Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-06-2009, 20:46   #381
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Prawda jest taka, że większość ludzi kojarzy gejów z seksem homoseksualnym. Nawet nie są świadomi, że te osoby się KOCHAJĄ, a seks to już sprawa drugorzędna. W sumie to nie wiecie jaką ł(nie l)askę robią wam homoseksualiści: nie obnoszą się z tym (chodzi mi o ukazywanie swojej miłości). Z tego co tu widzę, to gdyby pary homo zachowywały się jak pary hetero, to cały świat zalała by fala wymiocin.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2009, 21:01   #382
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Prawda jest taka, że większość ludzi kojarzy gejów z seksem homoseksualnym. Nawet nie są świadomi, że te osoby się KOCHAJĄ, a seks to już sprawa drugorzędna. W sumie to nie wiecie jaką ł(nie l)askę robią wam homoseksualiści: nie obnoszą się z tym (chodzi mi o ukazywanie swojej miłości). Z tego co tu widzę, to gdyby pary homo zachowywały się jak pary hetero, to cały świat zalała by fala wymiocin.
A z czym ma się kojarzyć? Miłość platoniczna między osobnikami tej samej płci zachodzi również w stosunkach brat z bratem, bliski przyjaciel z bliskim przyjacielem itp (nieco innego rodzaju niż w związku partnerskim, ale jednak). Samo słowo 'homoSEKSUALIZM' wskazuje, że chodzi w tym wypadku o seks/pociąg do tej samej płci. Przecież geje de facto walczą też o to, by nikt się nie dopieprzał do tego, że oni się lubią ten-tego (a że wychodzi im z takim skutkiem, że ludzie za ich parady ich ogólnie nie lubią, to inna sprawa).

@down
Facet mówi 'kocham cię', a myśli kosmacie... : )

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 23-06-2009 o 23:48.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 21:17   #383
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
A z czym ma się kojarzyć? Miłość platoniczna między osobnikami tej samej płci zachodzi również w stosunkach brat z bratem, bliski przyjaciel z bliskim przyjacielem itp (nieco innego rodzaju niż w związku partnerskim, ale jednak). Samo słowo 'homoSEKSUALIZM' wskazuje, że chodzi w tym wypadku o seks/pociąg do tej samej płci.
A co mówisz dziewczynie? Kocham Cię, czy "uwielbiam cię pieprzyć"? W końcu heteroSEKSUALIZM wskazuje na seks, więc po co te gadki szmatki o miłości i relacjach emocjonalnych.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 21:24   #384
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
W sumie to nie wiecie jaką ł(nie l)askę robią wam homoseksualiści: nie obnoszą się z tym (chodzi mi o ukazywanie swojej miłości).
Oczywiście, że nam się nie ukazują ze swoją miłością. Ich ciągła walka o "edukację" w szkole, o przywileje i ich parady równości to... nikt tego nie widzi, nie?
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 21:34   #385
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Oczywiście, że nam się nie ukazują ze swoją miłością. Ich ciągła walka o "edukację" w szkole, o przywileje i ich parady równości to... nikt tego nie widzi, nie?
Rozumiem, że walka NORMALNYCH (według was) ludzi o prawo do aborcji, invitro i co tam jeszcze sobie wymyślicie, to ukazywanie miłości? Bo są to podobne sprawy. I chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi z okazywaniem miłości. Zobacz co się dzieje w klubach dla gejów (choć to, oczywiście, okazywanie miłości raczej nie jest, ale pociąg, to pociąg), i ciesz się, że nie robią tego w WASZYM NORMALNYM świecie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 21:49   #386
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Rozumiem, że walka NORMALNYCH (według was) ludzi o prawo do aborcji, invitro i co tam jeszcze sobie wymyślicie, to ukazywanie miłości? Bo są to podobne sprawy. I chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi z okazywaniem miłości. Zobacz co się dzieje w klubach dla gejów (choć to, oczywiście, okazywanie miłości raczej nie jest, ale pociąg, to pociąg), i ciesz się, że nie robią tego w WASZYM NORMALNYM świecie.
Co ma do tego invitro?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 21:54   #387
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Co ma do tego invitro?
Waszka powiedział, że demonstracje ws. legalizacji związków/edukacji seksualnej w szkole to demonstracja gejowskiej miłości (rzeczy ze soba nie związane), Sorbet się pyta czy invitro i aborcja to też demonstracja miłości (także rzeczy niepowiązane).

/Tak przynajmniej to odebrałem.

Ostatnio edytowany przez Voon - 23-06-2009 o 21:57.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 21:54   #388
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Co ma do tego invitro?
Walka o zaakceptowanie homoseksualistów - dążenie do czegoś, co z pozoru wydaje się bezsensowne, ale jednak będzie miało pozytywne skutki.
Walka o zaakceptowanie przez Kościół invitro - to samo.

Krótko mówiąc - dążenie do czegoś, co nikomu krzywdy nie zrobi, a tobie pomoże. Więc nadal nie rozumiem, czemu trzyma się tak ogromny dystans do homoseksualistów. W końcu nic złego wam nie robią? A gadanie, że brzydzi was już sama myśl, że mogą uprawiać seks... Jakoś nie widzę tematu o usunięciu zwierząt, bo też zdarzają się homo (lub bi)(oczywiście wiem, że zwierzęta mają inną świadomość, ale jednak...).

Inna sprawa, w Holandii homoseksualizm jest w pełni akceptowany, i jakoś nie doszły mnie jeszcze słuchy, żeby panowała tam jakaś strefa masowego zakażenia. Są hetero, są homo, i żyje im się dobrze w zgodzie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:04   #389
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Inna sprawa, w Holandii homoseksualizm jest w pełni akceptowany, i jakoś nie doszły mnie jeszcze słuchy, żeby panowała tam jakaś strefa masowego zakażenia. Są hetero, są homo, i żyje im się dobrze w zgodzie.
... a co najlepsze, większość społeczeństwa jest zadowolona ze swojej egzystencji tam, nie tak jak w krajach dawnego bloku wschodniego - wieczne narzekanie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Taka refleksja mnie naszła. Wiele kobiet ma problemy z pukaniem w kakao, nie lepiej mieć ten sam fun z facetem? : )
DAAAJ KAMIENIA.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:08   #390
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Walka o zaakceptowanie homoseksualistów - dążenie do czegoś, co z pozoru wydaje się bezsensowne, ale jednak będzie miało pozytywne skutki.
czemu wydaje sie bezsensowne?

Zdrowa tolerancja to postawa oparta nie na propagandzie, nie na elo-lewicowosci tylko na zdrowym rozsadku.

Nie znasz zadnego geja - dlaczego niby masz nie lubic gejow? Zaden gej sie do ciebie nie przystawia - dlaczego niby masz nie lubic gejow? Nie obracasz sie w srodowisku gejowskim, wiec nie jestes wystawiony na pokazy toksycznej milosci homoseksualnej - to do jasnej cholery daj im spokoj, niech robia co chca bo ciebie to w zaden sposob nie dotyka.

Homofobia to domena debili, tak samo jak chorobliwy antysemityzm to domena debili ktorzy w zyciu Zyda nie widzieli na oczy.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:23   #391
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
czemu wydaje sie bezsensowne?
Bezsensowne dla homofobów. "Bo seks jest sensowny <=> Mężczyzna + Kobieta". To tak, jakby było głosowanie o wyższe pensje dla polityków (zakładam, że nie jesteś politykiem): masz to gdzieś, bo ciebie to nie dotyczy, zresztą politycy to zuooo. Z homoseksualizmem jest tak samo: przecież oni wyrządzają nam taką wielką "szkodę".

Cytuj:
Nie znasz zadnego geja - dlaczego niby masz nie lubic gejow? Zaden gej sie do ciebie nie przystawia - dlaczego niby masz nie lubic gejow? Nie obracasz sie w srodowisku gejowskim, wiec nie jestes wystawiony na pokazy toksycznej milosci homoseksualnej - to do jasnej cholery daj im spokoj, niech robia co chca bo ciebie to w zaden sposob nie dotyka.
Prawda jest taka, że w dzisiejszym społeczeństwie jeśli odpowiesz na któreś z powyższych na TAK, to automatycznie jesteś gejem. Więc masz wybór: albo tępisz homoseksualistów, albo sam jesteś homoseksualistą (oczywiście według społeczeństwa).

Zastanawiam się, co by się stało, gdybym oświadczył teraz "Jestem gejem, i się tego nie wstydzę". Pewnie najpierw zmieszaliby mnie z błotem, a potem znaleźli i zabili. Cóż...

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 23-06-2009 o 22:24.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:28   #392
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Homofobia to domena debili, tak samo jak chorobliwy antysemityzm to domena debili ktorzy w zyciu Zyda nie widzieli na oczy.
Faktycznie, nie jest to zbyt mądre. Ale przecież nikt nie nazwie mnie debilem, kiedy stwierdzę, że nie podobają mi się blondynki. Tylko czemu nie mogę tak mówić o homoseksualistach, Żydach czy murzynach?

Naprawdę, nie dyskutujmy o gustach (dlaczego nie podobają Ci się blondynki? Chcesz w mordę?), tylko o faktach. A fakty są takie, że państwo polskie nie dyskryminuje nikogo.

Bonus: tekścik Korwina o homoseksualistach.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:33   #393
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Faktycznie, nie jest to zbyt mądre. Ale przecież nikt nie nazwie mnie debilem, kiedy stwierdzę, że nie podobają mi się blondynki. Tylko czemu nie mogę tak mówić o homoseksualistach, Żydach czy murzynach?

Naprawdę, nie dyskutujmy o gustach (dlaczego nie podobają Ci się blondynki? Chcesz w mordę?), tylko o faktach. A fakty są takie, że państwo polskie nie dyskryminuje nikogo.

Bonus: tekścik Korwina o homoseksualistach.
Podobać, a akceptować to zupełnie dwie odmienne sprawy. I na Korwinie radzę się nie opierać.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 23-06-2009 o 22:34.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:33   #394
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Faktycznie, nie jest to zbyt mądre. Ale przecież nikt nie nazwie mnie debilem, kiedy stwierdzę, że nie podobają mi się blondynki. Tylko czemu nie mogę tak mówić o homoseksualistach, Żydach czy murzynach?
Czy pobiłbyś blondynkę za samo bycie blondynką? Chyba nie. A homofob? Pobiłby (homoseksualistę), a potem jeszcze w pubie się tym chwalił. Nie ma co porównywać NIECHĘCI do blond włosów, a homofobią - to jak Mount Everest i Rów Mariański.

@down: Czy ja wiem... Jaki lepszy motyw (mniejsze zło): Pobiłem, bo on zgwałcił moją siostrę, czy pobiłem, bo jest gejem? Chyba że homoseksualizm uważasz za przestępstwo, to tu nasza dyskusja się kończy...

EDIT @down: Nie zrozumiałeś mnie. Pobicie to przestępstwo i nie ma dyskusji, ale chodziło mi raczej o to, co pomyślą osoby trzecie. No bo, że gość zrobił coś komuś tobie bliskiemu, a ty mu dałeś nauczkę, można jeszcze jakoś zrozumieć. Ale, że ktoś jest gejem, to zasługuje na szmacenie? Czysty idiotyzm, równie dobrze można bić ludzi pracujących w innym zawodzie, bo są inni niż ty...

Co do
Ukryty tekst:
Cytuj:
czy chcesz uprzywilejować (prawnie!) osoby homoseksualne (względem nas - heteropodludzi)?


Nie rozumiem pytania. Masz na myśli, czy zasługują na posiadanie takich praw, jak hetero? Jeśli tak, to powiem ci, ze homo to też człowiek.

Cytuj:
(względem nas - heteropodludzi)
Nie bądź taki pewien...

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 23-06-2009 o 22:59.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:40   #395
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Podobać, a akceptować to zupełnie dwie odmienne sprawy. I na Korwinie radzę się nie opierać.
Ależ ja akceptuję to, że różnych dewiacji nie da się wyplenić ze społeczeństwa. A Korwin akurat w tej sprawie ma całkowitą rację.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Czy pobiłbyś blondynkę za samo bycie blondynką?
A jakbym pobił, to co? Nazwałbyś mnie idiotą - i miałbyś rację. Pobicie to przestępstwo i motyw ("a bo on się na mnie tak dziwnie patrzył, to je***łem mu sztukę przez łeb...") nie ma tu większego znaczenia.

@EDIT
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Czy ja wiem... Jaki lepszy motyw (mniejsze zło): Pobiłem, bo on zgwałcił moją siostrę, czy pobiłem, bo jest gejem? Chyba że homoseksualizm uważasz za przestępstwo, to tu nasza dyskusja się kończy...
No i mamy tu przypadek gejisty (który chyba sam nawet nie jest homoseksualistą). W związku z tym pytanie: czy CytrynowySorbet uważa, że należy surowiej karać za pobicie homoseksualisty, niż za pobicie np. blondynki? Ergo: czy chcesz uprzywilejować (prawnie!) osoby homoseksualne (względem nas - heteropodludzi)?

@EDIT x2
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ale, że ktoś jest gejem, to zasługuje na szmacenie? Czysty idiotyzm, równie dobrze można bić ludzi pracujących w innym zawodzie, bo są inni niż ty...
A jak ktoś nawala w Tibię dziesięć godzin dziennie, to zasługuje na szmacenie? Zgadzam się, to idiotyzm, tak jak dyskusja o "wyższości" brunetki nad blondynką, albo homo od hetero...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie rozumiem pytania. Masz na myśli, czy zasługują na posiadanie takich praw, jak hetero? Jeśli tak, to powiem ci, ze homo to też człowiek.
No i mają takie same prawa. Prawo nie rozróżnia płci, tylko fakt bycia człowiekiem.

Ostatnio edytowany przez Wielkimanitu - 23-06-2009 o 23:05. Powód: Szatan
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:50   #396
Kem3s
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 01 2008

Posty: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
zabawne.

kontrargument przeciwko tezie ktorej nikt nie przedstawil.
Wśród zwierząt występuje homoseksualizm, więc wśród ludzi także musi. Drogą rozumowania, wszystko co zdarza się wśród zwierząt, musi zdarzać się wśród ludzi. Kobiety, pora w*******ać swoich partnerów!
Kem3s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:54   #397
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
I na Korwinie radzę się nie opierać.
A czemuż to?

Ktoś tu porusza sprawę związków homosiów. Nie wiem czy taka możliwość jest, ale powinna być. Nie jako małżeństwo (bo tu są potrzebne 2 płcie), ale coś odrębnego, ew. spółka, jak to proponuje KORWIN-MIKKE.

Sorbet: To, że się tak traktuje gejów to wina tego, że się z tym obnoszą. Jak chcą się gejować, to niech się gejują w domu. Ale jak słyszę Biedrona, który wręcz żąda przywilejów homosiom i chce karania, wg. niego, CHOROBY o nazwie homofobia, to wybacz, ale...
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:55   #398
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Nie znasz zadnego geja
Co 10 albo co 30 (nie pamiętam, albo to albo to) osoba na świecie jest homo. Statystycznie, na pewno zna geja.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Bonus: tekścik Korwina o homoseksualistach.
Korwin? Panu już podziękujemy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Chyba że homoseksualizm uważasz za przestępstwo, to tu nasza dyskusja się kończy...
Homoseksualizm jest przestępstwem w wielu krajach na świecie :

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Wo...ality_laws.svg
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 23:04   #399
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kem3s Pokaż post
Wśród zwierząt występuje homoseksualizm, więc wśród ludzi także musi. Drogą rozumowania, wszystko co zdarza się wśród zwierząt, musi zdarzać się wśród ludzi. Kobiety, pora w*******ać swoich partnerów!
kompletna bzdura.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 23:08   #400
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
To, że się tak traktuje gejów to wina tego, że się z tym obnoszą.
Są normalni geje, i są pedały. Imo te parady itd. nie są złe. Kiedyś kobiety walczyły o emancypację i jakoś im się udało, może to też poskutkuje?

Cytuj:
Jak chcą się gejować, to niech się gejują w domu.
I to są właśnie podstawy homofobii... Najlepiej dać im jakiś teren na świecie, wszystkich tam wywieźć, i niech tam żyją, a reszta świata niech nie ma z nimi do czynienia.

Cytuj:
Ale jak słyszę Biedrona, który wręcz żąda przywilejów homosiom i chce karania, wg. niego, CHOROBY o nazwie homofobia, to wybacz, ale...
Żądanie przywilejów - cóż, jak górnicy żądają większych płac to nikt tego źle nie odbiera.
Homofobia - to nie choroba, a raczej urojenie. Nadmierną homofobię (np. pobicia, publiczna kompromitacja, naruszanie prywatności itp.) powinno się jak najbardziej karać.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo
Homoseksualizm jest przestępstwem w wielu krajach na świecie
Kolejna oznaka, że świat zmierza w złym kierunku. Nie mogę się doczekać procesów posądzających o bycie homoseksualistą...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu
A jak ktoś nawala w Tibię dziesięć godzin dziennie, to zasługuje na szmacenie?
A czy ja gdzieś napisałem, że zasługuje?

Cytuj:
No i mają takie same prawa. Prawo nie rozróżnia płci, tylko fakt bycia człowiekiem.
No chyba nie bardzo, skoro są karani w niektórych krajach. Poza tym sam fakt, że państwo nie robi nic z mentalnością społeczeństwa co do homoseksualizmu przeczy pojęciu sprawiedliwego prawa.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 23-06-2009 o 23:14.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:19.


Powered by vBulletin 3