Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Pokaż wyniki sondy: Czy na rooku potrzebne jest depo??
Pewnie że potrzebne. 407 62.14%
A po kiego grzyba?? 222 33.89%
Nie mam zdania 26 3.97%
Głosujących: 655. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-08-2007, 16:25   #81
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

@Orac
Tak się składa, że ta trapowana osoba z twojego podpisu to uwaga, uwaga....6 lvl!!!! A nie jak to powiedziałeś 10 więc z tego wynika, że to nie jest Rookstayer.
Pomyłka??

@Topic
Depo na rooku absolutnie, kategorycznie, bezwarunkowo, nieodwołalnie NIE
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-08-2007, 17:57   #82
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
Bank - bo o niego tutaj sie rozchodzi ... i niby co kazdy, ktory powiedzial TAK by tam 3mal hmmm?? Katane? Kilof? MLW? Ogarnijcie sie czasem i zastanowcie co za bzdury wypisujecie ...
Nie bank a depo. Bank jest tylko do trzymania pieniedzy. Glupotą byloby gdyby do banku kilofy wrzucac. Wyobrazcie sobie w realu jak idziesz powiedzmy do citibanku i prosisz o przechowanie kilofu -.- Totalnie by to popsulo realizm gry. Powinny byc po prostu zwykle skrzynki depotowe takie jak na mainie. Mowisz ze nie ma co trzymac w depo? To dlaczego ja musze sobie robic osobne konto z 20 charami pelnymi itemkow i na mc przerzucać przy stolikach w trade roomie? -.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
Mi osobiscie brakuje 2 rzeczy: Profesji i uzywania magii (w koncu Rookgaard powinien byc miejscem, gdzie powinno sie skubnac kazdego po trochu czyz nie?)
Profesja = NIE. Kategoryczne nie dla profesji na rooku gdyz wtedy "rookstayerzy" stracili by swoj prestiż bo hordy noobów wiedzac o tym ze jest taka profesja zostawalaby na rooku. Wiec to glupota i jestem na nie.

Magia = TAK! Od dawna nie rozumiem dlaczego na rooku jest pokazane jak byc knightem (katana) i paladynem (luk) a nie jest pokazane jak byc sorcem i drutem? Przez to pozniej wiecej osob wybiera knighta bo juz wie jak bedzie walczylo i woli nie isc w ciemno i dlatego pozniej jest tak glupio ze mamy 50% knightow w tibii -.-
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2007, 17:37   #83
Swordsman
Guest
 

Posty: n/a
Cool Depo jest potrzebne

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monte Pokaż post
Drybrych gdzie ty byłeś że goniły Cię spearmany, orci i blokował mino. Mino wydaje mi się że jest w podziemiach i na górce jednej, a orci spearmany na powierchni... Ciekawe, może się mylę ale nie wiem gdzie taki resp jest^
Znalazłem tą odpowiedź na 1 stronie... musz ją skomentowac: -.-
On pisał że go troll bloczyl a nie mino czytaj uważniej

A co do depo to przydało by się i tu znowu niektórzy nie doczytują i piszą że : jak to z parcelami bezsens... jak napisał autor bez parceli tak samo jak sie z rooka nie da przesyłac kasy to by sie dało żeby do rooka nie dochodziła poczta.

Bo np: wypadły studded legsy... nikt nie chce kupic i co mam sprzedac za 15 gp w sklepie? A że chodze ze spearami to cap potrzebny mi jest jak woda na pustyni.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2007, 13:33   #84
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

@up
Od tego jest Rookgaard, od kombinowania, robienia lootbagów i depo charów.

@piotrek26111
Co do realizmu gry uważasz, że ta gra jest realna? Wyobraź sobie idziesz do piwnicy, łapiesz szczura, zabijasz go i wyjmujesz z niego ciastka...

Ostatnio edytowany przez Dindsuk - 12-08-2007 o 13:42.
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2007, 17:45   #85
Gofin
Użytkownik Forum
 
Gofin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gofin
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 24
Skille: 22/24
Domyślny

Profesja Rookstayer- tak, ale...
...od 30/40 poziomu. Zniechęciłoby to 75% noobków, którzy robiliby Rookstaerów tylko dla "nieposiadania" non vocation przy nicku. Ale nawet bez profesji dużo osób staje się pseudo rookstaerami, bo na miano prawdziwego Rookstayera nei zasługują.

Depo- tak
Depo na Rooku jest potrzebne. Denerwuje mnie już, że trzeba co chwilę się przelogowywać by odłożyć jakiś rar, przedmiot czy inne badziewie. Ponadto jeżeli np.: planujemy większą imprezę to bezsensu byłoby robienie 20 charów, aby mieć gdzie trzymać prowiant (np.: ham, meat) na spotkanko. Z drugiej strony CipSoft musiałby zadbać aby niemożliwą rzeczą było przesyłanie parcelami rzeczy z Mainlandu.

Magia- tak, ale...
bardzo ograniczona myślę, że prosta "exura" albo "exana pox" by wystarczyła. Nic innego (ew. "exani tera" dla pacców), bo ani ofensywne czary, ani hury, vidy i vity, a tym bardziej runy mocniejsze niż antidote (no, ew. IHy albo LMM, ale bardzo drogie) nie zdały by egzaminu. Jeżeli mówimy już o magii to niegłupim pomysłem byłby pojedynczy, regularny respawn jakiegoś czarującego monstrum. Co również jest nierealne. Bo jakie? Dworc Voodomaster?- Za dużo nowych itemów, Chakoya Windcaller?- Jak wyżej, a dalej to już za mocne.

Domki, GH- tak!
To moje największe Rookowe marzenie, aby można było wykupić GH. Mam nawet upatrzone miejsce (Skałka naprzeciwko wyjścia z miasta). Tylko to wymagałoby depo, aby można było pobierać czynsz. Ponadto ew. kradzieże nie mogłyby być pomszczone z braku Pkingu na Rookgaardzie.

Arena/Możliwość walki na wyższych poziomach- tak
Pierwszy wariant był najczęściej popierany możliwością nauczenia się przez nowych graczy zasad walki. Nie ukrywajmy jednak, że najczęściej korzystali by z niej Rookstaerzy, którzy mogliby sklepać kilka tyłków

Nowe itemy- nie
To co jest wystarczy. Szczególnie, że update 8.0 wprowadził zwiększenie obrażeń, co działa podobnie jak byśmy posiadali nową broń.

Nowe potworki/expowiska- nie/tak
Te potwory, które biegają po Rookgaardzie są wystarczająco różnorodne, jednakże jest ich za mało. Nowy resp minotaurów czy rotów nikomu by nie zaszkodził.

Inne
Nowy addon- niegłupią sprawą byłoby wprowadzenie addonu na viale do Summoner Outfit. "Surowce" już są (puste viale) wystarczy jedynie wprowadzić NPCa, który wykonywałby addon.

Specjalny rodzaj GMów od Rookgaardu- przydałoby się, aby jakiś GM (albo jacyś GMowie) pilnował (pilnowali) tylko Rooka. Ciągle słychać narzekania, że raporty g..... dają, bo nie ma GMa, który w porę by zareagował.

Nie można mówić, że CipSoft nas ignoruje. W każdej naszej prośbie móglłby powiedzieć formułkę "Robiąc Rookstayera wiedzieliście co tracicie, więc teraz o nic nie proście". I nie miałbym im tego za złe. Mimo to dali nam dwóch bossów, kilka innych potworków, nowe itemki (mówię w porównaniu do Tibii 7.6). Miłoby było aby wprowadzony został przynajmniej jeden z wymienionych przeze mnie punktów, ale nie będę bluzgał CipSoft i nie będę płakał jeżeli nie zostanie wprowadzony żaden.
Gofin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2007, 20:18   #86
Osobistyl
Użytkownik Forum
 
Osobistyl's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 39
Domyślny

Uuu... Przyznam, że wypowiedź Gofina (up) mnie hmm.. poruszyła (?).
Z jednym sie nie zgodze. Magia-nie. Runy - nie. 30-xxx + lvl'e by wymiatali.

Co do areny, hmm...
Ja jestem bardzo gorąco za wprowadzeniem areny na rook'u jak i mainie. Na światach non-pvp byłoby to świetnym rozwiązaniem ale to trzeba zostawić bo to dział o rook'u.

Pozdro.
__________________
Za dużo kb w podpisie, limit wynosi 20kb
Osobistyl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2007, 20:29   #87
A..
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Depo an roku jest troch bezsensu
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 16:09   #88
Teron-Gorefiend
Użytkownik Forum
 
Teron-Gorefiend's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 62
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: +22fist
Domyślny

Cytuj:
Nie bank a depo. Bank jest tylko do trzymania pieniedzy. Glupotą byloby gdyby do banku kilofy wrzucac. Wyobrazcie sobie w realu jak idziesz powiedzmy do citibanku i prosisz o przechowanie kilofu -.- Totalnie by to popsulo realizm gry. Powinny byc po prostu zwykle skrzynki depotowe takie jak na mainie. Mowisz ze nie ma co trzymac w depo? To dlaczego ja musze sobie robic osobne konto z 20 charami pelnymi itemkow i na mc przerzucać przy stolikach w trade roomie? -.-
nie sądzisz że Instynkt się pomyliła (przynajmniej tak mi się wydaje) i zamiast depo napisała bank? Przecież moderator to też człowiek.

Cytuj:
Depo - bo o niego tutaj sie rozchodzi ... i niby co kazdy, ktory powiedzial TAK by tam 3mal hmmm?? Katane? Kilof? MLW? Ogarnijcie sie czasem i zastanowcie co za bzdury wypisujecie ...
Ten temat został założony zanim ktoś jeszcze słyszał o czymś takim jak bank w tibi i chodziło tutaj o to żeby w tym depo trzymać kasę.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
Teron-Gorefiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 22:19   #89
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Profesja Rookstayer- tak, ale...
...od 30/40 poziomu. Zniechęciłoby to 75% noobków, którzy robiliby Rookstaerów tylko dla "nieposiadania" non vocation przy nicku. Ale nawet bez profesji dużo osób staje się pseudo rookstaerami, bo na miano prawdziwego Rookstayera nei zasługują.
Dam sobie glowe uciąć ze stworzenie profesji na rooku spowodowaloby gwaltowny wysyp pseudo-rookstayerów.
Cytuj:
Depo- tak
Depo na Rooku jest potrzebne. Denerwuje mnie już, że trzeba co chwilę się przelogowywać by odłożyć jakiś rar, przedmiot czy inne badziewie. Ponadto jeżeli np.: planujemy większą imprezę to bezsensu byłoby robienie 20 charów, aby mieć gdzie trzymać prowiant (np.: ham, meat) na spotkanko. Z drugiej strony CipSoft musiałby zadbać aby niemożliwą rzeczą było przesyłanie parcelami rzeczy z Mainlandu.
Tu sie zgadzam.
Cytuj:
Magia- tak, ale...
bardzo ograniczona myślę, że prosta "exura" albo "exana pox" by wystarczyła. Nic innego (ew. "exani tera" dla pacców), bo ani ofensywne czary, ani hury, vidy i vity, a tym bardziej runy mocniejsze niż antidote (no, ew. IHy albo LMM, ale bardzo drogie) nie zdały by egzaminu. Jeżeli mówimy już o magii to niegłupim pomysłem byłby pojedynczy, regularny respawn jakiegoś czarującego monstrum. Co również jest nierealne. Bo jakie? Dworc Voodomaster?- Za dużo nowych itemów, Chakoya Windcaller?- Jak wyżej, a dalej to już za mocne.
Magia na rooku powinna byc tak nieoplacalna jak uzywanie luku. Powinni stworzyc nowego czarujacego potworka o sile orca spearmana z adekwatnymi do rooka itemami.
Cytuj:
Domki, GH- tak!
To moje największe Rookowe marzenie, aby można było wykupić GH. Mam nawet upatrzone miejsce (Skałka naprzeciwko wyjścia z miasta). Tylko to wymagałoby depo, aby można było pobierać czynsz. Ponadto ew. kradzieże nie mogłyby być pomszczone z braku Pkingu na Rookgaardzie.
Na mainie jest jeszcze gorzej bo ktos cie moze o*ebac z kasy a ty mu nic nie zrobisz bo jest w gildii ktora rzadzi serwerem.
Cytuj:
Arena/Możliwość walki na wyższych poziomach- tak
Pierwszy wariant był najczęściej popierany możliwością nauczenia się przez nowych graczy zasad walki. Nie ukrywajmy jednak, że najczęściej korzystali by z niej Rookstaerzy, którzy mogliby sklepać kilka tyłków
Tu sie zgadzam.
Cytuj:
Nowe itemy- nie
To co jest wystarczy. Szczególnie, że update 8.0 wprowadził zwiększenie obrażeń, co działa podobnie jak byśmy posiadali nową broń.
Tu sie zgadzam.
Cytuj:
Nowe potworki/expowiska- nie/tak
Te potwory, które biegają po Rookgaardzie są wystarczająco różnorodne, jednakże jest ich za mało. Nowy resp minotaurów czy rotów nikomu by nie zaszkodził.
Powinno byc i to i to.
Cytuj:
Inne
Nowy addon- niegłupią sprawą byłoby wprowadzenie addonu na viale do Summoner Outfit. "Surowce" już są (puste viale) wystarczy jedynie wprowadzić NPCa, który wykonywałby addon.
Tu sie zgadzam
Cytuj:
Specjalny rodzaj GMów od Rookgaardu- przydałoby się, aby jakiś GM (albo jacyś GMowie) pilnował (pilnowali) tylko Rooka. Ciągle słychać narzekania, że raporty g..... dają, bo nie ma GMa, który w porę by zareagował.
To ja bym wtedy skonczyl z tibia bo recznie mi sie nie chce expic
Cytuj:
Nie można mówić, że CipSoft nas ignoruje. W każdej naszej prośbie móglłby powiedzieć formułkę "Robiąc Rookstayera wiedzieliście co tracicie, więc teraz o nic nie proście". I nie miałbym im tego za złe. Mimo to dali nam dwóch bossów, kilka innych potworków, nowe itemki (mówię w porównaniu do Tibii 7.6). Miłoby było aby wprowadzony został przynajmniej jeden z wymienionych przeze mnie punktów, ale nie będę bluzgał CipSoft i nie będę płakał jeżeli nie zostanie wprowadzony żaden.
Co racja to racja. Rook zostal stworzony zeby sie grac nauczyc a nie na nim zostawac.
Cytuj:
30-xxx + lvl'e by wymiatali.
Dzisiaj 102 lvl z 0 mlvl wali tak samo jak 1 lvl z 0 mlvl =)
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 14-08-2007 o 22:28.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 22:37   #90
SmOoTHas
Użytkownik Forum
 
SmOoTHas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Nie traficie
Wiek: 28

Posty: 320
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 21
Skille: 22szild
Poziom mag.: 14
SmOoTHas ma numer GG 6687359 Send a message via Skype™ to SmOoTHas
Domyślny

Depo mogło by być potrzebne na rooku, gdy będziesz chciał schować jakąś potrzebną lub ważną rzecz, przydałyby się także mailboxy oraz ogólnie dostępne parcele i listy, aby można wysyłać rzeczy z rooka na maina i z maina na rooka.
SmOoTHas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 22:50   #91
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SmOoTHas Pokaż post
Depo mogło by być potrzebne na rooku, gdy będziesz chciał schować jakąś potrzebną lub ważną rzecz, przydałyby się także mailboxy oraz ogólnie dostępne parcele i listy, aby można wysyłać rzeczy z rooka na maina i z maina na rooka.
Typowa prowokacja rodem z onet.pl xD
Nie odpowiadajcie na ten post.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 21:19   #92
Teron-Gorefiend
Użytkownik Forum
 
Teron-Gorefiend's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 62
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: +22fist
Domyślny

@UP

hm.. Czyż ten twój post nie jest prowokujący? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie to że ten koleś uważa że powinna być poczta to tylko jego opinia, może list jest prowokujący, ale jeśli ktoś czytał regulamin i nie chce go złamać nie bój sie nie będzie karmił trolla, acha nie musisz pisać tego posta w tylu tematach
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
Teron-Gorefiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2008, 13:29   #93
Norbit
Użytkownik forum
 
Norbit's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Krosno

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 13
Skille: 44/42
Norbit ma numer GG 4211347
Król Beznadzieja

Depo na rooku chyba was caly urOk rooka w tym ze niema depo ani nic z maina!!






TiBiA RuLeZ
Norbit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2008, 14:52   #94
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Domyślny

@up

Ty też masz w sobie "urok" pisząc posta w temacie z sierpnia 2007
__________________
Mega_RobalXXL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2008, 20:03   #95
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Taa ... Najlepiej zrobić jeszcze 5 wysp na które nie będzie można wrócić i podzielić światy na pod światy ...

/Titania
//rookgaard
//terra
//beta
//noobstwo

I jeszcze na każdej wyspie PVP-e albo No-PvP ...

Co to się dzieje ...
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2008, 10:49   #96
Norbit
Użytkownik forum
 
Norbit's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Krosno

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 13
Skille: 44/42
Norbit ma numer GG 4211347
Dumny Pff

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mega_RobalXXL Pokaż post
@up

Ty też masz w sobie "urok" pisząc posta w temacie z sierpnia 2007
przeszkadza ci cos to trudno twój problem masz pecha




TiBiA RuLeZ
Norbit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2008, 20:56   #97
Paciuch
Użytkownik Forum
 
Paciuch's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2008
Lokacja: Y ten no.. niewiem
Wiek: 26

Posty: 651
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 42
Skille: 68/45
Poziom mag.: 11
Domyślny

@up Bardzo dobrze powiedziane, depo na roku by mogło byc ale gdzieś na 30 items
__________________
Cytuj:
Druid Leprzy



Cytuj:
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Offtopic, wulgaryzmy
Uppsss....
Paciuch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2008, 21:56   #98
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Nawet by się przydało..
Ale bez parceli itp. ;pp
Ale max. 20 items.
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2008, 00:39   #99
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

Stop Archeologom plx?
Zalgadis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2008, 15:30   #100
Szymi_11
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tak. Na rooku powinno być depo ale bez parceli,skrzynek itp. Tylko takie zwykle ponieważ gdy wychodzi sie 1 charem na maina to nikt nie wie co i jak ja myslalem ze jak zostawie w dp to mi to ktos ukradnie

I rookgaard powinien przechodzic tylko 1 char bo po co potem mam sie uczyć gry jak już wszystko wiem?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:11.


Powered by vBulletin 3