Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-12-2003, 20:15   #1
Iwan16
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2003

Posty: 3
Domyślny Danubia,Venore,Druid - Informacje

Więc zacznijmy... Witam wszystkich, nie długo gram w Tibie, ale zdążyłem już nabić 8 lvl i przejść do następnego miasta, czyli Venore ( tak mi doradził kolega, bo on też tam gra ). Gram druidem i nie jestem zbytnio obeznany w tym mieście. Czy moglibyście napisać dzie się będzie najlepiej expowało ? U kogo moge kupywać runy co sprzedawać i inne informacje. Wiem zaraz na mnie wjedziecie, że zakładam nowy temat, ale sorry nie znalazłem żadnego dotyczącego serwera Danubia, a miasta Venore.

Mam 8 lvl.Gram druidem.Chętnie poznam kogoś kto by mnie oprowadził i pokazał co,gdzie i jak .Tylko no pk plz :+)
Iwan16 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2003, 21:16   #2
miras
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 09 2003

Posty: 36
Domyślny

runy mozna kupowac w tym samym miejscu co czar tzn idz od depo w strone swiatyni przej prze swiatynie i kawaleczek dalej bedzie budynek latwo go nzalesc bo przy wejsciu stoja dwa ladne kamienie
Expowac mozna :
na poczatku jak wychodzi z venore wyjscie z poludnia to idz na poludnie i tam bedzie taki budynek ruinka ....{drzwi i troche scian z desek}tam sa swamp trolle...niestety truja ale ich trucizna niejest za silna i daja czesto ryby wiec mozan se regenerowac zycia...uwazaj tylko bo tam jest ghoul ...w jednym pomieszczeniu latow je rozpoznacbo do tego poemiszczenia sa drzwi i czesto tam duzo skrzyni itp rzeczy stoi.....tam zawsze nabijam okolo 11 lvl...niejest tam trudno nabic..
na troche wyzszym lvl tak kolo 10-11{mozna szybciej ale tzreba miec troszke lepszy sprzet nie ten z rook}
wyjdz tym samym wyjsciem lecz idz na wschud a nie na poludnie.... tam droga jest prosta i trudno sie zgubic;P.Dochodzisz tam do skrzyzowania takeigo i sa trzy drogi....jedna do gury na tkai mosteki tam sa orc i snake{orc ,orc spearman , snake i jeden shaman}mozna tam troche niabic lvl ale trza meic troche wyzszy wedugl mnie 14-15.....niewaarto bic shamana ...mzoe mocno zranic ...a loot guwniany
uwazaj tylko tam bo sa dosc duze ilosci speramnuw i orc.
na tym sklrzyzowaniu idac w gure dojdziesz do dziury gdzie sa roty.
idac w dul{poludnie}jest dziura tam sa roty i w jednym meisju kilka slimuw...uwazaj bo sa silne i niedaaj zadnego lootu ale ejst za nie 160 exp...moga silnie uszkodzi {okolo 30 hp moga ci ejdnym ciosem zabrac}
jelsi niewejdziesz do tej dziury i pujdziesz w dul znajdziesz tyrway kture mzoesz wyciac machete{mozesz ja kupic w sklepie niedaleko dp w venore}.Tam idac jest fort elfuw.Uwazaj tam .Elfy mzoesz zabic tak kolo 13 lvl ale sa tam scouty kture wala mocno ui bolesnie.W jednym meisjcu jets tam smok...a pod ziemia znajdziesz elfa arcanista{niejestem pewien ale ejst ich tam chyba kilka}
kture jak mzoesz sie doweidziec z tej stonki w dizale potwory uderzaja odpowiednikiem Sd{suddne death}
wracaja blizej miasta.Druid potrzebuje jedzenia zbey nabiajc magic level.wiec wychodzac wyjscie na poludni i ida na zachud dojdziesz do niedziwediz z nich mozna dostac jedzenie...jets tam tez kilka jeleni....Uwazaj bo pod jednym z drzew mozan odkopac tunel nieradze tam wchodzic ja tam wszedlem i byly 2 Bh{beholdery} i 2 ghoule.......jesli chcesz mzoesz takze pujsc na zwykle trolle ..aby tam dojsc wychodzisz wyjsciem na zachodzie i idziesz droga ...kawalek przed tkz. mostem dwarfuw{ta bazwa jest dlatego ze jest tam solidar i dwarf}
musisz pujsc na pulnoc i tam bedzie budynek ruina obok kturego jest drzewko pod kturym urzywajac shovel {lopaty}wykopujemy tunel i tam sa trolle.....Bugi sa za drzwiami i tam jest chyab tez szczur....musisz uwarazc bo schodzac tam po schodach w jednym miejscu i idac na pulnoc mzoemy spotkac mino archera i mino maga....kturzy ladnie potrafia uszkdozic wiec z malym lvl tam nie idz....
to raczje na tyle

Sory za bledy ortograficzne stylistyczne itp.
Jesli gdzies zrobilem blad poprawcie mnie
Trzymaj sie koles i bij lvl
uwazaj na pk
ehh ale sie rozpisalem
miras jest offline  
stary 06-12-2003, 22:59   #3
Iwan16
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2003

Posty: 3
Domyślny

Jeszcze jedno mało pytanko. Gdzie można kupywać antidotum ? Dziękuje miras za obszerną odpowiedź :+)
Iwan16 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:10.


Powered by vBulletin 3