Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Thoria

Notki

Thoria Wydarzenia ze świata Thoria

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-08-2007, 01:30   #1
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny Pytanie do byłych Berylian

Witam. Bardzo chciałbym sie dowiedzieć, dlaczego wy macie w głowach tak bardzo dziwnie poukładane? Spotkalem sie z określeniami ze Berylia jest zla, same nooby na Beryli itp. Dlaczego tak sądzicie? Tylko dlatego że zostaliście przymuszeni do zmiany serwera? Gdzie macie problem? Dlaczego większoćś z was uważa sie za niewiadomo kogo tylko dlatego ze gra na thorii? Wiele ludzi ktorzy byli waszymi przyjaciółmi z przeszlości, powrócilo tutaj i graja nadal. Tak sie im odwdzięczacie za przyjaźń? Nazywając ich noobami? Thoria stała sie teraz jeszcze gorsza niż Berylia jest. Power abusing, ekonomia padla juz całkiem itp.

Dobra, zmieniliście server więc grajcie sobie na nim, a nie narzekajcie jaka to berylia jest zla. Szczerze mowiąc to mysle ze wiele ludzi woli KH niz to wasze cale TWI. niewiem, jak mozecie sie poniżać tak i lizać tylek temu sprzedawczykowi daffy i jego spółce.

Post tyczy sie do tej "paczki" z berylia ( Tiques, Hidaren, Rincognito, Sefua, Attien, Fayola, Sargatos i inni). Prosze o szczere odpowiedzi. Prosze nie obliżać nikomu i nie pisać postow typu: my nie uciekliśmy itp. Prawda jest taka ze was niema na berylia, czyli uciekliscie podczas trudnych dla polaków czasów.


Dziekuje za uwage.

Ostatnio edytowany przez krzysiek033 - 28-08-2007 o 01:58.
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-08-2007, 02:53   #2
rentoN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
Witam. Bardzo chciałbym sie dowiedzieć, dlaczego wy macie w głowach tak bardzo dziwnie poukładane? Spotkalem sie z określeniami ze Berylia jest zla, same nooby na Beryli itp. Dlaczego tak sądzicie? Tylko dlatego że zostaliście przymuszeni do zmiany serwera? Gdzie macie problem? Dlaczego większoćś z was uważa sie za niewiadomo kogo tylko dlatego ze gra na thorii? Wiele ludzi ktorzy byli waszymi przyjaciółmi z przeszlości, powrócilo tutaj i graja nadal. Tak sie im odwdzięczacie za przyjaźń? Nazywając ich noobami? Thoria stała sie teraz jeszcze gorsza niż Berylia jest. Power abusing, ekonomia padla juz całkiem itp.

Dobra, zmieniliście server więc grajcie sobie na nim, a nie narzekajcie jaka to berylia jest zla. Szczerze mowiąc to mysle ze wiele ludzi woli KH niz to wasze cale TWI. niewiem, jak mozecie sie poniżać tak i lizać tylek temu sprzedawczykowi daffy i jego spółce.

Post tyczy sie do tej "paczki" z berylia ( Tiques, Hidaren, Rincognito, Sefua, Attien, Fayola, Sargatos i inni). Prosze o szczere odpowiedzi. Prosze nie obliżać nikomu i nie pisać postow typu: my nie uciekliśmy itp. Prawda jest taka ze was niema na berylia, czyli uciekliscie podczas trudnych dla polaków czasów.


Dziekuje za uwage.
Chociazby tluczenie daark pallka
Jest to moj najlepszy kumpel w grze i wam tego nie popuszcze

Ostatnio edytowany przez rentoN - 28-08-2007 o 02:54.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 15:21   #3
Vunio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 10 2006

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
Witam. Bardzo chciałbym sie dowiedzieć, dlaczego wy macie w głowach tak bardzo dziwnie poukładane? Spotkalem sie z określeniami ze Berylia jest zla, same nooby na Beryli itp. Dlaczego tak sądzicie? Tylko dlatego że zostaliście przymuszeni do zmiany serwera? Gdzie macie problem? Dlaczego większoćś z was uważa sie za niewiadomo kogo tylko dlatego ze gra na thorii? Wiele ludzi ktorzy byli waszymi przyjaciółmi z przeszlości, powrócilo tutaj i graja nadal. Tak sie im odwdzięczacie za przyjaźń? Nazywając ich noobami? Thoria stała sie teraz jeszcze gorsza niż Berylia jest. Power abusing, ekonomia padla juz całkiem itp.

Dobra, zmieniliście server więc grajcie sobie na nim, a nie narzekajcie jaka to berylia jest zla. Szczerze mowiąc to mysle ze wiele ludzi woli KH niz to wasze cale TWI. niewiem, jak mozecie sie poniżać tak i lizać tylek temu sprzedawczykowi daffy i jego spółce.

Post tyczy sie do tej "paczki" z berylia ( Tiques, Hidaren, Rincognito, Sefua, Attien, Fayola, Sargatos i inni). Prosze o szczere odpowiedzi. Prosze nie obliżać nikomu i nie pisać postow typu: my nie uciekliśmy itp. Prawda jest taka ze was niema na berylia, czyli uciekliscie podczas trudnych dla polaków czasów.


Dziekuje za uwage.
Ty kto kurwa matka Terasa ? Podaj swoj name moze odpowiedz wtedy znajdziesz
Vunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 18:37   #4
rentoN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Lamer z cracknietym ng :-D
Pewnie netan, albo Sir Butori ahahah
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 20:08   #5
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

"Prosze o szczere odpowiedzi. Prosze nie obliżać nikomu..."

Czytać sie nie umie? Czy sie nie dorosło jeszcze zeby takie cos zrozumieć? Pytam o odpowiedzi a nie o nicki, ok?
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2007, 00:25   #6
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

A ch** cie to obchodzi, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, jak sadzimy ze berylia to syf to to uszanuj x)mUahahahahah
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2007, 06:19   #7
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn Pokaż post
A ch** cie to obchodzi, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, jak sadzimy ze berylia to syf to to uszanuj x)mUahahahahah
Dziekuje za dojrzała wypowiedz, wiecej nie oczekuje nic od ciebie. Czekam na odpowiedzi bardziej rozwiniętych ludzi.
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2007, 20:42   #8
rentoN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
Dziekuje za dojrzała wypowiedz, wiecej nie oczekuje nic od ciebie. Czekam na odpowiedzi bardziej rozwiniętych ludzi.
Dostales 3 starczy?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2007, 22:28   #9
Luthi
Użytkownik Forum
 
Luthi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elvenar
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Krzysiu: wydaje mi się, że taka jest mentalność [prawie] każdego gracza na Thorii. Prostactwo, i w ogóle, te bajery... Można mówić o Berylii, że to syf- zapytales dlaczego, no dlatego bo się tam nie udało. "loosers".
Mówią, że słabo bo sami tacy byli.

Masz moją odpowiedź... i gówno mnie obchodzi co Wy nooby mi odpowiecie itd. Thoria już dawno miała słaby poziom, tibiapeelowscy botterzy z thorii low lvle i nieudacznicy. Szczeże wolałem Gniewosza, on już trzymał poziom w konwersacjach.

kthxbye.
__________________
.
Luthi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 02:36   #10
Szorcak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 08 2007

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 158
Domyślny

Na Thori mamy lepszą sytuację, niż na Berylii.
Szorcak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 03:39   #11
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luthi Pokaż post
Krzysiu: wydaje mi się, że taka jest mentalność [prawie] każdego gracza na Thorii. Prostactwo, i w ogóle, te bajery... Można mówić o Berylii, że to syf- zapytales dlaczego, no dlatego bo się tam nie udało. "loosers".
Mówią, że słabo bo sami tacy byli.

Masz moją odpowiedź... i gówno mnie obchodzi co Wy nooby mi odpowiecie itd. Thoria już dawno miała słaby poziom, tibiapeelowscy botterzy z thorii low lvle i nieudacznicy. Szczeże wolałem Gniewosza, on już trzymał poziom w konwersacjach.

kthxbye.
UNO, Ty jesteś żywym dowodem na poziom prostactwa Thoriańczyków.

SECUNDO, Twój polski być dobra!

@Topic:

Daffy wyleciał z serwera więc jego rl (Mikael) zaprosił go do sharowania 80 master sorcerera o nicku Vaarberg. A za nim poszły jego psy.

Osobiście zrobiłem błąd podając IP Bloodzów Daffiemu, ale jednak suma jaką przekazałem Chat Bexowi im to wynagrodziła . Juupi i Lorens trzymają poziom, nie ma co .

W każdym razie, teraz pieski wrócą zapewne na Berylię, ponieważ polscy gracze zaczynają wygrywać wojnę.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 11:04   #12
rentoN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
@Topic:

Daffy wyleciał z serwera więc jego rl (Mikael) zaprosił go do sharowania 80 master sorcerera o nicku Vaarberg. A za nim poszły jego psy.

W każdym razie, teraz pieski wrócą zapewne na Berylię, ponieważ polscy gracze zaczynają wygrywać wojnę.
Nie jestes lepszy tez mam troche ajpi Kamikaze x)

Nie sadze zeby wrocili na berylie, wygrali wojne i expia wiec o so chodzi?

Taka mala historia:
Polacy z nemesis (Wlasnie Berylianczycy z Thorii) zawsze walczyli, a polskie* matadory z wave grzecznie expily jednoczesnie lizac dupe KH (Knighthood - gildia ktora nie dawno wygrywala i okupowala serwer) pamietam dialogi typu
KH: Leave this spawn
PL: Ok dont hunt me plz
Teraz gdy GiPO wygralo wojne przykleili sie do nich jak plastry (gdybym byl szwedem wyjebal bym ich wpizdu, odwdzieczajac sie za "pomoc")
Juz wolalbym trzymac z bukownem (Polskie retardy "PL KICKED FROM SERWER!!!!!111) niz z tymi pajacami z wave (Pewnie wiekszosc nemesis ma takie samo zdanie) dla tego gram ze znajomymi na thorii (no aktualnie nie chce mi sie)
* - Nie dotyczy polakow z GiPO (Rev'ico, Wezu itd)

A ty gniewko s*******aj gdzies (no bo gdzie jestes lubiany? bo napewno nie na thorii )

Ostatnio edytowany przez rentoN - 01-09-2007 o 11:05.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 11:32   #13
Patrick II
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 58
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
Witam. Bardzo chciałbym sie dowiedzieć, dlaczego wy macie w głowach tak bardzo dziwnie poukładane? Spotkalem sie z określeniami ze Berylia jest zla, same nooby na Beryli itp. Dlaczego tak sądzicie? Tylko dlatego że zostaliście przymuszeni do zmiany serwera? Gdzie macie problem? Dlaczego większoćś z was uważa sie za niewiadomo kogo tylko dlatego ze gra na thorii? Wiele ludzi ktorzy byli waszymi przyjaciółmi z przeszlości, powrócilo tutaj i graja nadal. Tak sie im odwdzięczacie za przyjaźń? Nazywając ich noobami? Thoria stała sie teraz jeszcze gorsza niż Berylia jest. Power abusing, ekonomia padla juz całkiem itp.

Dobra, zmieniliście server więc grajcie sobie na nim, a nie narzekajcie jaka to berylia jest zla. Szczerze mowiąc to mysle ze wiele ludzi woli KH niz to wasze cale TWI. niewiem, jak mozecie sie poniżać tak i lizać tylek temu sprzedawczykowi daffy i jego spółce.

Post tyczy sie do tej "paczki" z berylia ( Tiques, Hidaren, Rincognito, Sefua, Attien, Fayola, Sargatos i inni). Prosze o szczere odpowiedzi. Prosze nie obliżać nikomu i nie pisać postow typu: my nie uciekliśmy itp. Prawda jest taka ze was niema na berylia, czyli uciekliscie podczas trudnych dla polaków czasów.


Dziekuje za uwage.

Co cie to wogle obchodzi ? Nasza sprawa gdzie gramy.Uwazamy że Berylia to syf bo to nasze zdanie (prawdziwe) nazywajac mnie lidozupem ja cie nazwe frajerem,grales na Balerze i na Berylii nic nie robiles.Teraz kiedy Berylianczycy wygrywaja war przychodzisz tu na forum i wyzywasz nas od lidozupow Daffy,to nie prawda wolimy grac z Daffy i ekipa niz z takimi frajerami jak Vatariel czy jakims innym noobem,ktory nigdy na berylii nic nie robil dopoki ajo mu napisal ze jest "out of server" wtedy zaczol cos robic ale dla mnie to jest frajer i tyle moze.Czysty syf to jest pierwsza zasada Wezu (bez obrazy)


Ciao ^^'
Patrick II jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 13:09   #14
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rentoN Pokaż post
Nie jestes lepszy tez mam troche ajpi Kamikaze x)

Nie sadze zeby wrocili na berylie, wygrali wojne i expia wiec o so chodzi?

Taka mala historia:
Polacy z nemesis (Wlasnie Berylianczycy z Thorii) zawsze walczyli, a polskie* matadory z wave grzecznie expily jednoczesnie lizac dupe KH (Knighthood - gildia ktora nie dawno wygrywala i okupowala serwer) pamietam dialogi typu
KH: Leave this spawn
PL: Ok dont hunt me plz
Teraz gdy GiPO wygralo wojne przykleili sie do nich jak plastry (gdybym byl szwedem wyjebal bym ich wpizdu, odwdzieczajac sie za "pomoc")
Juz wolalbym trzymac z bukownem (Polskie retardy "PL KICKED FROM SERWER!!!!!111) niz z tymi pajacami z wave (Pewnie wiekszosc nemesis ma takie samo zdanie) dla tego gram ze znajomymi na thorii (no aktualnie nie chce mi sie)
* - Nie dotyczy polakow z GiPO (Rev'ico, Wezu itd)

A ty gniewko s*******aj gdzies (no bo gdzie jestes lubiany? bo napewno nie na thorii )
Tak czy siak teraz Wave expi.

Przykładem są ownerzy Agi:

http://erig.net/xphist.php?player=Aga

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 01-09-2007 o 13:11.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 13:44   #15
rentoN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Tak czy siak teraz Wave expi.

Przykładem są ownerzy Agi:

http://erig.net/xphist.php?player=Aga
I mam nadzieje ze to sie niedlugo zmieni
Oczywiscie do Agi nic nie mam

Ostatnio edytowany przez rentoN - 01-09-2007 o 13:47.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 15:33   #16
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rentoN Pokaż post
I mam nadzieje ze to sie niedlugo zmieni
Oczywiscie do Agi nic nie mam
Do którego ownera?

Naprawdę, ciężko rozpoznać, kto gra aktualnie na Adze. Dla Twojej informacji, Daffy oraz Werberg także mieli passy na battle.

Ja miałem do Nathocika.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 16:32   #17
Luthi
Użytkownik Forum
 
Luthi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elvenar
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ja jestem przykładem?. łałałiła. A Ty jestes przykładem na nooba który kupuje postacie i jego rola w Tibii polega na lizaniu dupy h lvlom. Bo jezeli chodzi o pvp to stary... Tiusa nie umiałes trapnac na 5 sqm w dwie osoby, rzucajac ogien pod siebie, gdybym ja akurat wtedy grał miałbys frytki. Wiec zastanów się do kogo mówisz, bo skill w Tibii raczej jest baj maj sajd.

.Co do mojego błędu- to chyba może się zdarzyc kazdemu?

btw. pozdrowienia od Elvenosa.

kthxbye.
__________________
.
Luthi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 16:58   #18
rentoN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Do którego ownera?

Naprawdę, ciężko rozpoznać, kto gra aktualnie na Adze. Dla Twojej informacji, Daffy oraz Werberg także mieli passy na battle.

Ja miałem do Nathocika.
@Szwedzi na polakach
To akurat kazdy wie na duzej ilosci filmikow aga nawijal po szwedzku :>
Wspolczuje nathocikowi pewnie wtedy kiedy padl.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 17:06   #19
redfaction
Użytkownik Forum
 
redfaction's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Tychy

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Świat: Kamadan!
Poziom: ?
redfaction ma numer GG 4524829
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn Pokaż post
A ch** cie to obchodzi, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, jak sadzimy ze berylia to syf to to uszanuj x)mUahahahahah
100% Agree.
Kajnuś;**

Człowieku daj swój nick, to raz.
Dwa - bo berylia jest zła, jest zjebana, etcertera.
Nie ma to jak polaczki, co kozaczą, a potem odchodzą z serwera z żalem, bo nagle sie orientują że Ajo i Fran mają troszeczkę za dużo złota + bot = zaczniecie zdobywać przewage - nagle jak grzyby po deszczu wyrosną nowi 100+ których nicków na oczy nie widzieliście etc.

/kamils.
__________________
rallaggallar
redfaction jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 17:15   #20
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rentoN Pokaż post
@Szwedzi na polakach
To akurat kazdy wie na duzej ilosci filmikow aga nawijal po szwedzku :>
Wspolczuje nathocikowi pewnie wtedy kiedy padl.
Huh, na temat mojego pvp to się nie odzywaj. Widziałem Ciebie na tym Twoim 33 msem podczas zabijania Juupiego. Rofl.

Na jednego Assassin stara byś padł, a jeszcze się równo pchałeś na początek.

A co do Natho- nie padł.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:50.


Powered by vBulletin 3