Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-07-2009, 23:34   #1401
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

@up

Znudził mi się.

@top

Generalnie Polska dla Polakuw.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-07-2009, 23:44   #1402
MikeRoyal
Użytkownik Forum
 
MikeRoyal's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 435
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
@up

Znudził mi się.

@top

Generalnie Polska dla Polakuw.
Generalnie słownik dla analfabetów.
__________________
Mike
MikeRoyal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 23:45   #1403
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MikeRoyal Pokaż post
Generalnie słownik dla analfabetów.
Jednak to była z jego strony ironia, kochany.
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 23:47   #1404
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MikeRoyal Pokaż post
Generalnie słownik dla analfabetów.
generalnie muzgi dla inteligęcji forómowej ;];];]

@down

generalnie z założenia miało być głupie, jak Twój post

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 15-07-2009 o 23:59.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 23:55   #1405
MikeRoyal
Użytkownik Forum
 
MikeRoyal's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 435
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
generalnie muzgi dla inteligęcji forómowej ;];];]
Generalnie to nie było śmieszne.
__________________
Mike
MikeRoyal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 00:08   #1406
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Generalnie wasze posty to niezły offtopic. W sumie, o ironio, tak jak i mój. "Muj" oczywiście chciałem napisać. Hciałem.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 01:12   #1407
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

ok komus tam mialem o arabach opowiedziec

nie chce mi sie zbyt myslec ale z wlasnej obserwacji podam 3/4 punkty

1. Dzielnica.

obserwacja :
*Gdy jezdzilem se po miescie rowerem lub chodzilem piechota (w Belgijskiej dzielnicy bylo ladnie czysto schludnie.) ale gdy tylko wjezdzalem/wchodzilem do dzielnicy arabskiej musialem patrzyc pod nogi/kola zeby nie wejsc w rzygi,gowno itp. (szczegolnie przy ich knajpach)

porownanie :
*W Polsce tez sa rzygi itp. ale to bez porownania gdyz tam tego shitu jest doslownie co pare metrow.

wniosek :
*araby to brudasy...

2. Stada

obserwacja :
*Chodza w stadach i zaczepiaja ludzi (oczywiscie jak ktos idzie sam) wykrzykuja do tej osoby teksty w arabskim czego nikt nie moze zrozumiec. lubia tez wpierdolic komus (nigdy nie solo) , a jak nawet komus sie uda uwalic 2/3 arabow to za 5 minut bedzie ich 40.

porownanie :
*W Polsce moga was zaczepiac dresy itp. lecz jak czesto? ja przez 14 lat mieszkania w Polsce moze 5/6 razy zostalem tak zaczepiany , a przez 2 lata w Belgi bylo to na porzadku dziennym.

wniosek :
*Bez honoru.

3. Krzyki

obserwacja :
*Nie raz przychodzilem zmeczony po calym dniu do domu i kladlem sie spac... lecz za oknem napiepszali sie/darli mordy araby tu chyba nie musze opisywac jakie to denerwujace! tym bardziej ze ich jezyk jest taki okropny , gdyby to byl fajny jezyk to nawet by posluchal se czlowiek.

porownanie :
*W Polsce nie raz krzycza za oknem i sie bija. Lecz taka sytuacja nie zdarza sie codziennie (u mnie w miasteczku jets to okolo raz na 2/3 miesiace , i to szybko kolesi policja zgarnia wiec nie krzycza cala noc )

wniosek :
*Nie daja spac ch... jedne...

4. Zasilki

obserwacja :
*Przez caly pobyt za granica widzialem moze z 30/40 pracujacych arabow (i to w arabskiej dzielnicy) i moze z 80,000 nie robiacych nic. Jedynym zajeciem facetow jest przesiadywanie w knajpach ( arabskich) a kobiet z dziecmi to chodzenie po sklepach typu "Wibra , Aldi" oczywiscie za pieniadze podatnikow....

porownanie :
* U nas tez sa bezrobotni i dostaja rozne zasilki , lecz nie sa one tak duze ze mozna smialo za nie zyc. (araby w Belgi na kazde dziecko kolo 800 euro... 10 dzieci = 8 k...)

wniosek :
*Nie dawac im kasy !


wniosek ogolny :

To co u nas w Polsce jest patologia , tam jest normalnoscia... wiec wyobrazcie se jakiegos sasiada ktory jest alkoholikiem , bije zone , zyga pod blokiem , drze ryja po nocy , zaczepia/bije przechodniow a do tego dostaje od panstwa pieniadze za kazde dziecko... Juz jest problem a co jak 98/100 (1 normalny arab i 1 Bialy) sasiadow bedzie takich!!!???

mam nadzieje ze te pare argumentow troche przyblizy niektorym sytuacje i zastanowia sie nad tym co mowie...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 06:33   #1408
Mishallo
Użytkownik forum
 
Mishallo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2009
Lokacja: Dobrynin

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec wyobrazcie se jakiegos sasiada ktory jest alkoholikiem , bije zone , zyga pod blokiem , drze ryja po nocy , zaczepia/bije przechodniow a do tego dostaje od panstwa pieniadze za kazde dziecko... Juz jest problem a co jak 98/100 (1 normalny arab i 1 Bialy) sasiadow bedzie takich!!!???
Chyba Cię zaskoczę. Przez 15 lat mieszkania w mieście, miałem takowego sąsiada i k***a nie, nie był Arabem. Na tego gościa nawet policja nie działała a zasiłki odbierał tylko żeby je przechlać. Zresztą w okolicy wielu takich było, a na chodnikach czy chociażby klatkach schodowych dosyć często widywałem ludzkie fekalia a nawet samego sikającego i srającego, upitego menela rozwalonego prawie że pod moimi drzwiami... z tego powodu właśnie się przeprowadziłem.

Ostatnio przed sklepem dostałem po ryju za to do jakiej subkultury należę, wrażenie mam że być może to były osoby z podobnymi poglądami do Twoich.

Edit: Jakbyś nie zrozumiał... Wniosek nasuwa mi się sam: Brudne Araby to łajzy, a my Polacy jesteśmy cacy, jacy to nie nietolerancyjni i pod pewnymi względami podobni do innych byśmy byli...

Ostatnio edytowany przez Mishallo - 16-07-2009 o 06:40.
Mishallo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 08:03   #1409
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mishallo Pokaż post
Chyba Cię zaskoczę. Przez 15 lat mieszkania w mieście, miałem takowego sąsiada i k***a nie, nie był Arabem. Na tego gościa nawet policja nie działała a zasiłki odbierał tylko żeby je przechlać. Zresztą w okolicy wielu takich było, a na chodnikach czy chociażby klatkach schodowych dosyć często widywałem ludzkie fekalia a nawet samego sikającego i srającego, upitego menela rozwalonego prawie że pod moimi drzwiami... z tego powodu właśnie się przeprowadziłem.

Ostatnio przed sklepem dostałem po ryju za to do jakiej subkultury należę, wrażenie mam że być może to były osoby z podobnymi poglądami do Twoich.

Edit: Jakbyś nie zrozumiał... Wniosek nasuwa mi się sam: Brudne Araby to łajzy, a my Polacy jesteśmy cacy, jacy to nie nietolerancyjni i pod pewnymi względami podobni do innych byśmy byli...
nie zrozumiales o co mi chodzi...

oczywiscie sa polacy lajzy , lecz to co u nas nazwiesz lajza/menelem itp. to jest norma u arabow. a chyba nie chcialbys zyc w kraju gdzie tacy sasiedzi (jak opowiadales) to byla by znaczna wiekszosc
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 09:49   #1410
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Coś w tym jest. Bo czemu niby to ty masz się wyprowadzać od nich zamiast oni wynosić od ciebie. Jasne, zgadzam się, że to jest 'plebs'. Z tym, że jeśli chcesz się ich pozbyć musisz działać inaczej niż metodami nacjonalistycznych partii. Nie uważasz? Wierzysz w skuteczność metod boneheadów?
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:24   #1411
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Coś w tym jest. Bo czemu niby to ty masz się wyprowadzać od nich zamiast oni wynosić od ciebie. Jasne, zgadzam się, że to jest 'plebs'. Z tym, że jeśli chcesz się ich pozbyć musisz działać inaczej niż metodami nacjonalistycznych partii. Nie uważasz? Wierzysz w skuteczność metod boneheadów?
tu moze nawet sie zgodze , oczywiscie jak jest ich malo to mozna dzialac przemoca i sila , ale jak juz bedzie ich duzo to nic nie da tylko wojne domowa...
najlepiej bylo by zrobic takie prawo ze im by sie poprostu nie oplacalo tu przyjezdzac bo nie mieli by zadnych ulg/zasilkow itp.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:26   #1412
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

@Albertus

Zdajesz sobie sprawe, ze na angielskich i irlandzkich forach ludzie twojego pokroju pisza to samo o Polakach? Takze lepiej nigdy tam nie jedz, bo jeszcze trafisz na swojego odpowiednika i dostaniesz taki wpierdol, ze przez tydzien bedziesz po okolicy zebow szukal.
Rincewind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:33   #1413
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rincewind Pokaż post
@Albertus

Zdajesz sobie sprawe, ze na angielskich i irlandzkich forach ludzie twojego pokroju pisza to samo o Polakach? Takze lepiej nigdy tam nie jedz, bo jeszcze trafisz na swojego odpowiednika i dostaniesz taki wpierdol, ze przez tydzien bedziesz po okolicy zebow szukal.
nie mam zamiaru wyjeżdżać z Polski w innych celach niż turystycznych.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:35   #1414
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
*W Polsce moga was zaczepiac dresy itp. lecz jak czesto? ja przez 14 lat mieszkania w Polsce moze 5/6 razy zostalem tak zaczepiany , a przez 2 lata w Belgi bylo to na porzadku dziennym.
Mieszkałeś w Belgii 2 lata? A, no tak - jak Kali ukraść krowę jest dobrze, jak Kalemu ukraść...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie mam zamiaru wyjeżdżać z Polski w innych celach niż turystycznych.
Na pewno angielscy skini nie omieszkają wpierw zasięgnąć informacji, czy przypadkiem nie jesteś tylko w celach turystycznych, zanim ci w******l spuszczą

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 16-07-2009 o 11:37.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:36   #1415
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
oczywiscie sa polacy lajzy , lecz to co u nas nazwiesz lajza/menelem itp. to jest norma u arabow
Ilu arabów spotkałeś, z iloma rozmawiałeś, że wystawiasz im taką ocenę? Nawet jeśli widziałeś paru to nie daje Ci to prawa do oceny całego społeczeństwa za pomocą paru jednostek.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 16-07-2009 o 11:37.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:43   #1416
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Acha, i jeszcze jedno. Jeżeli Polska jakimś cudem stanie się bogatym krajem, a w zasadzie to nawet nie musi, bo już teraz górujemy pod tym względem nad większością świata, a nasz przyrost naturalny jest chyba ujemny (lub bardzo niski przynajmniej), tania siła robocza z Azji, Europy Wschodniej, Turcji itp. będzie nam wręcz niezbędna, tak jak teraz zbawieniem są m.in. pracownicy z Polski dla coraz bardziej starzejących się społeczeństw Europy Zachodniej.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:48   #1417
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Ilu arabów spotkałeś, z iloma rozmawiałeś, że wystawiasz im taką ocenę? Nawet jeśli widziałeś paru to nie daje Ci to prawa do oceny całego społeczeństwa za pomocą paru jednostek.
widzialem ich naprawde duzoo....... a nie pare.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Mieszkałeś w Belgii 2 lata? A, no tak - jak Kali ukraść krowę jest dobrze, jak Kalemu ukraść...
do dzis dnia mecze matke ze popelnila taki blad wyjezdzajac z Polski... mialem wtedy 12 lat , naprawde nie mialem nic do powiedzenia. Ale od poczatku byl to dla mnie porabany pomysl.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Acha, i jeszcze jedno. Jeżeli Polska jakimś cudem stanie się bogatym krajem, a w zasadzie to nawet nie musi, bo już teraz górujemy pod tym względem nad większością świata, a nasz przyrost naturalny jest chyba ujemny (lub bardzo niski przynajmniej), tania siła robocza z Azji, Europy Wschodniej, Turcji itp. będzie nam wręcz niezbędna, tak jak teraz zbawieniem są m.in. pracownicy z Polski dla coraz bardziej starzejących się społeczeństw Europy Zachodniej.
gdyby wszyscy Polacy zjechali z zagranicy , pozakladali biznesy itp. to bylo by naprawde ladnie ,
a zeby nie bylo ujemnego przyrostu nalezy zrobic cos takiego ze jak rodzina ma 3 dzieci (wtedy jest 1 czlowiek na +) dostaje jakies ulgi od podatkow itp. itd. to by ludzi zachecalo do wiekszych rodzin ,

Białe dzieci to dobro narodu , trzeba w nie inwestować by kiedyś one inwestowały w naród.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 16-07-2009 o 11:52.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:49   #1418
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
widzialem ich naprawde duzoo....... a nie pare.
Widziałeś więc całe społeczeństwo, by je tak oceniać?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:54   #1419
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Widziałeś więc całe społeczeństwo, by je tak oceniać?
mieszkalem wsrod nich 2 lata... uczylem sie z nimi , widzialem ich domy , dzielnicy , rodziny , rozmawialem z nimi , bilem sie , wyzywalem i bylem wyzywany... ocenilem ich tak jak widzialem , a sie troche napatrzylem.


PS. Ide grac w diablo , będę popołudniu.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:59   #1420
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Widziałeś więc całe społeczeństwo, by je tak oceniać?
Społeczeństwo ocenia się po tych typowych, przeciętnych, stereotypowych wręcz, ludziach. Bo chlubne wyjątki w postaci np. naprawdę przyjaznego araba z masą pozytywnych cech nie jest podstawą do oceny.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:28.


Powered by vBulletin 3