Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-06-2006, 00:33   #1241
frances111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2006

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord kula
Tegax nie kozacz tak, bo ty nawet z ue byś nie trafil-.-
No i co z tego ze by nie trafil? Zamilcz prosze.

pozdrawiam
frances111 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-06-2006, 00:43   #1242
Kozak15
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2006

Posty: 20
Problem

Tegax wez nie kozacz bo ty nawet nie umiesz napisac (poszlem) a pisze sie poszedlem...Jesli chodzi o ciebie bo piszesz ze ktos by nie trafil z UE , to kazdy glupi to potrafi a ty chyba chcesz sie pochawalic tym ze masz sorca powyzej 60 lvl .Heh chcialem ci powiedziec ze lvl sie nie liczy tylko to jak kto umie grac sorcem i to jaki masz m lvl bo widze ze jezeli chodzi o ciebie to jestes slabiutki .Nawet Kruchy Mag cie wyciana.....No Comment !!!!
Oj tegus wez lepiej sie za swoja dupe i nie obrazaj innych ani im nie mow jak oni maja grac...A gdzie twoja Buntowniczka zarana piczka.?? chyba miala haka no nie ? buahahhahaaha...narescie ..
bye...bye... all !!!! Pozdro dla all Poznania. !!!
Kozak15 jest offline  
stary 11-06-2006, 00:48   #1243
Kozak15
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2006

Posty: 20
Domyślny

Mam pytanie do Corsa !!!! dlaczego zdeleytowales postac ? bo jesli chcez powiedziec ze juz nie grasz to nikt w to nie uwiezy.za 1 miesiac albo za 2 ale potac predzej czy puzniej oddeleytujesz bo ty i tibia........
A tak wogle to ciagle cie widze jak siedziz na forum itd... ty juz z tego nie wyjdzesz taj jak np.Jameha. bye..bye...
Kozak15 jest offline  
stary 11-06-2006, 00:53   #1244
Mioduch
Użytkownik Forum
 
Mioduch's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 77
Stan: Zbanowany
Poziom: 2
Skille: 10
Mioduch ma numer GG 400623 Send a message via Skype™ to Mioduch
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kozak15
Tegax wez nie kozacz bo ty nawet nie umiesz napisac (poszlem) a pisze sie poszedlem...Jesli chodzi o ciebie bo piszesz ze ktos by nie trafil z UE , to kazdy glupi to potrafi a ty chyba chcesz sie pochawalic tym ze masz sorca powyzej 60 lvl .Heh chcialem ci powiedziec ze lvl sie nie liczy tylko to jak kto umie grac sorcem i to jaki masz m lvl bo widze ze jezeli chodzi o ciebie to jestes slabiutki .Nawet Kruchy Mag cie wyciana.....No Comment !!!!
Oj tegus wez lepiej sie za swoja dupe i nie obrazaj innych ani im nie mow jak oni maja grac...A gdzie twoja Buntowniczka zarana piczka.?? chyba miala haka no nie ? buahahhahaaha...narescie ..
bye...bye... all !!!! Pozdro dla all Poznania. !!!


co Ty masz do Buntowniczki ****u? Jak cos masz do Tgaxa to pisz do niego a nie sie przy*******asz do kogos kto jest niewinny.Ciekawe co Ty bys zrobil jak bys z 60 na 20 spadl frajerze.Debil....

Lubie Buntowniczke i lubiłem jej manaski na guardy podrzucac
Mioduch jest offline  
stary 11-06-2006, 01:53   #1245
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

jutro konczy mi sie pacc, Corsem i tak juz grac nie bede bo bycie szarakiem mnie nie bawi - wszystko albo nic
domek jutro idzie dla pixi, kase rozdam wtajemiczonym a char pod delete.

ja nie gram juz od dluzszego czasu - to nie jest nalog czy cos. gralem bo mialem zabawe z tego -teraz juz nie mam to nie gram i tyle

a na forum zagladam bo zawsze sie mozna posmiac jak sie czyta ze tegax ktory nigdy sie w bitwie nie pokazal pisze jakim to wielkim jest evul fighterem.
Cors Ent jest offline  
stary 11-06-2006, 02:02   #1246
DetiVo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
DetiVo ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Citek
Hmm...wiesz jakos trudno mi zrozumiec dlaczego napisales ze CAŁE Wanted robi PA, niestety nie zgodzę sie z tobą
A co do czasów kiedy Szwedzi mieli okres przewagi na Azurze to wcale nie sadze czy bylo tak dobrze, ale pamietam ze kazdy chcial zeby wanted wrocilo. Teraz nie potrafie ocenic czy lepiej bylo kiedys czy teraz poniewaz sam jestem w Wanted. Więc nie mi tu oceniać

@up
"Jak juz sie dostaniesz miedzy wrony musisz krakac jak one"
DoF jak miało władze.. nikt się wtedy nie skarzyl ze ktos robi PA. U nas nie bylo to popierane, wrecz przeciwnie. Inaczej jest z Wanted. Ale coz, Azura cche Wanted, bbeda mieli Wanted Ciekaw jestem jak dlugo
__________________
Rispekt dla najwyzsza Prawda, przeciez to najwiekszy wojownik azury! rotfl
DetiVo jest offline  
stary 11-06-2006, 02:57   #1247
Yo Tegax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kozak15
Tegax wez nie kozacz bo ty nawet nie umiesz napisac (poszlem) a pisze sie poszedlem...Jesli chodzi o ciebie bo piszesz ze ktos by nie trafil z UE , to kazdy glupi to potrafi a ty chyba chcesz sie pochawalic tym ze masz sorca powyzej 60 lvl .Heh chcialem ci powiedziec ze lvl sie nie liczy tylko to jak kto umie grac sorcem i to jaki masz m lvl bo widze ze jezeli chodzi o ciebie to jestes slabiutki .Nawet Kruchy Mag cie wyciana.....No Comment !!!!
Oj tegus wez lepiej sie za swoja dupe i nie obrazaj innych ani im nie mow jak oni maja grac...A gdzie twoja Buntowniczka zarana piczka.?? chyba miala haka no nie ? buahahhahaaha...narescie ..
bye...bye... all !!!! Pozdro dla all Poznania. !!!
Po pierwsze kolego... ja nie pisałem zeby ktokolwiek nie trafiał z UE matole, czytaj uwaznie posty powyzsze !
Po drugie odczep sie od Buntowniczki ty uszatku brzydki.Jest tak ze hackli ja i nie ma zamiaru dalej grac,ale ona to nie ty , ty bys pewnie w tej chwili mial pokój zalany łzami i bys sral pod siebie.
Po trzecie evul fighter obije Ci ryj w Poznaniu juz niedługo ,jesli tylko bedziesz mial odwage sie spotkac aha "zarana piczka" jest twoja mamcia : )
 
stary 11-06-2006, 02:59   #1248
Yo Tegax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
jutro konczy mi sie pacc, Corsem i tak juz grac nie bede bo bycie szarakiem mnie nie bawi - wszystko albo nic
domek jutro idzie dla pixi, kase rozdam wtajemiczonym a char pod delete.

ja nie gram juz od dluzszego czasu - to nie jest nalog czy cos. gralem bo mialem zabawe z tego -teraz juz nie mam to nie gram i tyle

a na forum zagladam bo zawsze sie mozna posmiac jak sie czyta ze tegax ktory nigdy sie w bitwie nie pokazal pisze jakim to wielkim jest evul fighterem.

Hahahahah nigdy sie nie pokazalem? Jak sie ma oczy w dup** to sie wielu rzeczy nie widzi : ) Corsik odgarnij ten brud z oczy i wiele wiecej bedziesz widzial
 
stary 11-06-2006, 04:18   #1249
DetiVo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
DetiVo ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yo Tegax
Hahahahah nigdy sie nie pokazalem? Jak sie ma oczy w dup** to sie wielu rzeczy nie widzi : ) Corsik odgarnij ten brud z oczy i wiele wiecej bedziesz widzial
Wiesz Tegaxiku, widziano Cię wtedy na open battle koło Carlin. Wtedy padłeś pamiętasz? Padłeś jak noob bo Ci bot padł. To będzie niezapomniany wyczyn
__________________
Rispekt dla najwyzsza Prawda, przeciez to najwiekszy wojownik azury! rotfl
DetiVo jest offline  
stary 11-06-2006, 06:13   #1250
frances111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2006

Posty: 67
Domyślny

Zaczyna sie

Coldman
Guild membership: Shadow of the Wanted Academy

Jun 09 2006, 23:25:34 CET Killed at Level 51 by Grimm
frances111 jest offline  
stary 11-06-2006, 07:55   #1251
$orcerx
Zbanowany
 
$orcerx's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005
Lokacja: Darłowo

Posty: 164
$orcerx ma numer GG 4481387
Domyślny

Ups?:>


Jun 11 2006, 02:08:05 CET Killed at Level 54 by Nosso Mc'Furry
Jun 11 2006, 01:48:32 CET Killed at Level 56 by Nosso Mc'Furry
Jun 11 2006, 01:46:53 CET Killed at Level 58 by Nosso Mc'Furry
Jun 11 2006, 01:45:42 CET Killed at Level 60 by Sandra Magnus
Jun 11 2006, 01:44:23 CET Killed at Level 62 by Sandra Magnus


btw.
- Wanted (23)
- Norrlands Guld (26)
;-)

@edit.
Zna ktoś może, więcej sczegołow z tego own3da?:-d

Ostatnio edytowany przez $orcerx - 11-06-2006 o 07:58.
$orcerx jest offline  
stary 11-06-2006, 08:41   #1252
frances111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2006

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $orcerx
Ups?:>


Jun 11 2006, 02:08:05 CET Killed at Level 54 by Nosso Mc'Furry
Jun 11 2006, 01:48:32 CET Killed at Level 56 by Nosso Mc'Furry
Jun 11 2006, 01:46:53 CET Killed at Level 58 by Nosso Mc'Furry
Jun 11 2006, 01:45:42 CET Killed at Level 60 by Sandra Magnus
Jun 11 2006, 01:44:23 CET Killed at Level 62 by Sandra Magnus


btw.
- Wanted (23)
- Norrlands Guld (26)
;-)

@edit.
Zna ktoś może, więcej sczegołow z tego own3da?:-d
moze napisz kto to

edit: ok juz wiem, arrcanum

Ostatnio edytowany przez frances111 - 11-06-2006 o 09:17.
frances111 jest offline  
stary 11-06-2006, 09:53   #1253
Kozak15
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2006

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yo Tegax
Po pierwsze kolego... ja nie pisałem zeby ktokolwiek nie trafiał z UE matole, czytaj uwaznie posty powyzsze !
Po drugie odczep sie od Buntowniczki ty uszatku brzydki.Jest tak ze hackli ja i nie ma zamiaru dalej grac,ale ona to nie ty , ty bys pewnie w tej chwili mial pokój zalany łzami i bys sral pod siebie.
Po trzecie evul fighter obije Ci ryj w Poznaniu juz niedługo ,jesli tylko bedziesz mial odwage sie spotkac aha "zarana piczka" jest twoja mamcia : )
ty pierdolony frajerzez to ze ty targasz laski na okraglo to nie znaczy ze maz jechac po mojej mamie.. ****u moze jezdziz tak all bo nie masz starej ..moze ci kopyta odjebala..i odpierdol sie od Corsa bo on by ci ryj obil...
a Bunto to jest ........wa...NO COOMENT...HEHEHEHE
ja nie wystawiam potaci na allegro bo placze w domu ze nie chca mnie w wanted i masz od all zjazd..nikt z wanted cie nie lubi.cya noobie Tegax...Zastanow sie co piszesz bo jeli przyjedziesz do poznania to ja sie nie chowm bo nie mam 16 lat ty kurwo.bye..bye..
Kozak15 jest offline  
stary 11-06-2006, 10:10   #1254
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

Siema, ja tu tylko na chwile. Ogolnie to forum to jeden wielki waste, strata czasu, co najwyzej rozrywka dla noobow co juz nie moga grac na azurze wiec sie tu odszczekuja. Tak wpadlem tylko cos wyjasnic bo moj kumpel czasem te wypociny wasze czyta no to jestem.

Niewiem na jaki meski zwis byla ta cala rozmowa na stronie 120. Czego to ma byc dowodem? Koles mi zwinal chate sprzed nosa no i pada - proste jak drut w klebku. A co do mojego angielskiego "Kozaku" to mi pokaz choc jeden moj blad w tej calej rozmowie ze wielce nazywasz mnie noobem, noobie. Nawet DoF mi przyznal kiedys ze jestem jedna z niewielu osob w Wanted co tez umie sie tym jezykiem poslugiwac. Piszcie co chcecie, ja PA nie robie (za czesto ) ale koles odda chatke za 10k i ma spokoj (tak jestem dobroduszny ze mu jeszcze 10k dam). Buzka

PS. Pozdro dla pani mgr. Klonowskiej

Ostatnio edytowany przez Saxe - 11-06-2006 o 11:13.
Saxe jest offline  
stary 11-06-2006, 17:42   #1255
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny

Pani magister nie bylaby zadowolona chyba, gdy zobaczylaby, ze piszac o niej popelniasz bledy ortograficzne
Raul de Azura jest offline  
stary 11-06-2006, 20:19   #1256
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

LoL, pokaz mi choc jeden blad. Pani magister uczy angielskiego nie polskiego, a ja w angielskim nie popelniam bledow. Wiem, wiem, chodzilo ci zapewne o bledy ortograficzne w jezyku polskim. Tutaj tez nie mozesz mi nic zarzucic gdyz to czy ktos pisze na forum uzywajac polskich znakow czy tez nie to tylko jego wybor. Ja natomiast nie uzywam polskich znakow lecz uzywam ich odpowiednikow. Gdybym pisal uzywajac polskich znakow wiadomym jest iz pisalbym "wybór", "odpowiedników", "używał". Zacznijmy tez od tego iz trzeba wpierw wiedziec co to jest blad ortograficzny. Rozumiem jakbym pisal "wybur" ale to ze ktos pisze "wybor" to ty nazywasz bledem? Taki maly wykladzik z jezyka polskiego dla all nieukow na tym forum - nienawidze gdy ktos mi zarzuca iz nie jestem nieomylny. 3majta sie...

EDIT: Wroc! Raul, ty tez nie uzywasz polskich znakow...Bym dokladniej czytal twoj post to nie pisal bym takich wywodow na tym dennym forum. Jednakze... Prosze, wskaz mi gdzie popelnilem blad ortograficzny. Sam jestem ciekaw...

Ostatnio edytowany przez Saxe - 11-06-2006 o 20:23.
Saxe jest offline  
stary 11-06-2006, 20:41   #1257
Alhena
Użytkownik forum
 
Alhena's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 4
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alhena
Domyślny

Cytuj:
nienawidze gdy ktos mi zarzuca iz nie jestem nieomylny
...
Cytuj:
pokaz mi choc jeden blad
Ależ proszę:
Cytuj:
PS. Pozdro dla pani mgr. Klonowskiej
No wybacz, ale po 'mgr' nie stawiamy kropki.
Alhena jest offline  
stary 11-06-2006, 21:12   #1258
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

O! Dzieki Raul! ;]
No to teraz mnie maaaciiiiiieeeeeee!!!! Fakt, po skrotach ktorych ostatnia litera jest ostatnia litera skracanego wyrazu nie stawia sie kropki hrhr. Ach te dzisiejsze czasy, w jakim czlowiek pospiechu zyjeeeeeeee.... Boshe. Pozniej sie robi te wszystkie bledy z roztrzepania. <kuli ogon i pelznie do swej mrocznej oszlamionej nory>

EDIT: A moze to swiadczy o mojej nieomylnosci? o.o
O.o
o.O
O.o
o.O
O.O
Zobaczycie! Miesiac, dwa, i wjezdza ustawa o znakach pisarskich jeszcze ciepla prosto od Giertycha!!! Zreszta, kto by tam sie przejmowal gdzie walnac przecinek a gdzie postawic kropke... ;D Tak tak moi drodzy! Giertych zarzadzi ze chóje móje sie nie kreskóje i tak bedzie! A pozatym musze sie do czegos przyznac... Nie jestem POLAKIEM!!! Wiem, to musi byc dla was straszne... To z przyzwyczajenia, gdyz jak wiadomo w jezyku Polskim moze i sie nie stawia kropki po mgr albo dr, ale w jezyku angielskim z pewnoscia. Pozdro!

Ostatnio edytowany przez Saxe - 11-06-2006 o 21:31.
Saxe jest offline  
stary 11-06-2006, 23:17   #1259
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

@Saxe...

Powiadasz, że nie można Ci nic zarzucić w języku polskim... Szczerze mówiąc, mało przecinków znalazłem w twoich wypowiedziach, a to jest liczone jako błąd. Powiedziałeś, że nie za często stosujesz PA. Tak? Z pewnością ten domek to nie jest przykład PA. Zastanów się czasem nad tym co robisz... Koleś wygrał domek w uczciwej licytacji i jedynym winnym w takiej sprawie jesteś ty.

Pozdrawiam!
__________________
jed jest offline  
stary 11-06-2006, 23:36   #1260
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

Taaaa, przecinkow praktycznie wogole nie stawiam, dobrze o tym wiem Dlaczego wszystcy tutaj to takie nadete gluptasy, all na powaznie biora. Albo sie wszystcy madrza albo wyzywaja, jada po rodzicach itp. Ludzie, traktujcie zycie z dystansem. Nie bierzcie all na powaznie.
A co do PA, no coz, jak tak bardzo chcesz... Koles odda domek za friko no i jeszcze doplaci 10k, co ty na to? A pewnie cie to nie obchodzi bo to nie twoj domek i nie twoja kasa. No ale trudno, wkopales goscia. XD
Saxe jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:16.


Powered by vBulletin 3