Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-02-2008, 04:33   #381
mike77
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam po 3 tygodniach mam ten sam problem co w poscie 4 up ^, tyle ze knight ma 38 lv skille 70/69, a pall 45lv i skille 75/61. Wszytskie problemy jak przedtem. Palem mi sie troche lepiej gra, ale na napewno dla tego ze wyzszy lv. A czepiajac sie tego ze pall duzo kasy wydaje na speary, arrowy i bloty za to knight musi kupowac owiele wiecej potionow na ktore z wlasnego doswiadczenia wydaje wiecej niz na speary na ten sam czas expienia. Zwiazku ze skilowaniem na dzien dzisiejszy wole knigtha (nie biorac pod uwage czasu wbijania skilla) poniewaz nie musze kupowac kamieni, co za tym idzie oszczedzam i to nie male pieniadze. Prosze rady kogo byscie wybrali na moim miejscu.

P.S. glownie chodzi mi jak bedzie na wyzszym lv poniewaz mam zamiar taki wbic.

Ostatnio edytowany przez mike77 - 06-02-2008 o 04:43.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-03-2008, 19:53   #382
*****tibia*****
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mike77 Pokaż post
Witam po 3 tygodniach mam ten sam problem co w poscie 4 up ^, tyle ze knight ma 38 lv skille 70/69, a pall 45lv i skille 75/61. Wszytskie problemy jak przedtem. Palem mi sie troche lepiej gra, ale na napewno dla tego ze wyzszy lv. A czepiajac sie tego ze pall duzo kasy wydaje na speary, arrowy i bloty za to knight musi kupowac owiele wiecej potionow na ktore z wlasnego doswiadczenia wydaje wiecej niz na speary na ten sam czas expienia. Zwiazku ze skilowaniem na dzien dzisiejszy wole knigtha (nie biorac pod uwage czasu wbijania skilla) poniewaz nie musze kupowac kamieni, co za tym idzie oszczedzam i to nie male pieniadze. Prosze rady kogo byscie wybrali na moim miejscu.

P.S. glownie chodzi mi jak bedzie na wyzszym lv poniewaz mam zamiar taki wbic.





Paladyn czy Knight??? Moja odpowiedz to:nic wszystim sie dobrze gra ale ja polecam druida dla poczatkujacych, poniewaz latwiej sie nim gra ale z Knigem i Palkiem wybieram knighta dla zaawansowanych a pala dla poczatkujacych a obecnie wybieram aladyna












  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2008, 20:42   #383
Saintcik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2007

Posty: 18
Profesja: Knight
Świat: Isara
Domyślny

Nie czytałem wszystkiego.

Graj palladynem nie grałem tą profesją ale wiem że knight to najgorsza profesja ( gram nim ) też wbijam wysoki lvl nie kończę na 30. Powodów jest sporo:

1. Skillowanie - nie ma dla mnie tu jakiejkolwiek sprawiedliwości

Palladyn dist szybciej - prze bole bo trzeba mieć kamienie ( chodź od 50+ kamienie to nie problemy wychodzę że masz pacc i chcesz wbić konkretny lvl! idziesz na małpy i masz kasę i kamienie)

Shielding TAK SAMO JAK U KNIGHTA ! omg przegięcie. Powinno być chociaż trochę wolniej.

2. Mana + hp dużo bardziej wychodzisz na plus niż knight który ma 15hp i 5many bo dostajesz 10hp+15 many wyjdziesz na tym lepiej kiedyś w podsumowaniu.

3. Knight to najgorsza profesja pvp !



Moje podsumowanie.
Nie żądam cudów nie chce od knighta więcej czarów nie chce by był najlepszy pvp wiem że knight też ma plusy. Ale uważam że knight jest niedoceniony przez cipsoft i w następnym update owa profesja powinna być LEKKO ,,dopracowana"

Dla tych do grają knajtem ^^

1. Mamy great health potion pall nie ma !

Knight rox ! Mimo wszystko lubię tą profesje. chodź jest słaba
__________________
<:
Saintcik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2008, 21:16   #384
Kimo36
Użytkownik Forum
 
Kimo36's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Pżet slofńikiem ~ Post: 224

Posty: 288
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Slaby net? - Knight!

Dobre lacze? - Pall!

Knightem skilasz i monotonnie expisz. Palkiem mniej skillasz, i szybciej, mniej monotonnie(a nawet ciekawie : D) expisz. Chcialbym dodac, ze paladinowi zawsze braknie capa (no moze nie zawsze ; p), a przez to nie moze zabierac np. loota, mniejszy zarobek. (ale przy tym mniej wastuje niz knight).

@down
To wytaraj mi loota z mint na n-pvp bez pacca ok? Nie zawsze lotuje sie itemy za 1k >,> a paladinowi brakuje capa, poniewaz nosi ammo. Jakies aluzje?
__________________
Właśnie nabiłem posta. You have found a secret massage.

"Nie chcę krakać jak inne wrony,
ja jestem wolny, a nie uciemiężony"

Ostatnio edytowany przez Kimo36 - 15-03-2008 o 21:49.
Kimo36 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2008, 21:23   #385
Saintcik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2007

Posty: 18
Profesja: Knight
Świat: Isara
Domyślny

E tam loota nie zbierzesz jesli chodzi loot w sensie item 1k wart to capa starczy kiedyś i tak trzeba wrócić do depo i tak więc w porównaniu z knightem nie wiele częściej czeka Cię powrót a co do loota jakiś śmieci w sklepie to lootbaga się robi.
__________________
<:
Saintcik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2008, 10:23   #386
__Pik__
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 12
Domyślny

ja sie ciagle wacham bo mam tylko2h dziennie na kompa! To fest mało! Nic knightem nie wbije i nawet nie pyli mi sie grac w Tibie Ale jak kupie kompa dla siebie to sie bede wachal- Pall czy Knight ;/ Niby palem sie gorzej expi na dalszych poziomach, ale ja nigdy nie wbilem wyzszego niz 15 xD Knightem nie mam czasu na skille, ale ich jest najwiecej ;] Chyba wybiora knighta i bede nim skillowal, a jak kupie kompa to poexpie i juz bede mial skille. Pozdr
__Pik__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2008, 10:29   #387
Yeangus
Użytkownik forum
 
Yeangus's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Pabianice

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yean'gus
Profesja: Elite Knight
Gildia: Szukam :)
Świat: Candia
Poziom: 20
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do Yeangus Yeangus ma numer GG 12457333 Send a message via Skype™ to Yeangus
Domyślny

Knight MA Wiecej Capa Na Loota
Yeangus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:16   #388
Ravenger'Warlord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 27

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Vinera
Poziom: 10
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
Ravenger'Warlord ma numer GG 12629828 Send a message via Skype™ to Ravenger'Warlord
Król Knight

Ja na twojim miejsccu bym bral knighta jeden poczatkowy minus to tylko skilanie ale potem FAST EXP no i ... hmm co by tu powiedziec, po prostu knight to maszynka do zarabiania kasy
__________________
Ravenger Warlord FOREVER
Ravenger'Warlord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 14:16   #389
Leader'Acrix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2008

Posty: 27
Domyślny

Knight roxx nie wybierałbym nigdy innej profy jeżeli wiedziałbym że chce na nią poświecić dużo czasu.
__________________
Leader'Acrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 11:54   #390
skalinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Olkusz

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Revaru
Profesja: Paladin
Gildia: -----
Świat: Celesta
Poziom: 52
Skille: 90/80
Poziom mag.: 16
skalinho ma numer GG 4855132
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost419 Pokaż post
Knightem sie lepiej gra, podczas expienia na wyższym lvl knight może wejść wszędzie bez strachu że dednie, a pal ciągle musi uciekać, a do tego z boltami lub spearami ma bardzo mało capa i musi mieć lekkie itemy (słaba obrona, wysoka cena :/). Polecam Ci knighta.
prosze cie . jak niewiesz to nie gadaj .... powiedz mi knight moze brac solo frosty? no moze ale z duzym waste . pall tez moze ale napewno mniejsze waste ma . knight do 100 expi na zolwiach , chor , tomby , dragi 0 LEPSZYCH HUNTOW!.
__________________
如果此信息影响了论坛,请及时删除
skalinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 13:15   #391
Ada$
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nebula
Strzałka

Dodaj do tego jeszcze beholdery na helheim, piraty, culty w sva i barbariany.
Ale to i tak mało. Expienie knightem jest po prostu nudne.
Jedyna zaleta knighta to dużo "hp" i "cap"
A paladynem zawsze możesz wyskoczyć na jakiś ciekawszy hunt.
A odnośnie skilowania to shieldnig idzie podobnie jak knightowi, ale nikt nie skiluje do shielda 80 tylko wszyscy patrzą na dista,
bo i tak każdy stara się uciekać przed monsterami

Ostatnio edytowany przez Ada$ - 16-09-2008 o 13:20.
Ada$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2009, 15:22   #392
Kristal
Użytkownik Forum
 
Kristal's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2008
Lokacja: Włoszczowa

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Kristal ma numer GG 740730 Send a message via Skype™ to Kristal
Domyślny

A jak ktoś gra na non-pvp ?
Ja na przykład mam 53 Knighta Ze skillami 80/80 I 6 MlvL
Ale Nudzi mnie już gra Knightem . Dobieganie do potwora No i czasami waste . ale jak mam takie skille to draga czasami na 7-12 Hitów biore.
Tak jak mówiłem nudzi mnie już powoli gra Knightem i Zaczynam od Rooka Paladynem : ) Niewiem jak będzie ale wydaje mi się że dobrze robie. Chodz Szkoda Takiego Super Knighta ( Skille ) Ale Cóż Czas Pokaże.
__________________


Ostatnio edytowany przez Kristal - 17-02-2009 o 15:28.
Kristal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2009, 19:10   #393
Zonta
Użytkownik Forum
 
Zonta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Najczesciej wybieralem kina na nowych swiata poniewaz latwo sie nim wybic dobrze sie expi na kazdym lvl wystarczy chciec i nie porownywac sie do inncyh profesji -.-' co z tego ze taki sorc na 60 lvl+ moze isc na frosty utamo + sd i ma 5 lvl na dzien jak potem nie expi przez miecha bo nie ma za co (najczesciej tak jest, i potem nowym wpada mysl do glowy " o ja tez tak chce szybko expic" a sorc po kilku dniach zamulania tez mysli o zmianie chara.) Musicie sobie ustiawomic ze exp nie jest najwazniejszy tylko wasza sadysfakcja z gry chcesz byc dobrym kinem to go zrob! I to samo z innymi profami jak ktos nastawia sie na robienie lvl to nigdy nie znajdzie dla siebie odpowiedniego profa bo kazdy ma swoje + i - ktore predzej czy pozniej dopadna go i newb znowu zmieni voc
__________________
Kocham filmy tego typu
http://www.tibicams.tibianetwork.net...ies/show/33368
Zonta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2009, 15:30   #394
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

Teraz powróciła era knigtow więc jeśli chcesz być mniej popularną profesją do pall.
KrEmAs KAc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2009, 17:42   #395
Piderek
Użytkownik Forum
 
Piderek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2008
Lokacja: Zabrze\G/

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pidii
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hooldach
Świat: Elysia
Poziom: 370
Poziom mag.: 31
Piderek ma numer GG 800080
Domyślny

Sam gram od 2 lat palladynem i zostaje przy tej profesji. B
Piderek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 20:12   #396
Donatz
Użytkownik Forum
 
Donatz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2007
Lokacja: pl

Posty: 107
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: +90
Domyślny

Knight, pograsz to sam docenisz
Donatz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:23.


Powered by vBulletin 3