Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym > Forum Filmowe

Notki

Forum Filmowe Mej de fors bi łit ju i biegaj z pierścieniem po planecie maup...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-03-2010, 13:07   #301
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
Ja jestem zła, że muzyka do szerloka autorstwa Hansa Zimmera nie dostała oscara. : <
Nie zauwazylem jakos zeby byla wyjatkowa.

w ogole musze nadrobic te nominacje bo ogladalem tylko Inglorious~, Avatara i District. W ogole District to dla mnie smiech na sali, w ogole nie wiem jak to zostalo nominowany, film bez zadnego przekazu/wartosci imo.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-03-2010, 14:56   #302
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Obejrzałem sobie The Hurt Locker i niestety bez rewelacji, tzn spodziewałem się czegoś więcej. Znacznie bardziej podobał mi się Up in the air który ostatnio też oglądałem.

Byłem też w kinie na Ghost writer i całkiem ciekawy film. Fajnie się oglądało : P

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 12-03-2010 o 15:34.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2010, 22:14   #303
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Wczoraj byłam na Alice in Wonderland w czyde. Uwielbiam taką psychodelę. ; D Trzoszku się kupy nie trzyma, książka to ksiażka, bardziej działa na wyobraźnię, ale jak dla mnie jest okej.
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2010, 11:23   #304
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

z ostatnich dwoch miechow filmy warte wspomnienia:

01. Knowing
"W 1958 roku w pewnej szkole zakopano kapsułę z rysunkami dzieci. Została ona odkopana 50 lat później, jednak okazało się, że jeden z tych rysunków to coś więcej niż tylko dziecięca fantazja. John Koestler wkrótce przekona się, że umieszczone na kartce papieru przypadkowe cyfry w rzeczywistości wyznaczają daty najstraszniejszych katastrof ostatniego pół wieku. Nie wszystkie proroctwa już się jednak wypełniły… zostały jeszcze trzy daty."
Do ostatnich 20 minut film nawet daje rade, Cage moze nie w jakiejs super formie, ale ponizej swojego nieco-powyzej-przecietnego poziomu nie schodzi. SFX daja rade, czasami uda sie nawet zbudowac jakies zalazki napiecia. Szkoda tylko ze koncowka jest tak bezdennie glupia, ze - przynajmniej u mnie - calkowicie psuje odbior filmu. 6/10

02. Gotti
"
Film opowiada o losach Johna Gottiego, członka nowojorskiej mafii, który w latach osiemdziesiątych stał na czele grupy przestępczej - Gambino. Bezwzględny i pewny swojego sukcesu mężczyzna wdrapywał się na szczyty mafijnej hierarchii, kpiąc z wymiaru sprawiedliwości i łamiąc zasady, którymi rządziło się ówcześnie przestępcze środowisko. Obraz stanowi zapis świetności i upadku szefa mafijnej rodziny Gambino."
Armand Assante jako boss mafijny = epic win. O ile dobrze sie orientuje to nawet do kin nie wchodzilo, ino bylo robione na zamowienie tv. A szkoda, bo obsada b. dobra, fabula dobra (no ale jak mogla by byc zla, skoro jest oparta na faktach, a fakty opowiadaja o jednym z najwiekszych mafiozow ever), gra aktorska dobra. Polecam. 8/10

03. Psycho
"
Marion Crane ma dosyć życia jakie prowadzi, dosyć tego, że nie może wyjść za swojego ukochanego Sama z powodu braku pieniędzy. Pewnego dnia, kiedy ma wpłacić do banku 40 tysięcy dolarów należące do jej szefa, Marion wyjeżdza z miasta z pieniędzmi aby rozpocząć nowe życie. Zmęczona długą podróżą zatrzymuje się w The Bates Motel prowadzonym przez młodego mężczyznę Normana, który zdaje się być zdominowany przez własną matkę."
No co tu duzo gadac, mistrz gatunku w najwyzszej formie. Dokladnie tak, jak powiedzial Hitchcock - najpierw zaczynamy od trzesienia ziemii, a potem napiecie nieprzerwanie rosnie. 9/10

04. Rain Man
"
Charlie Babbit - młody businessman - przeżywa poważne kłopoty finansowe w swojej firmie. Kiedy umiera jego ojciec okazuje się, że cały majątek zapisał na rzecz szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa cierpiący na autyzm brat Charliego - Raymond.
Charlie porywa brata mając nadzieję na uzyskanie połowy spadku. W trakcie podróży, pomiędzy braćmi nawiązuje się uczucie przyjaźni i miłości."
Dustin Hoffman - epic win. Tom Cruise - niezle. Film czasem smieszy, czasem wzrusza. Calkiem zacnie. 8/10

05. Das Leben der Anderen
"Film porusza wciąż gorący temat służb specjalnych. Opisuje przerażającą, paranoiczną i czasami śmieszną historię systemu kontroli obywateli we wschodnich Niemczech. Historia oparta na faktach. Wczesne lata 80-te. Znany dramaturg Georg Dreyman wraz ze swoją partnerką Christą, popularną aktorką tworzą parę intelektualistów- gwiazd w socjalistycznym państwie. Ich poglądy i styl życia nie zawsze zgadzają się z doktryną partii dlatego są pod ścisłą obserwacją Agenta Stasi, którego zaczyna wciągać i fascynować ich życie... "
Niechetnie sie do tego filmu zabieralem, bo jezyk niemiecki drazni moje uszy, ale w koncu sie przelamalem, i nie zaluje. Dobry film, calkiem niezle ukazuje mechanizmy rzadzace krajem goebbelsow przed upadkiem muru berlinskiego. Do waczniecia. 8/10

06. Seven Pounds
"Nominowany do Nagrody Akademii Will Smith wciela się w rolę Bena Thomasa, człowieka który znajduje się na rozstaju dróg życiowych i szuka odkupienia dla swojego obciążonego sumienia. Odkrywa, że ma moc, która jest w stanie zmienić losy siedmiu obcych mu osób, zasługujących na drugą szansę. Kiedy jednak zakochuje się w jednej z nich musi zdecydować, czy wyjawić swój sekret - nawet jeśli oznaczałoby to, że musi porzucić swój plan."
Will Smith i wszystko jasne. W dodatku zawsze zajebisty Woody Harrelson i niezla Rosario Dawson. 9/10

07. Paris - When It Sizzles
"Mieszkający w Paryzu pisarz Richard Benson. otrzymuje z Hollywood zamówienie na napisanie scenariusza. Niestety, przez sześć miesięcy siedzi w swoim apartamencie z widokiem na wieżę Eiffla, nie mogąc zapisać ani jednej kartki papieru.
Kiedy ostateczny termin oddania gotowego maszynopisu ma upłynąć za dwa dni Benson postanawia wynająć sekretarkę. Pewnego poranka zjawia się Gabrielle z małą walizeczką i klatką z kanarkiem. Prześliczna dziewczyna ma w sobie tyle wdzięku i niekłamanej naiwności, że właściwie od razu inspiruje scenarzystę do pracy."
Film w filmie, historia w historii. Tak to mozna krotko opisac. W dodatku calkiem zabawnie wypadaja niektore ujecia w tym "drugim" filmie, czasem nawet mozna sie usmiechnac. 8/10

08. The Taking of Pelham 123
"Czworo bandytów porywa pociąg metra. Ich przywódca (John Travolta) domaga się pokaźnego okupu. W przypadku niespełnienia żądań porywacze grożą zabiciem zakładników. Jednak nawet w przypadku otrzymania pieniędzy ucieczka z podziemia będzie trudna. Przestępcom stawia czoła szef ochrony metra (w tej roli Denzel Washington)."
Nie wiem czemu ten film zbiera tak slabe recenzje i oceny. Mi sie podobal. Inna sprawa ze ja ogolnie lubie filmy o porywaczach, okupach itd, ale to temat na osobna dyskusje. Generalnie jak dla mnie kawal solidnego filmu akcji. 8/10

09. Everybody's Fine
"Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest „uznanym artystą” w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która „wysoko zaszła w reklamie”, Roberta, „dyrygenta w Chicago” i Rosie – „główną tancerkę w rewii w Las Vegas”. Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...?"
Robert De Niro, Kate Beckinsale, Drew Barrymore, Sam Rockwell. To powinno wystarczyc. Po recenzje zapraszam na Cinematics. 8/10

10. Righteous Kill
"
Turk (Robert DeNiro) i Rooster (Al Pacino) to dwaj doświadczeni gliniarze z Nowego Jorku. Starzy wyjadacze, którzy niejedno już w swojej karierze widzieli i niewiele jest ich w stanie zdziwić, pracują nad zawikłaną sprawą seryjnego mordercy, którego ofiarami są wyjątkowi łajdacy: pedofile, handlarze narkotyków, alfonsi i gwałciciele. Wstępne wyniki śledztwa okazują się szokujące: zabija ktoś z najbliższego otoczenia Turka i Roostera, ktoś, kogo aż za dobrze znają."
Ciezko mi bylo wyobrazic sobie kiepski film z Pacino i De Niro grajacych RAZEM, a jednak. Stalo sie. Sam pomysl na historie nawet niezly, ale tak beznadziejnie napisanego scenariusza to ja dawno nie widzialem. Dialogi sa epicko sztuczne, czesc watkow dodana ewidentnie na sile po to, aby nieco wydluzyc film i jak najdluzej pokazywac na ekranie duet AP + RDN. Calkiem niezla koncowka niestety nie poprawia ogolnego odbioru. Obejrzec mozna, ale tylko po to, zeby popatrzec sobie na dwojke najlepszych aktorow ostatnich kilku(dziesieciu) lat grajacych razem w jednym filmie. 6/10

11. The Invasion
"
Psychiatra stanu Washington (Nicole Kidman) odkrywa, że źródło epidemii nie pochodzi z naszej planety. W tym samym czasie musi chronić swojego syna, który ma kluczowe znaczenie w powstrzymaniu nadchodzącej inwazji."
Brzmi oklepanie i na poczatku nawet tak to wyglada. Ale pozniej jest juz tylko lepiej. Nicole Kidman + Daniel Craig. W calym filmie znalazla sie chyba raptem tylko jedna scena, ktora jak dla mnie jest calkowicie zbedna i najchetniej bym ja wyjebal (gdzies wyczytalem ze po skonczeniu krecenia filmu i obejrzeniu wersji roboczej szefostwo wytworni bylo mocno niezadowolone i kazalo wyciac spoooro scen i nakrecic je na nowo. Smiechowo, krecenie bonusowych scen po roku od skonczenia pierwotnej wersji ;]). Jak komus podobalo sie I Am Legend (\o/) to Inwazja tez powinna. 8/10

12. The Blind Side
"Scenariusz filmu oparty jest na książce "The Blind Side: Evolution of the Game" Michaela Lewisa. Przedstawia prawdziwą historię Michaela Ohera (Quinton Aaron), czarnoskórej gwiazdy futbolu amerykańskiego. Bohater w młodości był bezdomny. Pewnego dnia bogata rodzina Leigh Anne Touhy (Sandra Bullock) otoczyła go opieką, co pozwoliło mu zrealizować marzenia o karierze sportowej. "
Sandra Bullock always hot, w dobrej formie aktorskiej. Czy na Oscara? Ciezko powiedziec, bo nie widzialem filmow z innymi nominowanymi. Na pewno udanie stworzyla postac kobiety silnej i charyzmatycznej, nie uznajacej odmowy. Czy mowilem juz ze Sandra always hot? Koles grajacy Michaela Ohera, wielkiego nigga o wooooolnym toku myslenia - przecietnie, zeby nie powiedziec ze slabo. Jak ja to mowie - aktorzy albo graja, wczuwajac sie w role i wypadaja autentycznie, albo "graja" w sposob taki, ze sztucznosc az od nich bije i po prostu widac, ze nie ma tej wiezi miedzy aktorem a odtwarzana postacia. Quinton Aaron "gral". Ale ogolnie film i tak zdominowala always hot Sandra Bullock. 8/10

13. Boondock Saints II
"Przez ostatnie osiem lat bracia Connor i Murphy MacManus mieszkali wraz ze swoim ojcem na jednej z irlandzkich farm.
Pewnego dnia dowiadują się od swojego wuja, że zostali wrobieni w morderstwo bostońskiego księdza.
Chłopcy muszą wrócić do Bostonu nie tylko by oczyścić swoje nazwisko, ale również by odnaleźć winnych spisku."
Dzizas jak ja czekalem na ten film. W pewnym momencie nawet mialem zlamac swoja zelazna zasade i obejrzec kinowke, ale na szczescie sie powstrzymalem. Czy bylo warto? Coz... jedno jest pewne - klimatu pierwszej czesci to na pewno nie oddalo, ale jak dla mnie nie jest tak tragicznie jak wiekszosc recenzentow pisze. Jasne ze po jedynce oczekiwania byly spore, jasne ze nie do konca udalo sie je spelnic. Ale mimo wszystko film ma swoje momenty, czasami nawet udanie probuje nawiazac klimatem do part one. O dziwo nawet niezbyt przeze mnie lubiana Julie Benz wypadla calkiem znosnie. W sumie moge mimo wszystko polecic. 7/10

14. Sherlock Holmes
"Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców?"
Kolejny film na ktory dosyc dlugo czekalem, jako ze jestem fanem Guya Ritchiego. No i sie w koncu doczekalem. I dobrze. Nie zawiodlem sie. I powiem szczerze ze nie rozumiem tylko dwoch Oscarowych nominacji dla Sherlocka, w dodatku w malo znaczacych kategoriach. Przeciez Jude Law zagral zajebiscie, imo na pewno na miare nominacji do roli drugoplanowej. Downey Jr. jak dla mnie na nominacje tez zasluzyl. No, ale to byl rok smutnych filmow o jeszcze smutniejszych zolnierzykach, wiec mowi sie trudno. 8/10

15. The Hurt Locker
"James (Jeremy Renner) obejmuje dowództwo nad oddziałem wykwalifikowanych specjalistów w czasie trwania poważnego konfliktu. Zaskakuje swoich podwładnych decyzjami, które sprawiają, że wydaje się, że śmierć jest mu obojętna. W czasie gdy żołnierze próbują okiełznać swojego nieprzewidywalnego dowódcę, irackie miasto, w okolicach którego stacjonują, pogrąża się w chaosie."
Film tak naprawde bez fabuly. Jak dla mnie to jest po prostu zlepek roznych akcji druzyny saperow zmontowanych w jeden dlugi film. Film bez zadnej pointy, bez wyraznego zarysu fabularnego, ogolnie bez koncepcji o co w nim tak naprawde ma chodzic. Naprawde nie rozumiem skad tyle Oscarow. 7/10



no, na razie tyle, jak mi cos sie jeszcze pozniej przypomni to byc moze dopisze.

hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2010, 15:35   #305
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

propsy za wysoka ocene Seven Pounds, podbudowujesz mnie bo wszedzie slysze, ze to tani film dla kobiet a wzruszylem sie bardzo przy nim. : (

co ja ostatnio obejrzalem? Unbreakable ze wzgledu na soundtrack, nawet niezly, ale soundtrack niszczy ten film. Air I Breathe - albo nie rozumiem tego filmu albo jest troche slaby. Wiecej nie pamietam.

a Sandra Bullock always hot indeed
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------

Ostatnio edytowany przez piramjida - 16-03-2010 o 15:44.
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2010, 18:21   #306
boBovita
Użytkownik Forum
 
boBovita's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: https://t.me/pump_upp

Posty: 72
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: CharlesMip
Świat: Harmonia
Poziom: 100
Skille: https:/
Poziom mag.: Ch
Wyślij wiadomość przez ICQ do boBovita boBovita ma numer GG 8252252 Adres Jabbera do boBovita
Domyślny

Czy ktoś z tutaj obecnych filmowych maniaków ma dostęp, lub wie gdzie szukać polskiego filmu z lat siedemdziesiątych "Kryptonim Anna"?
__________________
https://t.me/pump_upp
boBovita jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2010, 23:08   #307
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Polecam film Shutter Island z DiCaprio, zajebisty. Niedawno miał premierę.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2010, 23:27   #308
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Dobra lista hoom

A Shutter Island właśnie miałem zamiar obejrzeć. Niestety nie grają chyba tego u nas jeszcze, trzeba będzie zasysnąć

Oh i za Teh Blind Side się jeszcze nie zabrałem. Grzeje miejsce na dysku póki co

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 18-03-2010 o 23:28.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2010, 23:34   #309
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

w niedziele waczniete - Mirrors
na 9'' ekraniku, przy zapalonym swietle i co chwile pipkajacym alarmie ppoz, wiec warunki daleko odbiegajace od tych w jakich przywyklem ogladac filmy, ale generalnie Lustra daly rade. Nie jestem fanem horrorow (znaczy tych nowych), ale ten mi sie nawet podobal. Jakos super straszne moze to nie bylo, ale pare razy fajnie dalo sie zbudowac napiecie. Nie wiem czemu, ale do glownej roli bardziej od Kiefera Sutherlanda pasowalby mi tam Bruce Willis. W pamieci ciagle mam jego wystep w Szostym Zmysle, i to pewnie dlatego. Mirrors 7/10
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2010, 23:44   #310
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ja sobie ostatnio obejrzałem Shutter Island i The Blind Side, ten drugi bardzo mi się podobał. Zwłaszcza, że nie było zakończenia o które się obawiałem i którego nie lubię, czyli ktoś jest na ulicy, potem staje się gwiazdą, a na końcu znowu starcza - nie cierpię tego scenariusza. Ogólnie bardzo fajny film. Co to Shutter Island, to jakoś nie przepadam za DiCaprio, chociaż historia opowiedziana ciekawa. Ogólnie taki średniak, 8,36 na filmwebie to o wiele za dużo.

Lustra też już kiedyś oglądałem. Taki średniak, może nie jest to jakiś mega horror, ale ziewać się przy nim nie da : P

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 23-03-2010 o 00:05.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2010, 11:12   #311
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Też ostatnio oglądałem the blind side naprawde ciekawy filmik na niedzielny wieczorek a wczoraj byłem w kinie Na zawsze twój melodramat z panem od wampirów film był bardzo ciekawy nie zanudzał ciekawy wątek i zakończenie którego się chyba nikt w kinie nie spodziewał.
__________________
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=91



Człowiek napotkawszy przeszkodę, której nie może zniszczyć - zaczyna niszczyć samego siebie.

Lastfm
Rafayen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2010, 20:16   #312
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ciekawe co teraz bedzie w Chucku ;> bo 12 odc jest ciekawy
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2010, 14:41   #313
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piramjida Pokaż post
Nie zauwazylem jakos zeby byla wyjatkowa.
Jak wyżej. Zimmera jest dla mnie zbyt patetyczny.

@Ostatnio powoli odświeżam sobie filmy mych ulubionych reżyserów- Kubricka i Tarkowskiego.
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2010, 17:35   #314
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Zobaczcie serial Modern Family jeżeli jeszcze nie widzieliście. Po 5 odcinkach stwierdzam, że jest świetny :>
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2010, 13:04   #315
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Ja zaczalem ogladac supernatural. Ciekawe czy dobre bedzie( narazie 3 odcinki widzialem)
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2010, 16:56   #316
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Widziałem w kinie "Alicję w Krainie Czarów" i nie wiem, może jestem już za stary, może za staroświecki, ale jakoś nie zrozumiałem filmu, a znam 10-latków, którym się podobał, więc nie wiem jakie wnioski z tego wyciągnąć ;/
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2010, 17:15   #317
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Alka była taka normalna - do obejrzenia bez żadnych rewelacji. Za to po obejrzeniu Starcia Tytanów byłem po wrażeniem ,takie filmy lubię, nie to co ten Percy Jackson. W Tytanach sceny z przewoźnikiem w Hadesie i z Meduzą co najmniej 10x lepsze niż w tym śmiesznym Percym Jacksonie.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2010, 17:37   #318
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

ostatnio z filmów wartych uwagi obejrzałem Ładunek 200. Rosyjski film oparty na faktach. jeżeli ktoś lubi mocne.. bardzo mocne filmy to polecam. trzeba mieć mocną psychę do tego. ja miałem ciężką noc po seansie ;p
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2010, 21:47   #319
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Hurt Locker mi nie podeszlo, predzej bym Inglorious~ dal oskara.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2010, 23:12   #320
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Właśnie obejrzałem the machinist - ogolnie polecam, ale jakoś niezbyt rozumiem ostatnie parenaście minut. Trochę ciężko odróżnic rzeczywistośc of urojeń, ale film trzyma w klimacie, imo warty obejrzenia.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:41.


Powered by vBulletin 3