Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-06-2009, 12:34   #521
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post
Tylko mniej zarabiający ludzie mieli by problem z opłaceniem edukacji swoich dzieci, nawet gdyby zwrócić im te grosze z podatków.
Grosze z podatkow? Podatki zabieraja wiekszosc dochodow pracownika.
Do tego panstwowa oswiata wymaga biurokratycznej maszynki, pochlaniajacej mase pieniedzy, zupelnie niepotrzebnie.



Co do gejow - byli i beda. I nie raz juz slyszalem, jak to zatwardziali anty-homo Polacy w UK klaniali sie przed szefem-gejem w pas, bo placil w funciakach
Ja nie zadaje sie z gejami, wiec mam na nich wyjebane.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2009, 13:07   #522
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
jak widzę takie posty to aż mną nosi, siekierka sama się z kieszeni wyciąga. ZROZUM to, ŻE TO WŁAŚNIE TACY LUDZIE JAK TY NAUCZAJĄ DZIECI NIENAWIŚCI DO CZARNYCH/ŻÓŁTYCH/ZIELONYCH/GEJÓW/LESBIJEK/MUZUŁMANÓW I C**J WIE DO JAKIEJ GRUPY SPOŁECZNEJ JESZCZE! Po prostu trzeba dzieciom przedstawiać świat takim, jakim jest, aby akceptowało "inność". W tym wszystkim trzeba uważać, aby nie zaczęło akceptować poważnych odchyleń (ot, pedofilia)...
To, że chcę być wychowywany w normalnej rodzinie, to znaczy, że nawołuje do nienawiści? Jebnij się tą siekierą w łeb.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 13:08   #523
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
To, że chcę być wychowywany w normalnej rodzinie, to znaczy, że nawołuje do nienawiści? Jebnij się tą siekierą w łeb.
Teraz tylko zastanówmy się, ilu z nas jest wychowywanych w normalnej rodzinie Dla jednych "normalna" znaczy "ojciec + matka" a dla innych "spokój, harmonia i stabilizacja". Niektórzy, mimo tego że mają matkę i ojca, woleliby być nawet wychowywani przez parę małp ;]

@down

Dla mnie rodzina to przede wszystkim szczęście, wszystko mi jedno kto wchodzi w jej skład.
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 26-06-2009 o 13:13.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 13:10   #524
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Dla mnie normalna rodzina to: ojciec + matka + spokój+ harmonia + stabilizacja + ewentualne rodzeństwo i żadne gejowskie parady czy przemowy nie zmuszą mnie do zmiany zdania.

edit: Dla Ciebie.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 26-06-2009 o 13:50.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 13:13   #525
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Grosze z podatkow? Podatki zabieraja wiekszosc dochodow pracownika.
Jeśli ktoś zarabia grosze to po zwróceni podatków też niewiele mu zostanie.
Muszkiet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 13:28   #526
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post
Jeśli ktoś zarabia grosze to po zwróceni podatków też niewiele mu zostanie.
Czy to, ze ktos zarabia bardzo niewiele daje mu prawo do tego, by fundowac sobie szkole, lekarza itp za cudze pieniadze (podatki innych ludzi)?
Poza tym - za grosze tak naprawde nikomu nie chce sie pracowac.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 13:45   #527
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Czy to, ze ktos zarabia bardzo niewiele daje mu prawo do tego, by fundowac sobie szkole, lekarza itp za cudze pieniadze (podatki innych ludzi)?
A po co blokować możliwość edukacji dla dzieci z biednych rodzin(które wielkiego wpływu na zarobki swoich rodziców nie mają)?
Muszkiet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 13:51   #528
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Dla mnie normalna rodzina to: ojciec + matka + spokój+ harmonia + stabilizacja + ewentualne rodzeństwo i żadne gejowskie parady czy przemowy nie zmuszą mnie do zmiany zdania.
A może frytki do tego?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Czy to, ze ktos zarabia bardzo niewiele daje mu prawo do tego, by fundowac sobie szkole, lekarza itp za cudze pieniadze (podatki innych ludzi)?
Poza tym - za grosze tak naprawde nikomu nie chce sie pracowac.
Nie obchodzi mnie, że dostanę warna, ale powiem to: CZŁOWIEKU JESTEŚ POJEBANY! Ty myślisz, że oni z własnych chęci zarabiają grosze? Ty w ogóle masz pojęcie, jak to jest, gdy rodzice muszą przez kilka miesięcy odkładać pieniądze, żeby kupić dziecku nowe buty? I do tego mają płacić za szkołę?
No ależ oczywiście, JAKIM PRAWEM oni fundują sobie edukację kosztem cudzych podatków! Lepiej niech siedzą i gniją, niech następne pokolenie będzie w ogóle niedorozwinięte i jeszcze uboższe!
Za grosze nikomu nie chce się pracować? Zmienisz zdanie, kiedy wylądujesz na bruku bez grosza przy duszy (czego po twoim poście serdecznie ci życzę).

Jeśli tak lubicie stereotypy: kolega, którego zacytowałem właśnie przedstawia stereotyp zepsutego dziecka, które uważa że pieniądze spadają z nieba, a ludzie ubodzy nie zasługują nawet na patrzenie na niego.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 14:21   #529
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Sorbeciku, nie wiem czy pracowales, ale ja tak.
Mam znajomych z tzw. patologicznych rodzin i wiem, ze zaden z nich nie poszedlby do pracy za 4zl za godzine. Jak ida do pracy to za wieksze stawki, niektorzy handluja dragami.
Popieram akcje charytatywne, sam czasem cos wplace jak wpadnie lepsza robota, ale nigdy nie bede popieral narzucania obowiazku pomagania innym. Dlaczego? Poniewaz uwazam, ze nikt nie ma prawa roscic sobie praw do cudzych pieniedzy. Jak pojdziesz do pracy moze zrozumiesz o czym mowie.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 14:22   #530
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ty myślisz, że oni z własnych chęci zarabiają grosze? Ty w ogóle masz pojęcie, jak to jest, gdy rodzice muszą przez kilka miesięcy odkładać pieniądze, żeby kupić dziecku nowe buty? I do tego mają płacić za szkołę?
No ależ oczywiście, JAKIM PRAWEM oni fundują sobie edukację kosztem cudzych podatków! Lepiej niech siedzą i gniją, niech następne pokolenie będzie w ogóle niedorozwinięte i jeszcze uboższe!
Za grosze nikomu nie chce się pracować? Zmienisz zdanie, kiedy wylądujesz na bruku bez grosza przy duszy (czego po twoim poście serdecznie ci życzę).
O ile wiem, to normalny człowiek nie zakłada rodziny bez stabilizacji materialnej. Trzeba być naprawdę, tutaj zacytuję kolegę, "pojebanym", żeby płodzić dzieci mimo tego, że się zarabia grosze.
Poza tym ta gadka o groszach to jest śmiechu warta. Pracy jest naokoło, chcieć to móc.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 14:32   #531
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Może tym, że człowiek ma płeć damską i męską (wiem, zaraz mi wyskoczysz, że rośliny też dzielą się na osobniki męskie i żeńskie)? Chodzi o to, że będąc gejem wiesz, że lubisz mężczyzn, a nie kobiety, ale czy o tym samym myślisz zabawiając się z drzewem?

Orientacja seksualna może być homo lub heteroseksualna. Dendrofilia to po prostu "pociąg" do drzew. Byle jakich. Co w tym trudnego?
I biseksualna.
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 14:37   #532
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Zwyklym ludziom nie jest potrzebna narzucana odgornie integracja.
No jasne, bo na ludzi to nie ma wpływu, czy kraj w którym żyją jest potęgą ekonomiczno-gospodarczą, czy nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Mordercy, zwyrodnialcy, zlodzieje, gwalciciele... wielu przestepcow zasluguje na smierc.
Mam inne zdanie na ten temat...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Nie wiem jak wyobrazasz sobie bezplatna edukacje. Szkoly budowane przez niewolnikow? Nauczyciele zaganiani do pracy biczem za miske ryzu?
Darmowa edukacja wystepuje co najwyzej w Afryce, gdy pod prowizorycznym namiotem jakis czlowiek za darmo, z wlasnej woli uczy tam dzieci.
W chwili obecnej za panstwowa edukacje rowniez placimy. W podatkach.
Ta, tylko ta część podatku jest raczej mniejsza od czesnego które musielibyśmy płacić za szkoły, nie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Lubisz przymuszac ludzi do czegos? Lewaccy idole, Hitler i Stalin, rowniez to lubili.
Już napisałem na ten temat wcześniej - że może i macie racje, ale tylko może. Taki system mają w Stanach Zjednoczonych, jak coś się stanie a człowiek nie ma ubezpieczenia, to jest płacz i zgrzytanie zębami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
I zeby nie bylo wyzywania od prawakow - jestem calkowicie apolityczny.
Nono jasne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Doskonaly argument, doktorze nauk medycznych Gonzo, wprost kwintesencja merytorycznej dyskusji ~~
Zły za morfinę? Przepraszam.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Odstepstwo od normalnego zachowania danej spolecznosci jest zaburzeniem na jakims podlozu, czy lewacy tego chca, czy nie. Czy jestes w stanie wytlumaczyc mi, czym rozni sie homoseksualizm od np. dendrofilii, przez co to pierwsze zaliczamy do "orientacji seksualnej" a to drugie do zaburzenia seksualnosci?
Bo może... w homoseksualizmie obydwoje partnerzy chcą być razem/uprawiać seks/kochać się itd.? A dendrofilia jest przypadkiem obiektofilii, która jest zaburzeniem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
No tak, teraz w Europie nie mozna miec swoich pogladow - wedle Jednego Slusznego Pogladu trzeba kochac wszystkich po rowno, byc otwartym na rozne wynaturzenia, zboczenia itd. A dzieki temu naszemu "zasciankowi" nie obudzimy sie za 30 lat w czarnej dupie jak Niemcy czy Francuzi, ktorzy przez ta swoja tolerancje maja coraz wieksze problemy z Turkami czy Afrofrancuzami, ktorzy powoli zaczynaja narzucac rodowitym Niemcom/Francuzom swoj dyktat w imie politycznej poprawnosci.
Skończyła się już emigracja do UE kilka dni temu (czytałem, że zamknięto granicę). Ale co ma tolerancja do emigrantów? Niemcy fakt, dali Turkom szansę wjazdu na swój teren... Ale nie widziałem, żeby mieli z tym większy problem. Fakt, np. w takiej Szwecji już zaczęło być źle, ale w każdym razie we Francji "Afrofrancuzi" są już od dawna, i nie mają z nimi problemu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Martka Pokaż post
I biseksualna.
Którą reprezentuje Martka ;* .
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 14:51   #533
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Sorbeciku, nie wiem czy pracowales, ale ja tak.
Mam znajomych z tzw. patologicznych rodzin i wiem, ze zaden z nich nie poszedlby do pracy za 4zl za godzine. Jak ida do pracy to za wieksze stawki, niektorzy handluja dragami.
Popieram akcje charytatywne, sam czasem cos wplace jak wpadnie lepsza robota, ale nigdy nie bede popieral narzucania obowiazku pomagania innym. Dlaczego? Poniewaz uwazam, ze nikt nie ma prawa roscic sobie praw do cudzych pieniedzy. Jak pojdziesz do pracy moze zrozumiesz o czym mowie.
Tak juz jest i pozostanie. Lepszej opcji niz takie wspieranie nie ma. Wyobrazasz co by bylo gdyby twoje marzenia sie spelnily? Polowa spoleczenstwa bylaby analfabetami i pewnie przestepczosc by wzrosla kilkukrotnie, a gdzie bys tych przestepcow zamykal? W wiezieniach, ktorych nie ma bo dawniej byly oplacane z podatkow? Ty wciaz zyjesz w utopii, mogloby tak byc, ale czlowiek jest tak zaprogramowany, ze to sie niestety nie uda.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 14:56   #534
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Gdzie tu jest pytanie o przykład pozytywnego działania narkotyków?
Cytuj:
Nie wiedziałem, że zatruwanie samego siebie to standardowe zachowanie gatunkowe, ale teraz już WIEM.
Nie ma, faktycznie. W takim razie odpowiadam: z premedytacją zatruwają siebie co najwyżej osobniki chore psychicznie. Wszyscy pozostali nie piją np. kawy, czy nie żrą cebuli, aby się nimi zatruwać, tylko np. czerpać przyjemność. (Już zapomniałem, co to ma wspólnego z tematem, ale OK).

Cytuj:
Dojrzałości do seksu niektórzy mogą nigdy nie osiągnąć.
Tutaj można się zgodzić. Ale co Cytrynowy proponuje? Zakaz seksu dla niedojrzałych (psychicznie)? I kto będzie określał, kto jest dojrzały, a kto nie? Czyżby Cytrynowy?

Cytuj:
Nie podobanie się =/= bycie dyskryminowanym
Dyskryminacja może być tylko prawna. Jeżeli JA powiem, "Żydzi won do Palestyny", to jest to pogląd (po****ny, ale pogląd). Ale jeżeli PAŃSTWO ustawowo zatwierdzi deportację wszystkich Żydów do Palestyny, tylko dlatego, że są Żydami, to wtedy mamy do czynienia z dyskryminacją. W III Rzeszy homoseksualiści byli dyskryminowani, w Polsce nie są.

Cytuj:
Czy można porównać do siebie te dwa fakty: piszę na ścianie domu
"Nienawidzę Wielkiegomanitu" i "Nienawidzę żydów"?
Jw.

Cytuj:
Nie powiesz mi chyba, że po przejrzeniu świetnego CV (jesteś już pewien że go zatrudnisz) i ujrzeniu na samym dole dopisku "Jestem homoseksualny" taką osobę zatrudnisz (czyli "nagle" zmienisz zdanie). Jeśli jednak zatrudnisz, to ok.
Możliwe, że bym nie zatrudnił. Bo po co ktoś się ma ostentacyjnie chwalić, że jest gejem, albo że lubi seks analny? Pracodawcy to naprawdę nie obchodzi.

Cytuj:
Jakby "zapalenie skręta" raz w miesiącu nie miało negatywnych skutków, to nie byłoby zakazane. Picie kawy nie jest zakazane.
Pozwolisz, że tego nie skomentuję.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Zupełnie inaczej rozliczane są spółki jako działalność gospodarcza i osoby fizyczne. Wypowiadasz się na temat, na który nie masz zielonego pojęcia.
To może wszechwiedzący Gonzo wytłumaczy, na czym polega różnica?

Cytuj:
Wyprzedzając kolejną kłótnie, że to ja nie mam racji - zostało już potwierdzone, że homoseksualizm nie jest zboczeniem, tylko że jest to orientacja seksualna.
Szkoda, że Gonzo nie pochwalił nam się nam sposobem, w jaki sposób homoseksualizm został skreślony z listy chorób. Poprzez głosowanie! Co już samo w sobie stawia tę szopkę o nazwie WHO pod wielkim znakiem zapytania...

Cytuj:
To, czy to jest szkodliwe, czy nie, zależy też od indywidualnych predyspozycji.
To, czy jedzenie pomidorów jest szkodliwe, zależy od indywidualnych predyspozycji.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 15:00   #535
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

We Francji nie ma problemu z kolorowymi? Nie wiem jakie gazety czytasz (o ile czytasz) ale chyba trzeba Cię wyprowadzić z błędu. Zamieszki rasowe to we Francji norma. Muzułmanie domagają się coraz to nowych praw w imię poprawności politycznej (jak im się odmówi to jest się rasistą). Ale to, że oni zaczepiają Białych, porywają Żyda i go torturują to nic takiego, na to przymyka się oko.

///
Kochasz się z drzewem - Twój gatunek nie przetrwa, nie spełniasz swojej roli.
Kochasz się z kozą (będąc człowiekiem)- Twój gatunek nie przetrwa, nie spełniasz swojej roli (a jak to rozumieć gdy chodzi o muła?).
Kochasz się z osobą tej samej płci - Twój gatunek nie przetrwa, nie spełniasz swojej roli.
Kochasz się z osobą przeciwnej płci - jeśli wszystko pójdzie dobrze Twój gatunek przetrwa, spełniasz swoją rolę.
Proste. I żaden lewak mnie nie przekona, że tak naprawdę wydanie na świat potomstwa nie jest najważniejszym celem w życiu człowieka.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 15:02   #536
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Sorbeciku, nie wiem czy pracowales, ale ja tak.
Mam znajomych z tzw. patologicznych rodzin i wiem, ze zaden z nich nie poszedlby do pracy za 4zl za godzine. Jak ida do pracy to za wieksze stawki, niektorzy handluja dragami.
Popieram akcje charytatywne, sam czasem cos wplace jak wpadnie lepsza robota, ale nigdy nie bede popieral narzucania obowiazku pomagania innym. Dlaczego? Poniewaz uwazam, ze nikt nie ma prawa roscic sobie praw do cudzych pieniedzy. Jak pojdziesz do pracy moze zrozumiesz o czym mowie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
O ile wiem, to normalny człowiek nie zakłada rodziny bez stabilizacji materialnej. Trzeba być naprawdę, tutaj zacytuję kolegę, "pojebanym", żeby płodzić dzieci mimo tego, że się zarabia grosze.
Poza tym ta gadka o groszach to jest śmiechu warta. Pracy jest naokoło, chcieć to móc.
Po pierwsze, nie miałem na myśli rodzin patologicznych, bo patologia może występować nawet w rodzinach zamożnych.
Po drugie, nie wiecie, że los może przynieść różne rzeczy? Człowiek może w każdej chwili stracić wszystko, może zostać zmuszony do zaczynania od nowa. Czy to jest patologia? Pracy jest naokoło? To dlaczego mówi się, aby państwo fundowało tworzenie nowych miejsc pracy?
Mówi się, że żadna praca nie hańbi, i płaca chyba też nie? Lepsze te 4zł/h, niż siedzieć na dupsku, opier***lać się, skamleć na państwo i Polskę jaka to ona zła, i dawać powód do śmiechu ludziom, że w Polsce jedno z największych bezroboci w Europie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 15:09   #537
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Tak juz jest i pozostanie. Lepszej opcji niz takie wspieranie nie ma. Wyobrazasz co by bylo gdyby twoje marzenia sie spelnily? Polowa spoleczenstwa bylaby analfabetami i pewnie przestepczosc by wzrosla kilkukrotnie, a gdzie bys tych przestepcow zamykal? W wiezieniach, ktorych nie ma bo dawniej byly oplacane z podatkow? Ty wciaz zyjesz w utopii, mogloby tak byc, ale czlowiek jest tak zaprogramowany, ze to sie niestety nie uda.
Więzień nie będzie, bo komu by się chciało utrzymywać przestępców za własne pieniądze?
Muszkiet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 15:10   #538
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
To może wszechwiedzący Gonzo wytłumaczy, na czym polega różnica?
Jeśli Cię to interesuje, to zajrzyj do książek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Szkoda, że Gonzo nie pochwalił nam się nam sposobem, w jaki sposób homoseksualizm został skreślony z listy chorób. Poprzez głosowanie! Co już samo w sobie stawia tę szopkę o nazwie WHO pod wielkim znakiem zapytania...
Bez komentarza pozostawię Twoje zdanie, że WHO to szopka.

"W 1973 roku Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne uwzględniając nowe, lepiej zaprojektowane badania, usunęło homoseksualność z listy zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Dwa lata później, Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne podjęło uchwałę popierającą to usunięcie."

"Psychologowie, psychiatrzy i inni specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym, zgadzają się co do faktu, że homoseksualność nie jest chorobą, zaburzeniem psychicznym czy problemem emocjonalnym. Ponad 35 lat obiektywnych, dobrze zaprojektowanych badań naukowych wykazało, że homoseksualność, sama w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami. Homoseksualność niegdyś była uważana za chorobę, ponieważ specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym i społeczeństwo dysponowali nierzetelnymi, opartymi na uprzedzeniach, informacjami."

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
We Francji nie ma problemu z kolorowymi? Nie wiem jakie gazety czytasz (o ile czytasz) ale chyba trzeba Cię wyprowadzić z błędu. Zamieszki rasowe to we Francji norma. Muzułmanie domagają się coraz to nowych praw w imię poprawności politycznej (jak im się odmówi to jest się rasistą). Ale to, że oni zaczepiają Białych, porywają Żyda i go torturują to nic takiego, na to przymyka się oko.
Może nie mam racji... Po prostu będąc we Francji nie zauważyłem większego problemu z "kolorowymi", wtedy ICH media też o tym nie trąbiły (Maj-Czerwiec 2008). Nasze media też jakoś o tym nie mówią. Gazety czytam sporadycznie, preferuję wp.pl.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 15:11   #539
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Tak juz jest i pozostanie. Lepszej opcji niz takie wspieranie nie ma. Wyobrazasz co by bylo gdyby twoje marzenia sie spelnily? Polowa spoleczenstwa bylaby analfabetami i pewnie przestepczosc by wzrosla kilkukrotnie, a gdzie bys tych przestepcow zamykal? W wiezieniach, ktorych nie ma bo dawniej byly oplacane z podatkow? Ty wciaz zyjesz w utopii, mogloby tak byc, ale czlowiek jest tak zaprogramowany, ze to sie niestety nie uda.
Blisko moich idealow byly Stany Zjednoczone w XVIII i na poczatku XIX w. Panstwo nie gwarantowalo nic, podatki niskie, a mimo to sciagaly tam miliony ludzi z calego swiata. Dziwne, co?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo
No jasne, bo na ludzi to nie ma wpływu, czy kraj w którym żyją jest potęgą ekonomiczno-gospodarczą, czy nie.
Gdzie widzisz te potegi? W upadajacej Europie? Potegi rodza sie w Azji, Europa upada. Zarowno ekonomicznie jak i moralnie.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 15:35   #540
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Jeśli Cię to interesuje, to zajrzyj do książek.



Bez komentarza pozostawię Twoje zdanie, że WHO to szopka.

"W 1973 roku Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne uwzględniając nowe, lepiej zaprojektowane badania, usunęło homoseksualność z listy zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Dwa lata później, Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne podjęło uchwałę popierającą to usunięcie."

"Psychologowie, psychiatrzy i inni specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym, zgadzają się co do faktu, że homoseksualność nie jest chorobą, zaburzeniem psychicznym czy problemem emocjonalnym. Ponad 35 lat obiektywnych, dobrze zaprojektowanych badań naukowych wykazało, że homoseksualność, sama w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami. Homoseksualność niegdyś była uważana za chorobę, ponieważ specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym i społeczeństwo dysponowali nierzetelnymi, opartymi na uprzedzeniach, informacjami."



Może nie mam racji... Po prostu będąc we Francji nie zauważyłem większego problemu z "kolorowymi", wtedy ICH media też o tym nie trąbiły (Maj-Czerwiec 2008). Nasze media też jakoś o tym nie mówią. Gazety czytam sporadycznie, preferuję wp.pl.
Jeśli go to interesuje to pyta na forum. Odsyłając go do książek tracisz wiarygodność.

Tak, WHO to jest szopka. Podobnie jak ONZ.

Skąd masz te cytaty? Z wiki? Można to zawsze zmienić na coś odwrotnego. Poza tym pogrubione przez Ciebie fragmenty to lanie wody a nie fakty ('obiektywnych, dobrze zaprojektowanych, uwzględniając nowe', tak, tak - o wielu rzeczach można tak pisać).

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...l?ticaid=1846f
Rok 2005.

http://www.money.pl/archiwum/wiadomo...,0,196008.html
Rok 2006.

Czemu nie było o tym tak głośno? No, ten, jak to się nazywało. A, już wiem. Bo to niepoprawne politycznie. Jak kolorowy może być czemuś winien (podobnie było podczas feralnego koncertu The 4-skins w '81, ale to już inna historia)?
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:06.


Powered by vBulletin 3