Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-04-2006, 11:56   #61
palladin Vieniox
Użytkownik Forum
 
palladin Vieniox's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 96
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena / Kyra
Poziom: 79
Poziom mag.: 60
palladin Vieniox ma numer GG 9083643
Domyślny

Ta, Gz, Zaje bisty ots...
__________________
Nie wiesz co mówic to mów nie wyraźnie...
palladin Vieniox jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-04-2006, 12:51   #62
grzysztof
Użytkownik Forum
 
grzysztof's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2005

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NinJa
Hmm.. Ja osobiście uważam że to kręconena ots'ie ale są fakty które przemawiają za tym że jest to prwada:
-mam odkryte wszystkie podziemia na rooku (prawie) i schodząc strzałkami miałem je odkryte na mapie. Wątpie aby jakiś koleś robił wszystko idealnie tak jak na rl tibi.
-nieźle się zorganizowali jeżeli był to OTS, na ots zazwyczaj widzimy tylko kręcącego i nic a tu wszystko idealnie, są noobki które sprzedają mace, sowrd itd... są ludzie którzy z expa wracają. Wiem że może poprostu to był OTS i ludzie poprostu sobie grali ale w to szczerze wątpie.
Ja uważam że to jakiś sprytny fake, ale z własnego doświadczenia wiem że jak na przykład ostatnio jakiś koleś kręcił w thais jakiś film na OTS i niby tak samo a jednak mi mapki nie wczytywało.

UWAGA!
Czy możliwe jest że zrobili całą mapę tiibi? Weźcie lewy ALT i strzałki w prawo aż dojdziecie do MaInA. Wszysto jest, po prostu wszystko, podziemia, domki, aLL. Są nawet moje znaczki które porobiłem sobie na respach. Kurde daje to do myślenia.
bo to nie jest ots tylko ktos pozmieniał id itemów tak że ma naprawde katane a wyglada jak spike, nie widziałem żeby dawał gdzie look na bron ale to itak sie da podrobić.
Pamietam jak na tym forum dawniej ludzie często dawli takie faki w starych klientach. np. koles pokazał kiedys bp wszystkich rarów z tibi typu dsl, bless shield, thunder axe, mls itp. przekładal wszystko dawal look itp ale sam mowił ze to fake.

Co do mapy jeszcze raz to gdyby to był ots ale nie jest da sie podmienic wspołrzedne mapy tak żeby mapa z ots nakładała sie na real, ale to nie to raczej.
grzysztof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 13:05   #63
Kosmo_karol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005

Posty: 79
Domyślny

Sluchaj koles nagraj wiecej filmikow jak walczysz spike swordem hity powinny byc przynajmniej okolo 25 -27 dmg a po drugie jak ktos pisze zebys pokazal na trade itemwy to KU*** siedzisz cihco i chowasz dupe a jak ktos pisze ze ots to tylko "lol" !! ja zrobilem postac na twoim serwie i nagram filmik i masz mi pokazac na trade i tam w piwnicy na tym stoliku a potem pojdziemy zobaczyc po ile walisz z tego twojego zmyslonego mieczyka .. jesli hity beda wyskoie to bedzie to spike sword bo z katany moj best hit 22 bodajze a ja licze ze walniesz chociaz raz 25-27 i nie chowaj dupy bo i tak smierdzi ! a po 2 to facet moze robil mapke z 3 miechy zeby wszytsko bylo idelanie i na cacy bo kto powiedzial ze wziol jakas mapke moze sam robil wszytsko idealnie krok po kroku ! ! znjac zycie i tak nikomu na trade nie pokaze ...
__________________
no OTS plx <--- sijj palke i nie dowalaj sie do mojego podpisu i to nie byl OTS lolku :/
Kosmo_karol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 13:22   #64
$orcerx
Zbanowany
 
$orcerx's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005
Lokacja: Darłowo

Posty: 164
$orcerx ma numer GG 4481387
Domyślny

A chuj TO JEST RL TIBIA. Dowody? Nie ma OTS'a GDZIE po wypiciu slima schodzi hp od 10 w doł
Kthxbye
$orcerx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 13:26   #65
Milten The Druid
Użytkownik Forum
 
Milten The Druid's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: LB

Posty: 45
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 36
Domyślny Next noob omfg

Nie musze czytac commentow, nie musze sciagac filmiku zeby stwierdzic ze jestes idiota. Nie obchodzi mnie jak tym razem kolejny noob probuje wmówic ludzia ze ma takie rary to jest poprostu niemozliwe i szkoda czasu nawet na obejrzenie filmu.
__________________
http://img118.imageshack.us/img118/4397/milten5kz.gif

-Adanos The Druid
-Beliar The Druid
-Undead Matej

Noobs Elimination Team.
Milten The Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 13:33   #66
Costu
Użytkownik forum
 
Costu's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Złotów

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Costu Qar
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Costu ma numer GG 2299266
Domyślny

Na tibia.com sa oni wszyscy maja takie lvl jak na filmiku i all grają na Azurze
Costu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 14:09   #67
Kosmo_karol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005

Posty: 79
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $orcerx
A cmęski narząd płciowy TO JEST RL TIBIA. Dowody? Nie ma OTS'a GDZIE po wypiciu slima schodzi hp od 10 w doł
Kthxbye
Ale ciota jestes i leszcz na OTS mozesz wszytsko !! jestes takim kretynem ze az sie boje na ots mozesz sobie ustawic ze truzina ci bedzie brala po 100000 hp mozesz nawet sobie robic ze Orsh przywoluje rabiity i ione wala w ciebie z sd .... omg kret kolejny !! a co do zmieniania id itemow zamienilem sobie niektore i nagralem film ale jak zrobic zeby kumpel widzial te rary co ja zamienilem ;p bo chcialem nagrac film i poszpanowac ze znalazlem deda z DSL ;p
__________________
no OTS plx <--- sijj palke i nie dowalaj sie do mojego podpisu i to nie byl OTS lolku :/
Kosmo_karol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 14:17   #68
Sir Stas
Użytkownik Forum
 
Sir Stas's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Stan: Początkujący
Imię: Polo enmo
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 189
Skille: 94/84
Poziom mag.: 9
Domyślny Re:

Jak dla mnie to nie jest ots juz wiele razy slyszalem o rzadkich itemkach na rooku raz na wlasne oczy widzialem jak tak gdzie pwinien byc spike sword nic nie bylo Mysle ze jesli chcialbu ktos zrobic taki ots jak rl tibia to by mu zajelo to z kilka lat ~2 i jeszcze nie bylby do konca zrobiony bo co pol roku sa upade i od nowa musial by zaczynac robic ots wiem zycze powodzenia
__________________
Agresja sie szerzy nie możesz z nią wygrać dołącz sie do niej.
Sir Stas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 14:25   #69
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

A p co odrazu całą Tibię, oni zrobili kawałek miasta Rookgard. Widać, że rozmowy przechodniów są sztuczne, tak jakby były z gry przygotowane. Jedyny spsb t pakazanie przedmiotów na trade ale nawet do tego nie doszło jeszcze.
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 14:47   #70
Angex
Użytkownik forum
 
Angex's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 33

Posty: 8
Stan: Na emeryturze
Imię: ~
Świat: Celesta
Domyślny

Jak już tacy szczegółowi jesteście to nie ma czegoś takiego jak rl tibia ... jest tibia lub ots... a co do filmiku to nie ściagam nawet... wczas sie skapłeś że można mieć spike sword na rooku ...
Angex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 14:59   #71
Tethi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Zza monitora

Posty: 323
Tethi ma numer GG A kuku!
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
bo to nie jest ots tylko ktos pozmieniał id itemów tak że ma naprawde katane a wyglada jak spike, nie widziałem żeby dawał gdzie look na bron ale to itak sie da podrobić.
Pamietam jak na tym forum dawniej ludzie często dawli takie faki w starych klientach. np. koles pokazał kiedys bp wszystkich rarów z tibi typu dsl, bless shield, thunder axe, mls itp. przekładal wszystko dawal look itp ale sam mowił ze to fake.

Co do mapy jeszcze raz to gdyby to był ots ale nie jest da sie podmienic wspołrzedne mapy tak żeby mapa z ots nakładała sie na real, ale to nie to raczej.
Was ist das??? (to pogrubione i czerwone)


co do reszty calkowicie sie zgadzam

Ostatnio edytowany przez Tethi - 28-04-2006 o 15:00.
Tethi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 15:09   #72
segnis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 40
segnis ma numer GG 1659920
Domyślny

hmm..
dlaczego Tom the Tanner, ten od skupu ratow i rabbitow, sie nie ruszal ? przez caly movie stal w miejscu i nikt do niego nawet nie zagadal. Dlaczego glowny bohater tego fake'a ma tylko 4 vipow i to na 1-3 lvlach?

550 - (32 + 50 + 40 + 1.2 + 1.8 + 1.8 + 80 + 18 + 35 + 35 + 55 +26 + 18 + 9 + 1 + 8 + 2 + 2 + 10) =
550 - 425.8 = 124.2

Zsumujcie sobie wage wszystkich rzeczy jakie ma (lacznie z kubkami itp) i odejmijcie to od 550 ( tyle sie ma na 16 lvl). WYjdzie ok. 125 oz, a tym fake'u pisze ze ma 50 oz wolnego..

Ostatnio edytowany przez segnis - 28-04-2006 o 15:34.
segnis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 15:29   #73
Dark Sorcer
Użytkownik Forum
 
Dark Sorcer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Lokacja: Nowa Sól

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Skille: 90+/80
Domyślny

Ja filmu nie krecilem tylko ten kolo ale to jest naprawde real tibia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam na azure !!!!!
Dark Sorcer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 15:35   #74
dressu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2005

Posty: 137
Stan: Niegrający
Świat: Galana
Poziom: 1+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sorcer
Ja filmu nie krecilem tylko ten kolo ale to jest naprawde real tibia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam na azure !!!!!
Jeżeli to prawda , to czemu nikt nie pisze o tym na oficjalnym forum tibii com na Azurze? a jeżeli pisza to podaj link , jesli to tibia a nie ots to powinno pisac cos na forum Azury

KLAMIESZ to nie TIBIA tylko OTS!!!!!

signed .
Master

edit@
rehost please

Ostatnio edytowany przez dressu - 28-04-2006 o 15:36.
dressu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 15:39   #75
Kosmo_karol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005

Posty: 79
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sorcer
Ja filmu nie krecilem tylko ten kolo ale to jest naprawde real tibia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam na azure !!!!!
Gz dla kolegi co obliczyl capa ! Wkopales sie i teraz mowisz ze nie ty kreciles ? pewnie zapraszam na Azure ... pewnie facet nidy nie jest online a jak jest to pewnie bedzie pisal ze nie wie o co chodzi albo BR ? .... moze ustalimy godzine o ktorej mamy sie spotkac w miescie i pokazresz mi na trade ja z przyjemnoscia nakrece film ...
__________________
no OTS plx <--- sijj palke i nie dowalaj sie do mojego podpisu i to nie byl OTS lolku :/
Kosmo_karol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 16:01   #76
Kosmo_karol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005

Posty: 79
Domyślny

To jak nie NG to facet pozamienila ID itemow ... tez dzisiaj sie tym bawilem ;p fajna zabawa
__________________
no OTS plx <--- sijj palke i nie dowalaj sie do mojego podpisu i to nie byl OTS lolku :/
Kosmo_karol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 16:03   #77
Niszcz I Rujnuj
Użytkownik forum
 
Niszcz I Rujnuj's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2004

Posty: 20
Domyślny

Hehehehehehee ładny fake, jak ktoś niewieży to niech sobie popatrzy jak mu sie szybko hp odnawia, pozatym mi pokazało nową mape (tzn wszędzi dookoła było czarno)
Niszcz I Rujnuj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 16:05   #78
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

Ja powiem tak, i raczej mysle to, co wiekszosc ludzi tutaj, zobacze na wlasne oczy, to uwierze... pozatym, It's a Sword of Fury, czy jaki tam byl opis tego itemku... powiem tak...

wszystkie opisy itemkow, waga, def, atk, arm itd sa opisane w plikach *.spr... jakos nikt nigdy tego nie znalazl, a sa tam opisy itemkow jakich nawet jeszcze czlowiek na oczy nie widzial... powiem wiecej... moze to byc ots... moj znajomy ma real mapke rooka, i nie znajdziesz zadnej roznicy... wierz mi, lecimy dalej, 16 lvl to nie tak duzo, a wyprowadzic nawet wszystkie chary z rooka to tez nie klopot, lecimy dalej, jakis ktos tam gadal po szwedzku, czy jakiemus tam... zastanowilo mnie to, dlaczego na wpisane na tibia.com Bartek/Poland... ale tego juz nie skomeptuje... jak masz odwage, to umów sie chociaz ze mna i pokaz taki itemek...

myslales ze ujdzie ci na sucho taki przekret, wystarczy spojrzec na date zalozenia konta na tibia.pl, jakby to umiescil jakis ze starych i szanowanych czlonkow tibia.pl to i tak bym sie musial przekonac na wlasnie oczy, a jakim cudem mam uwierzyc w filmik, na ktorym nie moglem nawet sprawdzic Otsowej zasady półlaga... jesli ktos grywa na ots to wie o co mi chodzi... jakbys jeszcze poszedl cos uderzyc to musial bym sie spotkac i tak, ale dalo by mi to do myslenia...

jedna sprawa, NIKT NIE UWIERZY, puki nie pokazesz kazdemu z osobna tego spikey'a

Ostatnio edytowany przez seedee - 28-04-2006 o 16:12.
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 16:12   #79
Shin Cron
Użytkownik Forum
 
Shin Cron's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2005

Posty: 69
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 27
Skille: ^_^
Poziom mag.: 31
Domyślny

Ja nie uwieże w to że to jest OTS.
Jedynie to są chyba tylko 2 opcje
1 albo bawił sie z tym filmem i pozmieniał rzeczy w rec
2 albo ma je na rl
__________________
Dużo za dużo KB
Shin Cron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 16:35   #80
=Midnight=
Użytkownik Forum
 
=Midnight='s Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006

Posty: 39
Domyślny

Cytuj:
15:54 Axetox of Azura: moge ci zrobic filmik jak sie oficjalnie przyznaje ze nie ma
Cytuj:
16:03 Axetox of Azura: Eqq, pozwole ci nawet nagrac filmik jak mowimy ze to fake, tylko idz z tad!
Wystarczy troche powkurzac i sie przyzna ;] Oni naprawde krecili ten filmik i to nie jest na OTSie, to normalny filmik jeszcze raz pwtarzam, tylko ze pozmieniali ID, .spr i te inne badziewia Oni robili ta akcje ze Slime'ami w realu bo ja tam bylem ;]
__________________
-> regulamin

Ostatnio edytowany przez =Midnight= - 28-04-2006 o 17:00.
=Midnight= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:57.


Powered by vBulletin 3