Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-01-2007, 23:44   #21
Anonimus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 16
Oczko ok

sory za słownictwo poniosło mnie ps: i o taką dyskusję mi chodziło a poza tym żeczywiście knight może być przyrównywany do innych profesji tylko jeśli ma skile dużo większe od normy a to że ma dużo capa jest bardzo dobre bo zawsze ma miejsce na loot(oprócz innych rzeczy które np ze sobą niesie)
Anonimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2007, 23:44   #22
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
A ze skillowanie jest ciekawe to mnie rozwaliles tym tekstem i chyba dodam go do podpisu ;p
A ja dodam twoje teksty na temat knighta
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:46   #23
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Sorc nie jest w stanie zabic knighta (ew. jeszcze pala, ale z tym to juz roznie), knight nie jest w stanie zabic nikogo tak naprawde...
HAHAHAHA LOL ten tekst mnie dobija
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 00:01   #24
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

45_112_62_5_75_102_57_49_68_55_90_68_81

Średnia z tego wychodzi ~67 hp czyli mniej więcej tyle co moja średnia z gfb w ludzi gdybym gral na swiecie pvp. Ty trenowales ~320 godzin zeby taka srednia osiagac i sie nudziles, a ja tylko expilem. W dodatku na 75% jestem przekonany ze mnie oszukales i tamten byl bez eq bo z nikim nieznajomym sie nie duelowales wiec pewnie sie umówiliscie. ;p
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 00:11   #25
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bakuo Pokaż post
Jak sie nie umie grac to tak jest.

Opisales knighta na ~30 lvlu vs sorc drut~30 lvl
Teraz spojz kto ma wieksze szanse na ~60 lvlu?
sorc 30 jest lepszy od 30 knighta

Na 60 lvlu juz lepiej nic nie mówmy o niewywazonych profesjach

Sorc na 60 lvlu sieka z exori vis za KAZDYM JA JEBIE, KAZDYM RAZEM 150-200~z exori vis tracac 20 MANY i leczac sie za 100-200 hp exura gran za 40 MANY, nie dosc ze manaski sa tanie i daja duzo many i sorc wyciaga po 40-50k/h najwiekszy dowcip jest w tym ze knight na 60 lvlu wyciaga 30k/h zadajac smieszne obrazenia.
A jeszcze lepszy jest motyw ze z KAZDYM wyzszym lvlem przewaga sorca rosnie ....

Update mnie dobil
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 00:13   #26
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Na 60 levelu sorcem sie wyciaga o wiele wiecej niz 40-50k/h. 40k/h to ja teraz 46 drutem na faccu wyciagam na guardach z gfb...
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 00:30   #27
Kaver13
Użytkownik Forum
 
Kaver13's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Pomorze
Wiek: 30

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kaver Pall
Profesja: Paladin
Świat: Candia
Poziom: 107
Skille: 94/74
Poziom mag.: 19
Domyślny

po pierwsze knightem grac trzeba umiec
Kaver13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 01:14   #28
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

edit: nudzi mi sie, zjade paru ludzi ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus
30 knight ze skillami 65/65 z Gs/dl/wh lub bs itd. nie pokona np. 26 levela sorka
Nie widze powodu zeby 60 levelowy druid pokonal 30 levelowego knighta, przy odrobinie dobrej woli ze strony tego ostatniego.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus
Druid 24 może zjechać np.28 knight z w/w skillami, eq itd.bo druid może uhać się i GFB a knightowi pozostają tylko uhy których nieraz brakuje i "klasyczna"exura (druid vita) NEXT:
patrz wyzej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus
Knight jest jedyna profesja która jest stworzona do ciągłego monotonnego skillowania blokania i przyjmowania nawiekszych hitów z bliska bo jako jedyny atakuje wręcz
powiedz to dowolnemu z top10 knightow.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus
Np.Wczoraj byłem na mintcie moim najtem i się przekonałem co to mino mag z bliskim spotkaniem (zaprosił mnie na kawe ale przekonał się że mam złe nawyki ) i musiałem uciekać z czerwonym hp. Tymczasem Srok z tym samym levelem i Yellow HP ROZJEBAł GO SOLO Z WAND OF PLAGUE i to właśnie dowodzi że knight to (pipa)
abstrahujac juz od tego, ze jesli chodzi o ten sam level to rzeczony 'Srok' mial zapewne cos okolo 30 na karku ( czyli na yellow hp byl na 2 mocne hity a potrzebowalby przezyc min 12-15 sek ) malo prawdopodobne byloby przezycie, knight majacy prawie 2x tyle zycia swobodnie by uciekl. Niestety, czasem klasa nie pomaga gdy gracz jest pipa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus
napisałeś : "chyba od 3 miesiecy w innych tematach jest poruszany ten temat " w 1 zdaniu 2 x temat napisałeś!!!!!!
Idz z tym na forum.bravo.pl

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus
na 60 leevlu knight ma i tak mniejsze szzanse look : DRUID EXPLO ITD. i rozwali solo knight a SORC UE i knight leży
UE sprowadzi go gdzies tak, lekko liczac, do 60% hp. 60% to troche wiecej niz polowa ( to na wypadek gdybys faktycznie az tak kulal z matematyki na poziomie podstawowki ).

O explo nie wspominajac.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
rownie dobrze mozna solo pojsc na dragi i expi sie 2 razy szybciej niz knight troche wiekszym kosztem.
liczby ...... z jaka to niby szybkoscia expisz i na jakiej podstawie twierdzisz ze 2x szybciej niz knight ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus
poczatku pujdziesz na GS knightem na 25 levelu?
pojdziesz na elfy sorcem na 25 levelu ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
Te czary znacznie wywyższają sorca ponad knighta!
Nie, te czary sprawiaja ze sorc nie jest chlopcem do bicia w konkurencji pt. expienie. Bez nich sorc mialby wybor: wand albo wave.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
150 sorc ma mino maga na 1 strzal z exori flam.
milo wiedziec po co wbijacie levele.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
mam tez druga postac na pvp ktorej nie ujawnie i sie nawet nie pytaj dlaczego
hmmm, askara ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Picasso
No faktycznie w tibie to naprawde trzeba miec niesamowitego skilla, zeby byc gosu
hasu czlowieku, gosu w takie gry nie graja ;o
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 01-02-2007 o 01:35.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 01:28   #29
Picasso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yako'taka
Profesja: Druid
Świat: Unitera
Skille: -/20
Domyślny

No faktycznie w tibie to naprawde trzeba miec niesamowitego skilla, zeby byc gosu ;f
Klikasz prawym na moba podchodzisz i bijesz z visa/rozdzki czy tam z broni, jednoczesnie uzywajac cipbota ;f W przypadku sorca moze i potrzeba pare minut praktyki, zeby w miare trafiac visem, ale w knightem? Dajesz attack i sobie siedzisz co jakis czas wciskajac f1 -.-
Picasso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 01:43   #30
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

####
a ja czekam az ty podasz jakiekolwiek dowody.
####

Ostatnio edytowany przez Vil - 01-02-2007 o 01:49.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 09:13   #31
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
liczby ...... z jaka to niby szybkoscia expisz i na jakiej podstawie twierdzisz ze 2x szybciej niz knight ?
Bo średnia z visa jest 2,5 razy wieksza niz z broni wiec expi sie 2 razy szybciej sorcem/drutem (nie caly czas bije sie potwory dlatego 2 a nie 2,5)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
pojdziesz na elfy sorcem na 25 levelu ?
A pojdziesz na demony solo 200 knightem? Nie? No widzisz, a sorc pojdzie i ma zysk.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Nie, te czary sprawiaja ze sorc nie jest chlopcem do bicia w konkurencji pt. expienie. Bez nich sorc mialby wybor: wand albo wave.
Jakby sorc expil z run to dopiero byloby sprawiedliwe. Teraz ma zdecydowanie za duza przewage. Przeciez gdyby nie vis to expilby z wand+hmm i byloby zdecydowanie lepiej bo nie odjeżdżałby tak knightowi w lvlu jak teraz.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
milo wiedziec po co wbijacie levele.
No wbijamy lvl po to zeby uderzac coraz mocniej ze wszystkich czarow a nie tylko uhac sie o 1 hp wiecej tak jak knight.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
hmmm, askara ?
A co cie to obchodzi? Nie, nie askara.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 09:33   #32
Marciniek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2005
Wiek: 35

Posty: 117
Imię: Marciniek
Profesja: Knight
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 108
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
hmmm, askara ?
Wymiękam

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Bo średnia z visa jest 2,5 razy wieksza niz z broni wiec expi sie 2 razy szybciej sorcem/drutem (nie caly czas bije sie potwory dlatego 2 a nie 2,5)
Ja widzę jak te sorce expią, często nie trafia z exori, bo potworek się rusza, a żeby było weselej jego exp zazwyczaj ogranicza prędkość spawnu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
A pojdziesz na demony solo 200 knightem? Nie? No widzisz, a sorc pojdzie i ma zysk.
Ale wyście się uczepili tych demonow, co te sorce w nich widzą...
Ja natomiast bardzo chętnie bym pośmigał 200lvl knightem na warlockach, które są także dla niego opłacalne.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Jakby sorc expil z run to dopiero byloby sprawiedliwe. Teraz ma zdecydowanie za duza przewage. Przeciez gdyby nie vis to expilby z wand+hmm i byloby zdecydowanie lepiej bo nie odjeżdżałby tak knightowi w lvlu jak teraz.
Nie tak wielką znowu jak Ci się wydaje.
Znam paru sorców, którzy mają tak wielką przewagę, a widziałem także ich konta na allegro, gdzie często kupowali nawet kilka mln gp.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
No wbijamy lvl po to zeby uderzac coraz mocniej ze wszystkich czarow a nie tylko uhac sie o 1 hp wiecej tak jak knight.
0 5hp więcej. Przy okazji dochodzi 25 cap, 15hp do maxa, ale to nieważne przecież.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
A co cie to obchodzi? Nie, nie askara.
Ironia RoX

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d4rqu Pokaż post
Nie no to już jest bezczelność

ps. Podałem już wiele dowodów i podałbym jeszcze wiele, ale po co skoro mój post zostanie ocenzurowany Jedyna szansa, żeby moderator nie usunął posta to należy pisać: KNIGHT ROX. Ide spać, nar
Nie było mi dane zobaczyć te "dowody", ale czytając pare innych postów w Twoim wykonaniu - Vil zrobił to, aby uchronić łatwochłonnych czytelników przed błędnymi wnioskami.
Marciniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 10:38   #33
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marciniek
Ja widzę jak te sorce expią, często nie trafia z exori, bo potworek się rusza, a żeby było weselej jego exp zazwyczaj ogranicza prędkość spawnu.
Ale to jest nudne takie zabijania jednego potwora 3 razy dluzej niz sorc. Psuje to przyjemnosc z gry.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marciniek
Ale wyście się uczepili tych demonow, co te sorce w nich widzą...
Ja natomiast bardzo chętnie bym pośmigał 200lvl knightem na warlockach, które są także dla niego opłacalne.
Expienie ciagle na warlockach jest nudne, sorc moze dla urozmaicenia pojsc na demony a knight solo nie pojdzie bo ma takie hity ze szkoda gadac...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marciniek
Nie tak wielką znowu jak Ci się wydaje.
Znam paru sorców, którzy mają tak wielką przewagę, a widziałem także ich konta na allegro, gdzie często kupowali nawet kilka mln gp.
A knight zuzywa mase uhow expiac w zwarciu, no chyba ze masz na mysli nudne potwory typu mino ktorych zabijania jest niezmiernie uciazliwe.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marciniek
0 5hp więcej. Przy okazji dochodzi 25 cap, 15hp do maxa, ale to nieważne przecież.
Ale bijesz te same potwory co na poziomie poprzednim bo nic a nic sie atak nie zmienia. Knight najwolniej przechodzi na mocne potwory, szmat czasu spedza na nudnych minotaurach lub elfach.

Gra knightem jest nudna jak flaki z olejem: nie zabijesz dobrych potworow, nie robisz sam trudnych questow, nie zabijesz nikogo z mozgiem w pvp, nudne lootbagi, nudne skillowanie, nudne blokowanie. Nie wiem czy knight jest gorszy od sorca ale nawet jesli jest od niego lepszy (lol?) to znacznie nudniej sie nim gra, a gry sa po to zeby sprawiac przyjemnosc...

Ostatnio edytowany przez dinrakit - 01-02-2007 o 10:41.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 11:03   #34
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Expienie ciagle na warlockach jest nudne, sorc moze dla urozmaicenia pojsc na demony a knight solo nie pojdzie bo ma takie hity ze szkoda gadac...
Tak, ty akurat coś o tym wiesz mając ~30 knighta i ~40 druida.

Profesje są aktualnie wyrównane - trzeba jedynie każdą z nich umieć grać, co jak widać, nie każdemu przychodzi z łatwością. W kwestii expienia nie będę się wypowiadał, bo wystarczy popatrzeć na eriga, aby zobaczyć, że dobrzy gracze potrafią każdą postacią szybko i efektywnie expić.

A jeżeli chodzi o PvP to trzeba być idiotą, aby mówić, że sorc ma większe szanse w starciu z knightem o tym samym lvlu (mam tu na myśli nieco większe poziomy niż 30, 40). Sorc często nawet po uderzeniu dwukrotnie z UE w knight'a na tym samym lvlu nie zabije go, a straci mnóstwo many, która mogłaby uratować mu życie. Wiadomo natomiast, że tylko idiota nie UH'nąłby się w tym czasie. Knight dysponuje zaś znacznie większym udźwigiem, więc mu UH'ów starczy, aby się wyleczyć z wszelkich ataków sorca. Tak więc walka zakończy się zwycięstwem sorca, tylko i wyłącznie, gdy knight popełni jakiś, zgubny dla niego, błąd. We wszystkich innych przypadkach sorc ucieknie, bądź też padnie.

I jeszcze jedno: knightem można bez większych problemów grać zarówno na PACC jak i na FACC. A jak wygląda sytuacja podczas gry sorcem/drutem? Na to pytanie odpowiedz sobie sam.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.

Ostatnio edytowany przez Rothes - 01-02-2007 o 12:45.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 11:10   #35
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Knight jest nudny jak flaki z olejem. Jak mialem drutem 34 lvl (to co teraz knightem) to moglem sobie chodzic na dragi solo i expic z niewielkim waste lub z summonami i miec wtedy zysk... Knightem moge pojsc co najwyzej na elfy mimo ze skille mam 75/74 (mialem 77/76 ale knightem padlem 2 razy, a drutem ani razu od 1 lvl). I nie wmawiaj mi ze nie umiem grac knightem bo to profesja prostsza niz drut do prowadzenia...
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 11:24   #36
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
I nie wmawiaj mi ze nie umiem grac knightem bo to profesja prostsza niz drut do prowadzenia...
Gra knightem to coś więcej niż kliknięcie "atak" na potworze i UH'anie się.

@Down
I takiej odpowiedzi można było się spodziewać po kimś, kto nigdy nie grał co najmniej ~70-80 lvl knighta na pacc'u.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.

Ostatnio edytowany przez Rothes - 01-02-2007 o 11:30.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 11:28   #37
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

@up
No fakt, jest jeszcze nudne skillowanie.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 11:35   #38
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus Pokaż post
Knight...Kiedyś uważano go za najlepszego ,lecz dizisiaj to przeszłość...Niektórzy ludzie uchwalają go ponad niebiosa a inni pogarszaja...Na Przykład:
1.
30 knight ze skillami 65/65 z Gs/dl/wh lub bs itd. nie pokona np. 26 levela sorka .Wiem ze to może się wydawać śmieszne ale widziałem to na własne oczy.Sorcerer Przywołał 2 FD i zjechali go na combo sork dobil z Great Energy Beam a knight padl.Możecie nie wierzyc i wymyślać sobie ze np. ten koleś nie umiał grać ale ja wiem swoje bo go znam.NEXT:
2.
Druid 24 może zjechać np.28 knight z w/w skillami, eq itd.bo druid może uhać się i GFB a knightowi pozostają tylko uhy których nieraz brakuje i "klasyczna"exura (druid vita) NEXT:
3.
30 knight z w/w eq itd . nie ma szans z 26 palkiem (skill65),dlatego że Pal ma exurke vita hmm itd. bolty szybko przebijaja tarcze i zbroje a knight nie dogoni go zacznijmy bs i np. vamp shield przebije sie łatwo a GS to bez tarczy to każdy blood hit NEXT:


4:
Knight jest jedyna profesja która jest stworzona do ciągłego monotonnego skillowania blokania i przyjmowania nawiekszych hitów z bliska bo jako jedyny atakuje wręcz . Mana ładuje się jak (woda w kiblu) jakby chaciała a nie mogła Np.Wczoraj byłem na mintcie moim najtem i się przekonałem co to mino mag z bliskim spotkaniem (zaprosił mnie na kawe ale przekonał się że mam złe nawyki ) i musiałem uciekać z czerwonym hp. Tymczasem Srok z tym samym levelem i Yellow HP ROZJEBAł GO SOLO Z WAND OF PLAGUE i to właśnie dowodzi że knight to (pipa) słaba profesja . Pozatym jest zmuszony na ciągłe wyadawanie kasy na bp uh (które zakupuje hurtowo ) i coraz nowsze EQ ! (bo inne profesje mogą zaprzestać na wymienionym eq w poradnikach a potem tylko lootować) Podsumowanie : Knight jest nie najlepszą ( tylko nas w*****a) profesja,nie może robić run ,skillowanie długo pochłania czas a mana (nawet z pacem ładuje się jak dziecie w schronisku -.- ) . Jedyna zaletą jest to że nie musi traicić amunicji na exp i ma dużo hp (lecz to mu nic nie daje bo ją szybko traci a żeby się uzdrowić to potrzebuje manasy albo uhy bo to tak jak zakrecic rure do klopa a woda by nie leciała do spłuczki ! Knight to dupa ale i tak go lubie (bo śmierdzi ) Co wy o tym myślicie ?? Coment plax !!

Goburu is BACK ?
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 12:26   #39
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Goburu is BACK ?
Goburu przynajmniej mial szacunek dla jezyka ojczystego.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
knightem padlem 2 razy, a drutem ani razu od 1 lvl
powinszowac.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
(...)nie robisz sam trudnych questow(..)
no ba.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
Bo średnia z visa jest 2,5 razy wieksza niz z broni wiec expi sie 2 razy szybciej sorcem/drutem (nie caly czas bije sie potwory dlatego 2 a nie 2,5)
mam serdecznie w dupie twoj dmg z visa, chce sie dowiedziec z jaka szybkoscia expisz ( i najlepiej zeby bylo to poparte dowodami ).
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 12:29   #40
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Skoro sorc zadaje od knighta 2 razy wieksze obrazenia to chyba logiczne jest ze expi szybciej? Czy ty naprawdę jesteś taki ciemny i nie potrafisz tego zrozumiec?
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:00.


Powered by vBulletin 3