Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-02-2009, 19:14   #321
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
no ale tak jest u nas i mi sie to podoba
Ale w koncu nie wymagajmy cudow od goscia, ktory ma w sygnaturce Dmowskiego...
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-02-2009, 19:26   #322
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Szkoda, że nie znalazłoby się ekipy n osób, które by uświadomiły wam, żeście debile. I najlepiej usunęły wasze geny z puli.



Plebsiarskie, zaściankowe, zacofane 'miasteczko'. Pewnie rządzi u was lokalny klecha.
Łasy kocham Twoje teksty <3333.

MoonDurus:

Na Twoim miejscu to ja bym już tutaj dawno przestał postować. To forum jest jakieś 150 lat w poglądach przed Twoim miasteczkiem.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 19:37   #323
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
oczywiście w obu przypadkach sprawę w swoje ręce wzięła nasza elita pod wpływem alkoholu .
Nocą skopaliście geja w 15 osób?
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 19:46   #324
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia
Oi, sharp, rash, ns, nr, trads, bootboy - jeden pies, ważne że łysy, tak?
z punktu widzenia tematu - wazne ze troglodyta, fryzura nas nie interesuje.
Podejście typowe dla ignoranta. To tak jakbym teraz napisał, że każdy homo to pedofil co roznosi hiva i demoralizuje innych.
Dość ciekawy sposób na poszerzanie (nie wiem czy w tym przypadku aby nie zwężanie) punktu widzenia na świat.

@down:
nie dziękuj i doczytaj dalej. Tutaj faktycznie, błąd, masło maślane mi wyszło. Zdarza się.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 03-02-2009 o 19:53.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 19:48   #325
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Podejście typowe dla ignoranta. To tak jakbym teraz napisał, że każdy homo to pedał
Made my day.
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 19:53   #326
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Podejście typowe dla ignoranta. To tak jakbym teraz napisał, że każdy homo to pedał i pedofil co roznosi hiva i demoralizuje innych.
Dość ciekawy sposób na poszerzanie (nie wiem czy w tym przypadku aby nie zwężanie) punktu widzenia na świat.
nie wiem czy wyrazilem sie dostatecznie jasno, ale clou mojego posta to niesmiala sugestia, ze rozmawiamy o lysych troglodytach, a nie o lysych.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 20:18   #327
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
nie wiem czy wyrazilem sie dostatecznie jasno, ale clou mojego posta to niesmiala sugestia, ze rozmawiamy o lysych troglodytach, a nie o lysych.
Widocznie była aż nadto nieśmiała. A cytując wszystkich zasugerowałeś (przynajmniej mi, nie wiem jak innym), że KAŻDY łysy to troglodyta. Źle zrozumiałem, przepraszam.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 20:38   #328
MoonDurus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 02 2009
Lokacja: Yalahar
Wiek: 31

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Barra Bravas
Świat: Luminera
Poziom: 104
Skille: 27
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Szkoda, że nie znalazłoby się ekipy n osób, które by uświadomiły wam, żeście debile. I najlepiej usunęły wasze geny z puli.

no i po co prowokujesz kłótnie? nie umiesz sie wypowiedzieć o swoim mieście , poczytać o innych? a to trzeba głupie komentarze robić? nie każdy jest tolerancyjny i nie każdego to uraza ze u nas pedarastow sie nie lubi , ja sie tym ciesze bo dobrze ze nie łażą mi takie po ulicach

PS. zaraz będzie 100 komentarzy na mój temat.I to totalnie bez sensownych bo takie jest moje zdanie i za przeproszeniem Ch... wam do tego
MoonDurus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 20:40   #329
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
no i po co prowokujesz kłótnie? nie umiesz sie wypowiedzieć o swoim mieście , poczytać o innych? a to trzeba głupie komentarze robić? nie każdy jest tolerancyjny i nie każdego to uraza ze u nas pedarastow sie nie lubi , ja sie tym ciesze bo dobrze ze nie łażą mi takie po ulicach
Możesz nie lubić kogo chcesz, ale to nie powód, by gonić go z siekierą. Dlatego chętnie popatrzyłbym, jak to tY uciekasz przed kimś, kto chce zrobić cI krzywdę.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 20:43   #330
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
no i po co prowokujesz kłótnie? nie umiesz sie wypowiedzieć o swoim mieście , poczytać o innych? a to trzeba głupie komentarze robić? nie każdy jest tolerancyjny i nie każdego to uraza ze u nas pedarastow sie nie lubi , ja sie tym ciesze bo dobrze ze nie łażą mi takie po ulicach

PS. zaraz będzie 100 komentarzy na mój temat.I to totalnie bez sensownych bo takie jest moje zdanie i za przeproszeniem Ch... wam do tego
Skoro "Ch..." nam do tego, to po co w ogóle o tym piszesz? Nigdy nie zrozumiem tego planktonu >_> Zresztą miałeś mi wytłumaczyć co znaczą te tWOJE skróty, ale po co, lepiej srać się do kogoś że niczego nie rozumie i w ogóle =D
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 20:53   #331
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

@MoonDurus
Nie musisz wszystkim udowadniać, jak żałosny jesteś. Widać bez słów, po awatarze.

@down
Twój członek ma ciekawy kształt.

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 03-02-2009 o 21:03.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:01   #332
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Tak a propos tego avatara - czy to przypadek, ze dosc mocno przypomina on popularnego 'handjoba'?
Najciemniej pod latarnia =)
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:06   #333
MoonDurus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 02 2009
Lokacja: Yalahar
Wiek: 31

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Barra Bravas
Świat: Luminera
Poziom: 104
Skille: 27
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Możesz nie lubić kogo chcesz, ale to nie powód, by gonić go z siekierą. Dlatego chętnie popatrzyłbym, jak to tY uciekasz przed kimś, kto chce zrobić cI krzywdę.
to nie ja goniłem tego kolesia z siekiera bo miałem wtedy może z 10 lat , jeżeli ci sie nie podoba zachowanie ludzi z mego miasteczka to przyjedz tu stan na środku jakiejś ulicy i krzycz "Tolerujemy Gejów" i sam sie przekonasz jak u nas jest. U nas są takie poglądy u was są inne , chyba proste? jak rozmawiam z moja ciocia z Białegostoku to ona tez czasem jest w szoku jak jest u nas a ja jestem w szoku jak jest u nich, chyba normalne.


Cytuj:
Skoro "Ch..." nam do tego, to po co w ogóle o tym piszesz? Nigdy nie zrozumiem tego planktonu >_> Zresztą miałeś mi wytłumaczyć co znaczą te tWOJE skróty, ale po co, lepiej srać się do kogoś że niczego nie rozumie i w ogóle =D
pisze o tym dlatego ze to jest forum i każdy tu wyraża swoje zdanie , a ponad to przedstawiłem jak sie sprawy maja w moim miasteczku. Jakie skróty miałem ci wyjaśnić? i nie pisze sie tWOJE tylko twoje lub Twoje. Chyba ze chciałeś celowo okazać mi brak szacunku co potraktuje jako napinka ze strony 12 letniego dzieciaka co mocny jest przez forum a w rl pewnie nie wie co to doping,wandalizm,alkohol i ustawka. ( mogę sie mylić , może i wiesz ale nie rob tak przez forum bo nie znasz człowieka)

Cytuj:
@MoonDurus
Nie musisz wszystkim udowadniać, jak żałosny jesteś. Widać bez słów, po awatarze.
co ci sie nie podoba w awatarze? nie lamie regulaminu. jeżeli mam takie poglądy to mam taki awatar. Spójrz lepiej na swój awatar bo tez mógłbym sie do czegoś przyczepić jak bym chciał tylko nie jestem taki chamski w stosunku do ludzi którzy piszą na forum Tibi pl.
MoonDurus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:12   #334
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay Pokaż post
Tak a propos tego avatara - czy to przypadek, ze dosc mocno przypomina on popularnego 'handjoba'?
Najciemniej pod latarnia =)
hahahaha ;D

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
w rl pewnie nie wie co to doping,wandalizm,alkohol i ustawka.
Nie musi wiedzieć
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:13   #335
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay Pokaż post
Tak a propos tego avatara - czy to przypadek, ze dosc mocno przypomina on popularnego 'handjoba'?
Najciemniej pod latarnia =)
Wiesz chociaż jak ten 'handjob' się nazywa? Pośmiejmy się z wszystkiego - mieczyka Chrobrego, flagi państwowej, godła też... co za różnica?
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:14   #336
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Pośmiejmy się z wszystkiego - mieczyka Chrobrego, flagi państwowej, godła też... co za różnica?
Co za różnica?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:14   #337
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
nie pisze sie tWOJE tylko twoje lub Twoje. Chyba ze chciałeś celowo okazać mi brak szacunku co potraktuje jako napinka ze strony 12 letniego dzieciaka co mocny jest przez forum a w rl pewnie nie wie co to doping,wandalizm,alkohol i ustawka. ( mogę sie mylić , może i wiesz ale nie rob tak przez forum bo nie znasz człowieka)
W tym momencie umarlem. Ale skoro juz byla mowa o miastach, to coz - u nas w B-stoku oczywiscie jest grupa troglodytow nietolerujaca wszystkiego, co nie jest biale, lyse i ma IQ wyzsze od nich, w tym palm doniczkowych i pobliskich smietnikow, ale poza tym marginesem mamy moze nie w pelni akceptujace, ale jednak tolerancyjne spoleczenstwo.

@dwa posty wyzej: wiec przestanmy tez psioczyc na swastyke, bo to przeciez symbol Strzelcow Podhalanskich

Ostatnio edytowany przez Slay - 03-02-2009 o 21:19.
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:18   #338
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Wiesz chociaż jak ten 'handjob' się nazywa? Pośmiejmy się z wszystkiego - mieczyka Chrobrego, flagi państwowej, godła też... co za różnica?
Flagi panstwowej i godla nie tykaj, bo nie o nich tutaj mowa. Symbol falangi jest natomiast jednoznaczny, i logika, jak i zdrowy patriotyzm ( sic!) prowadzi do sceptycznego do niej stosunku.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:24   #339
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Flagi panstwowej i godla nie tykaj, bo nie o nich tutaj mowa. Symbol falangi jest natomiast jednoznaczny, i logika, jak i zdrowy patriotyzm ( sic!) prowadzi do sceptycznego do niej stosunku.
Ale zauważ, że mimo iż nacjonalizm jest skrajny i w niektórych momentach daleko odbiega od patriotyzmu (zdrowy czy nie - powinien być ten sam) ALE ma też z nim wiele wspólnego. Wiadomo, nie trzeba szanować czyichś poglądów ale w tym temacie wypadałoby. Poza tym nacjonalizm nie zawsze można określić jako zjawisko negatywne. Dobrym przykładem jest wojna (ot choćby II WŚ, gdzie obok znaku Polski Walczącej używano także i falangi). Tak, tak. Nacjonalista jest rasistą, antysemitą i w ogóle jest zły.

A wracając do sensu wypowiedzi - można gardzić nacjonalistami, ale nie można zapominać, że też coś zrobili dla kraju. Gdyby nie on, to flagą mógłbyś teraz podłogę u Herr Helmuta zmywać. I nie widzę niczego fajnego w jechaniu po czyichś przekonaniach. RÓWNIE dobrze można zacząć jechać po obcych flagach i godłach, bo to nie nasze. I spójrz na post Litawora - nic dodać, nic ująć.

Slay - tak, strzelców podhalańskich. Jeśli byłby używany naprawdę jako ich symbol - a co mnie to. Ale gdyby służyło to chwaleniu III Rzeszy - sprawa jest prosta. Rozumiesz na czym polega różnica tylko udajesz takiego kaktusa z parapetu.

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 03-02-2009 o 21:33.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:24   #340
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MoonDurus Pokaż post
to nie ja goniłem tego kolesia z siekiera bo miałem wtedy może z 10 lat , jeżeli ci sie nie podoba zachowanie ludzi z mego miasteczka to przyjedz tu stan na środku jakiejś ulicy i krzycz "Tolerujemy Gejów" i sam sie przekonasz jak u nas jest. U nas są takie poglądy u was są inne , chyba proste? jak rozmawiam z moja ciocia z Białegostoku to ona tez czasem jest w szoku jak jest u nas a ja jestem w szoku jak jest u nich, chyba normalne.
Ja nie mówię, że nie jest tak jak mówisz, może jest. Ja mówię, że tak nie powinno być.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:12.


Powered by vBulletin 3