Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-04-2008, 21:25   #21
$eriToonbra
Użytkownik Forum
 
$eriToonbra's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2008
Lokacja: Pyskowice

Posty: 257
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 16/25
Poziom mag.: 66
$eriToonbra ma numer GG 9933368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krajzel Pokaż post
Ja wam zdradze tajemnice, a co. Nie budujemy autostrad i stadionów bo cały rząd gra w tibię. Niestety każdy wykupił pacc 360dni i obowiązkowo nowego reca, a kasy na wspomniane wyżej inwestycje nie zostało. Z nieoficjalnych źródeł wiem też że main char R. Giertycha - Roman of pall - został zbanowany za usilne wymuszenie na cipsofcie wprowadzeniu outfita "mundurek szkolny". Do tego sławny lider samoobrony miał hacka i stracił p seta i różdżke którą walił.
Pamiętajcie pacc i nowy recover key to strata finansowa dla naszego wspaniałego kraju
POPIERAM!!!
__________________




$eriToonbra jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-04-2008, 21:34   #22
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny

Lol to może odrazu po co kupujesz komputer? po co kupujesz sobie lepszą kartę graficzną? po co sobie gry kupujesz? dla mnie tibia jest grą i na nią wydaję pieniądze. Nie kupuje sobie zabawek i innych dupereli tylko oszczędzam i kupuje sobie pacca? A co nie mam prawa? ależ mam. Do tego nie przytaczaj kupowania na allegro bo 80% tibijczyków z tego nie korzysta
EdwardMatiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2008, 21:57   #23
informat6
Użytkownik Forum
 
informat6's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2007

Posty: 78
Stan: Niegrający
Domyślny

Moje zdanie jest takie że pacca na 3 miesiące lepiej wydać na jakąś grę z E-Mpika lub na konsole Wii/PS3/DS/PSP/Xbox360 uzbierać. Tu masz hmmm - 7776000 sekund Pacca w Tibi, a jak coś zakupisz to masz <><> (ósemka w poprzek) ograniczenia czasu. Wniosek? Sami sobie odpowiedz.
__________________


informat6 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2008, 22:02   #24
po_prostu_ja
Użytkownik Forum
 
po_prostu_ja's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Lokacja: Green Street

Posty: 48
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Domyślny

@up
ale przeciez ktoś moze wolec tibię od innych gier... choćby niewiem jak to sie opłacało... jak ktoś jest takim typowym 'uzależniencem' to niezwraca uwagi na takie szczegóły
po_prostu_ja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2008, 22:15   #25
Axdinel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 48
Domyślny

Szczerze?
TIBIA to zło ;p;p
jeżeli ktos to czyta niech zaraz ja skasue z kompa
znam kilku kumpli którzy w podstawówce 1-2 gimnazjóm mieli średna 5,1-4,5 zaczeli grać w tibie i co? 3,0-3,5 u mnie podobnie ;p;;p
ledwo pasek dostalem w zeszlym roku

co do pacca kupisz pacc pograsz 90 dni i co? i nic
a tu kupisz se lokiego za 6 dych i za 3 jakiegos stratego w promocji
lokiego przejscie trwa okolo 250-300 h(1 postacia) a strateg nieskonczony ja jeszcze nic nie kupowalem na allegro ale planuje sprzedac swoja postac powód slabsze oceny od kiedy gram w tibie
wiec bye bye maszkaro moze mi sie uda skonczyc z tibia
Axdinel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2008, 23:07   #26
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

@up
Czytając Twojego posta muszę się z Tobą zgodzić- dla takich ludzi jak Ty tibia to zło. Lepiej poczytaj słownik, uważaj na zajęciach. Skoro masz takie słabe oceny to wykasuj tibie bo do poważnej pracy (czyt. kasjer biedronki) musisz mieć czerwony pasek (którego ledwo, ale masz), podziwiam Cię za to, ja kiedy dostałem w pdst. czerwony pasek a pani kupowała mi pacca i dawała free itemy i teraz zdegenerowałem(trudne słowo) się i żyję tylko najazdami w tibi
Krajzel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2008, 00:30   #27
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axdinel Pokaż post
Szczerze?
TIBIA to zło ;p;p
jeżeli ktos to czyta niech zaraz ja skasue z kompa
Ty ej serio? Na prawdę mogę? Pozwalasz mi?
Btw, ty mi tu piszesz o kasowaniu tibii, a ja właśnie sobie skilluję na zminimalizowanym okienku i czytam to śmieszne forum...

@Krajzel
Już gorszego nicku nie ma, co? Krejzolki lepiej brzmią ;-)
Nieźle się usmiałem czytając twoje posty^^

@topic
Nie grać w tibię? Chyba nie wiesz co mówisz, TIBIA IS MY LIFEEEEE <3<3<3 GOGOGOGO lvl 100!!!!!!!!1111oneoneone




PS.: PORZYCZCIE KASE NA PAKA ODDAM JAK NAJSZYPCIEJ PLIX!


Chcecie wiedzieć co serio o tym sądzę? Jak komuś się nudzi, ma kasę i chęci, niech sobie tego pacca kupi itp, a jak ktoś ma trochę oleju w głowie to w ogóle w tibię nie gra ;p
Btw, z czego cipki mają się utrzymywać jak nie z pacców kupowanych przez dzieci ze średnią >3.0?
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."

Ostatnio edytowany przez LookamZzaRogu - 20-04-2008 o 00:35.
LookamZzaRogu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2008, 01:39   #28
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
No masz świętą rację- NIE WARTO. Można grać dla przyjemności, tylko że ciemny lud 13 latków oleje ten artykuł bo mają mleko zamiast mózgu i tak im nic nie pomorze ;x. Apropo tego ile czasu możemy poświęcić rodzinom zamiast Tibii. Wiele normalnych osób (jakieś 20%) gra dla rozrywki- ta sama forma jak oglądanie TV. I mają czas na wszystko. Tylko problem z tymi 80%, ale oni po prostu nas oleją, wolą KOPAĆ DOŁY w przyszłości...

Może teraz ci pr0 evól gejmerzy nie chodzący do szkoły mają fajnie i są szanowani, ale za 10 lat, podczas gdy ja będę siedzieć wygodnie w fotelu oni będą czyścić nam buty. Ale do ich to nie dociera i to ich problem..
nie badz taki cwaniak, bo takie bledy to robia dzieci w podstawowce -.-

@top
nigdy nie kupilem pacca/gp za rl kase, ale ciesze sie, ze sa ludzie ktorzy kupuja itemy/gp na allegro, bo dzieki temu gdy znudzi mi sie gra w tibie, bede mogl troche zarobic
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2008, 15:19   #29
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

A jeżeli Tibia mi się podoba? I chcę mieć nowe outfity, czary, domek itp. Nie rozumiem co w tym złego, że kupuję pacca. Chcę mieć grę to ją kupuję. No ok, ale pacc mija, a kupioną grę mamy na zawsze. I tak po 2-3 tygodniach się nam znudzi, bo przejdziemy ją całą. Jak widać tibia jest warta tych 90zł.

Gorzej jednak jest kiedy kompletnie niszczymy sobie życie przez Tibię - to już uważam za kompletną głupotę. kthxbye
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2008, 15:36   #30
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $eriToonbra Pokaż post
Czy nie zastanawialiście się kiedyś czy warto wydać realne pieniądze na rzekomy "PACC" ??
Czy nie zastanawialiście się, że to tylko gra i nie warto kupywać GP na allegro?.
no problem, mozesz sie samym chlebem(splesnialym, bo taniej) i woda zywic



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $eriToonbra Pokaż post
Popatrzcie ile na przykład Seromontis lub Mateusz Dragon Wielki stracili czasu na tą grę i po czasie zwyczajnie się im znudziła.
Dlaczego?
Logicznie myśląc, gdy mają już po 350 ponad levele nie mają nic sensownego do roboty.
1. Kasy mają nie wiadomo ile.
2. Iść na potwory mogą jakie chcą.
3. „EQ” mają.
4. Domek piękny mają
5. Kumpli mają
6. Można powiedzieć, że mogą sobie na wszystko pozwolić.
7. Addony mają wszystkie
1.skad wiesz? czyzby metoda MŻ (Myślę, Że...)
2.jakby mieli tyle kasy, to by zrobili free items w dp i byloby cale miasto noobami zapchane ^^


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $eriToonbra Pokaż post
Czy nie domyślaliście się kiedyś, dlaczego nie ma 3 addon?
Moim zdaniem, gdyby spadła sprzedaż „PACC” od razu 3 addon by się pojawił, by znów ludzie kupywali „PACC”.
Nie dość, że trzeba mieć „PACC” to jeszcze trzeba wydać tyle GP na addony.
lol, jakby im zabraklo kasy z premium, to by zrobili wiecej outfitow(wyobraz sobie postac z 20 addonami, bylaby obwieszona nimi jak choinka, lub pojedynczy addon zajmowalby 5 pikseli :DDD


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $eriToonbra Pokaż post
Czyli dajmy:
PACC kupi 1000 osób czyli już 90000 zł (oczywiście to tylko przykładowo, bo o wiele, wiele więcej ludzi ma PACC)
recovery key kupi także 1000 osób czyli już 10000-15000 zł.
To tylko niewielkie sumy w porównaniu z rzeczywistością.
Z tego co wychodzi Cip-Soft zarabia miliony rocznie na nas więc? Zadajmy sobie w głębi serca te pytanie i zastanówmy się. ;)
1. policz sensownie, a nie na zasadzie"bo ja tak mysle"
2. cip wydaje ok 2/3 zarobkow na serwery
3. cipsoft bierze w DOLARACH(i euro), pacc na zachodzie jest tani, bo ok 20 euro kosztuje

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez informat6 Pokaż post
Moje zdanie jest takie że pacca na 3 miesiące lepiej wydać na jakąś grę z E-Mpika lub na konsole Wii/PS3/DS/PSP/Xbox360 uzbierać. Tu masz hmmm - 7776000 sekund Pacca w Tibi, a jak coś zakupisz to masz <><> (ósemka w poprzek) ograniczenia czasu. Wniosek? Sami sobie odpowiedz.
a skad na te konsole bedziesz bral gry? sciagac piraty? to ja juz wole byc no-lajf...

Ostatnio edytowany przez Zamne - 21-04-2008 o 15:42.
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2008, 16:22   #31
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Hehe rozwalił mnie ten temat
Autor sam ma pacc
jeju to po co gracie w tibie jak to "zuo"...
Nie wypowiadajcie sie za kogos, że każdy kupuje na allegro itp...
To z twojego posta wnioskuje, że nie warto w nic grać...
Przecież to wiadome, ze za rozrywke trzeb płacić...Do Wesołego Miasteczka, jeżeli chcesz sie zabawic to musisz zapłacić
Nie porównuj wszystkich polaków do 13 dzieci Neo
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2008, 21:43   #32
Bezmusk
Użytkownik Forum
 
Bezmusk's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2008
Lokacja: Zadupie

Posty: 126
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Puroo
Profesja: Elder Druid
Gildia: Valiant Boys
Świat: Secura
Poziom: 83
Skille: 15/24
Poziom mag.: 58
Domyślny

Poprostu zgadzam się z tobą w 50%, ja lubiłem pograć w tibię(gram tera w csa), po 2-5h dziennie, pacca miałem za oceny(3-5), nigdy nie narzekałem. Lecz patrząc na takie 12 letnie dziecko jak Angel of Distans i jego 12h dziennie to brak rl life. Jeśli ktoś lubi grać w wolnym czasie - to nie mam nic przeciwko, [ironia] lecz gdy tibia staje się czyimś rl LIFE, pojawiam się ja pan dostawca internetowy i rożłączam im neta[/ironia]. Chcę zaznaczyć, że jeśli ktoś nie ma takiego kosztującego hobby, to ma prawo wydać pln na pacc czy jakiś tam item ***nigdy nie kupowałem gp za rl cash***.


Powiem ci coś, koleś z starej klasy nie zdaje od 4 lat bo gra w tibie, ma ponad 150+, nicku nie zdradze ..., bo chyba każdy głupi(nawet ci z Iq 30 jak zapałki) by się pod ziemie zapadli ze wstydu.


Ja skończyłem z tibią w prosty sposób: hakneli mnie, sprzedałem reszte shitów etc., ostatnie konto czeka na koniec bana i będę usuwać ją z kompa


Żałuję, że zaczełem grać w tibie 6 lat temu za namową kolegów z podstawówki , którzy twierdzili, że "tipja jest spoks, wale war hammerem takie stworki po 40".


Nononononono :<<<<<<<<<<<< Awe!
__________________
OH MAJ GAT

DZIZYS KRAJS

DŻOŁK HEHE

Po kilku latach na forum odkryłem Listę Kumpli.
Bezmusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:15.


Powered by vBulletin 3