Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-06-2009, 22:09   #401
Xantro
Użytkownik Forum
 
Xantro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Olsztyn
Wpisy bloga: 1

Posty: 588
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Xantro ma numer GG 2640199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kem3s Pokaż post
Wśród zwierząt występuje homoseksualizm, więc wśród ludzi także musi. Drogą rozumowania, wszystko co zdarza się wśród zwierząt, musi zdarzać się wśród ludzi. Kobiety, pora w*******ać swoich partnerów!
Rozumująć w drugą strone, człowiek to też zwierze, więc tylko czekać aż napadnie nas banda uzbrojonych po zęby koni.
__________________
"...zasiedli przy stole szkła pełnego pieczeni soczystej i kielichów wina pełnych, nie tykając jedzenia ni picia każdy wyciągnął małe, metalowe, błyszczące pudełeczko. Otworzyli i nabrali na palce szczyptę brązowego proszku. Przyłożyli palce do nosa i pociągnęli trochę mocniej niż zwykle."
Xantro jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2009, 22:12   #402
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nadmierną homofobię (np. pobicia, publiczna kompromitacja, naruszanie prywatności itp.) powinno się jak najbardziej karać.
Nazwijmy to po imieniu. Chcecie prawnie usankcjonować to, że gej stanowi wyższy szczebel ewolucji niż hetero podczłowiek. Zupełnie jak Aryjczycy w III Rzeszy.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:12   #403
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Kolejna oznaka, że świat zmierza w złym kierunku. Nie mogę się doczekać procesów posądzających o bycie homoseksualistą...
W dobrym* kierunku.

Cytuj:
Żądanie przywilejów - cóż, jak górnicy żądają większych płac to nikt tego źle nie odbiera.
Naprawdę jesteś tak durny że tego nie rozróżniasz?
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:16   #404
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Są normalni geje, i są pedały. Imo te parady itd. nie są złe. Kiedyś kobiety walczyły o emancypację i jakoś im się udało, może to też poskutkuje?
Zależy jak ta parada wygląda.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
I to są właśnie podstawy homofobii... Najlepiej dać im jakiś teren na świecie, wszystkich tam wywieźć, i niech tam żyją, a reszta świata niech nie ma z nimi do czynienia.
To są właśnie metody zapobiegania homofobii - nie robić tego publicznie.
Poza tym moje dziecko nie będzie patrzyło na 2 gejów całujących się na ulicy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Żądanie przywilejów - cóż, jak górnicy żądają większych płac to nikt tego źle nie odbiera.
Homofobia - to nie choroba, a raczej urojenie. Nadmierną homofobię (np. pobicia, publiczna kompromitacja, naruszanie prywatności itp.) powinno się jak najbardziej karać.
Jak to nikt tego źle nie odbiera? Człowieku, nie porównuj gejów do górników, te demonstracje z petardami to bym od razu pogonił.
Wg. Biedrona i Senyszyn - to jest choroba, za którą należy karać!
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:19   #405
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
To są właśnie metody zapobiegania homofobii - nie robić tego publicznie.
Poza tym moje dziecko nie będzie patrzyło na 2 gejów całujących się na ulicy.
Za metodę zapobiegania rasizmowi proponowałbyś wybielenie skóry? W końcu nie muszą swojego koloru pokazywać publicznie!
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:27   #406
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

bez zachowania porzadku chronologicznego, za co serdecznie przepraszam:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Imo te parady itd. nie są złe.
Odrobina racjonalnego spojrzenia na sprawe parad, i sam dojdziesz do tego, ze te parady SĄ zle, bo odnosza skutek odwrotny do zamierzonego.

Cytuj:
Nadmierną homofobię (np. pobicia, publiczna kompromitacja, naruszanie prywatności itp.) powinno się jak najbardziej karać.
powinno sie karac z paragrafu o naruszeniu nietykalnosci osobistej czy jak to sie tam nazywa, a nie z jakiegos wyimaginowanego przeswiadczenia o tym, ze mniejszosci powinny byc uprzywilejowane.

Cytuj:
Wg. Biedrona i Senyszyn - to jest choroba, za którą należy karać!
Senyszyn nie jest osoba reprezentatywna dla zadnej grupy swiatopogladowej ktora wykracza poza margines. Biedron jest medialna ciota, co kazdy myslacy czlowiek zauwazy i nie bedzie go traktowal jako reprezentanta czegokolwiek.

Powtarzam: homofobia, jak kazdy inny przejaw bezsensownej i niczym niepodbudowanej nienawisci, jest przejawem glupoty, i takie przejawy nalezy leczyc a nie karac, a ludziom ktorzy sie z nimi obnosza wspolczuc a nie pluc na nich.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:28   #407
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimlos Pokaż post
Za metodę zapobiegania rasizmowi proponowałbyś wybielenie skóry? W końcu nie muszą swojego koloru pokazywać publicznie!
Nie podałbym metody zapobiegania rasizmowi, ponieważ tego problemu nie przemyślałem i nie znam wystarczająco dobrze. Widać tutaj różnice: rasista czy chce, czy nie chce zobaczy np. murzyna, a homoseksualiści jeżeli chcą to mogą tego nie pokazywać publicznie.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:37   #408
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Nazwijmy to po imieniu. Chcecie prawnie usankcjonować to, że gej stanowi wyższy szczebel ewolucji niż hetero podczłowiek. Zupełnie jak Aryjczycy w III Rzeszy.
No proszę:
Dzisiejsze podejście: Hetero > Homo
Co próbujemy zdziałać: Hetero = Homo
Co wychodzi: Hetero < Homo? O.O
Oczywiście chodzi mi tu o szczeble... ewolucji? Nazwałbym to raczej miejscem w społeczeństwie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion
W dobrym* kierunku.
Karanie za to jest dobre? Z takim myśleniem prędzej czy później zacznie się karać seks przedmałżeński, a wtedy przestanie się wam to podobać.

Cytuj:
Naprawdę jesteś tak durny że tego nie rozróżniasz?
Kolega wcześniej porównał blondynki do gejów, jakoś nie widzę by ktoś to skomentował.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly
Zależy jak ta parada wygląda.
Mam na myśli paradę, podczas której homoseksualiści próbują coś przekazać, a nie pseudo-paradę, podczas której chcą ukazać sprawność swoich języków.

Cytuj:
To są właśnie metody zapobiegania homofobii - nie robić tego publicznie.
Jednocześnie ograniczając homoseksualistów? Fajnie. To może pójdźmy dalej: zamknijmy wszystkich metalowców, bo:
Cytuj:
moje dziecko nie będzie patrzyło
Macie naprawdę dziwne wyobrażenia, ze niby jak ktoś jest gejem, to obowiązkowo musi chodzić całymi dniami po mieście i obściskiwać się z innym gejem. W całym swoim życiu nie widziałem gejów publicznie ukazujących swoje uczucia. Czyżbym był tym jednym?

Cytuj:
Jak to nikt tego źle nie odbiera? Człowieku, nie porównuj gejów do górników, te demonstracje z petardami to bym od razu pogonił.
Więc czekamy na górnikofobię i tolerancję dla górników ;f

Cytuj:
Wg. Biedrona i Senyszyn - to jest choroba, za którą należy karać!
Według mnie granie w Tibię powinno być karane. Ale niekoniecznie musi się tak stać (i ja się tu mylę, i oni w tamtym, bo jak pisałem, homofobia =/= choroba).

Cytuj:
Za metodę zapobiegania rasizmowi proponowałbyś wybielenie skóry? W końcu nie muszą swojego koloru pokazywać publicznie!
Dobry argument. Powszechnie mówi się, że np. murzyni są gorsi, mniej rozwinięci (tak! trudno w to uwierzyć, a pewnie większość ludzi, którzy tak twierdzą, to także homofoby. Więc może od razu antropofoby?), więc może ich też zacznijcie tępić?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Odrobina racjonalnego spojrzenia na sprawe parad, i sam dojdziesz do tego, ze te parady SĄ zle, bo odnosza skutek odwrotny do zamierzonego.
Mam nadzieję, że tym postem rozwiałem wątpliwości co do pojęcia rozumianego przeze mnie jako parady.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly
Widać tutaj różnice: rasista czy chce, czy nie chce zobaczy np. murzyna, a homoseksualiści jeżeli chcą to mogą tego nie pokazywać publicznie.
No co ty, przecież murzyn może wynieść się do Afryki, albo najlepiej go wysiedlić.
Inny problem jest taki, że nienawidzi się homoseksualistów za samo bycie homo. Taki przykład: poznajesz gościa, fajny jest, zaprzyjaźniacie się, trochę się znacie. W końcu mówi ci, że jest gejem (był wcześniej, albo podczas waszej znajomości nim został). Mówi to nie po to, bo mu się podobasz, tylko dlatego bo się przyjaźnicie i uważa że powinieneś wiedzieć. Typowa reakcja? Zerwanie znajomości, czasem efektowne tępienie. A co byś zrobił, gdyby twój kolega / przyjaciel powiedział ci, że jest gejem?

@down: Jak już pisałem, ma wybór. Po co pcha się wśród białych (nie jestem rasistą, jakby co)? I rozumiem, że jeśli społeczeństwo nie akceptuje gejów, to tylko z tego powodu mam przestać nim być? Zresztą wątpię, czy traktowałbyś inaczej byłego geja i geja aktualnego.
A ten link to tylko dowód jak zacofane jest społeczeństwo polskie. To już nie tylko homofobia, ale czysty kretynizm.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 23-06-2009 o 22:49.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:43   #409
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Rasizm to całkiem inna beczka, bo taki murzyn nie ma żadnego wyboru, a gej (mimo waszych postów, które będą zapewniały o uczuciu) ma.

http://2.bp.blogspot.com/_cTgPnzQHEu...+nie+boli..JPG

@Edit

Rozwieszanie takich plakatów (nie chodzi mi o "ciętą ripostę") jest w moich oczach bardzo głupie.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 23-06-2009 o 22:45.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:49   #410
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
a homoseksualiści jeżeli chcą to mogą tego nie pokazywać publicznie.
Kryptogeje!

Cytuj:
Kolejna oznaka, że świat zmierza w złym kierunku
A rzuciłeś chociaż okiem na tą mapę?

Cytuj:
Dobry argument. Powszechnie mówi się, że np. murzyni są gorsi, mniej rozwinięci
Fakt, nieco inaczej zbudowani są i pewnie stąd te nadinterpretacje. Słowo "murzyn" w obecnych czasach stało się niestosowne, przynajmniej w realiach akademickich, więc zostańmy przy czarnoskórych.

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 23-06-2009 o 22:53.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:49   #411
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Jednocześnie ograniczając homoseksualistów? Fajnie. To może pójdźmy dalej: zamknijmy wszystkich metalowców, bo:
Gdzie ja piszę o zamykaniu? Homoseksualizm to zboczenie. Po prostu zboczenie. Jeżeli mamy żyć w zdrowym społeczeństwie, to zboczenia nie powinny być propagowane. "Metalowcy" to inna kwestia, tutaj zajmujemy się GEJAMI, widzisz?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Macie naprawdę dziwne wyobrażenia, ze niby jak ktoś jest gejem, to obowiązkowo musi chodzić całymi dniami po mieście i obściskiwać się z innym gejem. W całym swoim życiu nie widziałem gejów publicznie ukazujących swoje uczucia. Czyżbym był tym jednym?
Skoro nie obściskują się - to co za problem? Czy ja napisałem, że mam takie wyobrażenia? Ja po prostu nie życzę sobie takich ew. aktów. Może bardziej łopatologicznie? Czilałtnij sobie i przeczytaj każdą wypowiedź 2 razy.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Więc czekamy na górnikofobię i tolerancję dla górników ;f
Jeżeli górnicy będą terroryzować rząd to takie coś może wystąpić. Co w tym dziwnego/śmiesznego, że dajesz tutaj emotkę ";f"?
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:54   #412
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Kolejna oznaka, że świat zmierza w złym kierunku. Nie mogę się doczekać procesów posądzających o bycie homoseksualistą...
W Stanach wiele stanów już wprowadziło poprawki do konstytucji, które uniemożliwiają legalizację takich związków, kraje muzułmańskie odpadają również, Azja też... Zostaje Unia Europejska (gdzie coraz więcej krajów rozważa legalizację takich związków), Australia, Kanada no i być może kilka krajów Ameryki Południowej. Imho, takich procesów (o bycie homo) nie będzie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Są normalni geje, i są pedały. Imo te parady itd. nie są złe. Kiedyś kobiety walczyły o emancypację i jakoś im się udało, może to też poskutkuje?
Nie. Parady równości są totalnym idiotyzmem, jeśli mają wyglądać tak jak dotychczas. Są inne sposoby walki o swoje prawa. I nie, nie jestem homofobem - moje poglądy są stricte lewicowe, obracam się w towarzystwie osób homo/bi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Jak to nikt tego źle nie odbiera? Człowieku, nie porównuj gejów do górników, te demonstracje z petardami to bym od razu pogonił.
Wg. Biedrona i Senyszyn - to jest choroba, za którą należy karać!
Senyszyn to Ty zostaw, to jest całkiem mądra kobieta, jedna z najbardziej ogarniętych osób w polskiej polityce. Szkoda, że poszła do Brukseli.

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 23-06-2009 o 23:01.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:58   #413
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Homoseksualizm to zboczenie. Po prostu zboczenie. Jeżeli mamy żyć w zdrowym społeczeństwie, to zboczenia nie powinny być propagowane.
Z myśleniem takim jak dzisiejsze nigdy nie osiągniemy zdrowego społeczeństwa. Zboczeniem nie jest tylko homoseksualizm, zboczenie to też seks, a raczej jego spopularyzowanie i wykorzystywanie dla przyjemności, a nie prawidłowego celu (tj. rozmnażanie). Ale idąc takim tokiem myślenia można wypisywać masę innych "zboczeń". Tylko po co?

Cytuj:
Skoro nie obściskują się - to co za problem? Czy ja napisałem, że mam takie wyobrażenia? Ja po prostu nie życzę sobie takich ew. aktów.
Problem jest (według was) taki, że w każdej chwili mogą zacząć to robić. Co do wyobrażań, to czy chcesz czy nie, i tak je masz, bo w homoseksualizmie dostrzegasz tylko jedną rzecz. Czy byłeś już świadkiem takich aktów? Jeśli nie, to czy jest jakiś powód, byś miał być świadkiem w przyszłości?

Cytuj:
Jeżeli górnicy będą terroryzować rząd to takie coś może wystąpić. Co w tym dziwnego/śmiesznego, że dajesz tutaj emotkę ";f"?
Może nie tyle dziwnego i śmiesznego, co po prostu żałosnego, że na świecie istnieje niezliczona ilość -fobii, ale akurat na homofobię zwraca się największą uwagę.

EDIT: Ponieważ uważa się, że uważam te parady, jakie są teraz, za dobre - małe sprostowanie. Także uważam, że źle się do tych parad podchodzi. Powinny to być raczej demonstracje, no nie wiem, coś jak demonstracja przed ratuszem o zniesienie decyzji o zburzeniu jakiegoś domu (wiem, głupi przykład, ale zależy mi, żebyście wiedzieli o co mi chodzi). Innymi słowy - przekazanie celu i wagi sprawy po LUDZKU, a nie publiczne spotkanko żeby pomiziać się z Jankiem i Frankiem.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 23-06-2009 o 23:07.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 23:06   #414
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Z myśleniem takim jak dzisiejsze nigdy nie osiągniemy zdrowego społeczeństwa. Zboczeniem nie jest tylko homoseksualizm, zboczenie to też seks, a raczej jego spopularyzowanie i wykorzystywanie dla przyjemności, a nie prawidłowego celu (tj. rozmnażanie). Ale idąc takim tokiem myślenia można wypisywać masę innych "zboczeń". Tylko po co?
zboczenie 1. «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy»



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Problem jest (według was) taki, że w każdej chwili mogą zacząć to robić. Co do wyobrażań, to czy chcesz czy nie, i tak je masz, bo w homoseksualizmie dostrzegasz tylko jedną rzecz. Czy byłeś już świadkiem takich aktów? Jeśli nie, to czy jest jakiś powód, byś miał być świadkiem w przyszłości?
Primo: co Cię obchodzą moje doświadczenia? To jest moje prywatne życie.
Secundo: już powoli się denerwuję. Nie, nie zakładam (-my?!), że jest taki problem - ludzie są odpowiedzialni. Nie zakładam, że w każdej chwili mogą zacząć to robić. Przestaniesz mi przypisywać opinie, których nie głoszę?
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 23:07   #415
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
EDIT: Ponieważ uważa się, że uważam te parady, jakie są teraz, za dobre - małe sprostowanie. Także uważam, że źle się do tych parad podchodzi. Powinny to być raczej demonstracje, no nie wiem, coś jak demonstracja przed ratuszem o zniesienie decyzji o zburzeniu jakiegoś domu (wiem, głupi przykład, ale zależy mi, żebyście wiedzieli o co mi chodzi).
Rozumiem o co Ci chodzi, i to samo miałem na myśli.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 23:08   #416
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Senyszyn to Ty zostaw, to jest całkiem mądra kobieta, jedna z najbardziej ogarniętych osób w polskiej polityce. Szkoda, że poszła do Brukseli.
Korwina to Ty zostaw, to jest całkiem mądry mężczyzna, jeden z najbardziej ogarniętych osób w polskiej polityce. Szkoda, że nie poszedł do Brukseli.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 23:18   #417
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
zboczenie 1. «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy»
Czemu nie widzę ataków na seks oralny?


Cytuj:
Primo: co Cię obchodzą moje doświadczenia? To jest moje prywatne życie.
Geje też mają prywatne życie, więc gadanie, że oni mogą się zmienić jest głupie. Każdy żyje, jak chce.
Cytuj:
Secundo: już powoli się denerwuję. Nie, nie zakładam (-my?!), że jest taki problem - ludzie są odpowiedzialni. Nie zakładam, że w każdej chwili mogą zacząć to robić.
No właśnie. Więc dlaczego obawiasz się, że twoje dziecko zobaczy dwóch gejów..? Ludzie nie są tacy głupi, żeby te uczucia publicznie ukazywać, bo zostaliby szybko zmieszani z błotem. Jeśli homoseksualizm zostałbym oficjalnie zaakceptowany, nie widzę problemu w tym, ze dziecko widzi dwóch gejów.
Cytuj:
Przestaniesz mi przypisywać opinie, których nie głoszę?
Przepraszam, już nie będę. Ogólnie pisząc wy / ty, mam na myśli ogół, więc nie bierz tego za bardzo do siebie.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 23-06-2009 o 23:19.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 23:32   #418
Pix888
Użytkownik Forum
 
Pix888's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2008

Posty: 146
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post


Senyszyn to Ty zostaw, to jest całkiem mądra kobieta, jedna z najbardziej ogarniętych osób w polskiej polityce. Szkoda, że poszła do Brukseli.
Ilekroć widzę ją w tv czy gdziekolwiek mam ochotę przełączyć kanał itp itd.
Dla mnie ta kobieta jest conajmniej dziwna. Dosadniej bym to napisał, ale szkoda klawy.
Co do gejów-róbta co chceta ale w domu tak dla waszego dobra i dobra społeczeństwa. No i podstawa wara od dzieci.
Pix888 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 23:33   #419
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Senyszyn to Ty zostaw, to jest całkiem mądra kobieta, jedna z najbardziej ogarniętych osób w polskiej polityce. Szkoda, że poszła do Brukseli.
Takie zdanie wywołuje jedynie taki komentarz :

O ku*wa.
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 23:35   #420
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Czemu nie widzę ataków na seks oralny?
bo zostal "powszechnie" uznany i przyjety do wiadomosci. to spoleczenstwo okresla co jest patologiczne.

Cytuj:
Senyszyn to Ty zostaw, to jest całkiem mądra kobieta, jedna z najbardziej ogarniętych osób w polskiej polityce.
ona zyje w swiecie wlasnego zludzenia ze jest madra i zna sie na wszystkim. chyba zadnej debaty z jej udzialem nie widziales. poza tym cejrowski by sie juz lepiej nadawal do brukseli niz ona. przynajmniej mowi to co mysli i ma w dupie cala reszte.
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:34.


Powered by vBulletin 3