Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-03-2009, 14:51   #41
mariannos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009
Lokacja: Zgolek

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: berylia
Poziom: 30~
Skille: 60~/50~
Poziom mag.: 8~
Domyślny

@up
może i tak ale co zależy spróbować może akurat coś się stanie wkońcu Bazyliszek to wąż i skoro zagrać na flecie koloniego to możesz nad nim "zapanować"

Moim zdaniem to może być coś że końcu ktoś dostał się niby do skarbca ukradl wszystko i to bedzie taki boss ktory pojawia sie np: koło kazo (coś jak ORsch)
__________________
LINKIN PARK ROX !!!

Śmierć jest przecinkiem w zdaniu twego życia.
— Rafał Wojaczek

Walczyć za Polske to zaszczyt, umrzeć za Polske to błogosławieństwo
-Ja podczas spaceru z psem
mariannos jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-05-2015, 08:10   #42
Remomi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Sprawa skarbca imperatora byla wielokrotnie dyskutowana i moim zdaniem zostala wyjasniona w odpowiednim stopniu. Dosc powiedziec, ze mozliwosc wejscia tam i zdobycia kilku egzemplarzy jednych z najrzadszych itemow w grze bylaby idiotyczna.

Co dziury w kopalni dwarfow, glowy za to nie dam ( bo za cholere nie moge sobie przypomniec czy juz to sprawdzalem ) ale jestem prawie pewien ze to jest small hole, o czym mozna sie przekonac np rzucajac tam zloto.

"Spad" w Dwacarcie sluzy do karmienia wiezniow, ile razy tam bylem widzialem tam sporo fooda, co do ktorego pewien jestem ze respi sie automatycznie, bo wszelkie proby wrzucenia tam czegokolwiek spelzly na niczym. Wiadomo tez, ze nie znajduje sie on 1 poziom powyzej Dwacarty ( bo daloby sie tam wejsc po 4 odpowiednio ustawionych parcelach ) albo mozliwosc wejscia tam jest wogole zablokowana.

Poza tym z pewnych wiarygodnych zrodel, ktorych istnienie nawet nie przyszloby wam do glowy, wiem ze cala zabawa z bazyliszkiem powoduje brniecie w slepa uliczke, a przynajmniej bylo tak jeszcze pare miesiecy temu.


jesli chodzi wam o ten poziom zeby wejsc parcelami lub l;evitate i mowicie ze nie da sie tam wejsc i nie dalo to co powiecie ze ja tam stalem sobie z 2 kumplami?i weszlismy tam parcelami?:>tyle ze to bylo z 12 lat temu i nie myslelismy wtedy o rozwiazaniu tego a wtedy moze bylo to dostemne a teraz nie da sie tam wejsc bo jak probowalem teraz druga chara to juz nie moglem wejsc a te drzwi dalo sie tez otworzyc ja mialem do nich kluczyk bo pozniej zdobylismy ale numeru juz nie pamientam
aaaaaaaaaa i teraz juz sie wsysztko wyjasnilo

Ja juz wiem ;] A wy teraz myslcie
bo ja wlasnie doszedlem do tego
Dlaczego teraz nie mozna tam wejsc np:>

Ostatnio edytowany przez Remomi - 28-05-2015 o 09:21.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2015, 12:21   #43
grumars
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kolega odkopał ale ja się tylko spytam ,,,
JAk się robiło Postman quest ... to gdy rozmawialiśmy z tym jednym NPC to była taka konwersacja:

racz: Hi
Talphion: HIHOOOO Gracz! <waves his hands>
Gracz: New dress pattern
Talphion: DRESS FLATTEN? WHO WANTS ME TO FLATTEN A DRESS?
Gracz: New dress pattern
Talphion: A PRESS LANTERN? NEVER HEARD ABOUT IT!
Gracz: New dress pattern
Talphion: CHESS? I DONT PLAY CHESS!
Gracz: New dress pattern
Talphion: A PATTERN IN THIS MESS?? HEY DON'T INSULT MY MACHINEHALL!
Gracz: New dress pattern
Talphion: AH YES! I WORKED ON THE DRESS PATTERN FOR THOSE UNIFORMS. STAINLESS TROUSERES, STEAM DRIVEN BOOTS! ANOTHERMARVEL TO BEHOLD! I'LL SENT A COPY TO KEVIN IMEDIATELY!

Co jeśli trzeba z tego coś wyjąć??? Tam były chyba jakieś dźwignie... latarnie ... a z rozmowy w której on nie słyszy możemy wyłapać "pattern in this mess" czyli wzór w tym bałaganie // i "press lantern" "naciśnij latarnie?" ... może trzeba je jakoś wyłączyć????
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:52.


Powered by vBulletin 3