Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-02-2009, 01:03   #261
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Ok, co do tych wszystkich pogromcow ulicznych awanturnikow - powiem wam jedno - jestescie zalosni. Obracam sie wsrod dwoch rodzajow ludzi, zadaje sie i z drechami ktorzy lubia kogos stepic bo sie buja, czy z inteligentnymi nerdami ktorzy po 15h potrafia przed kompem siedziec a potem mowia, ze siedza tylko 4h. Wnioskujac po "stylu pisma" obydwu stron to z 95%'ocentowa pewnoscia stwierdzam, ze Albertos (czy jak mu tam) faktycznie by wam wpierdolil. Poprostu piszecie identycznie, Albe~ pisze jak drechy a wy jak nerdzi/nerdowie/nerdy (whateva)...smutne ale prawdziwe. Wiem, ze bedziecie sie wypierac, ale nie czarujmy sie, gdybym mial takie zycie jak wy - nerdy to tez bym sie nie przyznawal gdybym nie musial i nikt by mi tego nie udowodnil. Tlumaczycie sie, ze drechy to plebs i glupie goryle, dostales po lbie bo sie woziles? Twoja wina. Prawie zaden dres was nawet nie tknie, jezeli sie nie bedziecie sie patrzec/bujac/spluwac czy co innego co moze zostac poczytane za obrazliwy gest uznane. I nie wyjezdzajcie mi z tym tematem, ze zdjeciami RL, bo pewnie wstawiacie fotke z google graphics.

Aha jeszcze jedno, nie mylcie Boga z KK, ok? Bo sa dowody, ze Bog jest i i sa rowniez takie, ze go nie ma. Wiec skonczcie pierdolic plax.

Co do gejostwa - jak 70% forum nie przeszkadza puki nie demonstruja sie na sile. (Lizanie sie na przystanku hetero tez nie uznaje za normalne, a wrecz szczeniackie)

Tak wiem, jestem skonczonym drechem bez perspektyw, albo sam jestem nerdem i gram drecha by byc fajnym. I zajebiscie wam zazdroszcze waszych mozgow i waszych fajnych ripost w "madrym stylu", ale wlasnie tym ujawniacie swoje nerdostwo.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2009, 01:10   #262
semilunaris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To, że ktoś pisze na poziomie =/= że jest 'nerdem'.

Ma ktoś dres na sprzedaż?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 01:10   #263
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Wiem, ze bedziecie sie wypierac, ale nie czarujmy sie, gdybym mial takie zycie jak wy - nerdy to tez bym sie nie przyznawal gdybym nie musial i nikt by mi tego nie udowodnil. Tlumaczycie sie, ze drechy to plebs i glupie goryle, dostales po lbie bo sie woziles? Twoja wina. Prawie zaden dres was nawet nie tknie, jezeli sie nie bedziecie sie patrzec/bujac/spluwac czy co innego co moze zostac poczytane za obrazliwy gest uznane.
Masz rację, będę się wypierać, ale krótko: nie masz racji. A co do dostawania po łbie - jeszcze nie dostałem, ale zdarzyło się już sp*erdalać przed kilkoma pijanymi osobnikami po 20 - oczywiście w dresach. Za to, że przeszedłem obok.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Aha jeszcze jedno, nie mylcie Boga z KK, ok? Bo sa dowody, ze Bog jest i i sa rowniez takie, ze go nie ma. Wiec skonczcie pierdolic plax.
Ani na to, ani na to _nie ma_ dowodów - a nie są.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Tak wiem, jestem skonczonym drechem bez perspektyw, albo sam jestem nerdem i gram drecha by byc fajnym. I zajebiscie wam zazdroszcze waszych mozgow i waszych fajnych ripost w "madrym stylu", ale wlasnie tym ujawniacie swoje nerdostwo.
Inteligencja to nie 'nerdostwo', jeśli uważasz inaczej - szczerze współczuję braku tejże.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 01:20   #264
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Inteligencja to nie 'nerdostwo', jeśli uważasz inaczej - szczerze współczuję braku tejże.
"Madre" wyslowianie sie na forum to jedno. Ale jezeli zaczynasz mieszac cos typu: "ok mowisz ze mi wpierdolisz, to dawaj" z "Ale sie boje, nastoletnie dziecko mi grozi, coz za niefart mam przesrane...ZA CO?" - to takie ironie mnie dobijaja na tym forum. I napisalem chyba, ze jestem na 95% pewien - wiec dopusc mozliwosc, ze np w Twoim przypadku to sie moze nie sprawdzic. Aaa no i wlasnie, pisanie "tY" tez jest bardzo dresiarsko-nerdowe - nie ma to jak forumowa ironia z pomyslem podpatrzonym u kiboli ktorzy pisza tak na murach o wrogich klubach.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 01:25   #265
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
"Madre" wyslowianie sie na forum to jedno. Ale jezeli zaczynasz mieszac cos typu: "ok mowisz ze mi wpierdolisz, to dawaj" z "Ale sie boje, nastoletnie dziecko mi grozi, coz za niefart mam przesrane...ZA CO?"
Najlepsze jest to, że osoby tak piszące bałyby sie powiedziec tego wprost, nawet 15 letniemu dziecku ;<
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 01:27   #266
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
"Madre" wyslowianie sie na forum to jedno. Ale jezeli zaczynasz mieszac cos typu: "ok mowisz ze mi wpierdolisz, to dawaj" z "Ale sie boje, nastoletnie dziecko mi grozi, coz za niefart mam przesrane...ZA CO?" - to takie ironie mnie dobijaja na tym forum. I napisalem chyba, ze jestem na 95% pewien - wiec dopusc mozliwosc, ze np w Twoim przypadku to sie moze nie sprawdzic. Aaa no i wlasnie, pisanie "tY" tez jest bardzo dresiarsko-nerdowe - nie ma to jak forumowa ironia z pomyslem podpatrzonym u kiboli ktorzy pisza tak na murach o wrogich klubach.
Dresiarsko-nerdowe, miks dwóch jak zrozumiałem przeciwieństw : >

Ja tu nie piszę, że 'haha dzieciak mi wp*erdoli no dawaj leszczu'. Dla mnie groźby z powodu cudzych poglądów są po prostu żałosne, czy w rzeczywistym świecie czy - tym bardziej - na necie. To nie jest tak, że komuś dziewczynę dmuchnąłem, ja po prostu nie mam nic do gejów ; )

@down: Slaya generalnie uważam za jednego z najinteligentniejszych ludzi tego forum, trochę mnie dziwiło, że w kłótnię z dzieciakiem wplatał np. posuwanie jego matki.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 01-02-2009 o 02:15.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 01:37   #267
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Ja tu nie piszę, że 'haha dzieciak mi wp*erdoli no dawaj leszczu'.
Ty nie, Slay (ktoremu gratuluje inteligentnego pojazdu polmozga-drecha pol forum (nie pamietam, czy ty tez tego nie robiles(gratulowales mu) - co byloby rownoznaczne z czyms takim))
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 08:34   #268
Xantro
Użytkownik Forum
 
Xantro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Olsztyn
Wpisy bloga: 1

Posty: 588
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Xantro ma numer GG 2640199
Domyślny

Do homoseksualistów nic nie mam. Dzieciom wychowywanym w takich rodzinach już raczej tak. A wasza kłótnia w tym temacie jest momentami bardziej żałosna i offtopowa niż ta w tematach o ufo, 2012 i religi.
Xantro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 08:42   #269
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Aaa no i wlasnie, pisanie "tY" tez jest bardzo dresiarsko-nerdowe - nie ma to jak forumowa ironia z pomyslem podpatrzonym u kiboli ktorzy pisza tak na murach o wrogich klubach.
Pisanie 'tY' nie pochodzi od zadnych kiboli, tylko ze sceny komputerowej - ale co Ty mozesz o tym wiedziec, skoro wtedy Cie jeszcze na swiecie nie bylo...
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 10:24   #270
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mnie wlasnie pisanie 'tY' 'cIEBIE' najbardziej denerwuje jak czytam posty i to uwazam ze najbardziej nerdowskie xD

@Ametystowiec
Po czesci masz racje, z punktu widzenia dresa kazdy metal to nerd i ciota, z punktu widzenia metala, jest zajebistym i madrym czlowiekiem. Dlatego ciezko to jednoznacznie powiedziec.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 11:25   #271
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Ok, co do tych wszystkich pogromcow ulicznych awanturnikow - powiem wam jedno - jestescie zalosni. Obracam sie wsrod dwoch rodzajow ludzi, zadaje sie i z drechami ktorzy lubia kogos stepic bo sie buja, czy z inteligentnymi nerdami ktorzy po 15h potrafia przed kompem siedziec a potem mowia, ze siedza tylko 4h. Wnioskujac po "stylu pisma" obydwu stron to z 95%'ocentowa pewnoscia stwierdzam, ze Albertos (czy jak mu tam) faktycznie by wam wpierdolil. Poprostu piszecie identycznie, Albe~ pisze jak drechy a wy jak nerdzi/nerdowie/nerdy (whateva)...smutne ale prawdziwe. Wiem, ze bedziecie sie wypierac, ale nie czarujmy sie, gdybym mial takie zycie jak wy - nerdy to tez bym sie nie przyznawal gdybym nie musial i nikt by mi tego nie udowodnil. Tlumaczycie sie, ze drechy to plebs i glupie goryle, dostales po lbie bo sie woziles? Twoja wina. Prawie zaden dres was nawet nie tknie, jezeli sie nie bedziecie sie patrzec/bujac/spluwac czy co innego co moze zostac poczytane za obrazliwy gest uznane. I nie wyjezdzajcie mi z tym tematem, ze zdjeciami RL, bo pewnie wstawiacie fotke z google graphics.
No tak, jak się nie zna polskiego to jest się drechem, natomiast inteligentni ludzie są nerdami. W każdym razie, co z tego że Albe~ mógłby nas wszystkich zabić i w ogóle, skoro tutaj to się nie liczy. Forum ma to do siebie, że nie wygrywa ten kto ma więcej metanabolu w mózgu i fajniejszych dresiarskich 15-letnich sługusów na podwórku, lecz ten który wysuwa lepsze argumenty. Live with it. Do nauczycielki, jak wstawi Ci jedynkę, też powiesz "Dobra, ale jakbym ci wyje**ł to byś się obsrała" xd
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 11:30   #272
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a czemu wy macie taki stosunek do tego co ktoś mówi? nie widzę powodu po co kłamać jaki to ja JP 100% i hooligan ja mowie prawdę i jak coś opowiadam to mowie poważnie.

może sławę na mieście zawdzięczam rodzinie która swego czasu zajmowała sie hooliganka , i może tym ze to małe miasto (20 tysięcy mieszkańców) tutaj za dużo sie nie ukryje.
Przez twoje poprzednie posty ciężko brać teraz coś na serio.

Co do drugie części - chodziliście całą rodziną na burdy?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
"Madre" wyslowianie sie na forum to jedno. Ale jezeli zaczynasz mieszac cos typu: "ok mowisz ze mi wpierdolisz, to dawaj" z "Ale sie boje, nastoletnie dziecko mi grozi, coz za niefart mam przesrane...ZA CO?" - to takie ironie mnie dobijaja na tym forum. I napisalem chyba, ze jestem na 95% pewien - wiec dopusc mozliwosc, ze np w Twoim przypadku to sie moze nie sprawdzic. Aaa no i wlasnie, pisanie "tY" tez jest bardzo dresiarsko-nerdowe - nie ma to jak forumowa ironia z pomyslem podpatrzonym u kiboli ktorzy pisza tak na murach o wrogich klubach.
Spodziewać się mądrych dyskusji na forum to porażka. Odpuść, poluzuj.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 11:37   #273
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
"Madre" wyslowianie sie na forum to jedno. Ale jezeli zaczynasz mieszac cos typu: "ok mowisz ze mi wpierdolisz, to dawaj" z "Ale sie boje, nastoletnie dziecko mi grozi, coz za niefart mam przesrane...ZA CO?" - to takie ironie mnie dobijaja na tym forum. I napisalem chyba, ze jestem na 95% pewien - wiec dopusc mozliwosc, ze np w Twoim przypadku to sie moze nie sprawdzic. Aaa no i wlasnie, pisanie "tY" tez jest bardzo dresiarsko-nerdowe - nie ma to jak forumowa ironia z pomyslem podpatrzonym u kiboli ktorzy pisza tak na murach o wrogich klubach.
Gdybyś przeczytał cały wątek, wiedziałbyś skąd się wzięło "tY" =) Ktoś tam kazał nazywać się "Panem Yakkiem" i stąd to się wzięło :<
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 11:42   #274
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Pokaż post
Przez twoje poprzednie posty ciężko brać teraz coś na serio.

Co do drugie części - chodziliście całą rodziną na burdy?


Spodziewać się mądrych dyskusji na forum to porażka. Odpuść, poluzuj.
nie ;D ale po prostu członkowie mojej rodziny są znani w hooligance. dla mnie nie musisz wierzyć , ja to wiem dla siebie i wiedza ludzie z mego miasta a forum nie jest od tego , forum jest żeby pogadać , przedstawić swoje argumenty i posłuchać innych. i mi to odpowiada ale nie lubię takiego obrażania ze ktoś mówi ze ja jestem dzieciakiem który krzyczy hwdp a policji nigdy na oczy nie widział.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 13:00   #275
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Gdybyś przeczytał cały wątek, wiedziałbyś skąd się wzięło "tY" =) Ktoś tam kazał nazywać się "Panem Yakkiem" i stąd to się wzięło :<
Czytalem caly watek i to wlasnie dlatego jestem taki zazenowany. Wiesz jaki jest wasz problem? Nie liczycie sie z ludzmi, bo to jest internet. Ktos tam mowil ze koledzy sie na forum nie licza. To po co zaczynacie sie klucic czyje osiedle jest lepsze w biciu sie/ktore ma wiecej huliganow na skladzie, albo na ktorym mieszkaja dzieci (oczywiscie w waszej same szafy - a jak)? Ja bym was okreslil tak: "Nerdy ktore probuja grac dresiarzy by byc fajnym, jednak ich nerdowska natura nie pozwala im na to, przez co lacza dwa style pisania" przypomniajcie sobie rozmowe telefoniczna z tym Sobczakiem, czy jak my tam tutaj to wy jestescie akurat tym wystraszonym typem. Z reszta na tym forum "dresiarz" to bardzo szerokie pojecie. Np. tutaj ktos powiedzial, ze jak sie nie zna polskiego to jest sie drechem...n/c bo polskiego (a w zasadzie ortografii) moze rowniesz nie znac rozowy_stefan_lat15, co to chodzi na dyski i jest super, bo rodzice sa bogaci.

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 01-02-2009 o 13:01.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 13:01   #276
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

1. Moje zdanie jest takie: Jak chcą, niech sobie żyją razem, jeżeli chcą wziąć ślub – niech biorą, ale niech trzymają łapy precz od dzieci i życia innych ludzi ;P

2. Dziwią mnie ludzie którzy wypisują że „nienawidzą” homoseksualistów… Jak można kogoś nienawidzić nie znając go? Co najwyżej możecie ich nie akceptować, dzieci ;P

3. Mam dziwne wrażenie że mężczyźni (/chłopcy) nie akceptują homoseksualistów, bo obrzydza ich seks z drugim mężczyzną… Akceptują (przynajmniej większość moich znajomych) za to lesbijki. Dlaczego? Bo jest na co popatrzeć, a i zwalić jest sobie przy czym.

Takie jest moje zdanie ;P
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 13:05   #277
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Powiem jedno.

__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 13:25   #278
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ametystowiec czy jak tam : nie dziel ludzi tylko na drechów i nerdów, bo może się zdarzyc ktoś kto absolutnie nie identyfikuje się z subkulturą dresów (np ja bo kiedy widzę młodych ryśków peje na każdym kroku i jak to oni są twardzi jak ich jest +5 )a może równie dobrze potrafic się bic... więc rozwin trochę umysł i przestan patrzec na świat pod perspektywa "dres albo nerd wybieraj"
Pozdro
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
albo tak jak my to ostatnio robimy , na lekcji taka cisza itp. ja się nadstawiam kolega mnie po mordzie a ja krzyczę "PANI ! BIJO!!!" ;D
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 13:39   #279
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
Ametystowiec czy jak tam : nie dziel ludzi tylko na drechów i nerdów, bo może się zdarzyc ktoś kto absolutnie nie identyfikuje się z subkulturą dresów (np ja bo kiedy widzę młodych ryśków peje na każdym kroku i jak to oni są twardzi jak ich jest +5 )a może równie dobrze potrafic się bic... więc rozwin trochę umysł i przestan patrzec na świat pod perspektywa "dres albo nerd wybieraj"
Pozdro
Nie rozumiesz, nie zaczynalbym klutni, gdyby nie to, ze sami zaczynacie mowic ze ten ten i tamten to dres, ale i tak to bym im wpierdolil. Doslownie tak piszecie. I ta bzdura, ze moze jednak taki Slay by wpieprzyl niejednemu drechowi. Aha, no i tutaj nie da sie inaczej patrzec niz nerd/dres, bo wy mowicie na kogos takiego jak Albertus, ze jest dresem i koniec, my za to mowimy, ze jestescie nerdami - koniec. Dlatego jest taki podzial. Nie wiem jak to napisac...na tym forum dres to nie ktos, kto stoi pod klatka/siedzi na lawce, tylko ktos kto "pisze ofensywnie". Za to tez nerd tutaj to nie typ, ktory jest blady jak sciana i nosi dekielki, tylko ktos kto na kazdym kroku probuje pokazac (czesto w jednym zdaniu) jaki to on madry i silny.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2009, 14:04   #280
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Socjolog się znalazł ;).
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:38.


Powered by vBulletin 3