Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-04-2010, 00:33   #261
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Up@ wspomniałbyś przynajmniej, że to dzieło Dakanna ;P
Po co wspominać? I tak zaraz socjaliści usuną.
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-04-2010, 00:39   #262
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Niech ktos tego kretyna zbanuje...
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 00:42   #263
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Ukryty tekst:

Drodzy Państwo, czas się rozliczyć z tematem, na spokojnie, emocje opadły, kutasy powiędły. Zawirowania emocjonalne jakich byłem świadkiem na wszystkich serwisach społecznościowych, komentarze na GG i YT, dały mi do myślenia. Mniej więcej 30% z was, uważa że mam rację pisząc to co piszę i robiąc to co robię. Pozostali wieszają na mnie psy, grożąc mi pobiciem, poprzez chęć bym był uczestnikiem owego lotu, skończywszy na chęci odebrania mi obywatelstwa. Wszystko to piękne i urocze, jednak niczym nie podyktowane. Tak więc przedstawię swoje wszystkie za, przeciw i dlaczego.

Po pierwsze, taka jest konwencja mojego bloga. Od jakiegoś półrocza nie ukrywam że blog jest pisany pod publikę, jest na siłę kontrowersyjny i niekiedy wyssany z palca. To jednak nie odstrasza potencjalnych fanatyków patriotyzmu, katolicyzmu i innego gówna zaprzątającego ich chore umysły, by mnie ukrzyżować i spalić szczątki na stosie.

Tak więc po drugie – i tutaj nastąpi główne wyjaśnienie sprawy – moje podejście do tego tematu jest (wbrew pozorom!) uzasadnione. Moje graficzki i tekściki są podyktowane zwykłą złością, poczuciem straszliwej niesprawiedliwości jaka mnie dotyka ze strony całego tego społeczeństwa. Jak można, DO KURWY NĘDZY, opluwać jednego człowieka od początku jego prezydentury, jak można życzyć mu śmierci, nazywać idiotą, debilem, pajacem, kaczką dziwaczką, robić z nim chore fotomontaże, naśmiewać się, opowiadać kawały i ogólnie srać na osobę której nie znamy? Robiły to cały JEBANY KRAJ, łącznie z waszym kochanym TVN24. Robiłem to i Ja, z ręku kurwa na sercu a z drugą na dupie, robiłem to i jestem winny. I właśnie dlatego, moi pierdoleni rodacy, mam prawo pisać to co piszę. Obłuda jaka zalała (po raz kolejny zresztą) polskie media i obywateli, jest nie do wytrzymania.

Dziś usłyszałem że gdyby nie Lech Kaczyński, Solidarności nie miała by szans zwyciężyć. Rok temu, co drugi artykuł jadący prezydenta, mówił i o jego znikomym wkładzie w historię państwa; umniejszano jego doktorat i wykształcenie, żartowano z zachowania i przeszłości. Co w WASZYCH POPIERDOLONYCH UMYSŁACH stworzyło mechanizm, dzięki któremu śmierć sprawia iż człowiek nabiera nowych kolorów i wartości? Nie można celebrować ludzi, tylko dlatego że umarli, nie można zmazać ich win i wad. Połowa z was, jebanych obłudników, rok temu potrafiłaby wymienić przynajmniej 10 rzeczy za które nienawidzi prezydenta. Dziś idziecie zapalać za niego znicze.

Honor, szacunek, patriotyzm. Nie macie pierdolonego pojęcia o tych wartościach, a używacie ich wymiennie na każde emocje których nie potraficie nazywać i ustosunkować się. Te słówka ładnie brzmią w każdym zdaniu, w którym należy zasłonić swą niewiedzę i ignorancję. Obiektywizm jest zakopany głęboko pod warstwą strachu przed nie doprasowaniem się i ostracyzmem z strony społeczeństwa. To samo było z papieżem, to samo było z Jacksonem. Ja nie mam godności? Kto kurwa bez winy, niech rzuci kamieniem. Czuję się bardziej honorowy od was, mając odwagę przyznać się do tego co sądziłem o prezydencie. I mam odwagę dalej tak sądzić. Formą pozostaję formą, jaka była, taka jest.

Gdy słyszę zarzuty 'każdy ma prawo przeżywać to tak jak chce' to mam ochotę zajebać mówcy w ryj. Więc ja nie mam prawa mieć takiego podejścia? Moje podejście jest złe, bo nie zgodne z Twoim? Przykro mi że nie należę do szarej masy idiotów, którzy bez własnego zdania potrafią jedynie na*******ać czołem o ołtarz.

Wracając do wartości jakimi jest patriotyzm i moralność – 90% z was ich tak naprawdę nie ma. Kopiuje je jedynie od fałszywych wzorców. Bo w telewizji mówią że trzeba płakać, więc tak robię. Bo stary wywiesił flagę z czarną wstążką to znaczy że jest smutno. Bo ksiądz tak powiedział z ambony, więć odpierdolę pacierz. Po 4 latach zajebanych studiów na temat praw człowieka, logiki, religii, psychologii, polityki i socjologii, wiem więcej niż zdecydowana większość z was, jebanego plebsu, który ślepo powtarza wyuczone frazy zakute w debilne łby przez pasy waszych pijanych ojców. Nie macie zasranego prawa mówić ludziom takim jak Ja co jest słuszne i moralne; komu należy się szacunek i za co. CHUJA WIECIE. Po prostu CHUJA.

Wszyscy którzy opluwają mnie, powinni posłuchać swojego idola Michaela – "I’m starting with the man in the mirror". Jesteście nikim.

Dziękuję. Bez ave.

Źródło: blog Dakanna.Podejrzewam, że tak kontrowersyjne treści są dla Polaków patriotów katolików powodem do zbanowania, więc nie krępujcie się. Nie żebym miał coś do ograniczania wolności słowa - to administracja decyduje.

Pozdrawiam
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 12-04-2010 o 00:56.
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 01:00   #264
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Ukryty tekst:

Drodzy Państwo, czas się rozliczyć z tematem, na spokojnie, emocje opadły, kutasy powiędły. Zawirowania emocjonalne jakich byłem świadkiem na wszystkich serwisach społecznościowych, komentarze na GG i YT, dały mi do myślenia. Mniej więcej 30% z was, uważa że mam rację pisząc to co piszę i robiąc to co robię. Pozostali wieszają na mnie psy, grożąc mi pobiciem, poprzez chęć bym był uczestnikiem owego lotu, skończywszy na chęci odebrania mi obywatelstwa. Wszystko to piękne i urocze, jednak niczym nie podyktowane. Tak więc przedstawię swoje wszystkie za, przeciw i dlaczego.

Po pierwsze, taka jest konwencja mojego bloga. Od jakiegoś półrocza nie ukrywam że blog jest pisany pod publikę, jest na siłę kontrowersyjny i niekiedy wyssany z palca. To jednak nie odstrasza potencjalnych fanatyków patriotyzmu, katolicyzmu i innego gówna zaprzątającego ich chore umysły, by mnie ukrzyżować i spalić szczątki na stosie.

Tak więc po drugie – i tutaj nastąpi główne wyjaśnienie sprawy – moje podejście do tego tematu jest (wbrew pozorom!) uzasadnione. Moje graficzki i tekściki są podyktowane zwykłą złością, poczuciem straszliwej niesprawiedliwości jaka mnie dotyka ze strony całego tego społeczeństwa. Jak można, DO KURWY NĘDZY, opluwać jednego człowieka od początku jego prezydentury, jak można życzyć mu śmierci, nazywać idiotą, debilem, pajacem, kaczką dziwaczką, robić z nim chore fotomontaże, naśmiewać się, opowiadać kawały i ogólnie srać na osobę której nie znamy? Robiły to cały JEBANY KRAJ, łącznie z waszym kochanym TVN24. Robiłem to i Ja, z ręku kurwa na sercu a z drugą na dupie, robiłem to i jestem winny. I właśnie dlatego, moi pierdoleni rodacy, mam prawo pisać to co piszę. Obłuda jaka zalała (po raz kolejny zresztą) polskie media i obywateli, jest nie do wytrzymania.

Dziś usłyszałem że gdyby nie Lech Kaczyński, Solidarności nie miała by szans zwyciężyć. Rok temu, co drugi artykuł jadący prezydenta, mówił i o jego znikomym wkładzie w historię państwa; umniejszano jego doktorat i wykształcenie, żartowano z zachowania i przeszłości. Co w WASZYCH POPIERDOLONYCH UMYSŁACH stworzyło mechanizm, dzięki któremu śmierć sprawia iż człowiek nabiera nowych kolorów i wartości? Nie można celebrować ludzi, tylko dlatego że umarli, nie można zmazać ich win i wad. Połowa z was, jebanych obłudników, rok temu potrafiłaby wymienić przynajmniej 10 rzeczy za które nienawidzi prezydenta. Dziś idziecie zapalać za niego znicze.

Honor, szacunek, patriotyzm. Nie macie pierdolonego pojęcia o tych wartościach, a używacie ich wymiennie na każde emocje których nie potraficie nazywać i ustosunkować się. Te słówka ładnie brzmią w każdym zdaniu, w którym należy zasłonić swą niewiedzę i ignorancję. Obiektywizm jest zakopany głęboko pod warstwą strachu przed nie doprasowaniem się i ostracyzmem z strony społeczeństwa. To samo było z papieżem, to samo było z Jacksonem. Ja nie mam godności? Kto kurwa bez winy, niech rzuci kamieniem. Czuję się bardziej honorowy od was, mając odwagę przyznać się do tego co sądziłem o prezydencie. I mam odwagę dalej tak sądzić. Formą pozostaję formą, jaka była, taka jest.

Gdy słyszę zarzuty 'każdy ma prawo przeżywać to tak jak chce' to mam ochotę zajebać mówcy w ryj. Więc ja nie mam prawa mieć takiego podejścia? Moje podejście jest złe, bo nie zgodne z Twoim? Przykro mi że nie należę do szarej masy idiotów, którzy bez własnego zdania potrafią jedynie na*******ać czołem o ołtarz.

Wracając do wartości jakimi jest patriotyzm i moralność – 90% z was ich tak naprawdę nie ma. Kopiuje je jedynie od fałszywych wzorców. Bo w telewizji mówią że trzeba płakać, więc tak robię. Bo stary wywiesił flagę z czarną wstążką to znaczy że jest smutno. Bo ksiądz tak powiedział z ambony, więć odpierdolę pacierz. Po 4 latach zajebanych studiów na temat praw człowieka, logiki, religii, psychologii, polityki i socjologii, wiem więcej niż zdecydowana większość z was, jebanego plebsu, który ślepo powtarza wyuczone frazy zakute w debilne łby przez pasy waszych pijanych ojców. Nie macie zasranego prawa mówić ludziom takim jak Ja co jest słuszne i moralne; komu należy się szacunek i za co. CHUJA WIECIE. Po prostu CHUJA.

Wszyscy którzy opluwają mnie, powinni posłuchać swojego idola Michaela – "I’m starting with the man in the mirror". Jesteście nikim.

Dziękuję. Bez ave.
Źródło: blog Dakanna.Podejrzewam, że tak kontrowersyjne treści są dla Polaków patriotów katolików powodem do zbanowania, więc nie krępujcie się. Nie żebym miał coś do ograniczania wolności słowa - to administracja decyduje.

Pozdrawiam
Przydaloby sie posiadac odrobine wlasnej opinii zamiast kopiowac tresci blogow. A co do samej tresci - zalosna proba dorobienia ideologii do nedznych graficzek, ktore nigdy nie powinny ujrzec swiatla dziennego w takiej sytuacji. I proba zablysniecia zalosnym wybijaniem sie nedzna kontrowersja na sile. Szkoda slow.
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long


Ostatnio edytowany przez Gtyk - 12-04-2010 o 01:01.
Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 01:22   #265
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Po co wspominać? I tak zaraz socjaliści usuną.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Podejrzewam, że tak kontrowersyjne treści są dla Polaków patriotów katolików powodem do zbanowania, więc nie krępujcie się.
To socjaliści usuną, a katolicy zbanują? Zadziwiająca współpraca.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 02:39   #266
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Nie jestem katolikiem, a bana nie dałem Ci tylko dlatego, że nie zdążyłem.

Nie powiem, że nie robiłem sobie żartów z Kaczyńskiego. Wprost przeciwnie, uwielbiałem to, i nie pomijałem nawet jego wzrostu, który przecież akurat jego winą nie był. Ale jest granica między robieniem sobie jaj, a uznaniu go jako legalnie wybranego prezydenta. Prezydentem był moim zdaniem kiepskim, najgorszym jakiego dotąd mieliśmy, ale ciągle prezydentem mojego kraju, i choć życzyłem mu końca kadencji, to mimo wszystko w ustawowym terminie. A takie obrazki to obraza dla każdego normalnego człowieka.

Pewnie, że wytknięcie pewnej hipokryzji w społeczeństwie ma jak najbardziej sens, ale takie akcje są sprowadzeniem siebie do tego samego poziomu. Tak jakby opaść na dno, wsadzić łeb w muł, i spod tego mułu bulgotać.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 06:56   #267
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

No to tydzień zaczynam w czarnym ubranku.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 08:15   #268
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Ja już za życia Kaczynskiego nie lubiłem, to i teraz zdania nie zmienie. Szkoda chłopa jako człowieka, ale do polityki moim zdaniem sie nie nadawał Nie umial być cwany, zbyt czesto ponosiły go emocje.
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 08:49   #269
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
Przestaniesz się kiedyś wygłupiać? Czystki Stalinowskie objęły kilkanaście tysięcy oficerów rosyjskiej armii. Były one tak dotkliwe, że niekiedy dowódctwo nad pułkami musieli przejmować szeregowcy, bo nie istniała już wyższa kadra. A my straciliśmy 5 generałów, których obowiązki zostały natychmiast przejęte przez zastępców. Gdzie ty tu widzisz analogię?

Kolejna ciekawostka:

W Moskwie zabrakło białych i czerwonych kwiatów.
no trochę przesadziłem , ale jakby nie patrzeć strata 5 (chyba) generałów to duza strata.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 09:47   #270
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Nigdze nie powiedziałem, że mała. Czegoś takiego się nie przelicza.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 11:16   #271
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Taka mała ciekawostka. Pewna dziewczyna podobno przewidziała tą sytuację.

http://www.samosia.pl/pokaz/503487/n...lery_uwierzy/2
post drugi (napisany 5 stycznia).

Inna mała ciekawostka:
http://www.samosia.pl/pokaz/503487/n...lery_uwierzy/2
piąty od końca.

No nic, trzeba czekać do lipca i sprawdzić, czy się spełni.
buehuehuehue, sorry nie moge sie powstrzymac, zawsze wchodze na ten portal zeby pospamowac i zlewac z ludzi - HAHAHAHAHA, prorokini z samosi XDDDDDDDDD

80% ludzikow tam to gosposie domowe, a wiadomo ze kobiety wierza bardziej w rozne pierdoly takie jak wrozby, horoskopy i bog od mezczyzn wiec wiesz...

Ale przyznaje, ten temacik jest ciekawym przykladem na to jak dzialaja przepowiednie - rzucamy garsc domyslow i gdy pierwszy powazniejszy sie spelni, ludzie zaczynaja srac i powoli stajemy sie ich guru. Zadziwiajace, jak w tym beznadziejnie doczesnym swiecie ludzie lgna do "magii".


Zeby nie bylo, na temat:
Nie potrafie sie smucic kiedy w telewizji powiedza ze powinienem. Nie potrafie i choy. Nie znalem tych ludzi z "tak na co dzien", co najwyzej moge im wspolczuc.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 12-04-2010 o 11:30.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 12:05   #272
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
no trochę przesadziłem , ale jakby nie patrzeć strata 5 (chyba) generałów to duza strata.
Tym bardziej, ze w tej katastrofie zginęło więcej generałów niż w Katyniu
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 12:14   #273
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

@Askaral
Z wrozbami, horoskopami i podobnymi pierdolami zawsze jest lach. Swego czasu bawilem sie wsrod kumpli w proroka, mowilem im cos w stylu "w tym miesiacu zdarzy sie przelom w Twoim zyciu", "cos istotnego wydarzy sie w Twoim zwiazku w tym tygodniu", "czuje, ze amsz jakis problem, ale nie martw sie - w tydzien go rozwiazesz" - itp pierdoly.

Po kilku tygodniach takiej zabawy mialem niezlego cwieka, bo tak bardzo mi uwierzyli, ze zaczeli zadawac konkretne pytania i traktowali mnie jak guru. Anyway, kiedys przy wodce powiedzialem im, ze robie sobie z nich jaja i zeby nie wierzyli we wszystko, co im sie mowi.

Z tymi wszystkimi przepowiedniami jest tak, ze mowi sie malo konkretne i malo precyzyjne rzeczy albo rzeczy bardzo prawdopodobne wg jakichs doglebnych analiz i czeka na efekty. Ponoc to dobry sposob na ubicie niezlej kasy. A ludzie sa latwowierni - wystarczy, ze jedna rzecz sie sprawdzi i wiekszosc jest sklonna Ci uwierzyc.


@Gangrel
Ty masonie i kolaborancie! Nie płakałeś po smierci prezydenta?! Jak powiedzial o. Tadeusz Rydzyk: "Uważajmy. Dla nas to jest pogrzeb, ale dla ludzi złych, mogą robić różne miny, ale to jest wesele."!!!1111

Co do tych wszystkich smiesznych zniczy w opisach ([*] ), obrazkow na nk czy gdziekolwiek, itp., itd. - szczerze mowiac nigdy nie uwazalem naszego Narodu za specjalnie myslacy czy rozgarniety, ale takie pierdoly sa po prostu smieszne. Jesli ktos chce dac upust swojemu patriotyzmowi, to niech powiesi sobie flage Polski na scianie, nad biurkiem czy niech wywiesi ja za okno na dni zaloby. Niech robi cos sensownego dla narodu, a nie udaje, ze mu na czymkolwiek zalezy. Do tego okazuje to w miejscach, gdzie to nie ma jakiegokolwiek znaczenia oprocz tego, ze duzo osob to zobaczy. Jak powiedział kiedyś Jezus Chrystus "Po owocach ich poznacie". A taki 'patriotyzm' na pokaz jest chyba gorszy od obojetnosci czy wrogosci wobec narodu.

Co do smierci generalow i elity kraju - faktem jest, ze wszyscy maja swoich zastepcow i ciaglasc rzadzenia czy sprawowania jakiejkolwiek instytucji w Rzeczpospolitej jest zabezpieczona. Jednak faktem tez jest, ze zginely tam wybitne osobowosci. Mowie tu szczegolnie o wojsku - osoby z wielkim doswiadczeniem, o wielkich zaslugach i wielkim powazaniu w swiecie. To wszystko czynilo ich osobami niezwykle wartosciowymi. Tak, maja zastepcow. Ale Ci zastepcy moga juz nie meic takich umiejetnosci, takiego doswiadczenia, powazania i takiej opinii w swiecie, jak np. Gen. Gągor.

Wiec dochodzimy do pewnego wniosku - wszyscy zostana szybko zastapieni, nie bedzie zadnego problemu, ale strata jednak jest. Ani tej straty nie przeceniajmy, ani nie mowmy, ze jej wogole nie ma, bo oba te podejscia sa rownie glupie.

Co do smierci prezydenta i calej tej klotni "zaluje, nie zaluje, plakalem, nie plakalem, lubilem, nie lubilem":
Faktem jest, ze Lech Kaczynski rzadzil nie do konca udolnie. Ze mial swoja wizje panstwa, ktora bardzo sie roznila od wizji Tuska i ze to wszystko wychodzilo kijowo. Ale faktem tez jest, ze PREZYDENTA wybiera narod w wolnych, bezposrednich wyborach. Wiec zamiast pierdolic przez ostatnie (prawie) 5 lat glupoty w stylu "Kto go wybrał?! Debil, kretyn, meska dewota, blablabla" trzeba bylo ruszyc dupska i zaglosowac 5 lat temu na Tuska, Leppera czy Borowskiego. a jak jeszcze nie mieliscie praw wyborczych, to trzeba bylo zaangazowac sie w komitety wyborcze tych panow.

Nie cierpie takze, kiedy ludzie przypisuja do smierci Lecha Kaczynskiego jakies smieszne ideologie: ze go kochali, ze zginal "nasz kochany" Lech Kaczynski, itp. Zaloba i strata jest wielka, bo zginal AKTUALNIE SPRAWUJACY URZAD PREZYDENTA Lech Kaczynski. Czesc narodu (ta, ktora utozsamiala sie z haslami Lecha czy tez calego PiS i jego polityka) rzeczywiscie cierpiala - w koncu caly "trzon i kregoslup" PiS - delikatnie mowiac - odszedl na wieczny spoczynek. Kto sensowny zostal? Jaroslaw? Chyba tylko on. Zaloba i smutek jest, bo zadko sie zdarza, zeby umieral prezydent rozwijajacego sie panstwa, ktore zyskuje na znaczeniu. Tu chodzi o sama ideologie i symbolike tragicznej smierci GLOWY PANSTWA, a nie o to, jaki zly czy dobry byl Lech Kaczynski.


Wracajac do sprawy straty elity kraju - problem jest w tym, ze jesli sprawdza sie przewidywania i PiS sie rozsypie, to w panstwie nie bedzie opozycji dla PO. A rzad bez opozycji, to wielka szansa rozwoju, ale tez wielkie zagrozenie. Do tego jesli PiS straci poparcie, to na jego miejsce wejdzie imho skrajna Lewica, a nie wiem czy w tym momencie dobre dla Polski beda rzady socjalistow.

Tyle ode mnie. Nie wiem czy bede mial czas jeszcze odpisac, gdyby ktos chcial dyskutowac, ale postaram sie.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 12-04-2010 o 12:17.
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 16:38   #274
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
A co do idiotycznych teorii spiskowych - dzieci, przestancie sie produkowac, bo az wstyd ze w takiej sytuacji ludzie zajmuja sie takimi pierdolami. Kto mial stac za zamachem? Rosja? Dla nich prezydent Polski nie stanowi zadnego zagrozenia, zeby trzeba bylo rozbijac jego samolot, sa zbyt wielka potega. Jezeli ktos nie odpowiada, wystarczy, ze zakreca gaz i juz jest zalatwiony. Polska? Dajcie spokoj... To nie kraj trzeciego swiata, gdzie rywalizujace o wladze grupy organizuja zamachy. Grupa terrorystyczna? Jaka? Jaki mialaby w tym interes? Nie bylo zadnych bomb, zadnego przejmowania samolotu, nic, co mogloby wskazywac na zamach. Kontrola lotu z lotniska miala do konca kontakt z zaloga, prezydent dzwonil do brata kilkanascie minut przed rozbiciem. Otwarcie czarnych skrzynek nastapilo z udzialem zarowno specjalistow polskich jak i rosyjkich. Ciala trafily do Moskwy, bo takie sa zasady.
Oho, kolejny wszystkowiedzący człowiek. Jeśli myślisz, że wszystko jest takie proste, to ci uświadamiam, że nie jest. Szarej masie mówi się to, co chce usłyszeć, żeby nie sprawiała problemów. Jako zwykły obywatel masz tylko blade pojęcie na temat tego, co się dzieje. I nie masz, ani ty, ani nikt inny, ŻADNEJ pewności co się wydarzyło i jej mieć nie będziesz. Dostaliśmy historyjkę przedstawioną przez media, i każdy samodzielnie musi to wszystko zinterpretować.

Wbrew pozorom, tworzę 'spiski' (lol, nie wiedziałem, że własne, odmienne od ogólnie przyjętego, zdanie to od razu spisek ale spoko, jak zwał tak zwał) nie dlatego bo jestem pojebany czy chory na umyśle, ale dlatego, że nie próbuję się dać omamić przez gesty takie jak Putina (ładnie to wygląda, ale przecież nie zignorowałby tego albo nie wyśmiał) czy przedstawicieli innych krajów (daję słowo, po przemowie Hilary Clinton o tym, że Polska to bliski przyjaciel USA wybuchłem śmiechem). Niestety nie wyznaję zasady 'im mniej wiesz, tym lepiej żyjesz'.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 17:28   #275
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

@up
Jak Ci kromka chleba spadnie na podłogę, to też się spisku obcych mocarstw doszukujesz? (wiem, że to głupi przykład, ale z tego co piszesz, to na całym świecie wszystko co się złego dzieje, ma jakieś powiązanie ze spiskiem przeciwko nam -.-)
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 17:39   #276
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Oho, kolejny wszystkowiedzący człowiek. Jeśli myślisz, że wszystko jest takie proste, to ci uświadamiam, że nie jest. Szarej masie mówi się to, co chce usłyszeć, żeby nie sprawiała problemów. Jako zwykły obywatel masz tylko blade pojęcie na temat tego, co się dzieje. I nie masz, ani ty, ani nikt inny, ŻADNEJ pewności co się wydarzyło i jej mieć nie będziesz. Dostaliśmy historyjkę przedstawioną przez media, i każdy samodzielnie musi to wszystko zinterpretować.
Akurat mnie "uswiadamiac" nie musisz, siedze w tej tematyce dosc gleboko ze wzgledu na swoj profil studiow. Za bardzo wszystko uogolniasz zeby pasowalo do twoich teorii - opinie publiczna informuje sie wybiorczo, to fakt, bo wiele rzeczy zwyklych ludzi po prostu w zadnym stopniu nie dotyczy, tak jest ze stosunkami miedzynarodowymi, dyplomacja itd. Nie jest tez wskazane podawane informacji ktore moglyby wzbudzac panike.

Ale skoro tak upierasz sie ze to nie byl zwykly wypadek, tylko jakis zamach, czy nie wiem co tam sobie wymysliles, wskaz jakiekolwiek RACJONALNE dowody, czy przeslanki, ze bylo tak jak mowisz. Z checia ich wyslucham. Bo pierdolenie, ze to byl zamach, bo wszedzie dookola klamia i sa spiski, to gadanie z dupy wziete zeby zablysnac pseudointeligentnym pojsciem pod prad, co patrzac na profil wiekowy tego forum jest dosc normalne niestety.

Cytuj:
Wbrew pozorom, tworzę 'spiski' (lol, nie wiedziałem, że własne, odmienne od ogólnie przyjętego, zdanie to od razu spisek ale spoko, jak zwał tak zwał) nie dlatego bo jestem pojebany czy chory na umyśle, ale dlatego, że nie próbuję się dać omamić przez gesty takie jak Putina (ładnie to wygląda, ale przecież nie zignorowałby tego albo nie wyśmiał) czy przedstawicieli innych krajów (daję słowo, po przemowie Hilary Clinton o tym, że Polska to bliski przyjaciel USA wybuchłem śmiechem). Niestety nie wyznaję zasady 'im mniej wiesz, tym lepiej żyjesz'.
Takie zachowanie jest po prostu wyrazem dobrej woli, wystarczyloby ze Putin pojawilby sie na miejscu, poinformowal co sie dzieje, wydal jakies oswiadczenie. Putin i Rosja zrobily jednak duzo wiecej, nie majac w zasadzie w tym wiekszego interesu, bo to nie im, a Polsce powinno zalezec na dobrych wzajemnych relacjach - Rosja na tym nie zyskuje, Polska tak. Jedyne na czym Rosja zyskala to ocieplenie wizerunku wladzy na swiecie. Ale tak jak wspomnialem, nie jest to w zaden sposob wymuszone zachowanie.

Z USA to inna sprawa, tutaj mamy czysty przyklad standardowego oswiadczenia panstwowego w sytuacji katastrofy innego panstwa, jestesmy przyjaciolmi, jest nam przykro, wspolczujemy - koniec. I trudno byloby oczekiwac czegokolwiek innego w jedna czy druga strone.
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 18:49   #277
Gollumek
Użytkownik Forum
 
Gollumek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Śląskie :P
Wiek: 32

Posty: 344
Stan: Na Emeryturze
Imię: Leen Thor
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Na stronie dalej pisze, że podchodził cztery razy do lądowania, a było tak, że on cztery razy krążył nad lotniskiem, a dopiero potem kapitan zdecydował spróbować wylądować. Poprawcie to!
Gollumek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 19:02   #278
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A czemu Wy (przynajmniej większość) koniecznie chcecie ustalić jedyną słuszną i prawdziwą wersję wydarzeń i jej się trzymać?
Czy był to wypadek? Bardzo możliwe.
Czy był to zamach? Też możliwe, choć dużo mniej prawdopodobne. No i trzeba by oczywiście mieć jakieś dowody, żeby postawić na tę opcję. Ale też nie można jej z góry wykluczyć.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 20:09   #279
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Żeby móc twierdzić, że był to zamach, trzeba mieć jakieś tego dowody. Jak powiem że to przez pilota, który sobie przysnął za sterami(może był pijany?), to też powiesz, że to też możliwa wersja, czy też stwierdzisz że oczerniam nie dość że zmarłego, to jeszcze profesjonalistę w swoim fachu?

Tak samo jest ze wszystkimi teoriami spiskowymi, uzasadnianymi na podstawie: "nie wierze rosji i tv, to ja jestem najmadrzejszy, niech mi udowodnia ze sie myle". Ciekawe, ze nikt poza wszystkimi bardzo madrymi małolatami na teorie zamachu nie wpadł nikt, nawet z Jarosławem Kaczyńskim na czele, który Rosji i rosjan nigdy akurat nie kochał specjalnie, a gdyby podejrzewał, że zabito mu brata, nie zawachałby się tego powiedzieć.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 20:11   #280
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
". Ciekawe, ze nikt poza wszystkimi bardzo madrymi małolatami na teorie zamachu nie wpadł nikt, nawet z Jarosławem Kaczyńskim na czele, który Rosji i rosjan nigdy akurat nie kochał specjalnie, a gdyby podejrzewał, że zabito mu brata, nie zawachałby się tego powiedzieć.
Bo wirtualnie latwo na pokaz plynac pod prad. Taki trend tego forum.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:04.


Powered by vBulletin 3