Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-03-2005, 22:34   #41
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

popieram dariusza też zrobiłem najpierw sorca i knighta i każdym gram ale wole maga bo jak ktos nie lubi siedzieć i skillowac jak ja to go wnerwiają texty w stylu " skilluj" "masz za słabe skille" dlatego wole maga nikt sie nie uczepi że mam za słabe skille dlatego wole maga moge np expic i skillowac in1 bo moge i expic i robic runy na sprzedasz i mieć kase 3 w jednym mlvl/exp/kasa/
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????

Knight Simon Dark lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-03-2005, 23:00   #42
Repos
Użytkownik Forum
 
Repos's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Wiek: 38

Posty: 131
Stan: Niegrający
Imię: Repos
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 38
Skille: 72\71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Knight rox, na dobrym lewelu zasoluje wszystko, dobre skille, eq i zapas runek i knight miażdży wszystko.
Repos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2005, 23:07   #43
Bulboglowy
Użytkownik Forum
 
Bulboglowy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 37

Posty: 131
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Knight rox, na dobrym lewelu zasoluje wszystko, dobre skille, eq i zapas runek i knight miażdży wszystko.
Weź się człowieku zastanów w jakim temacie piszesz. Czy to jest topic "Dlaczego Knight rulez?" ? Nie! Więc jak chcesz odpowiedzieć to pisz na temat.

Knight nie jest ubogą profesją, bo na odpowiednich skillach zarabia na prawie każdych potworach. Cyclopolis - mała strata UH, zwrot najmniej 120% UH. Kopalnie z Guardami - duża strata UH, zwrot od 150% w zwyż. Jedynie nie zwraca się ze smoków(na starszych serwerach), DS'ach, FD itp.
Bulboglowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2005, 16:27   #44
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
piszac "uzna wyzszosc przeciwnika" mialem miedzy innymi skonczenie sie run... myslalem ze idzie sie domyslec...
solowanie demona przez 100lv jest mozliwe.... ale bardzo trudne... a tu ktos pisal ze mozna expic na demonach( z tego co pamietam, nie chce mi sie przegladac). Co do skonczenia sie many - jak ktos nie jest nubkiem, to robi tak, zeby zostalu mu ~200 mana zawsze (np. utani gran hur + exura vita) i walczy tak zeby tamana mu zostala, wiec brak many raczej nie wchodzi w gre. Przy minimalnym zatrzymaniu soe do uzycia mf zeby zrobic utani gran hur - padnie tylko jeden hit, watpie zeby to przechylilo szale zwyciestwa na kozysc knighta...
co do expienia z monkami na guardach - wiekszy exp mamy na rotach, a na 30lv mozna juz expic z rnami na guardach, dlatego tak napisalem.
1, wyzszosc przeciwnika - nie idzie sie domyslec ze nie skoncza sie runy knightowi
2, na guardach exp wiekszy i wiecej kasy, pozatym guardy sie przynajmniej raz strzela z hmma zeby zgarnac wiecej expa niz monki (i jesli bedziemy zbierac caly loot, kasa z hmm zwroci sie kilkakrotnie)
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2005, 16:55   #45
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bulboglowy
Cyclopolis - mała strata UH, zwrot najmniej 120% UH
Cyclo - 120% UH? To chyba jak expisz na pierwszych 2-3 poziomiach i robisz lootbaga... A jezeli meczysz sie z lootbagiem, to nie bedziesz mial z tego expa
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khad
500 hp powiadasz? tylko taki druid ma cie na dokladnie 3 sdki. i jak bedziesz na swoim follow to sie nie uhniesz na pewno;p i o tym ze knight zgarnia caly loot z hunta to mozesz opowiadac sobie;p
I niby druid trafi wszystkie 3 sd w biegnacego knighta? Knight raczej nie bierze calego loota z hunta ( chyba ze ma taka umowe sorcami/palkami ) ale zawsze bierze jego znaczna czesc. Bo on zazwyczaj z tego hunta expa ma malo, albo wcale, dlatego strate czasu musi sobie wyrownac wiekszym udzialem w loocie
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2005, 19:26   #46
Bulboglowy
Użytkownik Forum
 
Bulboglowy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 37

Posty: 131
Profesja: Elite Knight
Domyślny

@Cyclopolis: Tak, właśnie chodziło mi o robienie lootbagów. I właśnie Cyclopolis jest bardzo dobrym przykładem na to, że Knight nie jest biedną postacią, bo Sorcerowi/Druidowi (nie wiem jak Paladyn) się tam nie zwróci za koszty run.
Bulboglowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2005, 19:52   #47
Spedit
Użytkownik Forum
 
Spedit's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: Nowogard
Wiek: 32

Posty: 60
Stan: Niegrający
Domyślny Knight a trening

Ja tam mam knighta i nie mam kumpli z kturumi mógłbym trenowac i na 13 lev mam skile 36/36 jedyny mój kumpel ma palka na 17 lev kiedyś walczył mieczem ale go zabili i go stracił jak ktoś chciałby trenić to pytać proszę na nr gg : 4347536 prawie zawsze niewidoczny
gram na Samerze
Spedit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2005, 22:02   #48
Bulboglowy
Użytkownik Forum
 
Bulboglowy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 37

Posty: 131
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ave! Ty to potrafisz posta puścić w odpowiednim miejscu...

Ja mam dużo przyjaciół, którzy oprócz tego, że pozwalają ze sobą trenować to jeszcze mi przynoszą expa, jedzenie, a czasem nawet gp... Oczywiście mówię o potworach, z którymi Knight może spokojnie trenować(nie to co pall). Jeden rotworm starcza mi na ok. 6 min, tobie powinno też tyle schodzić, a 10/h to chyba umiesz znaleźć, nie ?
Bulboglowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2005, 22:23   #49
Greedy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2004
Lokacja: Wrocław

Posty: 47
Imię: Folari
Profesja: Royal Paladin
Gildia: POD
Świat: Aurea
Poziom: 141
Skille: 101
Poziom mag.: 22
Domyślny

A więc grając na Danubii miałem rycka skille po 70 5 mlvl i 40 lvl strasznie sie nim expilo ale zrobiłem palka na Pandorii dist 75 no i powiem ze nie gra sie zle ale mogloby byc lepiej knightem jak expilem w cyklo to nie balem sie ze padne przy kickach zawsze staralem sie miec full Hp na danubii czesto kicki a palkiem wszedlem w jaskienie z guardami co prawda zadowolony jestem bo hity leca po +100 i 3 bolty na guarda schodzi ale gra palkiem jest stresujaca lag i padasz tak wiec zawsze staram sie wylaczac muzyke jak gram itp ostatnio gdy ogladnąłem filmik ze ślepym w akcji 130 lvl knight jak prawie sam wykonal Demon helmet questa to zrozumiałem ze knight jest jak czołg i jesli ma uhy moze wszystko takze radze sie zastanowic jesli masz dobre skille i odpowiedni lvl to jestes cwaniaczkiem
Greedy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2005, 07:18   #50
Spedit
Użytkownik Forum
 
Spedit's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: Nowogard
Wiek: 32

Posty: 60
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bulboglowy
Ave! Ty to potrafisz posta puścić w odpowiednim miejscu...

Ja mam dużo przyjaciół, którzy oprócz tego, że pozwalają ze sobą trenować to jeszcze mi przynoszą expa, jedzenie, a czasem nawet gp... Oczywiście mówię o potworach, z którymi Knight może spokojnie trenować(nie to co pall). Jeden rotworm starcza mi na ok. 6 min, tobie powinno też tyle schodzić, a 10/h to chyba umiesz znaleźć, nie ?
Nie każdy ma dużo kumpli i dużo czasu wiec gdybym z kumplem (go prawie nigdy nie ma gdy gram) trenował to góra 1,5 godziny tylko czasami gram dłużej niż 3 godziny wiec aby tak potrenować musiał bym stracić około tygodnia na trening
Spedit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2005, 18:12   #51
Bulboglowy
Użytkownik Forum
 
Bulboglowy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 37

Posty: 131
Profesja: Elite Knight
Domyślny

hehe, moi kumple to Roty, z którymi trenuje. Nie mów, że nie czaiłeś...
Bulboglowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2005, 19:25   #52
Spedit
Użytkownik Forum
 
Spedit's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: Nowogard
Wiek: 32

Posty: 60
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bulboglowy
hehe, moi kumple to Roty, z którymi trenuje. Nie mów, że nie czaiłeś...
nie zczaiłem
Spedit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 21:45   #53
Sidek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny knight sux

knight to ciota zero magi, musisz miec duzo wolnego czasu zeby do czegos dojsc i jest strasznie drogi bo dobry sprzet dla knighta jest bardzo drogi. najlepsi na serverach to knighci ale oni sa caly czas online prawie. mialem knighta na 20, ale nie chcialo mi sie skilli robic i zdecydowanie wole grac magiem- ciekawszy

Ostatnio edytowany przez Sidek - 24-03-2005 o 21:46.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 22:22   #54
Szczelec Szypka Szczała
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Knight Jest Za***isty, Na Demony Chodzisz Podpiepszasz Lota, Wszystko A Jak Zero Magii? Masz Explo, Gfb, Exori, I Najwazniejsze Masz Duzo Capa Mozesz Nawalic Na Siebie 30bp Sd I Zaden Sorc Cie Nie Rozwali Bo Sorc Nie Wiem Jak By Sie Staral 30 Bp Sd Nie Uniesie A Knight Przecierz 1 Uh Co 2 Sd.
To By Bylo Do Sorca I Druta

A Co Do Pala To Nawet Nie Powinienem Sie Odzywac.
Ja Swoim Sadziem Po 120 Caly Czas Prawie Z D-lancy.

Jak Sie Umie Grac To Nie Ma Zlej Profesji, Jak Sie Jest Noobem To Kazda Jest Zla
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2005, 23:22   #55
Alli Toxyczny
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2005

Posty: 17
Strzałka

Witam
Powiem wam ze Knight Jest to chyba najlepsza profa na kazdym serwie
-hunty są robione tylko na sorcow i drutow(40lvl) do knighta z 780hp nikt nie podskoczy
-sorc,drut nigdzie sam nie pojdzie bez blokera bo na OF(orc fortes)2 zerki i Pan sorc/drut uhac sie nie nadąża albo many nie starczy no chyba ze SdSDSD
-Knight po 100 lvl ma tyle zycia 1300? ze Anihilatora robi bez problemu a sorc/drut hahahaha pada w 4 sec mana leci jak woda i zostaje marne 560hp?
wiec pada po 1 lepszym kombo demona
-Sytuacja: Jakis sorc na 30lvl pK'uje 11druida, i go zabił... druid loguje sie po dedzie w temple(swiątynia)i pisze do swojego prota(KNIHT!70lvl~) ej taki i taki srul mnie za***ał... knight lokalizuje smiecia i sorc(pk) broni się do tąd az nie konczą sie ofensywne runki a poki co to ja nie widzialem zeby sorc pokonał knighta wrrecz lol i sorc obrywa hity po 40,50 a dla sorca przy takiej ilosci hp to jest dosyc mocny uszczerbek na zdrowiu;p
-musisz miec tylko dobregho neta :s i jedziesz z tym knightem^^
Alli Toxyczny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2005, 23:27   #56
Kret
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 03 2005
Lokacja: Ostróda
Wiek: 32

Posty: 28
Kret ma numer GG 1894158 Kret ma login Tlenu kretknight@tlen.pl
Pergamin Sorry że zmieniam temat

Chciałem tylko donieść że ostatnio na mytherze dzieje się dużco ciekawych rzeczy. MAmy wojne! Oh jaka to będzie piękna wojna xD , dlatego apeluje żeby orócz tematów na temat wojen na innych światach pojawiła się też mythera!
Kret jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2005, 20:44   #57
Vashresamunuh
Użytkownik Forum
 
Vashresamunuh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 45
Vashresamunuh ma numer GG 4602308 Vashresamunuh ma login Tlenu tasior91@tlen.pl
Domyślny

Moim zdaniem... Kazda postac jest na swoj sposob... Dobra.

Pall: Moze bic z dystansu, jednak brak tarczy uniemozliwia mu podchodzenie blizej do potworka bo bardzo szybko zobaczymy napis You are dead.

Sorcerer: Najbardziej uzdolniona (MOIM ZDANIEM, powtarzam, MOIM) profesja magiczna, moze tworzyc SD, rzucac EV, GEB, EB a takze UE. Jednak kompletna slabosc fizyczbna czyni go latwym celem dla ataku z "lapy"

Knight: Najsilniejsza fizycznie postac, moze blokowac potworki stanowiace zagrozenie dla innych graczy, jednak (cytat ) jest uposledzony magicznie. Czary ktore ma nie przynosza mu pozytku (nie licze utevo lux i exury bo to ma kazda profesja), jednak slynne juz ExoRi moze siac postrach wsrod potworow i graczy.

Druid: Mozliwosc zarabiania duzej kasy na UH'ach, lecz pozniej gra nim jest bez sensu, gdyz sorc jest MOIM zdaniem duzo ciekawszy, druid nie ma kilku b. waznych czarow.

Podsumowujac moja wypowiedz: Moim zdaniem najlepszy jest Palladyn, gdyz 80-100 royal pall bije w miare rowno z boltow/power boltow so z SD. Ma exure vite, jak juz wspomnialem moze uzywac SD. Moim faworytem jest palladyn
__________________
Impossible is nothing
Vashresamunuh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2005, 21:19   #58
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

-.- <-- tyle tytulem wstepu ..

Po pierwsze : knight JEST najbiedniejsza postacia, przynajmniej do 60-70 levelu.
Otoż :
- poczawszy od levelu 20 konieczny jest okresowy upgrade ekwipunku. Jesli nie jestes milosnikiem rotow, dwarfow i minosow na pewno bedziesz potrzebowal czegos silniejszego niz barb axe, spike itp. Na pewno nie skonczy sie na p-secie i dwarven shieldzie. Dla porownania - znajome palki expia praktycznie caly czas bez zbroi ( jak ich cos dopadnie i tak zgina .. ), sprzet warty duze pieniadze trzymaja w domkach dla szpanu, ostatecznie i tak w wiekszosci zdobywaja go na questach .
- kazdy pkt armoru jest wazny. Pamietam jak prowadzilem testy vs mass dwarf guard korzystajac z zestawow od k-seta do dsm+royal. KAZDA, nawet najdrobniejsza roznica 1-2 pkt to kilkanascie hp mniej straconych przy silniejszych hitach - guard jesli ma cie trafic to i tak to zrobi, mozesz najwyzej zadbac o to zeby nie bolalo. Dobra zbroja to koniecznosc.
- trenisz - nie huntujesz. Mozesz szpanowac skillami 80+ ale co z tego jesli kolo o 10 leveli nizszy ma sprzet nieporownywalnie lepszy od ciebie, depo zaladowane uhami i bp czystego hajsu na drobne wydatki. Moze ekspic znacznie wydajniej od ciebie, bo nie martwi sie o koszty ( hi Buli : p)
- racja , ze high level knight moze expic praktycznie najszybciej ( pomijamy sorca na behemotach - maszynkom typu Ingek podziekujemy). Jednak jesli chcesz zarabiac kase odwiedzasz inne spoty, a na tych praktycznie kazda profesja expi jednakowo, i do glosu dochodzi fakt, ze rycek nie robi run. Na moich ulubionych minoskach wyciagalem spokojnie na godzine gry 15-20k oz loota, pol bp uh i 2-4 k czystej kasy drutem na 57 levelu. Tracilem bp hmm, zero innych run. Pokazcie mi jaskinie w ktorej rycek na porownywalnym levelu zarobi tyle, nawet na mino wyciaga mniej po podliczeniu straconych uhow i tych uhow ktorych sam nie robi
-siedzenie i robienie run nad rzeczka ? ludzie czy wy macie pojecie o czym piszecie ? Jaki normalny sorc na 30 + nie zarabia spokojnie na huntach ?
Macie summony, lejecie roty, ciagniecie lootbagi. Za zarobiona kase kupu8jecie runy. Jesli ktos chcialby robic runy na wlasny uzytek musialby miec naprawde mocna psychike -.- Mimo wszystko jednak nadal wychodzi sie na tym taniej niz na kupowanych od innych c-setach, zamienianych nastepnie na dsmy itd ..
Po drugie :
knight >> paladin.
Proponuje filmik z Gugo w roli glownej z huntu na smoki w Ankh~. Widac tam sliczne hity jakie masowo oddaje palek na 140+ z 108 dista. Komentarz mojego kumpla ( drut lvl 56 ) : " co to za lamus ? " -.-
Jesli ja moglem polowac na smoki na 50 levelu knightem walac praktycznie caly czas hity powyzej 100, bez koniecznosci chowania sie za blokerem, latana w gore i w dol schodami, dobijania z hmm to przepraszam ale cos tu jest nie tak. Jesli to nie jest imbalans to ja jestem Nietzsche .. Albo zmienia sie zasady okreslania dmg broni dystansowych albo palki hlevl zostana zepchniete na margines. Ile jest palkow powyzej 150 lvl ? Czy sa jacys na swiatach mlodszych niz Antica, Amera i Secura ? Ile dla porownania jest knightow na podobnym levelu ?
- Anihilator vs drut 1:0 - tu sie zgadzam w zupelnosci. Drutem mozna sporo osiagnac ( zaryzykuje stwierdzenie ze gdyby Cachero gral drutem rowniez mialby dzis 200 ) ale akurat tutaj drut wysiada i oddala sie milczeniu. Za pomoca SD raczej tego nie wykona ( jest to bardzo trudne aczkolwiek technicznie mozliwe - zawsze mozna wlaczyc makro zmieniajace stoneskiny i siepac caly czas z runek #_# )

fin

Ostatnio edytowany przez Vil - 28-03-2005 o 21:27.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2005, 22:26   #59
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alli Toxyczny
Witam
Powiem wam ze Knight Jest to chyba najlepsza profa na kazdym serwie
-hunty są robione tylko na sorcow i drutow(40lvl) do knighta z 780hp nikt nie podskoczy
-sorc,drut nigdzie sam nie pojdzie bez blokera bo na OF(orc fortes)2 zerki i Pan sorc/drut uhac sie nie nadąża albo many nie starczy no chyba ze SdSDSD
-Knight po 100 lvl ma tyle zycia 1300? ze Anihilatora robi bez problemu a sorc/drut hahahaha pada w 4 sec mana leci jak woda i zostaje marne 560hp?
wiec pada po 1 lepszym kombo demona
-Sytuacja: Jakis sorc na 30lvl pK'uje 11druida, i go zabił... druid loguje sie po dedzie w temple(swiątynia)i pisze do swojego prota(KNIHT!70lvl~) ej taki i taki srul mnie za***ał... knight lokalizuje smiecia i sorc(pk) broni się do tąd az nie konczą sie ofensywne runki a poki co to ja nie widzialem zeby sorc pokonał knighta wrrecz lol i sorc obrywa hity po 40,50 a dla sorca przy takiej ilosci hp to jest dosyc mocny uszczerbek na zdrowiu;p
-musisz miec tylko dobregho neta :s i jedziesz z tym knightem^^
Ja się z tobą NIE zgodze! Taki pan knight na 100 lvlu idzie na zalozmy demony. Wpada i demonowi: ****, 80 **** 133, **** 66, **** nie trafil, **** przeszlo na zbroje. A wpada teraz taki 100 sorc i z SD demonowi po 700 jedzie... Knight bez sorca nic nie zdziala i odwrotnie tez.

Ta gra jest tak zrobiona ze najlepsze hunty sa wszystkimi 4 profesjami. Tzn. Ida na demony: Sorc strzela z SD, knight blokuje, Druid strzela z SD i wrazie potrzeby robi mass healing, exura sio itp. Pallek napiernicza z botlow i z SD.
Przyznam ci racje jezeli knightem wystrzelisz przynajmniej 1 SD, zabierzesz potworowi przynajmniej 500...

Mowisz ze na of sorc za przeproszeniem gowno potworom zrobi? Widocznie nie grales sorcem... Widzialem jak 43 sorc wymiata tam wszystko, wiekszosc z HMM! Chyba nie widziales prawdziwego sorca w akcjii. Mowisz ze anihilator sorcow nie jest mozliwy? Grubo sie mylisz. Widzialem nie jeden filmik z anihilatorem wykonanym TYLKO i WYLACZNIE przez sorcow. Jest taki czar co sie nazywa Ultimate Explosion (UE).

Podsumowujac:
-Sorc wcale nie jest najgorsza profesja
-Knight wcale nie jest najlepsza profesja
-W duelu Bubble(204 Elite) VS Cachero (200 Master) napewno by zwycierzyl cachero.
-Nie ma tak ze sorc nie moze huntowac sam. Tak jak palek - sorc moze huntowac sam. Palkowi potwory zabieraja jeszcze wiecej wiec sam widzisz...
-Ja magiem na 14 lvlu zabilem smoka solo, co w przypadku knight bylo by trudne. Ba, nawet niemozliwe bez jakichkolwiek lepszych skilli (np. 60/60) i lepszej broni (Przynajmniej f-sword, dragon hammer albo f-axe)
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up

Ostatnio edytowany przez Radek 666 - 28-03-2005 o 22:30.
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2005, 00:00   #60
Bulboglowy
Użytkownik Forum
 
Bulboglowy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 37

Posty: 131
Profesja: Elite Knight
Domyślny

@Vil: A teraz weż porównaj expienie na Dwarf Guardach. Powiedzmy postacie 50 levelowe, Knight ma 80/80 i eq, oboje robią lootbag itp. Jeżeli mają dobry dzień to Sorcerer zarobi w sam raz na nowe runy, gdy Knight zarobi dwukrotnie więcej. Po godzinie nie widać różnicy, ale po 20 bp UH wykorzystanych na huncie, Knight oprócz całkowitego zwrotu ma jeszcze kase na nowego GS-a. Nie wspominając o Cyclopolis gdzie na lootbagu tylko Knightowi się zwróci za runy.
Bulboglowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:31.


Powered by vBulletin 3