Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-04-2009, 08:58   #1
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny Server wybierzemy, na pewno german-pvp, FAMILY

Mam troche czasu, to sie moge rozpisac

nie bedzie to kolejny temat ktory podupadnie bo autor nie dba i nie interesuje sie nim.

proponuje wspolnie w 15-30 osob(zalezy ile sie zbierze) zaczac gre na niemieckim servie pvp, najlepiej zalozyc wlasna rodzinke. aktualnie poszukuje sprzedawcow pacca, mam kase ale nikt nie chce sprzedac.

niestety nie mam zadnych oszczednosci oprocz na calmerze(ale tam mam na pacc ;d) wiec wspolnie bysmy sie wspierali.

wymagania.


Ventrilo 3.0.1 (server zawsze moge jakis zalatwic, najlepiej pusty gdzie przewaznie nikogo nie ma, podejrzewam ze nikt nie zrobi jakiegos priv kanalu)


Nie bede tutaj pisal dobry skill, bo nie o to chodzi, super hiper projekty "ZBIERZMY SIE A ZAWOJUJEMY SERVER" pewnie zaczynaja sie napalka, jesli juz chociaz ktos by wbil jakis konkretny lvl to i tak wyjda i dostana po dupie. tu mi chodzi o wspolna zabawe, wspolne hunty jak za tibii 7.4 az do 7.7 (wtedy to byla podstawa, praktycznie na low lvlach nie bylo expa w pojedynke, chyba ze na facc to cycki i dc sie chodzilo ;D)

Najlepiej miec pacc oczywiscie, no ale nikogo sie nie zmusza, questy na facc i expowiska rowniez sa i zawsze da sie pomoc

nie bede tu rowniez pisal tak jak inni "staramy sie robic ms/ed"... kazdy wybierze swoja profesje, jesli mu zabraknie to nawet warto sie zlozyc, jesli bedzie nas chociaz 10 (a mysle ze wiecej i ktos na pewno pozniej moze dolaczyc, wszystko dozwolone) to kazdy moze sie zlozyc i juz cos na te manasy/eq jest kazdy gra profesja jaka lubi

tutaj bede preferowal raczej granie recznie, bocenie w tych czasach jest lekko mowiac ryzykowne, wiec szkoda grac grac napalic sie i dostac bana ;p

imie family dopiero wybierzemy, nie wiem czy bedzie jakas powazna, czy smieszna (ja tam bym byl za smieszna, bo troche humoru w grze tez musi byc)

oczywiscie gildia bedzie

no to na tyle, mozecie pisac do mnie pw no i w tym topicu (nie bede podawal gg bo pozniej sie spamy robia i glupie reklamy, chcesz dolaczyc - napisz tutaj ;P)

p.s
tak sobie teraz ogladam who is online i widze ze takie dosc fajne swiaty niemieckie pvp to sa danubia, isara, kyra, moze obsidia, titania
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-04-2009, 11:18   #2
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Akurat zacząłem grać na Hibernie. Jest to w sumie świat podupadły, ze słabą gospodarką, dlatego na początku i mid-lvl będzie łatwiej. Mam tam 30 sorca i knighta jako main char. Sorc w sumie służy tylko do stawiania monka ^^

Jeśli byłbyś zainteresowany tym światem napisz pw, to opiszę Ci sytuacje servera i wszystkie konkrety.
__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 12:19   #3
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

no wlasnie nie lubie hiberny ale zobaczymy jak wiekszosc ludzi powie, jesli wola hiberne, moge tma isc
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 13:55   #4
Adiontin
Użytkownik forum
 
Adiontin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

ja mogę dołączyć do rodzinki, z serwerów pvp zawsze lubiłem Iridię.
Adiontin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 14:36   #5
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

no wlasnie kurcze gralem z pol roku na iridii, i ten serv nie wydaje mi sie najlepszy to decydujcie sie kto chce kto nie, kto bedzie chcial to dodaje od razu na 1 post
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2009, 00:03   #6
Kinkazu
Użytkownik Forum
 
Kinkazu's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ponieważ (prawdopodobnie) straciłem pracę to myślę że będę miał sporo wolnego czasu i mógłbym z wami pograć. Ale od razu mówię że nie jestem jakimś powergamerem tylko gram po prostu dla relaksu. W tej chwili nie mam mikrofonu ale jak zajdzie taka potrzeba to się załatwi. Z podanych przez Ciebie światów wybrałbym isarę albo titanię. Moją ulubioną klasą postaci jest ED i nim prawdopodobnie bym grał. Ostatnio grałem na Candii (byłem z Jerrrym w gildii ). Tak więc czekam na start i pozdrawiam
Kinkazu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2009, 08:30   #7
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

mialem bana ;p a swiat wybralismy - thoria
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2009, 15:32   #8
Fayny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Naprawde daleko Procent Fajności: 98,9 %
Wpisy bloga: 2

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ilu was tam jest ?

Tu biohaz~ jak coś wiesz.
__________________
Terrorcore
IN MY HEAD
www.terrorcore.pl
Muzic Or Noize ?
Cytaty Miesiąca :
"Donald Tusk o swoich obietnicach wyborczych : błogosławieni ci którzy nie widzieli a zagłosowali."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Skoro Fayny mówi, że on jest fajny to musi być fajny!
Wiadomo.



faJny na 98,9 %
Fayny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2009, 11:52   #9
Silarion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2007

Posty: 47
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny

Ja też chętnie zagram , Thoria może być. Jaka nazwa rodzinki, ile was już jest?
Zostawiam gg: 2375145
Silarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 00:15   #10
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Domyślny

Jeżeli wybralibyście selene, to moge z wami zagrać. Mam tam jakiegoś starego, zapomnianego i zhakowanego chara, a chętnie bym wrócił do gry. Nie gram dużo, najwyżej 1-2h dziennie i to tylko wieczorem. Jak selena, to sie pisze (server mało zaludniony, choć troche wkruza homerun)
__________________
Cytuj:
Prosze o zamieszczenie linkuw lub obrazuw przedstawiające gdzie mozna odkopac tego tomba.
Jeśli zly dzial lub jest juz taki temat przepraszam.
Nie lubię "matoluw"

09:38 Ciekiera [20]: chcesz miec dobre itemki na Selenie?? jak tak to napisz do gm na gg 1148937


15:49 Elite Bloodseeker [8]: Sprzedam zestaw mlodego lucznika lók+ 100 arrows~~~~~
juran_se_spychowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 08:17   #11
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

server thoria, nazwy familii nie ma, kazdy robi nick jaki chce, pozniej mozemy dac inva do gildii to bedzie wiadomo sie gh kupi i okej. nick kumpla shaxas - do niego mozna pisac, moj ludwik chill, najlepiej jak napiszecie do niego i wspomnicie ze odemnie xD
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 20:00   #12
Kosmen21
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2009
Wiek: 33

Posty: 3
Kosmen21 ma numer GG 8252523
Domyślny

Jeden nie odpowiada, drugi napisał "co?" i "gz" i na tym sie skończyło a szkoda bo wiązałem z tą akcje duze nadzieje mimo że w wiekszosci wiadomo jak takie "zbiórki" sie kończą". Cóż więc chyba planowany powrót do Tibi będzie trzeba odłożyc i zająć sie czymś ciekawszym i pozyteczniejszym.
Kosmen21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2009, 11:03   #13
Arystek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 04 2009

Posty: 10
Stan: Początkujący
Profesja: Elder Druid
Cool Topic

Patrzyłem na temat i czekałem aż wybierzecie serwer.
Na kazdym swiecie mam praktycznie chara i niewiem gdzie grać.
A akurat Thoria możliwa jest, mam tam 42 knighta :>.
Do zalozyciela tematu, dasz numer gadu ? ;>
Arystek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2009, 19:27   #14
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

no to do shaxasa ze odemnie jestes i na serio chcesz grac, ja sprzedalem chara poniewaz juz nie bede gral na real tibii, nie bede sie rozpisywal ale przemyslalem kilka spraw
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 02:47   #15
dareN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2009

Posty: 69
Domyślny

to na czym robicie ta rodzinke ja zrobilem sobie nowego chara na danubi dawno w tibie nie gralem i teraz jakos zaczolem mam ventrilo wlasne wiec jak chcecie to na gadu 9457739
dareN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 19:16   #16
dareN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2009

Posty: 69
Domyślny

widzee ze temat padł nic nikt nie pisze a miałeś dbać żeby nie upadł pozdro
dareN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:59.


Powered by vBulletin 3