Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-06-2009, 15:40   #541
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Pozwolisz, że tego nie skomentuję.
Przecież to chyba jasne, że osoba pijąca regularnie kawę nie zatruje się tak, jak osoba paląca skręta raz na tydzień... Bardziej łopatologicznie wytłumaczyć nie potrafię.

Cytuj:
Poprzez głosowanie! Co już samo w sobie stawia tę szopkę o nazwie WHO pod wielkim znakiem zapytania...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon
Coz, mamy ukochana demokracje, w z definicji decyduje wiekszosc - wiec o co chodzi?
Proszę cię bardzo.

Cytuj:
To, czy jedzenie pomidorów jest szkodliwe, zależy od indywidualnych predyspozycji.
Więc nie społeczeństwu oceniać, czy homoseksualizm jest zły.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan Ognia
Jeśli go to interesuje to pyta na forum. Odsyłając go do książek tracisz wiarygodność.
Jakoś mnie odsyłaliście na wikipedie, i źle nie było.

Cytuj:
Skąd masz te cytaty? Z wiki? Można to zawsze zmienić na coś odwrotnego.
Zabawne, tak więc połowa tego tematu nie ma sensu, bo odwołuje się do wiki / innych źródeł które można zmienić.
Równie dobrze można zmienić fakt, że ludzie nie powinni jeść swojego kału, ale czy zaczniesz go wtedy jeść?

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 26-06-2009 o 15:43.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2009, 15:51   #542
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Gdzie widzisz te potegi? W upadajacej Europie? Potegi rodza sie w Azji, Europa upada. Zarowno ekonomicznie jak i moralnie.
Europa nie upada, Europa (ta zjednoczona) rośnie w siłę. Upadły to by pojedyncze państwa gdyby się nie zjednoczyły.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Jeśli go to interesuje to pyta na forum. Odsyłając go do książek tracisz wiarygodność.
Jakbyś nie zauważył, jego to wcale nie interesuje. Nie jestem ekonomistą, tyle co pamiętam z lekcji przedsiębiorczości, że spółki są inaczej rozliczane niż osoby fizyczne, sprawa jest bardziej zagmatwana.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Skąd masz te cytaty? Z wiki? Można to zawsze zmienić na coś odwrotnego.
To nie wiem, hmm, mam szukać na stronie ATP tego samego?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Poza tym pogrubione przez Ciebie fragmenty to lanie wody a nie fakty ('obiektywnych, dobrze zaprojektowanych, uwzględniając nowe', tak, tak - o wielu rzeczach można tak pisać).
Ale nie ma nic o tym, że homoseksualizm został wykreślony z listy chorób drogą głosowania.

No no a w 19xx-1989 roku w Polsce też były zamieszki! Ah Ci biali, wprowadzili komunę. Zmierzam do tego, że to o czym piszesz, działo się kilka lat temu, a teraz o takich rzeczach nie słyszymy. Może są jakieś zmiany?

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 27-06-2009 o 00:59.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 15:58   #543
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Przecież to chyba jasne, że osoba pijąca regularnie kawę nie zatruje się tak, jak osoba paląca skręta raz na tydzień...
Nie bylbym tego taki pewien.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 16:10   #544
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Przecież to chyba jasne, że osoba pijąca regularnie kawę nie zatruje się tak, jak osoba paląca skręta raz na tydzień... Bardziej łopatologicznie wytłumaczyć nie potrafię.
Masz na to jakies dowody? Czy sam to wymyslasz?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo
Europa nie upada, Europa (ta zjednoczona) rośnie w siłę. Upadły to by pojedyncze państwa gdyby się nie zjednoczyły.
Porownaj sobie tempo rozwoju azjatyckich tygrysow i panstw europejskich.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 16:35   #545
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Te azjatyckie tygrysy wkoncu sie zatrzymaja, oni glownie sie rozwijaja dzieki taniej sile roboczej, czym przyciagaja inwestorow. Niedlugo pewnie robotnicy sie zbuntuja, ze pracuja za 1/10 tego co europejczycy.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 16:42   #546
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Wiekszosc europejczykow moze pomarzyc o takim poziomie zycia jaki jest w Singapurze czy Hong Kongu.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 16:53   #547
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Masz na to jakies dowody? Czy sam to wymyslasz?
Homoseksualizm jest chorobą - macie na to jakieś dowody? Czy sami to sobie wymyślacie? A może wiecie już o jakichś szczepionkach dla gejów, albo coś ala Polopiryna G?

Żądacie dowodów, a sami żadnych nie dajecie. Wciąż twierdzicie, że dziecko wychowane przez gejów będzie chore - dowody? Brak.

Twierdzicie, że jeśli spełniłoby się prośby homo, to żądaliby więcej - dowody? Brak.

Nie dawajcie mi żadnych cytatów i żadnych źródeł - przecież to wszystko można zmienić. I co? Teraz nie ma tak łatwo?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 17:07   #548
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Jakbyś nie zauważył, jego to wcale nie interesuje. Nie jestem ekonomistą, tyle co pamiętam z lekcji przedsiębiorczości, że spółki są inaczej rozliczane niż osoby fizyczne, sprawa jest bardziej zagmatwana.
[Nie można tak od razu?]

To nie wiem, hmm, mam szukać na stronie ATP tego samego?
[Jeżeli chcesz być wiarygodny - tak.]


Ale nie ma nic o tym, że homoseksualizm został wykreślony z listy chorób drogą głosowania.
[Zmieniasz temat, zresztą to nie moje stwierdzenie.]

No no a w 19xx-1989 roku w Polsce też były zamieszki! Ah Ci biali, wprowadzili komunę. Zmierzam do tego, że to o czym piszesz, działo się kilka lat temu, a teraz o takich rzeczach nie słyszymy. Może są jakieś zmiany?
[Mam nadzieję, że tylko udajesz głupiego. Chyba nie wierzysz w to, że w 2006 były zamieszki, 2007 spokój i od 2008 na nowo. Próbujesz wykręcić kota ogonem. Dając Ci starsze artykuły chciałem pokazać, że sprawa nie jest nowa. Chyba mi nie powiesz, że płonące samochody pod Paryżem to nie jest problem.]
Komentarze dodałem w [ ].

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet
Jakoś mnie odsyłaliście na wikipedie, i źle nie było.
Źle gdy ukradli krowa Kali, dobrze gdy Kali ukraść krowa?
Ja Ciebie nie odsyłałem. To, że robią to inny nie oznacza, że Ty też musisz. I Milan ognia a nie Ognia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet
Twierdzicie, że jeśli spełniłoby się prośby homo, to żądaliby więcej - dowody? Brak.
.
Wystarczą obserwacje zachowań ludzkich. Chyba, że geje i lesbijki to jakieś nad(a może pod)ludzie i ich takie zasady nie dotyczą, wybacz, nie wiedziałem.

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 26-06-2009 o 17:09.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 17:09   #549
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Co uważacie za to straszliwe "więcej", czego domagaliby się homo, bi i trans?
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 17:20   #550
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Ja Ciebie nie odsyłałem. To, że robią to inny nie oznacza, że Ty też musisz.
Zdecydujcie się w końcu?
Cytuj:
I Milan ognia a nie Ognia.
Ihihihi super.

Cytuj:
Wystarczą obserwacje zachowań ludzkich.
Z obserwacji zachowań ludzkich picie kawy nie wpływa źle na człowieka, a narkotyki tak. Z obserwacji.

@down: Mówiłem do ogółu, a nie twoich jaźni. Wy tworzycie własne teorie, czemu ja mam nie tworzyć? Zielonego pojęcia, to ty nie masz w sprawie homoseksualizmu, ale nikt ci nie wyjeżdża, że "pierdolisz głupoty". Trochę ogarnięcia albo wracaj do "gdzie expić...".

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 26-06-2009 o 17:31.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 17:27   #551
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Homoseksualizm jest chorobą - macie na to jakieś dowody? Czy sami to sobie wymyślacie? A może wiecie już o jakichś szczepionkach dla gejów, albo coś ala Polopiryna G?

Żądacie dowodów, a sami żadnych nie dajecie. Wciąż twierdzicie, że dziecko wychowane przez gejów będzie chore - dowody? Brak.

Twierdzicie, że jeśli spełniłoby się prośby homo, to żądaliby więcej - dowody? Brak.

Nie dawajcie mi żadnych cytatów i żadnych źródeł - przecież to wszystko można zmienić. I co? Teraz nie ma tak łatwo?
Chlopie, ogarnij sie Nigdzie nie napisalem, ze homoseksualizm jest choroba.


I nie zabieraj sie za wymyslanie wlasnych teorii dot. szkodliwego dzialania poszczegolnych narkotykow, bo jest to smieszne i zalosne.
Nie masz o tym zielonego pojecia, a pierdolisz glupoty.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet
Wy tworzycie własne teorie, czemu ja mam nie tworzyć? Zielonego pojęcia, to ty nie masz w sprawie homoseksualizmu, ale nikt ci nie wyjeżdża, że "pierdolisz głupoty". Trochę ogarnięcia albo wracaj do "gdzie expić...".
O homoseksualizmie nie mam pojecia i nie chce miec. A ty co? Praktykujesz, ze taki znawca?
Ja do gejow nic nie mam, nie tworze o nich zadnych koncepcji, wiec troche sie osmieszyles ta wypowiedzia kolezko.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 26-06-2009 o 17:40.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 17:36   #552
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Wiekszosc europejczykow moze pomarzyc o takim poziomie zycia jaki jest w Singapurze czy Hong Kongu.
Ano. Jednak w przypadku 'upadku gospodarki europejskiej' nie będzie już tak różowo, bo 'azjatyckie tygrysy' żyją głównie z zachodniej gotówki.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 18:20   #553
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Zdecydujcie się w końcu?

Ihihihi super.



Z obserwacji zachowań ludzkich picie kawy nie wpływa źle na człowieka, a narkotyki tak. Z obserwacji.

@down: Mówiłem do ogółu, a nie twoich jaźni. Wy tworzycie własne teorie, czemu ja mam nie tworzyć? Zielonego pojęcia, to ty nie masz w sprawie homoseksualizmu, ale nikt ci nie wyjeżdża, że "pierdolisz głupoty". Trochę ogarnięcia albo wracaj do "gdzie expić...".
Nie mów o mnie w liczbie mnogiej. To, że inni Cię odsyłali to ich sprawa. Ty tego nie rób.

Ihihihihi - super, mogę na Ciebie mówić CytrynowyDupek/[wstaw wulgaryzm] zamiast Sorbet? Uhm?
Z obserwacji - "Obserwacja - jedna z podstawowych metod badawczych w naukach społecznych, stosowana przede wszystkim w socjologii, etnologii, antropologii i psychologii. Istnieje wiele metod obserwacyjnych różniących się przede wszystkim stopniem ingerencji obserwatora w obserwowane sytuacje, sposobami rejestracji i analizy oraz czasem trwania."
wikipedia.pl (brak innych źródeł pod ręką).

Czemu masz nie tworzyć swoich teorii? Bo nie masz dowodów na ich poparcie. No, chyba że masz, ale Ci krasnoludki zabrały (na których istnienie masz dowód, ale UFO je zniszczyło. A co do UFO to...).

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 26-06-2009 o 18:23.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 18:39   #554
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

fajnie sie oglada wasze dyskusje.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 18:47   #555
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@UP
O dzięki Ci, stojący nad wszystkimi z tego forum, wszystkimi, którzy nie warci Twej łaski, dzięki Ci, iż przemówiłeś.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 18:58   #556
Pix888
Użytkownik Forum
 
Pix888's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2008

Posty: 146
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post

Mordercy, zwyrodnialcy, zlodzieje, gwalciciele... wielu przestepcow zasluguje na smierc.
ee co w tej grupie robią złodzieje? Jestem za karą śmieci ale śmierć dla złodzieja...to byłaby chyba przesada nie sądzisz?
Pix888 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 19:06   #557
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
A ty co? Praktykujesz, ze taki znawca?
Skapa. Po cholerę bym się tu męczył, jeśli dyskusja nie dotyczyłaby m.in. mnie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Nie mów o mnie w liczbie mnogiej. To, że inni Cię odsyłali to ich sprawa. Ty tego nie rób.
Przecież napisałem, że mówiłem do ogółu, czyli tych przeciw -.-

Cytuj:
Ihihihihi - super, mogę na Ciebie mówić CytrynowyDupek/[wstaw wulgaryzm] zamiast Sorbet? Uhm?
Mi to zwisa jak / co o mnie mówisz. Zauważ tylko różnicę między wielkością liter, a zupełnie innym wyrazem. Że niby nie ma różnicy między Jan Kowalski, a Jan Kurwalski?

Cytuj:
wikipedia.pl (brak innych źródeł pod ręką).
Słucham? Czy się nie przesłyszałem? Ta definicja jest
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia
Z wiki? Można to zawsze zmienić na coś odwrotnego.
Gubisz się w tym, co mówisz :>

Cytuj:
Czemu masz nie tworzyć swoich teorii? Bo nie masz dowodów na ich poparcie. No, chyba że masz, ale Ci krasnoludki zabrały (na których istnienie masz dowód, ale UFO je zniszczyło. A co do UFO to...).
Niszczycie moje teorie tworząc własne. Niech wam będzie, fajny ubaw.

@down: Nie, bo nie jestem zoofilem. A zoofilia nie jest tak popularna, jak homoseksualizm. Oczywiście, na oko.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 26-06-2009 o 19:45.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 19:34   #558
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

@Cytrynowy
Czy jeśliby WHO na drodze głosowania (sam to, że decyduje się o naukowych definicjach w taki sposób, jest skandalem) zrobiło z zoofilii kolejną orientację seksualną, to czy Cytrynowy również broniłby tej decyzji?
Nasuwa się analogia z Plutonem: to nie jest tak, że Pluton do 24 sierpnia 2006 roku był planetą, a po 24 sierpnia 2006 roku planetą już nie jest. On został uznany za planetę przez zwyczajną pomyłkę. Tak samo z homoseksualizmem.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 20:16   #559
Kenixia
Użytkownik Forum
 
Kenixia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Słubice.

Posty: 464
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pyza Takae
Świat: Nebula
Kenixia ma numer GG 3711262
Domyślny

Ja uważam, że to normalne nie jest i wątpię, aby kiedyś homoseksualiści byli do końca tolerowani. Powinni się z tym pogodzić i nie walczyć tak o swoje równouprawnienie. Jęsli są to niech sobie żyją, ale ja kiedy widzę na ulicy całujących się pedałów, to mi niedobrze. Zresztą w ogóle jeśli widzę, że ktoś za mocno okazuje sobie uczucia w centrum miasta to mi się na wymioty zbiera. Tolerancji nigdy nie było i nie będzie, bo wtedy mogliby adoptować dzieci. Wyobrażacie sobie dwóch mężczyzn którzy prowadzą za ręke 3-letnie dziecko?
Opanujcie się, TO NIE JEST NORMALNE.
__________________
Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.


Kenixia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 20:16   #560
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
@Cytrynowy
Czy jeśliby WHO na drodze głosowania (sam to, że decyduje się o naukowych definicjach w taki sposób, jest skandalem) zrobiło z zoofilii kolejną orientację seksualną, to czy Cytrynowy również broniłby tej decyzji?
Nasuwa się analogia z Plutonem: to nie jest tak, że Pluton do 24 sierpnia 2006 roku był planetą, a po 24 sierpnia 2006 roku planetą już nie jest. On został uznany za planetę przez zwyczajną pomyłkę. Tak samo z homoseksualizmem.
Choroba jest na tyle subiektywnym pojęciem, że masz rację =) Dla mnie nie jest chorobą. Chłopcy nieradzący sobie na lekcjach wfu są porównywani do dziewczyn, m.in. dlatego homofobia tak się panoszy. Faceci ze strachem patrzą na mężczyznę, który pozwala traktować się jak kobieta. Urażenie męskiej dumy i mamy instant win. Takie jednostki trzeba nazwać "chorymi", bo odstają od naszego wizerunku idealnego osobnika męskiego </3

@up

Dlaczego nie jest normalne? ; o
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 26-06-2009 o 20:25.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:49.


Powered by vBulletin 3