Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-04-2009, 16:40   #1
Emlo666
Użytkownik Forum
 
Emlo666's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008
Lokacja: W domu(?)
Wiek: 33

Posty: 224
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 112
Skille: 80+
Poziom mag.: ?!
Domyślny

Nie znalazłem żadnego tematu z propozycjami questów, postanowiłem więc założyć taki temat.

Najpierw sam coś dodam.

Edit:

Najpierw nowy item: Magic Rose (do jakiegoś nowego addonu).

Pewnego dnia, kiedy w Tibii istniało tylko Thais, stolica, król Tibianus poślubił piękną Sophie. Król uwielbiał sadzić róze, wiec sam zrobil swoj ogrod. W miescie zawsze panowal spokoj i hierarchia wiec Thais nie potrzebowalo strazy wewnatrz. Miasto bylo tak slabo strzezone ze prawie kazdy mogl sie tam dostac. Thais bylo miastem tolerancyjnym, kazda rasa zamieszkiwala ten teren , ale Pewien czarnoksieznik, wygnaniec, postanowil zemscic sie na krolu. Wszedl do miasta podajac sie za mnicha niesiacym leki i pomagajacym w ogrodzie. Niczego nie spodziewajacy sie Tibianus spokojnie siedzac w ogrodzie zobaczyl mnicha belkoczacego inkantacje klatwy. Na poczatku nie zorientowal sie o co chodzi, ale po chwili ujzal roze o niesamowitej aurze. Zerwal ja. Powachal, i wstapila w niego furia. Mnich uciekl, a krol zakradl sie do sypialni w ktorej odpoczywala jego zona i zabil ja nozem. Roza lezala na placu i ktorys z wiesniakow podniósł ja. Gdy w miasto rozeszlo sie, ze zona krola zginela narodzil sie niepokoj. Krol zabijal dalej. Zamknieto go w lochu, gdyz nie mogl bezkarnie zabijac niewinnych. Kolejne osoby wachaly roze, kolejne ofiary padaly. W miescie zapanowal chaos i zlo. Wszyscy sie klocili, oszukiwali, okradali. Miasto rozpadlo sie, a wszystkie rasy podzielily sie na czesci i utowrzyly wlasnie miasta:
Ab'Dendriel- miasto elfow
Carlin- miasto kobiet, amazonek
Venore- miasto na terenie bagiennym, z nieumarlymi i ludzmi
Kazzordon- miasto krasnoludow
Thais- pozostalo miastem Tibianusa.
Od tamtego momentu roza gdzies zginela, wiele osob zostalo zabitych, a hierarchia miasta zaklocona. Krol tibianus zostal uratowany przez mnichow i nie lubi swej przyszlosci, ale wciaz jest szanowany, bo ludzie wiedza, ze to nie jego wina. Niestety, inne rasy nie zapomna tak latwo okrucienstwa krola i na zawsze pozostana wspomnienia o zlym krolu i jego rozy. Prawdopodobnie roza jest gdzies na terenie stolicy, lecz nikt jej jeszcze nie znalazl. Czarnoksieznik dalej jest na wolnosci i kto wie czy nie zaatakuje ponownie. Na szczescie krol umocnil straze, ale pozostala rzucona jeszcze jedna klatwa. Na terenie stolicy narodzily sie zle potwory pragnace krwi krola i najezdzajace stolice w jego poszuiwaniu. Miejmy nadzieje ,ze rozy nikt nigdy nie znajdze, gdyz powtorka z rzadzy krwi nikomu na dobre nie wyjdzie.

Ostatnio edytowany przez Emlo666 - 08-04-2009 o 17:07.
Emlo666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-04-2009, 18:34   #2
Gothanor
Użytkownik Forum
 
Gothanor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2008
Lokacja: Poznań~

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Diamond Army
Świat: Candia
Poziom: 120
Skille: 100/83
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
...a hierarchia miasta zaklocona
Chyba chciałeś powiedzieć harmonia...
Cytuj:
Krol tibianus zostal uratowany przez mnichow i nie lubi swej przyszlosci...
Skąd on do cholery może wiedzieć jaka jest jego przyszłość? Wróżka?
__________________

Master!
Apprentice!
Heartborne, 7th Seeker
Warrior!
Disciple!
In me the Wishmaster

Pomogłem? Wkurzyłem? Chcesz się dowartościować? Napisz mi notkę!!

Grey Havens my destiny.
Gothanor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2009, 19:00   #3
Grilu
Użytkownik Forum
 
Grilu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2008
Lokacja: Gryfino

Posty: 197
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insantus
Świat: Antica
Domyślny

Raczej się nie przyjmie ale powinien być takie coś w rodzaju desert questa dla high i średniolevelowców
__________________
Grilu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2009, 20:50   #4
Emlo666
Użytkownik Forum
 
Emlo666's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008
Lokacja: W domu(?)
Wiek: 33

Posty: 224
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 112
Skille: 80+
Poziom mag.: ?!
Domyślny

UP2:
Chodziło mi właśnie o hierarhie, tzn. król miasta nie mógł sprawować poprawnie władzy. Może źle mnie zrozumiałeś... Ale widze, że umiesz tylko krytykować.
Co do króla, tak na logike, musiał się dowiedzieć co zrobił, jeśli załóżmy "obudził" się z klątwy, zapytał co zrobił, lub od kogoś dowiedział, człowieku troche wyobraźni. Jak jesteś taki krytyk to napisz coś od siebie. Jeśli napiszesz dobrze to zwracam honor... -.-

UP:
Przynajmniej podałeś propozycje, ale chodziło mi o jakąś opowieść. Jeśli sie nie przyjmie to trudno. Ale to była tylko moja propozycja a nie kur*a podanie do CipSoftu.

Może to są subiektywne oceny, ale niech ktoś jeszcze się wypowie (jeśli łaska -.-).
Emlo666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2009, 21:41   #5
Gothanor
Użytkownik Forum
 
Gothanor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2008
Lokacja: Poznań~

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Diamond Army
Świat: Candia
Poziom: 120
Skille: 100/83
Poziom mag.: 20
Domyślny

A czy krytyk filmowy musi być też od razu reżyserem?

O zakłóconej hierarchii mógłbyś mówić, gdyby z ogrodnika zrobili króla, a z ministra stajennego, a według Twojego tekstu król nadal sprawował władzę, i wcale nie gorzej niż wcześniej.

Przeczytaj mój cytat, i to coś napisał w odpowiedzi, a potem przypomnij sobie co to jest czas przyszły, a co przeszły.
__________________

Master!
Apprentice!
Heartborne, 7th Seeker
Warrior!
Disciple!
In me the Wishmaster

Pomogłem? Wkurzyłem? Chcesz się dowartościować? Napisz mi notkę!!

Grey Havens my destiny.
Gothanor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2009, 22:30   #6
Emlo666
Użytkownik Forum
 
Emlo666's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008
Lokacja: W domu(?)
Wiek: 33

Posty: 224
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 112
Skille: 80+
Poziom mag.: ?!
Domyślny

Nie musi być reżyserem, ale zna sie na tym co robi. Jak nie masz nic zgodnego z tematem do powiedzenia, to po co w ogóle piszesz? To byla moja propozycja, a nie tak jak mówiłem podanie do Cipów. To było robione spontanicznie, ale dobra, niech stracę. Może zamotałem trochę, gdybym miał się rozpisać i napisać to dobrze (bynajmniej lepiej od tego) to siedział bym z 40-50 min a nie 10 jak w tym przypadku. Chciałem coś rozpocząć, a nie od razu układać fabułę... Ale widzę, że ty nie masz szacunku do czyjejś pracy. Sam nic nie dodałeś nic ciekawego do tematu, prócz swojego pierdo..lenia. Jeśli ten temat jest tak uciążliwy dla twojej dumnej osoby, to może nie pisz wcale, albo przynajmniej napisz... ale coś do tematu.
Emlo666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2009, 21:02   #7
SpokoMala
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 03 2009
Lokacja: Świniowice

Posty: 108
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Gildia: Brak ;(
Świat: Secura
Poziom: 46
Skille: 82/66
Poziom mag.: 17
Pytanie

A może to jest quest podobny do "Mummy Questu" że trzeba kilowam bawić się w podziemiach ? Albo tam w zamku króla w podziemiach? hmm...

Ostatnio edytowany przez SpokoMala - 09-04-2009 o 21:03.
SpokoMala jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:55.


Powered by vBulletin 3