Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-03-2005, 09:37   #61
Shyym-ski
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 03 2005

Posty: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szczelec Szypka Szczała
Knight Jest Za***isty, Na Demony Chodzisz Podpiepszasz Lota, Wszystko A Jak Zero Magii? Masz Explo, Gfb, Exori, I Najwazniejsze Masz Duzo Capa Mozesz Nawalic Na Siebie 30bp Sd I Zaden Sorc Cie Nie Rozwali Bo Sorc Nie Wiem Jak By Sie Staral 30 Bp Sd Nie Uniesie A Knight Przecierz 1 Uh Co 2 Sd.
Widziałeś knighta co używał SD? Może bubble ma coś koło 9 mlvl
Shyym-ski jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-03-2005, 12:32   #62
Hoop
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 09 2004

Posty: 5
Problem knight Rox!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neho
Nie prawda, Knight nie jest nudna postacią, tylko pewnie wpadłeś rutyne. Ale każda postacią tzreba dużo expić, to normalne kolej rzeczy, trzeba czerpać przyjemność z gry i tyle.
obilo ci ??knight jest cool np co taki palek zrobi dragowi bez knighta?(gowno)
a knight nie dosc ze se zdobedzie exp to jeszcze zarobi moze i dragon shield a palek nie bedzie o tym nic wiedzial i co ty na to ??


<puchar><puchar><puchar>!!Knight Rox!!<puchar><puchar><puchar>
Hoop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2005, 17:23   #63
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Wg. mnie knight jest wlasnie najciekawsza profesja. Poczatkowo moze najlatwiejsza do prowadzenia, ale na wyzszych lvl sie rozkreca. Palek tylko umie s*******ac a mag albo z summonkami albo tez hmm w dlon i ucieczka, martwia sie tylko tym aby ich potworki nie dogonily. Ryckiem trzeba odpowiednio manewrowac miedzy potworkami, tu z hmm dobic, tam z explo
Niedawno bylem z 3 ryckami w elf i orc fortress, szlismy przed siebie zostawiac tylko za soba ciala. Ale najpiekniejszy widok to okrazone przez dziesiatki potworkow rycki

Gralem wszystkimi profesjami i mysle, ze knight najbardziej oplaca sie dla samotnikow, mag do pkowania, a pal jest posredni dla ludzi o mocnych nerwach (lag)
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2005, 20:11   #64
Alli Toxyczny
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2005

Posty: 17
Żarówka

obilo ci ??knight jest cool np co taki palek zrobi dragowi bez knighta?(gowno)
a knight nie dosc ze se zdobedzie exp to jeszcze zarobi moze i dragon shield a palek nie bedzie o tym nic wiedzial i co ty na to ??
to napisal pan Hoop /\

hmm ostatnio jakis typek zamiescil na forum..wyprawa po jakis item dla kumpla... i powiem ci ze draga solowal palkiem...haha i stracil 68 zgubionym gfb smoka...
i to nie prawda ze palek gowno zrobi bez knighta solując draga ...strcic 68 hp to tylko pall albo ktos z magicznych,,nigdy knight!.JEzeli ktos ma zastrzezenie ze knight soluje draga bez straty hp... to prosze na gg:1322411
Alli Toxyczny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2005, 22:52   #65
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

@ Gremlin :

w mint faktycznie tyle loota nie wyciagnie z prostego powodu : spora ilosc archerow, guardow i magow. Na senji gdzie expie sa tylko 2 guardy i 2 archery - traci sie 0 uh, loota wyrabia na zlomie wypadajacym masowo ze zwyklych mino i _naprawde_ da sie wyciagnac te ~17 k oz ( przed swietami ostatni lootbag jaki zrobilem to 18750 oz w godzine i 20 minut - moze mialem szczescie ale to wykonalne ) co w przeliczeniu daje kolo 8 k czystego hajsu

@ Bulboglowy:
Zgadzam sie. Teraz wezmy postacie nastepujaco : rycek lev 25, skille po 70 oraz taki sprzet zeby nie mial problemow z zabiciem mino guarda. Drut albo sorc na takim levelu zeby mial mino maga na 2-3 hity z gfb max, oraz mogl ekonomicznie zabijac guardyz hmm. Sprzet dla druta - noble, warhammer i reszta wg uznania. Efekt - bi9jemy mino, klepiemy expo, loot jak marzenie i 0 kosztow run. Ryckiem zarabialem krocie na senji a expilem na smokach bo tempo znacznie szybsze niz guardy

mass hunt guardow w takich warunkach nierealny a senja daje nam te 15 k expa na godzine na podanych levelach
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2005, 13:28   #66
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
@ Gremlin :

w mint faktycznie tyle loota nie wyciagnie z prostego powodu : spora ilosc archerow, guardow i magow. Na senji gdzie expie sa tylko 2 guardy i 2 archery - traci sie 0 uh, loota wyrabia na zlomie wypadajacym masowo ze zwyklych mino i _naprawde_ da sie wyciagnac te ~17 k oz ( przed swietami ostatni lootbag jaki zrobilem to 18750 oz w godzine i 20 minut - moze mialem szczescie ale to wykonalne ) co w przeliczeniu daje kolo 8 k czystego hajsu

@ Bulboglowy:
Zgadzam sie. Teraz wezmy postacie nastepujaco : rycek lev 25, skille po 70 oraz taki sprzet zeby nie mial problemow z zabiciem mino guarda. Drut albo sorc na takim levelu zeby mial mino maga na 2-3 hity z gfb max, oraz mogl ekonomicznie zabijac guardyz hmm. Sprzet dla druta - noble, warhammer i reszta wg uznania. Efekt - bi9jemy mino, klepiemy expo, loot jak marzenie i 0 kosztow run. Ryckiem zarabialem krocie na senji a expilem na smokach bo tempo znacznie szybsze niz guardy

mass hunt guardow w takich warunkach nierealny a senja daje nam te 15 k expa na godzine na podanych levelach
OMG!! Po co pisales o senji teraz wszyscy sie tam zleca i nici z kasy. Tez tam zarabiam
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2005, 21:42   #67
?!Loopek?!
Guest
 

Posty: n/a
LOL Lool

Mi Sie Wydaje ,ze knight to strasznie głupia profesja dlugi trening choc zaletą jest duza ilosc cap i hp . Moja ukochana profesja to palladyn ladny anwet train duzo hp duzo mana lekko nawet leci magic lvl mozna uzywac sd hity z boltow przy okolo 90 distance dochodza nawet do 250 knighta do hm...zalezy ale jak sie ma 90 sworda to napewno nie dojda do wyzej niz 200-250 palla jest the best i zawsze bede kochał ta profesja Palla ruleZ
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2005, 22:24   #68
Bucik
Użytkownik Forum
 
Bucik's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Wiek: 32

Posty: 132
Domyślny

lol 250 w knighta cie chyba pogieło... Jak stałem swoim knightem AFK to gościo mnie zabić niedał rady miałem 65/65 a on (palek) 87/77 i wchodziły we mnie hity po 40-50 z bełtów a jak byś dodał SDki a knight cię by dogonił to nie miał byś szans SDka użyć... wczoraj zmarł Jan Paweł II niechce mi się z nikogo nabijać i mam do tego prawo
__________________
Nie odpowiadam za swoją ortografię...

gram na arcanii i niestać mnie na pacca...

Ostatnio edytowany przez Bucik - 03-04-2005 o 22:26.
Bucik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2005, 23:43   #69
NCrash
Użytkownik Forum
 
NCrash's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Lokacja: Exiva "NCrash" :P
Wiek: 34

Posty: 532
Stan: Aktywny gracz
Imię: Freezhen
Profesja: Paladin
Świat: Trimera
Poziom: 68
Skille: 87/79
Poziom mag.: 17
NCrash ma numer GG 9248582
Domyślny

Paladyn wali w demona... Koncza mu sie bolty... Dedzi... Mag bije demona sd'kami... Koncza sie sd'ki... Mag deddzi! Druid wali w demona ale pomylil mu sie uh z hmm i uhnal demona... Druid budzi sie w swiatyni.. Knight podchodzi bije doemona mlongiem i demon dedzi..Wiecie juz kto zwyciezyl?
__________________

New York 1945
Nabór - wszelkie informacje co do naboru są dostępne tutaj.

Postępy Prac
Graphics - 85%
Fake - nie da się określić
NCrash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2005, 02:05   #70
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

hahahahaa haha xD

jak rycek do demona z mlngiem podejdzie to demon lezy co najwyzej ze smiechu. Widziales kiedys jak sie bije demona w melee ?
Przy takiej obronie, mozliwosci bloku i ilosci hp demona da sie zabic tylko runami/ boltami ( bolty ze wzgledu na inny sposob naliczania szansy na trafienie)

hity po 250 przy 90 dist to pobozne marzenia - kto nie wierzy niech poszuka na tibia.de filmiku z Gugo i smokami -zobaczycie jak to wyglada z 108 dista i dlaczego palek potrzebuje knighta ;p

kumpel lvl 57 87 sword skill - best hit - 242 z gs. Dla porownania - nigdyw zyciu nie widzialem hita z kuszy powyzej 160. Inna sprawa ze bolty daja wiekszy sredni damage


odnosnie pvp vs knight :

cachero wali z sd w potworki kolo 1000. W czlowieka 500 ( ? poprawcie mnie jesli sie myle ). Knight na 100levelu uha sie za 500+. Knight na 100 levelu ma ~2600 cap, po odliczeniu 500 oz ekwipunku zostaje 2100 oz na uhy czyli jakies 50 bp spokojnie wchodzi. Przyjmujac ze Cachero jest szybszy( przewaga 104 leveli ) i nie da sie dogonic bedzie miec znacznie mniej capa ( dostaje zdaje sie 10 na level) co nadal przy przewadze 104 lev nie daje mu wystarczajacej ilosci sd do zabicia knighta


odnosnie walki palek lvl 200 vs knight lev 100 sie nie wypowiadam. Wspomne tylko o pewnej zabawnej sytuacji kiedy knighta lev 47 bilo pól Ab (sredni level 35 ), knight na 87 lev, moj drut lv 57 z hmm i kumpel pall na 72. Walka trwala 18 minut. Trwalaby dluzej gdyby nie moje hmm

Palek suxx w pvp pomimo teoretycznych predyspozycji do walki ;p


edit:
@ down :
tym lepiej dla ryca jesli sorc dostaje 5 capa

Ostatnio edytowany przez Vil - 04-04-2005 o 17:28.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2005, 02:14   #71
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

<double post -- cos mi sie wali z przegladarka --;; >
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2005, 13:42   #72
Berials
Użytkownik Forum
 
Berials's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2003
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 552
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Isara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
bedzie miec znacznie mniej capa ( dostaje zdaje sie 10 na level)
Sorcerer i Druid dostają 5cap na level, reszta się zgadza .
Berials jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2005, 18:05   #73
czlowiek strzala
Użytkownik Forum
 
czlowiek strzala's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 46
Smutny ...

sorc i druid dostaja 10 capa na lvl i nie wypowiadaj sie jak nie wiesz jaka jest prawda...
co do pojedynku Cachero (201 lvl) vs. 100 Knight to
1. nie kazdym sd trafi
2. majac tyle hp i tyle uh spokojnie dobiegnie do pz
3. Cachero gra na non-pvp wiec taki pojedynek jest niemozliwy

najwyzszym lvlem sorca na pvp jest chyba 185/187 Setzer Gambler (bodajze Julera)

Co do postow jeszcze wyzej to wiadomo, że paladin bedzie lepiej (czesciej trafial) z Bolcow niz Knight z gs/d-lance bo sa stworzeni do innych rzeczy
Rycek: expienie na slabszych potworach i szybkie ich ubijanie
Palek: expienie na lepszych potworach z bolcow

Ps. widzialem jak 120 ek i 95+ rp bija dl'e
knight walil z sca (94 axe) i hmm a paladin z bolcow + hmm i co ?
zgarniali mniej wiecej tyle samo expa z przewaga dla knighta
knightowi schodzilo okolo 1 uh na 2 dl
__________________
Cioban|knight|Venore|23 lvl|70/70|będą 80/80|isara
____________________________________________

Ostatnio edytowany przez czlowiek strzala - 05-04-2005 o 18:12.
czlowiek strzala jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2005, 15:20   #74
MichalPL
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 04 2005

Posty: 6
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ]v[ichal
Knight śmierdzi...trening,exp i nudne lootbagi...żałuje wyboru rycerza szczerze mowiac
przy twoich skillach 66/63 czy cos na 45 lvlu to tez by mi sie gra knightem znudzila
MichalPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2005, 16:02   #75
czlowiek strzala
Użytkownik Forum
 
czlowiek strzala's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 46
Problem @gremlin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
A ja widzialem dzisiaj jak 84 lvl Elder Druid bije DL z 101 lvl Elite Knightem, druid bijac z samych HMM dostaje 1100-1500 exp z DL (uwielbiam to ze ja jestem tym druidem).
porownanie hitow 84 elder druta z hmm i hitow 90 palka z bolcow + hmm jest bez sensu bo taki elder ma wiekszy sredni dmg i dlatego kosiles tyle expa... pozatym powiedzialem ze knight rowniez bil z hmm o czym ty nawet nie wspomniales (twoj bloker)
wiec zanim zaczniesz komentowac mojego posta to przeczytaj go uwaznie (jak trzeba to kilka razy bo widze ze kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem) zeby zrozumiec o co w nim chodzi...
__________________
Cioban|knight|Venore|23 lvl|70/70|będą 80/80|isara
____________________________________________
czlowiek strzala jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2005, 16:13   #76
Jugo-ten_prawdziwy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Topic@
Ja gram najtem i nie jest on ubogi gdysz nie wali kasy na sd / hmm itd... jedynie co to uhy :>

Offtopic@ Jak sie wali guardy, guardy i guardy... to naprawde sie moze najcik znudzic..
Ja polecam Maga lub palla (z checiom bym mojemu 63 najtowi zmienilbym profesje)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2005, 21:57   #77
Bulboglowy
Użytkownik Forum
 
Bulboglowy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 37

Posty: 131
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Offtopic@ Jak sie wali guardy, guardy i guardy... to naprawde sie moze najcik znudzic..
Ja polecam Maga lub palla (z checiom bym mojemu 63 najtowi zmienilbym profesje)
Knight może efektywnie expić na największej liczbie potworów, potem jest Paladyn, a magom zostaje niewiele miejsc gdzie im sie zwróci za runy.
Bulboglowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2005, 05:59   #78
Vashresamunuh
Użytkownik Forum
 
Vashresamunuh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 45
Vashresamunuh ma numer GG 4602308 Vashresamunuh ma login Tlenu tasior91@tlen.pl
Domyślny

@up Highlvlowemi sorcowi wszedzie sie zwraca za runy, chyba ze expi na szczurach...
__________________
Impossible is nothing
Vashresamunuh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2005, 18:43   #79
Keszu
Użytkownik forum
 
Keszu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2005

Posty: 24
Domyślny

Kinghty rzadza sa najlepsza profesja lub exekwo z socami gralem kazda postacia wygral knight ze swordami nie nudzi nim sie gra chyba ze przy treningu ale wtedy wchodzisz w ww.ogame.pl rejestrujesz sie i czas na lampienie sie bezczynie w ekran nie tracisz a skile cie lesa knight rulezzz
Keszu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2005, 10:02   #80
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

@ Vashresamunuh :
idz na necro, expo wysmienite, jak masz szczescie trafisz wciagu kilkunastu godzin 2-4 pary boh i zarobisz na runy z zyskiem. Jesli szczescia nie masz zabijesz tak jak moj kumpel - ~1200 necrosow i zlootujesz 1 skullstaffa ...

sympatyczne expo - dsy w tombachpod daramą - kolo necro. Ilosci niesamowite, loot zaden

jesli chcesz z runami expic na guardach albo ghulach to owszem, jeszcze natym zarobisz. Najlepsze expowiska to jednak spore straty w kasie. Ja od 40 levelu zmuszony bylem co pare godzin hunta spedzac pare godzin na rotach / mino bo po prostu bylem splukany ..

@ keszu :
ty nie grales czasem w sc ?

@ moj przyklad z knightem vs Cachero mial na celu pokazanie,ze na wyzszych levelach pvp wyglada zupelnie inaczej a teksty w stylu "rycek nie ma szans z sorcem bo sorc ma sd " nie maja najmniejszego sensu. Poza tym, mimo ze Cach~ jest na servie non-pvp to przeciez na tescie moze sobie postukac w ludzi ;P
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:06.


Powered by vBulletin 3