci !!!! ;]
*
Nienawidze SZwedow !!!!
sa chamami na nebuli znaczy nie wszyscy ale spora wiekszosc :/ ta glupia gildia PHY zrujnowala ten server :/ Polacy ktorzy sie do niech przylaczyli sa dla mnie ludzmi z ktorymi nie warto gadac :/ ( TO JEST TYLKO MOJE SUBIEKTYWNE ZDANIE )Moja gildia sie wlasnie przez nich rozpadla!!
znaczy istnieje jescze ! ale sa problemy Szef powiedzil ze mnie wypisze zebyy mi problemow nie robic :/ wiekszosc znajomych przeznich sie przeniosla na inne servery np. takie jak: Thoria czy Danubia !
po pierwsze jezeli sie nie podoba to zaloz chara na non-pvp. po drugie naucz sie jezyka polskiego albo pisz posty w wordzie bo tam automatycznie Ci zmienia na wlasciwa forme wiekszosc wyrazow. Po trzecie Polacy ktorzy byli w Phy wcale nie prosza Cie o jakiekolwiek rozmowy Mnie to tam pikus i tyle A to ze gildie powstaja i sie rozpadaja to inna rzecz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August
@up

Old Phy~ jak nie wiesz oco chodzi to chyba niegrasz zbyt dlugo na Nebuli...

Stara ekipa szwedow co od poczatku bili sie z polakami...
Wiec znowu powiem co innego ;] Ty tez dlugo nie grales ;] Old Phyrexians to zbior zgranej ekipy z Galany (szwedzi, brytyjczycy, polacy a takze brazylijczycy, urugwajczycy) ktorzy wiedzieli ze moga na siebie liczyc. Poza tym to kilka osob oczywiscie doszlo co pozniej w sumie zaowocowalo rozpadem Phyrexians i utworzeniem galanskiej Gildii Lithium. Wiec nie mow o szwedach jezeli bylo ich 50% ;]
szkodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:56.


Powered by vBulletin 3