Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu > Poradniki

Notki

Poradniki Zbiór wszystkich poradników związanych z Rookgaardem
Sonda: Czy podoba Ci się mój Poradnik?
Opcje sondy
Czy podoba Ci się mój Poradnik?

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-04-2006, 22:00   #1
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny Określenia, Skróty etc

Witam wszystkich...
W tym temacie chcę wszystkim udowodnić jak poprawnie powinno się mówić na osoby, które pozostały na Rook’u powyżej 8 level’a...
Małe wprowadzenie...
Otóż na Rook’u wszystko się zaczyna, rozwija, a dla niektórych nawet kończy... Każdy gracz
Tibi zaczynał na Rook’u... Miał 1 level, nie wiedział co i jak, jak widział 1 gp to zapewne rzucał się na niego jakby zobaczył skarb... Potem nauczył sie co i jak wbij 8 level, poznajdował questy i je wykonał, odnalazł gadający posąg iii... Wyszedł na Maina... Zaczął nowe życie w tibijskim świecie... Z czasem stał się jednym z najlepszych graczy Tibi... Tak każdy wyobraża sobie swoją grę w Tibie... Jednak wiele osób nie umie grać dostatecznie dobrze i na skutek śmierci na Mainie jest cofana na Rook’a aby zacząć wszystko od początku... Ale nie każdy opuszcza Rookgaard po zdobyciu 8 level’a... Jest grupa osób, którzy zostali na Rook’u chcąc rozwiązywać zagadki, pomagać nowym graczom, trapować ich, lub po prostu bali się Maina... I tu kończy się wprowadzenie, a ja chcę wam pokazać jak nazywa się ta grupa osób na Rook’u, jakich używają określeń, gdzie expią, i czym się zajmują....
Zacznijmy od tego, że wiele osób nie wie w ogóle co to jest za osoba, jak się na nią mówi lub po prostu mówi na nią źle... Słyszałem już wiele różnych słów i określeń tej oto osoby i najczęściej wybuchały przez to kłótnie... Każdy mówi na tą osobę inaczej i mówi, że jego wersja jest dobra... Ten kto myśli, że jego teoria jest słuszna niech najpierw zajrzy tu, do tego tematu, linijkę niżej gdzie zaraz to napisze jak się powinno mówić na osobę przebywającą na Rook’u powyżej 8 level’a...
ROOKSTAYER-to jedyne "teoretycznie i praktycznie przyjęte", poprawne określenie osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a... A dlaczego proszę bardzo... Rook jest tutaj jako wyspa Rookgaard zwana wyspa nowych, potocznie zwana Rookiem, natomiast Stayer jest jako zostawać, zostać, pozostać i inne słowa tego typu... Sami widzicie, bo to widać już tylko patrząc na to słowo, że jeśli zna się angielski choć trochę to widać, że mowa o osobie zostającej na Rook’u...
ROOKSLAYER-to drugie, lecz niepoprawne określenie osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a...Wiele osób mówi, że to też jest dobrze... Wcale nie, bo Rook można zostawić, ale Slayer już nie, ponieważ Slayer nie ma odpowiednika w tłumaczeniu choć można go uznać jako zabójcę, ale tylko pod pewnymi względami i formami gramatycznymi...
ROOKSTYLER- to określenie osoby na Rook’u przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a jest bardziej luzackie... W tym wypadku chodzi tu o jakiś styl Rookstayera, bo każdy chyba wie, że Styler w trochę innym i inaczej brzmiącym słowie znaczy styl...
ROOKSTAJLER-to określenie osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a... Ma ono dokładnie takie samo znaczenie jak wyrażenie powyższe, tyle że jest przełożone i "spolszczone" do wymagań tego, który je "spolszczył"...
ROOKCHAR-to następne stosowane określenie osoby przebywającej no Rook’u powyżej 8 level’a... Nie jest ono złe, bo mniej więcej oznacza ono postać na Rooku, bo jak chyba każdy wie char w Tibi i nie tylko to inaczej osoba albo postać...
ROOKMASTER- to jest również określenie osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a... Nie jest ono złe jednak nie przemawia do końca za taką osobą... Rookmasterem można lepiej nazwać osobę taką jak Sunrise lub Rookguardian de'Bove, bo oni są naprawdę mistrzami panem i panią Rookgaardu...
ROOK****-są to inne określenia osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a... Mogą one mieć podobne znaczenie do Rookstayera, Rookmastera lub innych lecz nie są *oficjalną* nazwą osób przebywających na Rooku powyżej 8 level’a...
Istnieje jeszcze wiele innych określeń takiej osoby jednak jedna została przyjęta i jest poprawnym określeniem osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a czyli ROOKSTAYER...
Teraz chcę zamieścić również inne określenia, które pojawiają się na Rook’u i są szczególnie bliskie Rookstayerom, ale nie tylko im (znaczy nam).
DEPOCHAR-to określenie drugiej postaci Rookstayera pełniącej funkcje Depo. Zwykle ma 1 level, stoi w jednym miejscu gdzie Rookstayer na chwile wyrzuca itemki i inne rarki na ziemię lub do jakiegoś schowka po czym przelogowuje się na Depochara...
ROOKGUILD-najczęściej stosowane do określenia nieoficjalnej lub oficjalnej gildii Rookstayerów... Osoby należące do tej gildi razem huncą, trapują i próbują rozwiązać zagadki Rookgaardu...
ROKOWANIE-to powrót z Mainlandu na Rookgaard spowodowane śmiercią na Mainlandzie i spadek na 5 level, czyli po zalogowaniu po śmierci rodzisz się na Rook’u z 1 level’em i wszystkim tym co masz na 1 level’u... (nowe życie postaci )
Teraz chcę napisać o kilku skrótach najczęściej używanych na Rook’u, lecz również spotykanych na Mainie...
SS-to oczywiście skrót od Spike Sworda czyli najlepszego miecza na Rooku, który jest obiektem marzeń wielu Rookstayerów...
PD-to skrót od drugiego, prawdopodobnie niedostępnego na Rooku miecza czyli Poison Daggera. Wypada on z Minotaura jednak nikt jeszcze nie słyszał o potwierdzonym loocie z Minotaura na Rooku żeby znajdował się w nim Poison Dagger...
MM- nikt inny jak Minotaur Mage zamknięty w osobnym pokoju w Mino hellu... Myśli on tam nad tym jak naprawi mistyczny portal i zabić ludzi, którzy osiedlili się na Rooku... Chyba jeszcze nikt jego nie zabił, nikt nie wie tez gdzie znajduje się klucz do jego pokoju lub jakaś dźwignia otwierająca drzwi...
GP- to oczywiście nic innego jak najczęściej używany środek płatniczy w tibi czyli Gold Coins
PC- to drugi po Gold Coins’ach środek płatniczy na Rook’u lecz również na Mainie gdzie jest on bardziej popularny niż na Rook’u.

Zamieszczam tutaj spis potworów (zaczynając od najsłabszego biorąc pod uwagę ilość exp'a do zdobycia):
Uwagi,
Nasz opis,
Popularne nazwy

1. Królik (Rabbit)
HP:15 Exp:0 Loot:0-2 meat, carrot, 1-5 eggs [Tylko w okresie wielkanocnym]
(Zwykły, "mięsodajny" potworek.).
2. Jeleń (Deer)
HP:25 Exp:0 Loot:0-3 meat, 0-2 ham
(Tak samo jak królik.).
3. Owca (Sheep)
HP:20 Exp:0 Loot:0-4 meat
(Tak samo jak królik.).
4. Szczur (Rat)
HP:20 Exp:5 Loot:0-4gp, cheese, 0-4 worm
(Potworek, z którym prawdopodobnie spotkasz się na samym początku. Największy zabójca Newbie.).
5. Szczur jaskiniowy (Cave rat)
HP:30 Exp:10 Loot:0-4gp, cheese, 0-4 worm, coat, jacket, 0-1 cookie
(Mocniejsza, rozwinięta wersja szczura. Ciekawostką są cookie's, które wypadają z niego, czyli ciasteczka ;p).
6. Wąż (Snake)
HP:15 Exp:10 Loot:-- (nie da się go otworzyć)
(Ładny exp jak na jego siłę, zwłaszcza gdy jest w grupie. Może zatruć, ale słabo. Wada: brak loot'a.).
7. Pająk (Spider)
HP:20 Exp:12 Loot:0-5gp
(Nic specjalnego. Podobnie jak wąż, ale nie zatruwa i zostawia złoto).
8. Robak (Bug)
HP: 29 Exp:18 Loot:0-10gp, 0-3 cherry
(W grupie bardzo mocne. Jedyny sposób zdobycie wisienki - najczęściej zbieranej rzeczy na Rookgaardzie.).
9. Wilk (Wolf)
HP:25 Exp:18 Loot:0-4 meat, 0-4 worm
("Mięsodajny" potworek, ładny exp, potrafi zadać mocne hity, ale niedoświadczonym graczom ze słabym eq.).
10. Trol (Troll)
HP:50 Exp:20 Loot:0-10gp, meat, bag, spear, hand axe, leather boots, leather helmet, wooden shield, rope, studded club, silver amulet (bardzo rzadko)
(Hmm... ładny exp i loot (srebrny amulet oraz duża ilość złota).).
11. Trujący pająk (Poison Spider)
HP:26 Exp:22 Loot:0-4gp
(Zabójca newbie w p-cave'ie. Jednak według mnie najlepszy potworek do expienia.),
PS.
12. Niedźwiedź (Bear)
HP:80 Exp:23 Loot:0-4 meat, 0-2 ham
(Umie mocno uderzyć. Polecam jako sposób expienia w małym respie. Zostawia mięso.).
13. Osa (Wasp)
HP:35 Exp:24 Loot:-- (da się otworzyć)
(Hmm... łatwo go zabić, jednak on może zrobić to szybciej. W wasp tower można wbijać z powodzeniem level przy odpowiednich skillach, eq i level'u.).
14. Ork (Orc)
HP:70 Exp:25 Loot:0-8gp, studded armor, studded shield, studded helmet, sabre, axe, meat
(Polecam do zabijania resp w Orc Hell. Chyba tylko tyle. Ewentualnie, gdy po zdobyciu eq z troli potrzeba lepsze można się na nie wybrać.).
15. Goblin (Goblin)
HP:50 Exp:25 Loot:0-9gp, fish, moldy cheese, bag, short sword, small axe, 0-2 small stone, dagger, leather armor, leather helmet, bone, bone club
(Tylko Pacc Area.)
(Niestety nie mogę powiedzieć o nim za wiele. Jednak z doświadczeń z maina potrafi z dystansu zadać mocne obrażenia niedoświadczonym graczom.).
16. Szkielet (Skeleton)
HP:50 Exp:35 Loot:0-10gp, bag, sword, hatchet, mace, brass shield, viking helmet, 0-2 torch (Wspaniały do robienia Lootbag'ów. Jak na expienie, przez life drain są zbyt "ciężke"),
Skelly, Skell.
17. Ork uderzający włóczniami (Orc Spearman)
HP: 105 Exp:38 Loot: 0-8?gp, spear, machete, studded legs, dirty fur, meat
(Jak trafimy tak dostaniemy. Może nie zadać żadnego comba i zostawi studded legi. Może też pod rząd zadać combo ~90hp~ w 3 uderzeniach i nic po sobie nie zostawić.).
18. Czerw (Rotworm)
HP:65 Exp:40 Loot:0-40gp, 0-5 worm, ham, meat, mace, sword, legion helmet, katana (rzadko), copper shield (rzadko)
Potworek dla loot'a. Chyba tylko. Jak idziemy z przyjaciółmi za słaby loot, ale średni exp),
Rot.
19. Minotaur (Minotaur)
HP:100 Exp:50 Loot:0-28gp, meat, bag, sword, mace, axe, chain armor, chain helmet, brass helmet, leather legs, plate shield, shovel, bronze amulet (bardzo rzadko), poison dagger (niezwykle rzadko)
(Potworek podobnie jak czerw, tylko do loot'a. Możliwość zdobycia PD. Prawdopodobnie nikt go nie ma lub kilka osób, ale nie za bardzo sie do tego chcą przyznać.)
Mino.

Potwory "Legendy".

20. Ghula (Ghoul)
HP:100 Exp:85 Loot:0-46gp, 0-7 worm, bag, knife, scale armor, brass helmet, viking helmet, skull, torch, life ring (bardzo rzadko)
(Potwór legenda).
21. Minotaur Mag (Minotaur Mage)
HP:155 Exp:150 Loot:0-?gp, 0-12 carrots, bag, combat knife, brass armor, leather helmet, leather legs, dead snake, 0-2 torch, Wand of Cosmic Energy (bardzo rzadko) oraz podobno kiedyś, w starszych klientach Tibii runa GFB
(Potwór legenda),
Mino M, Mino Mage, MM.

Potwór - NPC.

22. Ślepy ork (Blind Orc)
Jest to NPC, u którego, znając jego język, można kupić wiele, ciekawych rzeczy.

Potwór - Quest.

23 Smok (Dragon)
(Potwór związany z questem na Legion helmet i Copper shielda.Nie ma się co go obawiać, ponieważ nie żyje ),
(Żywy zwany Drag.)

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA MILANA OGNIA ZA POMOC PRZY EDYCJI TEMATU...

Proszę o nie pisanie komentarzy, że to jest obojętne jak sie mówi lub komu sie co podoba, bo komuś może się podobać to, a komuś coś innego... Jest jednak różnica między tymi określeniami... Jeśli ktoś jej nie ma to oznacza, że nie ma też dla niego różnicy to nie ma też różnicy w przypadku kiedy ktoś na niego będzie mówił po imieniu, nazwisku, przezwisku czy też np: śmierdzące gówno... Myślę, że taki temat nie będzie miał dużo zwolenników, bo każdy uważa się za jakiegoś króla, lecz w rzeczywistości może być noobem... Ja napisałem ten temat, bo denerwowało mnie nazywanie Rookstayerów inaczej niż jest naprawdę... Sam miałem Rookstayera i wiem jak jest ciężko nim grać i wiem, że dla nas jest różnica między Rookstayerrem, a Rookslayerem...
Wszystkich, którzy są zainteresowani pomocą przy rozwijaniu tematu proszę o pisanie PW lub pisanie w postach czego tu brakuje...

Ostatnio edytowany przez Kshaq - 29-12-2007 o 21:53. Powód: Dodatkowe nazwy
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-04-2006, 00:54   #2
Sir Prymas
Użytkownik Forum
 
Sir Prymas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 37

Posty: 54
Sir Prymas ma numer GG 4196266
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
No więc z tematu razem z Milan ognia chcemy zrobić cos w rodzaju całego opisu Rookgaardu...
Pomysł ze słownikiem był bardzo dobry, natomiast dodanie do tego opisu jedzenia, potworów oraz napoi tylko go popsuło. To co dodałeś można znaleźć na stronie tibia.pl więc powtarzanie tego nie ma większego sensu. Chcesz stworzyć temat opisujący rookgaard to spoko no ale taki opis można również znaleźć na tibia.pl. Jeśli już tworzysz taki opis to postaraj się go najpierw stworzyć porządnie a potem wypuść go na światło dzienne. Bo takie edytowanie nie jest „fajne” wiele osób robiło w ten sposób temat i jakoś nie uzyskiwało to większej aprobaty. Życzę ci abyś stworzył taki konkretny opis i wtedy pokazał go nam graczom oraz modkom i może ktoś z nich powie „temat zostanie przyklejony”. Pozdrawiam

@Edit.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia
Ale to nie wszystko Będzie więcej.
Liczę na to i życzę powodzenia. Aby temat ten naprawdę uzyskał aprobatę wielu graczy musi być on tak skonstruowany aby był lepsze niż wszystko to co można znaleźć na stronie lub forum.
__________________
Bloodbrother to Jari Evil Demon

"SZUKAJ" prawdę ci powie!!!

Ostatnio edytowany przez Sir Prymas - 21-04-2006 o 21:54.
Sir Prymas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2007, 13:31   #3
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Witam wszystkich...
W tym temacie chcę wszystkim udowodnić jak poprawnie powinno się mówić na osoby, które pozostały na Rook’u powyżej 8 level’a...
Małe wprowadzenie...
Otóż na Rook’u wszystko się zaczyna, rozwija, a dla niektórych nawet kończy... Każdy gracz
Tibi zaczynał na Rook’u... Miał 1 level, nie wiedział co i jak, jak widział 1 gp to zapewne rzucał się na niego jakby zobaczył skarb... Potem nauczył sie co i jak wbij 8 level, poznajdował questy i je wykonał, odnalazł gadający posąg iii... Wyszedł na Maina... Zaczął nowe życie w tibijskim świecie... Z czasem stał się jednym z najlepszych graczy Tibi... Tak każdy wyobraża sobie swoją grę w Tibie... Jednak wiele osób nie umie grać dostatecznie dobrze i na skutek śmierci na Mainie jest cofana na Rook’a aby zacząć wszystko od początku... Ale nie każdy opuszcza Rookgaard po zdobyciu 8 level’a... Jest grupa osób, którzy zostali na Rook’u chcąc rozwiązywać zagadki, pomagać nowym graczom, trapować ich, lub po prostu bali się Maina... I tu kończy się wprowadzenie, a ja chcę wam pokazać jak nazywa się ta grupa osób na Rook’u, jakich używają określeń, gdzie expią, i czym się zajmują....
Zacznijmy od tego, że wiele osób nie wie w ogóle co to jest za osoba, jak się na nią mówi lub po prostu mówi na nią źle... Słyszałem już wiele różnych słów i określeń tej oto osoby i najczęściej wybuchały przez to kłótnie... Każdy mówi na tą osobę inaczej i mówi, że jego wersja jest dobra... Ten kto myśli, że jego teoria jest słuszna niech najpierw zajrzy tu, do tego tematu, linijkę niżej gdzie zaraz to napisze jak się powinno mówić na osobę przebywającą na Rook’u powyżej 8 level’a...
Osoba ktora sie boi wyjsc na main to noob a nie rookstayer.
Cytuj:
ROOKSLAYER-to drugie, lecz niepoprawne określenie osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a...Wiele osób mówi, że to też jest dobrze... Wcale nie, bo Rook można zostawić, ale Slayer już nie, ponieważ Slayer nie ma odpowiednika w tłumaczeniu choć można go uznać jako zabójcę, ale tylko pod pewnymi względami i formami gramatycznymi...
Slayer to wlasnie znaczy zabojca. Nie da sie zabic rookgaardu wiec jest to w ogole niepoprawna gramatycznie forma. Rookslayer jest to po prostu blad w pisowni, to slowo nic nie znaczy.
Cytuj:
ROOKMASTER- to jest również określenie osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a... Nie jest ono złe jednak nie przemawia do końca za taką osobą... Rookmasterem można lepiej nazwać osobę taką jak Sunrise lub Rookguardian de'Bove, bo oni są naprawdę mistrzami panem i panią Rookgaardu...
Rookmaster to najwyzszy lvl na rooku czyli Sunrise.
Cytuj:
ROOK****-są to inne określenia osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a... Mogą one mieć podobne znaczenie do Rookstayera, Rookmastera lub innych lecz nie są *oficjalną* nazwą osób przebywających na Rooku powyżej 8 level’a...
Istnieje jeszcze wiele innych określeń takiej osoby jednak jedna została przyjęta i jest poprawnym określeniem osoby przebywającej na Rook’u powyżej 8 level’a czyli ROOKSTAYER...
Teraz chcę zamieścić również inne określenia, które pojawiają się na Rook’u i są szczególnie bliskie Rookstayerom, ale nie tylko im (znaczy nam).
Rookstayer to tez nazwa nieoficjalna, ja jakos nie widzialem zeby cipsoft pisal to slowo. Nazwa rookstayer zostala wymyslona przez graczy i jest to jedyna poprawna nazwy osoby 9+ lvl na rooku ale nieoficjalna.
Cytuj:
DEPOCHAR-to określenie drugiej postaci Rookstayera pełniącej funkcje Depo. Zwykle ma 1 level, stoi w jednym miejscu gdzie Rookstayer na chwile wyrzuca itemki i inne rarki na ziemię lub do jakiegoś schowka po czym przelogowuje się na Depochara...
Nie. Depochar to jest postać uruchomiona za pomoca mc na tym samym komputerze co rookstayer ktorej rookstayer przy stolikach w trade room przerzuca itemki stojac obok. Nazwa "depo...." do czegos zobowiazuje a na rooku jedyna imitacja depo (miejsce gdzie nikt ci itema nie zabierze) to stoliki w trade room.
Cytuj:
ROOKGUILD-najczęściej stosowane do określenia nielegalnej lub legalnej gildi Rookstayerów... Osoby należące do tej gildi razem huncą, trapują i próbują rozwiązać zagadki Rookgaardu...
Gildie zawsze sa legalne (zgodne z tibia rules), moga byc co najwyzej nieoficjalne.

Ze swojej strony dodalbym jeszcze:
CC - crystal coinsy - przeciez prawie kazdy rookstayer ma wiecej niz 10k w banku
MAINOWANIE - wyjscie rookstayera na main przez hackera spowodowane shackowaniem postaci rookstayera
Cytuj:
10. Trol (Troll) http://members.chello.pl/l.lewczyk/i...ters/troll.gif UWAGA
HP:50 Exp:20 Loot:0-10gp, meat, bag, spear, hand axe, leather boots, leather helmet, wooden shield, rope, studded club, silver amulet (bardzo rzadko)
(Hmm... ładny exp i loot (srebrny amulet oraz duża ilość złota).).
Z tym expem to powinienes dodac ze jak sie ma pacc... Bo na trollach dla facc to exp jest katastrofalnie maly
Cytuj:
11. Trujący pająk (Poison Spider) http://members.chello.pl/l.lewczyk/i...isonspider.gif UWAGA
HP:26 Exp:22 Loot:0-4gp
(Zabójca newbie w p-cave'ie. Jednak według mnie najlepszy potworek do expienia.),
PS.
Najlepszy jak sie nie ma pacca, bo ogolnie najlepsze sa wilki dla pacc.
Cytuj:
18. Czerw (Rotworm) http://members.chello.pl/l.lewczyk/i...rs/rotworm.gif UWAGA
HP:65 Exp:40 Loot:0-40gp, 0-5 worm, ham, meat, mace, sword, legion helmet, katana (rzadko), copper shield (rzadko)
Potworek dla loot'a. Chyba tylko. Jak idziemy z przyjaciółmi za słaby loot, ale średni exp),
Rot.
19. Minotaur (Minotaur) http://members.chello.pl/l.lewczyk/i...sters/mino.gif UWAGA
HP:100 Exp:50 Loot:0-28gp, meat, bag, sword, mace, axe, chain armor, chain helmet, brass helmet, leather legs, plate shield, shovel, bronze amulet (bardzo rzadko), poison dagger (niezwykle rzadko)
(Potworek podobnie jak czerw, tylko do loot'a. Możliwość zdobycia PD. Prawdopodobnie nikt go nie ma lub kilka osób, ale nie za bardzo sie do tego chcą przyznać.)
Mino.
Powinieneś dodać jeszcze ze exp na potworach takich jak mino czy rot jest po prostu katastrofalnie maly i to nie ze wzgledu na ich sile ale ze wzgledu na to ze wystepuje w bardzo malych respach. (mino o ile dobrze pamietam z 6 a rotow 7) i ze wzgledu na ogromne zaludnienie takich miejsc jak mino hell czy rot hell.

Stworzylbym jeszcze ranking expowisk na rooku:
1. Wolfy dla pacc
2. Trolle dla pacc
3. Gobliny dla pacc
4. Poison cave dla facc
5. Bugi i raty pod al dee dla facc
6. Beary dla facc
7. Snejki/wolfy dla facc
8. Orki dla facc
9. Skele dla facc
.................................................. .
32890823409830. Mino i rotwormy dla facc (wbrew pozorom nie ma gorszego expa na rooku niz te 2: duzo ludzi, malo potworow, malo gp)

Ostatnio edytowany przez Soldier of Harlen - 15-09-2007 o 13:35.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 08:49   #4
Xarl
Użytkownik forum
 
Xarl's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2008
Lokacja: Krakow

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Poziom: 29
Skille: 58/56
Poziom mag.: 4
Xarl ma numer GG 420350
Domyślny

Mi się podoba;]]
Nie mam zarzutów
Mam nadzieje że będzie tu dużo takich poradników jak ten
Xarl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:32.


Powered by vBulletin 3