Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-07-2006, 03:09   #41
Likwidator
Użytkownik forum
 
Likwidator's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Ostrów Wlkp.

Posty: 21
Stan: Na emeryturze
Likwidator ma numer GG 3923320
Domyślny

@ragnar666

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ragnar666
no od razu 1 jest w całej grze... ehh... to że Ty robisz (bo wnioskuję z Twojej wypowiedzi) questy z jakiegoś opisu to potem mówisz "łee! tylko tyle?; ale łatwe.... tandeta...." questy w tibii sa duzo trudniejsze niż w jakiejkolwiek innej grze bo tutaj samemu trzeba było znaleźć wskazówki i jakiegoś kluczowe go elementu, tylko że to niestety było kiedyś...
Zgadzam się.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ragnar666
no jak dla mnie czary w Tibii to te specjalne umiejętności... z atrybutami masz rację bo przez to wszystkie postacie z tej samej klasy sa bardzo zblizone do siebie...no ale to jakoś bardzo nie przeszkadza - przynajmniej mnie ;]
Ja bym tych "Czarów" do umiejętności specialnych raczej nie zaliczał ponieważ zawsze jest to coś co gre wyróżnia np. kowalstwo, gotowanie etc.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ragnar666
no powiedz że łowienie ryb pomaga w walce.... to jest skill poboczny tak jak też czar zamieniania się w przedmioty/potwory
Racja, ale tych skilli pobocznych powinno być więcej i powinny odgrywać większą role w rozwoju postaci.

Ostatnio edytowany przez Likwidator - 11-07-2006 o 03:10.
Likwidator jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-07-2006, 08:18   #42
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

@Vil

tak, tak

-w silku masz takie ekscytujące questy... przynieś 1500 czegoś tam, idź tego npc i wróć, zabij 40 mobów i wróc po nagrode
-czym sięróżnią npc? tym że to od nich dostajesz questy ?
-skile powiększasz według uznania, ale też tylko do walki i czary defensywne, zależnie od tego ile mobów ubiłeś i z jakim farmingiem grasz i ile sp nazbierałeś
-tutaj nawet nei ma profesji oprócz 3 jobów, których wykonywanie sprawdza tylko pvp bo zarobić to się nie da zbyt szybko...

co nei zmienia faktu że silk i tak jest lepszy od tibii ;p
__________________
[HACKED]
morwi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 09:35   #43
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

...Jedzmy gówno...miliardy much nie moga sie mylic. Tibia to gra chyba starsza od Warcrafta III czy DiabloII? Dajcie cipom swiety spokoj maja wazniejsze sprawy(jak sprzedawanie PACC i udupianie graczy) niz zajmowanie sie stereotypem paladynow w grach komputerowych. Jak musicie miec wszystko standardowo, full questow, duzo postaci, pogadac z ludzmi to grajcie w planszowe RPG z kolegami-tam nikt nie narzuca regol, jedyne ograniczenie to wasza chora wyobraznia.
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 10:08   #44
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deaf Scream
co tam jeszcze bylo.. aha..grafika... nikt mi chyba nie zaprzeczy ze ta grafika ma swoj urok..jest prosta ale ma w sobie to "cos"

A gry typu kal online, knight wars, i obecne wow i linage, itp (w nie nie gralem ale tak mysle) sa nudne.. i po paru godzinach gry jest to bardziej monotonne. exp, slabe strarty przy dzedzie...to wszystko powoduje ze nie szanuje sie swojej postaci..teren sprawdza sie nie np zeby ktos cie asekurowal..tylko idzies z zabija cie..i sobie mowisz no nie tam juz nie pojde bo potworki sa za mocne... zal
Cóz, mylisz się chłopie... W grach : WoW i Lineage głównym modyfikatorem siły postaci jest jej sprzęt, ginąc z ręki gracza wypadają nam coniekiedy przedmioty które mogą być więcej warte niż coniekiedy całe konta dziesięciu innych graczy, pozaty, co ta grafika w sobie ma? Jeśli ktoś ma mi zamiar odpowiedzieć że "Grafika nie ma dla niego znaczenia" to polecam tekstówki
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 11:07   #45
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

no ok ..nie powininem wypowiadac sie o grach w ktore nie gralem wiec przepraszam za moj blad..

i ja nie mowie ze grafika nie ma znaczenia..ale przynajmniej dla mnie ta grafika ma cos w sobie, cos co przyciaga, jest banalnie latwa, a zarazem intrygujaca czasami ..
Niewiem dlaczego ale ja do tej grafiki wlasnie mam sentyment raz nie gralem przez 6 miechow i brakowalo mi jakiejs takiej prostej gierki..wiec wrocilem

bo morrowind mimoze fajny nudzi sie po ktoryms tam juz razie..diablo nudzi sie jeszcze szybciej .. obecnie wymiatam w rome total war ale i tak do tibi sie oguje zeby z ludzmi pogadac czasem... i duzym plusem tibi jest tez to ze mozna dosc szybko np zminimalizowac okno..bedac w pz-lock czy nawet w jakims odludnym miejscu, slucha sie muzyki ktora sie podoba danej osobie, ewentualnie rozmawiasz sobie z innymi ale to jest w wielu grach w sumie.

Tibia ma swoj urok dziek grafice wlasnie..ja jakos sobie nie wyobrazam zeby zrobli z tego jakis 3d..chociaz polepszajac grafike co update powoduja u mnie wieksze lagi....po ostatnim to przez 2 tyg nie moglem nawet zabic nic zostawalo mi tylko stanie pod dp
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 11:14   #46
Smiti
Użytkownik Forum
 
Smiti's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: POLSKA
Wiek: 34

Posty: 88
Stan: Aktywny gracz
Imię: Shus Crya
Profesja: Elite Knight
Gildia: Zion
Świat: Xerena
Poziom: 60
Skille: 73+/70+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Mnie przyciągnął do Tibii klimat, którego do tej poory nie spotkałem w żadnym innym mmorpg ( MU, Runescape, Lineage II ) i to moim zdaniem przyciąga wielu graczy ( nie tylko noobow, są równierz dobrzy gracze ).
__________________
Back To The Game.
Smiti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 11:55   #47
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

No, klimat rządzi, prowadzenie super 42-pikselkowego wojownika którego główną siłą jest telekineza, bo przecież on nie walczy mieczem...( przynajmniej tego nie widać ) jego głównym zadaniem jest wywołanie przecudownych dwóch, ewentualnie trzech cyferek nad głową wroga... super klimat!

Ostatnio edytowany przez seedee - 11-07-2006 o 11:56.
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 13:11   #48
Raket
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 18
Problem

@seedee i inne ludzie nademną
Napisałem już raz ale chyba nikt nie czytał kłutnia prowadzona jako porównywanie różnych gier (ich zalet i wad)
NIE MA SENSU !!
Gdyby zrobić wedle waszego uznania i we wszystkich grach dać to samo to czy był by sens istnienia chodźby dwóch takich gier ?
NIE !

Druga sprawa
O gustach się nie dyskutuje ! to że komuś się podoba to a komuś innemu tamto to ich święte prawo ! i niema sesnu się o to kłucić.
Raket jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 13:48   #49
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez seedee
No, klimat rządzi, prowadzenie super 42-pikselkowego wojownika którego główną siłą jest telekineza, bo przecież on nie walczy mieczem...( przynajmniej tego nie widać ) jego głównym zadaniem jest wywołanie przecudownych dwóch, ewentualnie trzech cyferek nad głową wroga... super klimat!

i tu sie mylisz kilmat jest i to o wiewleiwkeszy niz w mu, halbardpl, knightonline, kalonline .. winne nie gralem

uczepiles sie tych cyferek..na to pozwala grafika i tak jest..to tez ma swoj urok..znalem pare osob ktore zostawily wyzej wymienione przezemnie gry bo im sie podobaly wlasnie te cyferki ^.-

a co do klimatu.. jest i to duzy..moze nie tyowo rpg jak w uo online ale jest, bo znaczna czesc czasu mozesz przestac w jednym miejsu i tylko rozmawiac..mialem tak czasami ze 3-4 tygodnie nie opuscilem terenu domku lub ewentualnie poszedlem do dp .. i zawsze znajdzie sie ktos do rozmowy, sedzenia czasu na rozmowie..a w tych 3 d gierkach nowych zabijasz potworki o dobrej grafice i tyle..ekipa sie zbiera zabijecie a rozmowy jest tyle co pies naplakal.. bo kazdy pedzi zabijac coraz to lepsze rzeczy..lub ustawi sobe targ i wychodzi z domu.. tam poprostu jest wiekszy nacisk na exp a w tibi nikt do tego nie zmusza jesli nie ma sie ambicji na pa lub pg..lub nie ammy pociagow do zdobywania wladzy.

i fakt nie spotkalem nigdzie (poza tekstowkami) takiego czegos ze ludzie chetnie rozmawiaja..bo w tibi bez znajomosci jest sie slabiutkim.. .
a wole juz taka grafike..ktora i tak swoja droga mi sie podoba.. niz tekstowki zwykle.

i nastepna sprawa porozumiewanie sie w tibi jest o niebo wygodniejsze niz w tych nowych grach ..bo tam zeby nie zakrywac tej full wypas grafy sa male okienka do rozmowy..glowny chat jest tez dosc maly i malo kto ma czas duzo pisac..

to sa moje doswiadczenia z gier tego typu ..moze w tych nowszych wow, linage jest tez podobny klimat ale w nie nie gralem i nie zamierzam, bo po porstu szkoda mi kasy na abonament..a prywatne serwery sa tak niedoludnione ze klimatu sie nie wyczuje.

to chyba tyle co mialem do napisania..i jeszcze mala uwaga..uczepiles sie tej grafiki jak rzep psiego ogona.. taki system jest, byl i bedzie i moim zdaniem jest to fajne, wiec po co krytykowac..przeciez kazdy wie ze sa gusta i gusciki.

ja do nowszych gier nie mam przekonania bo mnie szybko nudza w tibie gram ponad 4 lata (+ okolo rok przerw lacznie) i nadal pogrywam czasami, a w mu gralem cale 7 godzin i skasowalem ten badziew..w halbard hmm no moze z 7 dni, w knight onli i kal online kolo 2 tygodnie..i pozniej tak nudne bylo ze patrzec nie moglem..

..teraz juz koncze bo czas sie zwijac z przed kompa milej gry w cokolwiek tam gracie
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 15:24   #50
Likwidator
Użytkownik forum
 
Likwidator's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Ostrów Wlkp.

Posty: 21
Stan: Na emeryturze
Likwidator ma numer GG 3923320
Domyślny

jeżeli lubicie słabą grafe to polecam gry typu Roguelike (joke

@deaf

dgodze się z tobą że "bez znajomości jest się nikim" ale ten klimat grafiki w tibii powiem że lepszy zapewnia wizzardy 7, bardy stare, wasteland czy legacy of kain.
Likwidator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 21:40   #51
Ragnar666
Użytkownik Forum
 
Ragnar666's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Wiek: 37

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 91
Poziom mag.: 7
Cool

a tam.....pierniczycie głupoty ... Tibia wg mnie ma bardzo fajny klimat...a ci co go nie widzą to go nie zobaczą wcale ... mnie nie przeszkadza to że komuś się nie podoba....pfff...cóż....dla mnie to jest koniec dyskusji... teraz będę tylko śledził przebieg debaty na temat "Tibii i innych gier RPG"

pozdrowienia
Ragnar
__________________
Betrayer... in truth, it was I who was betrayed.
Still, I am hunted.
Still, I am hated.
Now, my blind eyes see what others cannot.
That sometimes the hand of fate must be forced!

Illidan Stormrage
Ragnar666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 11:48   #52
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

@up

Jakieś uzasadnienie? Może byś Mnie przekonał?

Ja mówie że Tibia to gówno, dałem uzasadnienie, Vil także uważa że Tibia to badziew i także uzasadnił, ale nikt z was wszystkich nie dał jasnego powodu dla którego mam uważać inaczej, narazie ewentualnie czepiacie sie innych "lepszych" rpg, a może ktoś by mi wreszcie pokazał jakiś plus Tibii?
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 12:43   #53
Miru
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2004

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez seedee
No, klimat rządzi, prowadzenie super 42-pikselkowego wojownika którego główną siłą jest telekineza, bo przecież on nie walczy mieczem...( przynajmniej tego nie widać ) jego głównym zadaniem jest wywołanie przecudownych dwóch, ewentualnie trzech cyferek nad głową wroga... super klimat!
To są plusy Tibii, bo w innych grach czegoś takiego nie ma...

PS. to raczej psychokineza niż telekineza
Miru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 14:25   #54
Likwidator
Użytkownik forum
 
Likwidator's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Ostrów Wlkp.

Posty: 21
Stan: Na emeryturze
Likwidator ma numer GG 3923320
Domyślny

@miru

Nieprawda Tibia ma tylko 1 wadę! Jaką? Brak jej zalet!
Likwidator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 14:29   #55
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Tibia=gowno. Dlaczego?
-nawet jak moj kolega (ten co jest knajtem) wali axem to widac tylko jakies pierd.olone szlaczki -trzy rodzaje:czerwony, żolty i jakis taki szarawy
-Cipy majac full hajsu nie maja czasu na rozbudowe mapy-dostajemy kawalek terenu 300x300 kratek przygotowywany rok! Dla porownania z grami takimi jak seria Elder Scroll(mozen nie jest to MMORPG) albo WoW i wiele innych znakomitych gier gdzie grafika nie jest oparta na "pikslowatych" kwadratach 32x32 -tam niedosc ze mapa jest wieksza na samym poczatku to (tak jak to jest w Elder Scroll) pojawiaja sie dodatki.
-trening skili-jesli funkcje odpowiadajaca za progi skili wymyslil zdrowy psychicznie czlowiek to nie wiem jaki diabel go kur.wa podkusil! Jeden skil potrafi isc ponad 50h przez ktore nie ruszasz sie z miejsca, juz bardziej emocjonujace jest lowienie ryb w kal online
-Tibia jest na tyle prosta do rozpracowania, ze kazdy moze zrobic sobie multi clienta, light hacka albo nawet jak sie troszke zna na robieniu programow cave bota...
-ludzie grajacy w Tibie nie znaja jej zasad-polskie noobki mysla ze light hack jest legalny, a haker to taki gosc co kradnie im plate sety, czasem spotykalem ludzi ktorzy pytali sie:" ile ekxspa jezt za tegfo tonba?" albo sprzedalem ice rapier'a i noobek zaczal mnie wyzywac ze mu sprzedalem jakiegos syfa co znikl -.-. Jakos jak sie gralo w kal online to kazdy wiedzial co ma robic: zabjac, zabijac i czasem jakiegos questa wykonac
-Questy-wlasciwie ich brak, nawet te najciekawsze ludzie rozwiazuja z solucji
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...

Ostatnio edytowany przez Stożek - 12-07-2006 o 14:56.
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 15:42   #56
Ragnar666
Użytkownik Forum
 
Ragnar666's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Wiek: 37

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 91
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez seedee
@up

Jakieś uzasadnienie? Może byś Mnie przekonał?

Ja mówie że Tibia to gówno, dałem uzasadnienie, Vil także uważa że Tibia to badziew i także uzasadnił, ale nikt z was wszystkich nie dał jasnego powodu dla którego mam uważać inaczej, narazie ewentualnie czepiacie sie innych "lepszych" rpg, a może ktoś by mi wreszcie pokazał jakiś plus Tibii?
ehh....zmuszasz mnie do odpowiedzi

a mi to szczerze lotto czy to przekonujące, bo dla mnie jak mniej osób będzie grać to może również jakiś odsetek noobków da sobie z Tibią spokój

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stożek
-Questy-wlasciwie ich brak, nawet te najciekawsze ludzie rozwiazuja z solucji
no tak, ale nikt nikomu nie każe grać z solucją...czyli to nie wina gry tylko graczy

osobiście gram dla klimatu i jakoś nikt nie zmieni mojego poglądu
__________________
Betrayer... in truth, it was I who was betrayed.
Still, I am hunted.
Still, I am hated.
Now, my blind eyes see what others cannot.
That sometimes the hand of fate must be forced!

Illidan Stormrage

Ostatnio edytowany przez Ragnar666 - 13-07-2006 o 10:08.
Ragnar666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 18:11   #57
Likwidator
Użytkownik forum
 
Likwidator's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Ostrów Wlkp.

Posty: 21
Stan: Na emeryturze
Likwidator ma numer GG 3923320
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ragnar666
no tak, ale nikt nikomu nie każe grać z solucją...czyli to nie wina gry tylko graczy

osobiście gram dla klimatu i jakoś nikt nie zmieni mojego poglądu
1.Im więcej graczy z nią gra tym klimatu jest mniej

2. J.W.
Likwidator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 23:49   #58
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

Jakieś konkrety?

Narazie żadnych plusów a od minusów aż się roi...
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2006, 00:16   #59
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Plusy:
-Grafika prosta, przyzywajaca do starych dobrych czasow... , bardzo latwo sie robi grafiki przez co update wychodza "Szybko"
-Banalna w obsludze
-Nie wymagane IQ wyzsze od Ameby

Minusy:
-Brak Klimatu (Exp + Skill + Loot + Pseudo Questy (W ktorych dostajemy itemki ... ? ), milion Polakuf i innych debili bog wie skad (tych prawdziwych Dresow ("Rasowych") = "Jak szlem wczoraj to mnie knajt z axa walil" (sam sie ubieram jak dres - no bardziej jak dres niz jak ktos inny - ale takiego zachowania i braku znajomosci podstawowych nt. ortografii to nie mam )
-Update - mimo ze bardzo banalne do wykonania (PRogramowania raczej duzo nie ma... od lat nie ma nic nowego by moglo zaskoczyc (no bo co to jest , ten skill bar, system czaszek, poprostu zero nowosci)
-brak klimatu
-Brak tych wrazen... ze wspolnych polowan (polowania w Tibii to glownie SOLO ...nie liczy sie team)
-Minotaury, Smoki, Orkowie, trolle itp... sa wogole nie z tego swiata... co za debil wymyslil by Minotaur byl mozliwy do pokonania przez zwyklego wiesniaka (lvl 6+ ) lub ork (jeszcze slabszy niz minotaur = prawda , ale nie az tak !!! To potezna rasa ! ) , Smoki (Powinny byc najpotezniejsze w Swiecie Magii ...tak nie jest ) , Trolle (Co to wogole kurw... ma byc ?) , Demony (Demony to duchy... nie bestie takie giga silne itp -.- ).

-101 innych powodow (mniejsze i wieksze) = nie chce mi sie juz pisac ... ide spac.



Tibia ssie ! Szczegolnie na brak wyobrazni Tworcow , na ich Komercje i na ogromny brak klimatu i przeludnienie dziecmi z podstawowki !
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2006, 03:01   #60
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

Cóż, jeśli chodzi o same trolle, to o ku,.,rwa ( wybaczcie, ale jeśli chodzi o trolla to jestem oburzony ) w każdej innej grze troll to było wielkie bydle kilkukrotnie większe o człowieka! W Tibii z byle ekwipunkiem nie mamy z nim żadnego problemu, w tym momencie już nie powiem o żadnych rpg, spójrzmy na Władce Pierścienia, troll był wielkości murów obronnych miasta, gdzie tutaj walka na 1 hit?:/ W ŻADNEJ grze troll nie jest takim gównem...
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:06.


Powered by vBulletin 3