Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-02-2009, 22:36   #301
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
sphinx, jak to miło z twojej strony, że wszystkich łysych wrzuciłeś do jednego worka. Tak jest najwygodniej, czyż nie? Oi, sharp, rash, ns, nr, trads, bootboy - jeden pies, ważne że łysy, tak? I to ma być temat o tolerancji? Litości. Wiadomo. W Polsce 3/4 skinów to nski krzyczące "Wielka Polska! Sieg Heil" albo nrki, którzy (na szczęście) nie tolerują nazizmu (ale tylko ze względu na wiarę - Żydów, Czarnych, ogólnie obcych najchętniej by zagazowali). Pewnie dla was dalej każdy łysy to będzie dres/naziol albo dres będący naziolem.
To mi wytłumacz na PM, będę mądrzejszy o te kilka kilobajtów.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2009, 22:58   #302
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Oi, sharp, rash, ns, nr, trads, bootboy - jeden pies, ważne że łysy, tak?
z punktu widzenia tematu - wazne ze troglodyta, fryzura nas nie interesuje.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 08:59   #303
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Ciekawostka chyba na temat - Islandia ma nowego premiera i to pierwszego w historii (na świecie) o orientacji homoseksualnej. W dodatku kobieta. Co za zdegenerowany moralnie kraj.

(dla tych, którzy nie śledzą tematu i nie znają mojego stanowiska - to oczywiście jest ironia)

Ostatnio edytowany przez Litawor - 03-02-2009 o 09:16.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 09:38   #304
MoonDurus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 02 2009
Lokacja: Yalahar
Wiek: 31

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Barra Bravas
Świat: Luminera
Poziom: 104
Skille: 27
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Ciekawostka chyba na temat - Islandia ma nowego premiera i to pierwszego w historii (na świecie) o orientacji homoseksualnej. W dodatku kobieta. Co za zdegenerowany moralnie kraj.

(dla tych, którzy nie śledzą tematu i nie znają mojego stanowiska - to oczywiście jest ironia)
naprawdę ta premierka jest lesbijka? czy tak se powiedziałeś


@edit

Koniec świata

Ostatnio edytowany przez MoonDurus - 03-02-2009 o 09:44.
MoonDurus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 09:41   #305
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wikipedia
Jóhanna Sigurðardóttir (wym. /jouːhanːa 'sɪːɣʏrðartouhtɪr/; ur. 4 października 1942 w Reykjaviku) – islandzka polityk, minister polityki społecznej w latach 1987–1994 oraz 2007-2009. Członkini Sojuszu (Samfylkingin). Od 1 lutego 2009 premier Islandii. Pierwsza na świecie osoba o otwarcie homoseksualnej orientacji zajmująca stanowisko szefa rządu niezależnego państwa[1].
Tak, jest homo.

@up
Sam jesteś koniec świata.
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 03-02-2009 o 09:53.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 11:56   #306
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
/jouːhanːa 'sɪːɣʏrðartouhtɪr/
Pisownia fonetyczna bardzo ułatwia sprawę ; o

Co do jej homoseksualizmu - obojętne mi, jaka jest orientacja premiera Islandii, naprawdę : ) Aczkolwiek myślę, że jeżeli by przeniosła parady równości na uroczystości państwowe/międzynarodowe to trochę by ośmieszyła swój kraj.

@down: daj spokój, to fanboi Dmowskiego. Jedna paczka z Giertychami i Młodzieżą Wieśpolską.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 03-02-2009 o 12:48.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 12:22   #307
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Tam nie potrzeba parad równości, bo problemu z nietolerancją dla homoseksualistów w Islandii nie ma.

@MoonDurus
O zbliżającym się końcu świata to raczej świadczą dzieciaki z takimi avatarami jak twój.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 13:09   #308
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

tam zyje 300 tys osob -.-

W takiej malej grupie, ludzie sa bardziej zzyci, cos jak plemie. I wydaje mi sie, ze sie akceptuja. Zreszta Islandia to specyficzny kraj. Mi sie bardzo podoba.

Ostatnio edytowany przez Exodus - 03-02-2009 o 15:40.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 13:17   #309
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
tam zyje 300 tys osob -.-
Nie rozumiem - to źle?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 15:41   #310
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Aczkolwiek myślę, że jeżeli by przeniosła parady równości na uroczystości państwowe/międzynarodowe to trochę by ośmieszyła swój kraj.
Aczkolwiek chyba nie rozumiesz idei parady równości ;d
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 17:27   #311
MoonDurus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 02 2009
Lokacja: Yalahar
Wiek: 31

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Barra Bravas
Świat: Luminera
Poziom: 104
Skille: 27
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Aczkolwiek chyba nie rozumiesz idei parady równości ;d
no ja np. nie rozumiem po co oni te parady robią. Tylko robią z siebie pośmiewisko i to mocne (nie wiem jak u was ale u mnie w miasteczku to ludzie plączą ze śmiechu albo mówią ze to już koniec świata jak sie o takim czymś mówi - PS. Ludzie z naprawdę rożnych grup społecznych-) Wiec po co oni to robią? Powinni sie z tym ukrywać żeby nikt o tym nie wiedział.


EDIT DOWN.

tak jak wcześniej wspomniałem u nas to by nie miało szans przejścia. Ludzie patrzyli by kto tam jest a później Matki zabraniały by dzieciom do tych ludzi podchodzić. Młodzież pewnie by ich wyzywała i gnębiła na ulicy pewny tez jestem ze z okolicznych barów wyleciało by kilkudziesięciu pijanych chłopów i pokazało ze u nas w miasteczku na takie coś nie ma miejsca. starsi ludzie napewno by gadali ze to koniec świata i napewno by do takich ludzi nie mieli szacunku a wszystkie plotkary w całym mieście miały by temat do rozmów na pól roku
u nas nawet jak pederasty są to napewno mało kto o tym wie bo sie ukrywają.
tak jest u nas (miasteczko 18 tysięcy mieszkańców) nie wiem jak jest u was możecie opowiedzieć jak mieszkańcy reagują na to albo jak zareagowaliby gdyby takie coś u was było.

Ostatnio edytowany przez MoonDurus - 03-02-2009 o 17:41.
MoonDurus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 17:34   #312
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
Powinni sie z tym ukrywać żeby nikt o tym nie wiedział.
To nie jest żaden powód do wstydu. I to m.in. chcą pokazać.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 17:56   #313
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
To nie jest żaden powód do wstydu. I to m.in. chcą pokazać.
wlasnie w tym problem, ze nie.

imho homoseksualizm mialby racje bytu w spoleczenstwie, w ktorym empirycznie stwierdza sie jego nieszkodliwosc - e.g sasiad kolo ktorego mieszkasz od 15 lat okazuje sie gejem - przestajesz podawac mu reke ? Nie, oceniasz go z perspektywy tego, jakim go znasz, a nie z powodu tego, ze potencjalnie lubi ruchac mezczyzn. Zaloze sie ze w wiekszosci przypadkow taka sytuacja przeszlaby bez wiekszych konsekwencji, bez palenia czarownic, modlitw o nawrocenie itp

Parady gejowskie natomiast to sposob na wyjscie z tym do swiata. Pytanie: po co ? Kaleki nie organizuja parad, zeby pokazac, ze czuja sie obywatelami, a przeciez nawet narodebile z ONR i innych zrzeszen za nimi nie ganiaja. Taka parada to badz co badz apologeza odmiennej estetyki, epatowanie czyms, co predzej nastroi ogol negatywnie, niz pchnie w strone tolerancji. Co nie zmienia faktu, ze takie parady zaczyna sie w mediach promowac, bo one z kolei stwarzaja pole do popisu dla pewnych osobowosci medialnych, ktore dzieki "tolerancji" moga sobie zaistniec.

Powtarzam - sposob na wzbudzenie powszechnej akceptacji homoseksualizmu jest jeden - ukazanie tego, ze gej czy lesbijka jest rownowartosciowym obywatelem, z punktu widzenia prawa czy ekonomii.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 18:06   #314
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
EDIT DOWN.
Nie lubię czegoś takiego, bo skąd ja mam wiedzieć, że mi odpisałeś?

Cytuj:
tak jest u nas (miasteczko 18 tysięcy mieszkańców) nie wiem jak jest u was możecie opowiedzieć jak mieszkańcy reagują na to albo jak zareagowaliby gdyby takie coś u was było.
Szczecin ma 400 tys. mieszkańców, a taka ilość ludzi reprezentuje wszelkie możliwe poglądy. Jakaś grupa skrajnych prawicowców (w tym NOP) pomaszerowałaby za paradą, odgrodzona przez policję, i wykrzykiwała swoje hasła. W sumie tyle, mało kto by na taką paradę przyszedł, bo szczecinian ciężko wyciągnąć z domów na coś, co nie jest festiwalem, na którym dostaliby darmowe jedzenie. A co dopiero na coś tak kontrowersyjnego.

@Vil
Parady można oceniać różnie, ale wiele osób uczestniczy w nich w dobrej wierze. Między innymi w takim celu, jak powiedziałem.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 18:12   #315
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Nie lubię czegoś takiego, bo skąd ja mam wiedzieć, że mi odpisałeś?
To masz, mogłeś nie zauważyć:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@down: daj spokój, to fanboi Dmowskiego. Jedna paczka z Giertychami i Młodzieżą Wieśpolską.
Co do parad, moim zdaniem są głupie i użyję tu milion razy powtarzajanego argumentu, że ja nie wychodzę i nie manifestuję swojego heteroseksualizmu. Mało mnie obchodzi jakiej oni są orientacji (jak już pisałem toleruję homoseksualistów), i właśnie dlatego nie powinni tego pokazywać, a na pewno nie w taki sposób.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 18:32   #316
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
no ja np. nie rozumiem po co oni te parady robią. Tylko robią z siebie pośmiewisko i to mocne (nie wiem jak u was ale u mnie w miasteczku to ludzie plączą ze śmiechu albo mówią ze to już koniec świata jak sie o takim czymś mówi - PS. Ludzie z naprawdę rożnych grup społecznych-) Wiec po co oni to robią? Powinni sie z tym ukrywać żeby nikt o tym nie wiedział.
Pocoł to siem nogi nocoł. A tak na serio, to walczą o swoje prawa. Chcą prawa do legalizacji związków, to dlaczego do k***y nędzy nie mogą go dostać? Nie mówię tutaj o związku małżeńskim w oczach kościoła, ale ot chociażby konkubinacie czy jak to tam się nazywa. Walczą o to, by mieć te same prawa co zwykłe małżeństwa (np. wspólne rozliczanie się z podatków). Mimo, że nie uważam, iż jest to najlepszy sposób do wyegzekwowania swoich praw, to mi parady nie przeszkadzają - o ile nie są przerabiane na "Attention seeking session".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
tak jak wcześniej wspomniałem u nas to by nie miało szans przejścia. Ludzie patrzyli by kto tam jest a później Matki zabraniały by dzieciom do tych ludzi podchodzić. Młodzież pewnie by ich wyzywała i gnębiła na ulicy pewny tez jestem ze z okolicznych barów wyleciało by kilkudziesięciu pijanych chłopów i pokazało ze u nas w miasteczku na takie coś nie ma miejsca. starsi ludzie napewno by gadali ze to koniec świata i napewno by do takich ludzi nie mieli szacunku a wszystkie plotkary w całym mieście miały by temat do rozmów na pól roku
u nas nawet jak pederasty są to napewno mało kto o tym wie bo sie ukrywają.
tak jest u nas (miasteczko 18 tysięcy mieszkańców) nie wiem jak jest u was możecie opowiedzieć jak mieszkańcy reagują na to albo jak zareagowaliby gdyby takie coś u was było.
Myślę, że nie każdy w tej Twojej śmiesznej mieścinie jest tak samo nastawiony. U mnie, Wrocław, spora aglomeracja, duże miasto uniwersyteckie. Owszem, są ludzie, którym to przeszkadza. Ale gdy idzie sobie dwóch gejów trzymających się za ręce po rynku, nikt ich nie szykanuje - to są też ludzie, którzy mają prawo do szczęścia. Nie rozumiesz tego? To bardzo mi przykro, masz dosyć płytkie horyzonty myślenia.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 18:54   #317
MoonDurus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 02 2009
Lokacja: Yalahar
Wiek: 31

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Barra Bravas
Świat: Luminera
Poziom: 104
Skille: 27
Poziom mag.: 66
Domyślny

UP.

no napewno u nas są tez ludzie tolerancyjni (ja do takich nie należę) ale opisałem jak zachowała by sie duża duża duża duża większość.

tak po prostu jest u nas i mi sie to podoba. Dlatego może nie mam w planach wyjazdu do większego miasta bo mi tu dobrze.

PS. Gdyby u nas po ulicy szlo 2 facetów za rękę to by wszyscy ludzie sie na nich gapili , matki z dziećmi przechodziły by na druga stronę i na pewno po 10/15 minutach znalazła by sie chętna ekipa z 20 osób które by uświadomiły im ze to u nas tolerowane nie jest

były już u nas takie przypadki ze chłopy ganiały pedofila z siekierami i kiedyś strzelali z wiatrówki do kolesia który podobno był pedałem. oczywiście w obu przypadkach sprawę w swoje ręce wzięła nasza elita pod wpływem alkoholu .

no ale tak jest u nas i mi sie to podoba

Ostatnio edytowany przez MoonDurus - 03-02-2009 o 19:00.
MoonDurus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 19:03   #318
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
były już u nas takie przypadki ze chłopy ganiały pedofila z siekierami i kiedyś strzelali z wiatrówki do kolesia który podobno był pedałem. oczywiście w obu przypadkach sprawę w swoje ręce wzięła nasza elita pod wpływem alkoholu .
Rozumiem, że masz na myśli *pedofila*, nie geja? Otóż temat nie jest o pedofilach.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 19:10   #319
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
UP.

no napewno u nas są tez ludzie tolerancyjni (ja do takich nie należę) ale opisałem jak zachowała by sie duża duża duża duża większość.

tak po prostu jest u nas i mi sie to podoba. Dlatego może nie mam w planach wyjazdu do większego miasta bo mi tu dobrze.

PS. Gdyby u nas po ulicy szlo 2 facetów za rękę to by wszyscy ludzie sie na nich gapili , matki z dziećmi przechodziły by na druga stronę i na pewno po 10/15 minutach znalazła by sie chętna ekipa z 20 osób które by uświadomiły im ze to u nas tolerowane nie jest

były już u nas takie przypadki ze chłopy ganiały pedofila z siekierami i kiedyś strzelali z wiatrówki do kolesia który podobno był pedałem. oczywiście w obu przypadkach sprawę w swoje ręce wzięła nasza elita pod wpływem alkoholu .

no ale tak jest u nas i mi sie to podoba
To dobrze, że go gonili, bo wiesz. Nie dość że każdy gej to pedofil, to na dodatek homoseksualizm jest zaraźliwy i jeszcze "zagejiliby" dzieci
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 19:13   #320
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
PS. Gdyby u nas po ulicy szlo 2 facetów za rękę to by wszyscy ludzie sie na nich gapili , matki z dziećmi przechodziły by na druga stronę i na pewno po 10/15 minutach znalazła by sie chętna ekipa z 20 osób które by uświadomiły im ze to u nas tolerowane nie jest
Szkoda, że nie znalazłoby się ekipy n osób, które by uświadomiły wam, żeście debile. I najlepiej usunęły wasze geny z puli.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
były już u nas takie przypadki ze chłopy ganiały pedofila z siekierami i kiedyś strzelali z wiatrówki do kolesia który podobno był pedałem. oczywiście w obu przypadkach sprawę w swoje ręce wzięła nasza elita pod wpływem alkoholu .
Plebsiarskie, zaściankowe, zacofane 'miasteczko'. Pewnie rządzi u was lokalny klecha.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 03-02-2009 o 19:18.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:51.


Powered by vBulletin 3