Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 18:44   #201
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S-75 Pokaż post
Jestem tolerancyjny, a homoseksualizm uważam za chorobę, którą należy leczyć i to od chwili pierwszych objawów.
- od razu uprzedzam, że nie jestem za prześladowaniem, wyzywaniem, czy krzywdzeniem fizycznym tych ludzi. Bo to są ludzie tylko, że chorzy.

no i popieram w 50 % , bo to choroba ! a co do drugiej części , to prześladowań powinno sie uniknąć w ten sposób ze zrobiło by sie dla nich otoczona murem strefę do życia i tam by se pedarasty siedziały nie przeszkadzając nikomu. dostały by ziemie pod uprawę , i byli by od siebie niezależni żeby nie mieć kontaktu z normalnymi ludźmi.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 18:48   #202
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S-75 Pokaż post
Jestem tolerancyjny, a homoseksualizm uważam za chorobę, którą należy leczyć i to od chwili pierwszych objawów.
- od razu uprzedzam, że nie jestem za prześladowaniem, wyzywaniem, czy krzywdzeniem fizycznym tych ludzi, bo to są ludzie tylko, że chorzy.
Sądzę dokładnie tak samo.

Jedyną moją oznaką nietolerancji wobec homo są związki homoseksualne. Mężczyzna i kobieta są stworzeni fizycznie i psychicznie do zapewnieniu dziecku odpowiedniego rozwoju. Para homoseksualna nie jest w stanie czegoś takiego dokonać, ze względów technicznych.
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:49   #203
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Ciekawa jestem, kiedy ludzie pojmą, że istnieją trzy, a nie jedna orientacja seksualna.
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:59   #204
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alanus Lutinum Pokaż post
Jedyną moją oznaką nietolerancji wobec homo są związki homoseksualne. Mężczyzna i kobieta są stworzeni fizycznie i psychicznie do zapewnieniu dziecku odpowiedniego rozwoju. Para homoseksualna nie jest w stanie czegoś takiego dokonać, ze względów technicznych.
A czy to jest jakąś przeszkodą w życiu razem?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:01   #205
Yakky
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Martka Pokaż post
Ciekawa jestem, kiedy ludzie pojmą, że istnieją trzy, a nie jedna orientacja seksualna.
No ja pojmuję. Ale to nie znaczy, że musze to tolerować i akceptować.
Korumpcja w polityce czy piłce nożnej jest a ludzie jej też nie akceptują ani nie tolerują.
Tak samo jak CipSoft pojmuje, że wielu graczy botuje i oni tego nie tolerują i coś z tym robią.
---
A co do parad i moralności.
Co z tego, że kilku homoseksualistów dostanie po gębie, zostanie wyśmianych, czy obrzuconych cegłówkami/butelkami?
Kiedyś 6 milionów ludzi zostało zabitych za to, że nie miało bląd włosów i niebieskich oczu.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:03   #206
Yakky
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
A czy to jest jakąś przeszkodą w życiu razem?
A kto im broni być razem?
Ale ślubu nie będzie w kościele! Adopcji nie bedzie! Parad ''róFności'' nie będzie!
I dla mnie jest git.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:03   #207
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakky Pokaż post
Co z tego, że kilku homoseksualistów dostanie po gębie, zostanie wyśmianych, czy obrzuconych cegłówkami/butelkami?
Kiedyś 6 milionów ludzi zostało zabitych za to, że nie miało bląd włosów i niebieskich oczu.
Hmm... masz rację. To wszystko zmienia. Przekonałeś mnie do swoich poglądów.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:04   #208
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Jaki by nie był werdykt psychologów, homoseksualizm jest dysfunkcją organizmu, którego podstawowym celem powinna być prokreacja.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:06   #209
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakky Pokaż post
No ja pojmuję. Ale to nie znaczy, że musze to tolerować i akceptować.
Korumpcja w polityce czy piłce nożnej jest a ludzie jej też nie akceptują ani nie tolerują.
Tak samo jak CipSoft pojmuje, że wielu graczy botuje i oni tego nie tolerują i coś z tym robią.
---
A co do parad i moralności.
Co z tego, że kilku homoseksualistów dostanie po gębie, zostanie wyśmianych, czy obrzuconych cegłówkami/butelkami?
Kiedyś 6 milionów ludzi zostało zabitych za to, że nie miało bląd włosów i niebieskich oczu.
Jak możesz porównywać patologie z różnymi orientacjami seksualnymi? I nie rozumiem, czemu ma służyć to odwołanie do II wojny światowej.

Cytuj:
Jaki by nie był werdykt psychologów, homoseksualizm jest dysfunkcją organizmu, którego podstawowym celem powinna być prokreacja.
Przedstaw mi, proszę, oryginalną opinię potwierdzającą Twoją wypowiedź. Ja w zamian, przedstawię Ci taką, która ją obali.
__________________
Martka's last.fm

Ostatnio edytowany przez Martka - 31-01-2009 o 19:09.
Martka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:09   #210
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

tu nastąpił błąd i złe porównanie!!
niedługo ciąg dalszy...

Ostatnio edytowany przez S-75 - 31-01-2009 o 19:13.
S-75 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:10   #211
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S-75 Pokaż post
Głównym celem zwierząt jak i ludzi jest mnożenie się, aż do potęgi EntEJ!(czyli do czasu, aż w ziemie coś przypierdzieli). Tak stworzeni zostali ludzie i zwierzęta. "Inne" zachowania (a takimi jest homoseksualizm)uznawane są za chorobę, tak jak zespół dawna. Oczywiście teraz można zadać pytanie czy tak jak zespół dawna, (choroba nie uleczalna) homoseksualizm jest nieuleczalny?


Aby uniknąć niepotrzebnych postów od razu piszę, że niektóre zwierzęta ujawniają pewne "homoseksualne" zachowania. Jednak wynika to tylko z okazywania wyższości w stadzie. Nic po za tym
A, czyli twierdzisz, że wiesz lepiej niż fachowcy z WHO?
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:11   #212
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Jaki by nie był werdykt psychologów, homoseksualizm jest dysfunkcją organizmu, którego podstawowym celem powinna być prokreacja.
Czy dysfunkcją organizmu? Te osoby są tak samo zdolne do prokreacji, tu nie ma raczej mowy o dysfunkcji. W ogóle w dzisiejszym świecie homoseksualizm nie stanowi żadnego problemu ani dla tych ludzi, ani dla ludzkości. Jedynym problemem jest wrogość części ludzi wobec homoseksualistów.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:13   #213
Syfors
Użytkownik forum
 
Syfors's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 105
Stan: Początkujący
Imię: Syfors
Profesja: Druid
Świat: Danubia
Poziom: 24
Poziom mag.: 26
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohas Pokaż post
Czy mi przeszkadzają? No niech sobie już są i robią co chcą razem, ale akcje typu 'wychowywanie dziecka przez dwóch ojców' są dla mnie żałosne i jestem stanowczo przeciwny takiemu czemuś.
Jestem podobnego zdania.
Mogą być ale bez możliwości adopcji dzieci.
Syfors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:14   #214
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S-75 Pokaż post
Głównym celem zwierząt jak i ludzi jest mnożenie się, aż do potęgi EntEJ!(czyli do czasu, aż w ziemie coś przypierdzieli). Tak stworzeni zostali ludzie i zwierzęta. "Inne" zachowania (a takim jest homoseksualizm)uznawane są za chorobę, tak jak zespół dawna. Oczywiście teraz można zadać pytanie czy tak jak zespół dawna, (choroba nie uleczalna) homoseksualizm jest nieuleczalny?
Czyli uważasz, że osoby, które z jakichś przyczyn nie chcą mieć w ogóle dzieci, albo - żyją samotnie z wyboru, są chore?

Przecież, jak sam napisałeś, naszym celem jest prokreacja, a "inne" zachowania uznawane są za chorobę.

Ah... I przez kogo są uznawane? Lekarzy? Kościół? Ciebie?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:16   #215
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

Nie, nie zespól dawna nie jest chorobą...przepraszam za pomyłkę i złe porównanie...
(Nie chce tu nikogo skrzywdzić dlatego nie będę tłumaczył dlaczego napisałem tak a nie innaczej)

Ostatnio edytowany przez S-75 - 31-01-2009 o 19:18.
S-75 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:20   #216
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Głównym celem zwierząt jak i ludzi jest mnożenie się, aż do potęgi EntEJ!(czyli do czasu, aż w ziemie coś przypierdzieli). Tak stworzeni zostali ludzie i zwierzęta. "Inne" zachowania (a takim jest homoseksualizm)uznawane są za chorobę, tak jak zespół dawna. Oczywiście teraz można zadać pytanie czy tak jak zespół dawna, (choroba nie uleczalna) homoseksualizm jest nieuleczalny?
Księża katoliccy są chorzy, kto ze mną idzie im o tym oznajmić?
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:20   #217
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Yakky, powiedz mi tak szczerze. Ten pakiet głupoty, który posiadasz to dostałeś gratis po urodzeniu czy otrzymałeś go na Komunie?

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 31-01-2009 o 19:21.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:22   #218
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Martka Pokaż post
A, czyli twierdzisz, że wiesz lepiej niż fachowcy z WHO?
Ci sami "fachowcy" kilkadziesiąt lat temu twierdzili, że homoseksualizm jednak chorobą jest.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Czy dysfunkcją organizmu? Te osoby są tak samo zdolne do prokreacji, tu nie ma raczej mowy o dysfunkcji.
Chodziło mi oczywiście o brak pociągu do płci przeciwnej, co dysfunkcją (tak jak bezpłodność) jak najbardziej jest.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
W ogóle w dzisiejszym świecie homoseksualizm nie stanowi żadnego problemu ani dla tych ludzi, ani dla ludzkości. Jedynym problemem jest wrogość części ludzi wobec homoseksualistów.
Jak pisałem wcześniej, ta (nie)tolerancja dla odmieńców jest stała, wraz z upływem lat zmieniała się raz na korzyść homoseksualistów, raz na korzyść pedofilów. Ale czy to jest problem?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Ah... I przez kogo są uznawane [za chorobę -W]? Lekarzy? Kościół? Ciebie?
Przez mechanizmy ewolucji.

@DOWN
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay Pokaż post
Gdyby tak bylo, to zachowania homoseksualne wyginelyby przez te kilka mln lat istnienia gatunku ludzkiego.
Pisałem już o tym. Nie wyginęły, gdyż w jakimś stopniu są korzystne. Tak jak matczyna opieka jest lepsza niż pozostawienie dziecka samopas, tak samo homoseksualizm "w małej dawce" pozwala łątwiej uwieść partnerkę - przy np. pedofilii również można się doszukać korzystnych zachowań (oczywiście z punktu widzenia ewolucji).

Ostatnio edytowany przez Wielkimanitu - 31-01-2009 o 19:30. Powód: down
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:26   #219
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Przez mechanizmy ewolucji.
Gdyby tak bylo, to zachowania homoseksualne wyginelyby przez te kilka mln lat istnienia gatunku ludzkiego.
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 19:27   #220
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Chodziło mi oczywiście o brak pociągu do płci przeciwnej, co dysfunkcją (tak jak bezpłodność) jak najbardziej jest.
Nie rozumiem, dlaczego? Gejów nie pociągają kobiety, więc nie będą ich zapładniali, ale gdyby chcieli, to by mogli. Ktoś wspomniał o księżach - też nie zapładniają kobiet (zazwyczaj), ale jakby chcieli, to by mogli. Jak mi coś odbije, to też stwierdzę, że nie będę się zbliżał do kobiet, ale mimo to będę zupełnie zdrowy.

Cytuj:
Jak pisałem wcześniej, ta (nie)tolerancja dla odmieńców jest stała, wraz z upływem lat zmieniała się raz na korzyść homoseksualistów, raz na korzyść pedofilów. Ale czy to jest problem?
Jest to problem w przypadku homoseksualistów, bo cierpią, choć niczym nie zawinili.

Cytuj:
Przez mechanizmy ewolucji.
Ewolucja jest zjawiskiem, które wynika z pewnych cech organizmów żywych, a nie jakąś wyrocznią. Ona nie decyduje o tym, co jest chorobą, jest raczej koniecznością.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:18.


Powered by vBulletin 3