Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-08-2008, 21:47   #41
Kubaland
Użytkownik Forum
 
Kubaland's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 97
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cazzorel Pokaż post
Tak jak mój kolega
przeklina na forum a potem na gg za co mnie zbanowali?!
Fajnych masz kolegów

@Topic: I bardzo dobrze, że przypominacie. Porządek musi być
Kubaland jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-08-2008, 21:57   #42
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
.Wydaje Ci się że jesteś jakimś krzyżowcem który wypowiedział wojne przeciwko złu szerzącemu się na tej stronie, a celem twojej świętej misji jest wyplenienie każdego kto nie stosuje się do regulaminu.
No wlasnie taka jest jego 'misja' jako modka...


Zaczynam sie smiac jak czytam ten temat... jeszcze nie dawno narzekaliscie brak jakiejkolwiek oznaki zycia ze strony 'grupy trzymajacej wladze' a gdy teraz sa osoby ktore staraja sie ogarnac ten burdel, narzekacie i mowicie ze nowi niebiescy sa zbyt surowi. Zdecydujcie sie czego chcecie na tym forum...
__________________
Koszyk jest offline  
stary 10-08-2008, 22:07   #43
kapelusz5
Użytkownik Forum
 
kapelusz5's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
No wlasnie taka jest jego 'misja' jako modka...


Zaczynam sie smiac jak czytam ten temat... jeszcze nie dawno narzekaliscie brak jakiejkolwiek oznaki zycia ze strony 'grupy trzymajacej wladze' a gdy teraz sa osoby ktore staraja sie ogarnac ten burdel, narzekacie i mowicie ze nowi niebiescy sa zbyt surowi. Zdecydujcie sie czego chcecie na tym forum...
Te słowa tylko potwierdzają twoją niekompetencje.
kapelusz5 jest offline  
stary 10-08-2008, 22:08   #44
Thufir
Użytkownik Forum
 
Thufir's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2008
Lokacja: Płock

Posty: 77
Stan: Na Emeryturze
Świat: Astera
Thufir ma numer GG 9165685
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
Wydaje Ci się że jesteś jakimś krzyżowcem który wypowiedział wojne przeciwko złu szerzącemu się na tej stronie, a celem twojej świętej misji jest wyplenienie każdego kto nie stosuje się do regulaminu.
Ziom, no bo mod przecież po to jest Gorzej się zaczyna robić dopiero wtedy, kiedy mod karze za to co w regulaminie wymienione nie jest, albo uskutecznia jakieś regulaminu pokrętne interpretacje.
Thufir jest offline  
stary 10-08-2008, 22:20   #45
kapelusz5
Użytkownik Forum
 
kapelusz5's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thufir Pokaż post
Ziom, no bo mod przecież po to jest Gorzej się zaczyna robić dopiero wtedy, kiedy mod karze za to co w regulaminie wymienione nie jest, albo uskutecznia jakieś regulaminu pokrętne interpretacje.

To co się tu teraz dzieje jest sytuacją conajmniej skrajną! Dlaczego gracz z 3 letnim stażem dostaje bana forever za to że wstawił link do speedy share zamiast zwyczajnie dostać jakieś ostrzeżenie lub cokolwiek innego. Dla mnie regulamin jest zwyczajnie mocno nie dopracowany. Na równi traktuje się zasłużonych użytkowników z ludźmi którzy tworzą konta każdego dnia żeby tylko pohakować.

Prawda jest taka że nie macie żadnego błyskotliwego pomysłu jak zaradzić sytuacji na forum i wymyślacie że przestrzeganie regulaminu aż do bólu da oczekiwany efekt. Hakerzy dalej będą tworzyć konta a normalni userzy po prostu odejdą

Ostatnio edytowany przez kapelusz5 - 10-08-2008 o 22:24.
kapelusz5 jest offline  
stary 10-08-2008, 22:35   #46
Technick
Użytkownik Forum
 
Technick's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006

Posty: 164
Domyślny

Nie no co wy. To na tym forum jest coś takiego jak regulamin?
Skoro moderatorzy go nie przestrzegają to ja sram na niego. Możecie mnie banować ile tylko chcecie razy, możecie nawet mnie nazwać trollem, dzieckiem neo, ale powiem to wprost - mam gdzieś regulamin, bo tutaj moderatorzy czyli ci którzy powinni świecić przykładem spokojnie go olewają.
Technick jest offline  
stary 10-08-2008, 22:36   #47
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Modek, którego lubią użytkownicy?

Modek, który nie wykonuje swoich obowiązków.

Erhion jest offline  
stary 10-08-2008, 22:36   #48
ciunki
Użytkownik Forum
 
ciunki's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2007

Posty: 533
Imię: Ciunki
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Peacekeepers
Świat: Harmonia
Poziom: 205
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
To co się tu teraz dzieje jest sytuacją conajmniej skrajną! Dlaczego gracz z 3 letnim stażem dostaje bana forever za to że wstawił link do speedy share zamiast zwyczajnie dostać jakieś ostrzeżenie lub cokolwiek innego.
Dla mnie to prawidlowo poniewaz traktuja kazdego tak samo.
ciunki jest offline  
stary 10-08-2008, 22:45   #49
kapelusz5
Użytkownik Forum
 
kapelusz5's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ciunki Pokaż post
Dla mnie to prawidlowo poniewaz traktuja kazdego tak samo.
A jakby Morderca i kieszonkowiec dostawali taki sam wyrok to też byś powiedział że to dobrze bo wszyscy są traktowani na równi?
kapelusz5 jest offline  
stary 10-08-2008, 22:53   #50
Szybki'lols
Użytkownik Forum
 
Szybki'lols's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 705
Szybki'lols ma numer GG 12231069
Domyślny

kapelusz pewnie zaraz ban ;]
Szybki'lols jest offline  
stary 10-08-2008, 22:54   #51
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
[...]Wydaje Ci się że jesteś jakimś krzyżowcem który wypowiedział wojne przeciwko złu szerzącemu się na tej stronie, a celem twojej świętej misji jest wyplenienie każdego kto nie stosuje się do regulaminu.
Padłem na kolana wraz z swym mistrzem Mordimerem Madderinem i zacząłem odmawiać modlitę której nauczył nas nasz Pan Chrystus Mściciel by dał mi sił i umocnił w oddzielaniu ziarna prawdy od plewu spamu i keyloggerów.
Wybacz, że staram się odwalać swoją robotę... postaram się naprawić swój błąd.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
To co się tu teraz dzieje jest sytuacją conajmniej skrajną! Dlaczego gracz z 3 letnim stażem dostaje bana forever za to że wstawił link do speedy share zamiast zwyczajnie dostać jakieś ostrzeżenie lub cokolwiek innego.[...]
Pewnie dla tego, że nigdy nie raczył sprawdzić co znajduje się w tym tajemniczym temacie nazwanym "regulamin forum"...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
A jakby Morderca i kieszonkowiec dostawali taki sam wyrok to też byś powiedział że to dobrze bo wszyscy są traktowani na równi?
Człowieku! Co ty piszesz! Tu chodzi o to, że nie patrząc na staż KAŻDY podlega regulaminowi! Korzystając z twojej alegorii, Morderca dostanie karę przewidzianą za morderstwo i dostanie ją nie patrząc na to, czy jest prostym chłopem czy politykiem...

@down: a możesz powiedzieć, o co chodzi ci tym razem w tej metaforze? bo ja jakoś nie widzę w niej sensu... Co to ma do twoich pierwszych zażaleń?...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 10-08-2008 o 23:11.
Vanhelsen jest offline  
stary 10-08-2008, 23:03   #52
kapelusz5
Użytkownik Forum
 
kapelusz5's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
[i]Człowieku! Co ty piszesz! Tu chodzi o to, że nie patrząc na staż KAŻDY podlega regulaminowi! Korzystając z twojej alegorii, Morderca dostanie karę przewidzianą za morderstwo i dostanie ją nie patrząc na to, czy jest prostym chłopem czy politykiem...

Posługując się kolejną metaforą powiem ci że człowiek który użył noża ale nie zabił zostanie skazany na dożywocie, czyli tyle samo co człowiek który dosięgnął ciosem swoją ofiare.
kapelusz5 jest offline  
stary 10-08-2008, 23:47   #53
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
To co się tu teraz dzieje jest sytuacją conajmniej skrajną! Dlaczego gracz z 3 letnim stażem dostaje bana forever za to że wstawił link do speedy share zamiast zwyczajnie dostać jakieś ostrzeżenie lub cokolwiek innego. Dla mnie regulamin jest zwyczajnie mocno nie dopracowany. Na równi traktuje się zasłużonych użytkowników z ludźmi którzy tworzą konta każdego dnia żeby tylko pohakować.

Prawda jest taka że nie macie żadnego błyskotliwego pomysłu jak zaradzić sytuacji na forum i wymyślacie że przestrzeganie regulaminu aż do bólu da oczekiwany efekt. Hakerzy dalej będą tworzyć konta a normalni userzy po prostu odejdą
Więc zrobimy może eliterną grupę, która podlega mniej regulaminowi, ponieważ zarejestrowała się w 2003 roku? Albo ponieważ nie zmieniali konta? Nie. 30 letnia osoba dobrze znająca życie, będąca piekarzem sprzedającym bułeczki za pół ceny dostanie dożywocie za zabójstwo tak samo jak zawodowy nożownik. Coś lepszego możesz zrobić? Tak. Pochodź po domach i zniszcz modem dzieciom neo. Praca stała, nieodpłatna.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Modek, którego lubią użytkownicy?

Modek, który nie wykonuje swoich obowiązków.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
A jakby Morderca i kieszonkowiec dostawali taki sam wyrok to też byś powiedział że to dobrze bo wszyscy są traktowani na równi?
A co to ma wspólnego? Wspólna zbrodnia =/= zbrodni na innym poziomie prawa polskiego.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
Posługując się kolejną metaforą powiem ci że człowiek który użył noża ale nie zabił zostanie skazany na dożywocie, czyli tyle samo co człowiek który dosięgnął ciosem swoją ofiare.
Zgadzam się z tym całkowicie. Tępić nożowników!
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline  
stary 11-08-2008, 00:30   #54
Niterra
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 08 2008
Lokacja: WrO
Wiek: 35

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: :)
Świat: Aurea
Poziom: 101
Domyślny

Moze to i dobre, ale czy karanie kogos za uzycie slowa 'morda' jest konieczne? Czy to wulgaryzm?..
Niterra jest offline  
stary 11-08-2008, 00:55   #55
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niterra Pokaż post
Moze to i dobre, ale czy karanie kogos za uzycie slowa 'morda' jest konieczne? Czy to wulgaryzm?..
Zależy w jakich okolicznościach to było użyte. Jeżeli chodziło o uciszenie kogoś (np. "morda psie"), to jak najbardziej jestem za warnem.
__________________
ErAgOg jest offline  
stary 11-08-2008, 01:19   #56
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vorden Pokaż post
a ty ****u umiesz tylko wejsc i komentowac wszystkich z pomoca mamy i slownika j. polskiego? zycze ci szczescia i dlugiego zycia z mama ;*

bez odbioru cioto
Jakie to smutne... Pl?
__________________
Juzefek jest offline  
stary 11-08-2008, 01:19   #57
kapelusz5
Użytkownik Forum
 
kapelusz5's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
@down: a możesz powiedzieć, o co chodzi ci tym razem w tej metaforze? bo ja jakoś nie widzę w niej sensu... Co to ma do twoich pierwszych zażaleń?...

Ponieważ link do strony speedy share nie zawierał keyloggera a mimo to kara była taka sama jakby ten keylogger tam był. Dostać bana za niewinność. Rozumiem 15 pktów karnych bo strona zakazana jest lub coś, ban na miesiąc ok, ale żeby kasować konto?
kapelusz5 jest offline  
stary 11-08-2008, 01:22   #58
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
Ponieważ link do strony speedy share nie zawierał keyloggera a mimo to kara była taka sama jakby ten keylogger tam był. Dostać bana za niewinność. Rozumiem 15 pktów karnych bo strona zakazana jest lub coś, ban na miesiąc ok, ale żeby kasować konto?
A napisał wiadomość z pokorną prośbą o odwołanie? Jeśli naprawdę napisał szczere odwołanie, to się zgodzę. Jeśli nie, to nie.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline  
stary 11-08-2008, 01:25   #59
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapelusz5 Pokaż post
Ponieważ link do strony speedy share nie zawierał keyloggera a mimo to kara była taka sama jakby ten keylogger tam był. Dostać bana za niewinność. Rozumiem 15 pktów karnych bo strona zakazana jest lub coś, ban na miesiąc ok, ale żeby kasować konto?
Kara nie jest za keylogga ale za ukryte rozszerzenie. Regulamin mówi, że każdy plik na serwerze typu speedy będzie traktowany jak keylogger.
Jeżeli znasz jakieś inne rozwiązanie problemu, tak by nie było potrzebnych 20 moderatorów do sprawdzania każdego zamieszczonego pliku to się nim z nami podziel.
Aktualnie regulamin tak wygląda jak wygląda.
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 11-08-2008, 01:34   #60
kapelusz5
Użytkownik Forum
 
kapelusz5's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Jeżeli znasz jakieś inne rozwiązanie problemu, tak by nie było potrzebnych 20 moderatorów do sprawdzania każdego zamieszczonego pliku to się nim z nami podziel.
Aktualnie regulamin tak wygląda jak wygląda.
To już jest naprawdę nie mój problem, ten wasz dziwaczny regulamin. Nie zależy mi zupełnie na tym żeby go zmieniać. Powiedziałem co miałem do powiedzenia. Wasze poczynania są niesprawiedliwe i tyle. To wy moderatorzy powinniście dążyć do ulepszenia systemu, a nie spoczywać na głupich prostych założeniach (***********=key). Nie jestem w żaden sposób powiązany z tibia.pl (za wyjątkiem tego że mam tu konto) więc nie widzę powodu żeby w czymkolwiek wam pomagać. Ja mam w czym wybierać, nie jesteście jedyną stroną fanowską i nie zamierzam zaglądać na tą stronę zbyt często. Nawet w dyskusje ( za wyjątkiem paru osób) prowadzi się tu na stosunkowo niskim poziomie.

Pozdrawiam-----------> Wasz Kapelusz
kapelusz5 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:25.


Powered by vBulletin 3